Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Szerlok_Holms

Szerlok_Holms

Dołączył 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 27
  • Znaleziska 1
  • Mikroblog 26
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2
Szerlok_Holms
Szerlok_Holms 10 godz. i 47 min temu
  • 2
Dziś pojechałem tylko do rossmana bo mi się Ludwik skończył i nie miałem czym umyć włosów i przy wejściu, a potem wyjściu widziałem 4 babska z pół dupą na wierzchu. Ale to trzeba nie mieć wstydu. Kiedyś jak zobaczyłem taką raz na 2 lata to było święto a tu szybka wizyta w sklepie i 4 prostytutki - strach pomyśleć co by było jakbym sobie poszedł na trip po mieście.

#p0lka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Linnior88
Linnior88
4 godz. i 32 min temu via Android
  • 0
@Szerlok_Holms: naturalna obrona biologiczna , kiedyś baby zdobywały samca gotowaniem rodzeniem dzieci i opiekowaniem się domem w tych czasach potrafią już mało co albo nic więc jedynym towarem pozostaje żopa
Mnie w sumie zaczyna dziwić w Polsce że nawet 50 latki już się trafiaja z tym oblesnym stylem , o ile na 20 latce te spodnio stringi mogą być jeszcze apetyczne to na starej babie "noc horrorow"
  • Odpowiedz
Linnior88
Linnior88
3 godz. i 46 min temu via Android
  • 0
@plejton26: to nie jest moda a kupczenie ciałem , kiedyś deal był prosty facet robił za głowę rodziny która płaci ale za to kobieta musiała być ładna skromna gotować sprzątać rodzic dzieci i wspierać emocjonalnie , teraz dużo z tych umiejetnosci zanikło więc jedyne co zostało to skusić możliwością kopulacji
Jedyne laski które się rozbierają i wyglądają jak dziffki to te które nawet prostej zupy nie potrafią ugotować więc czymś
  • Odpowiedz
Lewusx
Lewusx
przedwczoraj, 13:50:46
  • 107
Siemanko, przyszedł czas na kolejną małą aktualizację.

Waga w ostatnich 2 tygodniach w trendzie wzrostowym, z poziomów 118,5-120kg, obecnie pokazuje częściej 120,5-121,5kg, więc bardzo, ale to bardzo optymistycznie.

Do tej pory nie było podziału na DT/DNT, leciałem po kolei 2 dni niskie - 300B/70T/350WW, a potem dzień wysoki - 300B/70T/550WW.

Od
Lewusx - Siemanko, przyszedł czas na kolejną małą aktualizację.

Waga w ostatnich 2 t...

źródło: 3139247A-48C0-4EA8-97D3-D42852F577C7

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szerlok_Holms
Szerlok_Holms przedwczoraj, 19:22:34 via Wykop
  • 0
@Lewusx: ale tak serio - podobasz sie sobie? Mówie o tej żylastej muskulaturze. No offence, tak z ciekawości pytam.
  • Odpowiedz
Szerlok_Holms
Szerlok_Holms przedwczoraj, 19:15:54
  • 81
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chuopijak
Chuopijak
przedwczoraj, 19:20:48 via Wykop
  • 27
@grand_khavatari: beciak pewnie ją wnosił
  • Odpowiedz
Famine
Famine
przedwczoraj, 19:26:35 via Android
  • 34
@Szerlok_Holms.

I za to właśnie kocham Góry Świętokrzyskie. Tam idziesz na szlak, żeby podziwiać widoki, a nie oglądać, jak kolejna atencjuszka wypina dupsko do mgły, bo pomyliła szczyt z OnlyFansem.
  • Odpowiedz
Szerlok_Holms
Szerlok_Holms przedwczoraj, 16:07:32
  • 0
Postanowiłem w końcu spróbować swoich sił na YouTubie. Wszystko mam ogarnięte, ale prześladuje mnie jedna rzecz. Nagrywanie audio. Mikrofon mam niby dobry, ale dykcja, głos to porażka. Jak już myślałem że udało mi się zrobić spoko nagranie to po odsłuchaniu ucinam literki w różnych słowach, brzmię po prostu "niezachęcająco".

No i wczoraj próbowałem się bawić w ElevenLabs. Stworzyłem głos według szczegółowego prompta, sklonowałem własny, posługiwałem się wgranymi gotowcami. Bawiłem się ustawieniami, suwakami.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rudz1elec
Rudz1elec
Rudz1elec
przedwczoraj, 16:09:25 via Wykop
  • 0
@Szerlok_Holms: dwie sprawy
1. Kazdy uwaza ze jego głos jest beznadziejny
2. Moze warto iść na kilka lekcji do foniatry? Czy tam kogos innego kto uczy jak mowic.
Tym bardziej ze to pod youtube wiec możesz robic dogrywki bez problemu
  • Odpowiedz
bialy100k
bialy100k
przedwczoraj, 16:53:13 via Wykop
  • 0
@Szerlok_Holms: Ja bym raczej zainwestował w naukę dykcji (ćwiczenia głosu, artykulacji) - a nie AI. Przyzwoita (akceptowalna) wymowa będzie zauważona też w życiu (szkoła, praca, laski, koledzy, otoczenie) - a nie tylko na YT. W Real Life AI cię nie zastąpi. I tu nie muszą być wcale najnowsze tutoriale :) (sprawdziłem, jest tego trochę). Poza tym są ćwiczenia rozgrzewające przed wystąpieniem (serio, trzeba rozgrzać te mięśnie!).

Z takich (wtedy dla mnie
  • Odpowiedz
Szerlok_Holms
Szerlok_Holms 21.06.2026, 13:38:35
  • 1
Co sie z nim stało XD

#famemma
Szerlok_Holms - Co sie z nim stało XD

 #famemma

źródło: Screenshot_2

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elukubracja_depresji
elukubracja_depresji
21.06.2026, 14:12:36 via Wykop
  • 4
@Szerlok_Holms: Byl c-wordem i teraz tak wyglada. Wsio gra
  • Odpowiedz
Szerlok_Holms
Szerlok_Holms 20.06.2026, 15:03:46
  • 1
jak póki co oceniacie mundial? niby dopiero 2 kolejka ale jak zawsze czuć było klimat wraz z meczem otwarcia tak teraz czuję się jakbym oglądał ligę narodów. jakieś to takie nie wiem.

#mecz #pilkanozna
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mortimer-Brewster
Mortimer-Brewster
Mortimer-Brewster
20.06.2026, 16:26:58 via Wykop
  • 0
@Szerlok_Holms: a bardzo fajnie, oglądam wszystko co mogę i mi się podoba.
  • Odpowiedz

482

Konfitura - Wystarczy zgłosić

Konfitura - Wystarczy zgłosić

Absolutnie niewydolny system egzekwowania przepisów prawa o ruchu drogowym skutkuje poczuciem bezkarności po stronie kierowców oraz bezsilności po stronie pieszych. Spacer ze streamerami: https://youtu.be/Fhkl0MA7qTY Chcesz wesprzeć moją działalność? Zajrzyj tutaj: https://patronite.pl/konfitura htt

zawisza
z
youtube.com
dodany: 17.06.2026, 13:10:14
  • 165
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    stopcham
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    kierowcy
Szerlok_Holms
Szerlok_Holms 17.06.2026, 19:26:04 via Wykop
  • -14
@outdust: jak się czegoś uczepią to by cie prędzej zabili niż przestali wyznawać swojego bożka xD Ale spokojnie, niedługo sie znudzi i przejdą na coś nowego.
Szerlok_Holms
Szerlok_Holms 17.06.2026, 17:58:12
  • 16
Gadziogłówka żółtonoga

#przyroda #owady #fotografia
Szerlok_Holms - Gadziogłówka żółtonoga

#przyroda #owady #fotografia

źródło: 720874131_1513350230421918_4867639590794167369_n

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rudz1elec
Rudz1elec
Rudz1elec
17.06.2026, 18:01:37 via Wykop
  • 3
@Szerlok_Holms:
Pomyliłeś gatunek
To

  • Odpowiedz
ToJestNiepojete
ToJestNiepojete
16.06.2026, 18:55:58
  • 10
Zazdroszczę wszystkim, którzy wychowali się w mieście. Choćby to i była 40 metrowa klitka w bloku. Ale właśnie fakt mieszkania w mieście, posiadania społeczności wokół siebie, dostępu do usług, miejsc, sklepów, to wszystko pozwala człowiekowi na normalne życie. Nawet będąc wycofanym, w mieście masz możliwość choćby iść na basen, choćby pokopać piłkę na orliku jako dzieciak, pójść sobie do sklepu i kupić cokolwiek.

Ja wychowałem się na zadupiu i wciąż na nim
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szerlok_Holms
Szerlok_Holms 17.06.2026, 14:40:12 via Wykop
  • 1
Przez to nie nauczyłem się życia pośród ludzi. Jestem społecznie upośledzony.


@ToJestNiepojete: No właśnie. Jesteś społecznie upośledzony. To że wychowywałbyś się na wsi nic by nie zmieniło. Dalej byłbyś "s---------ą" tyle że żyłbyś w mieście.

Jeśli ktoś wychowywał się na zadupiu, ale jest normalny, to nie ma dla niego problemu w nawiązywaniu znajomości i świetnym życiu w dorosłości - związek, znajomi, podróże po innych kontynentach, być może życie za granicą.
  • Odpowiedz
Szerlok_Holms
Szerlok_Holms 17.06.2026, 16:02:14 via Wykop
  • 1
@ToJestNiepojete: zrozumiałem między innymi to (i do tego sie odnosze), że twoje towarzysko-społeczne doświadczenia są żadne, co tylko dowodzi że jesteś społecznie upośledzony, bo na jakim zadupiu byś nie mieszkał to będąc normalnym zawsze znajdzie się choć jeden kolega czy paczka z którą się jeździ na imprezy czy, jeśli ich nie lubisz, spędza wspólnie czas na różnych aktywnościach. Mówię z własnych obserwacji. Pozdrawiam, mieszkaniec totalnego zadupia.
  • Odpowiedz
Szerlok_Holms
Szerlok_Holms 16.06.2026, 16:43:51
  • 10
XD

#p0lka #bekarozowychpaskow #logikarozowychpaskow
Szerlok_Holms - XD

#p0lka #bekarozowychpaskow #logikarozowychpaskow

źródło: 722384695_3481294725405542_6107872465734627449_n

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szerlok_Holms
Szerlok_Holms 15.06.2026, 20:05:29
  • 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fizzly
fizzly
15.06.2026, 20:07:01 via Wykop
  • 17
@Szerlok_Holms: 3/4 jej widzów tylko dlatego pewnie to ogląda...
  • Odpowiedz
DalaCiLama
DalaCiLama
15.06.2026, 20:26:01 via Wykop
  • 12
@Szerlok_Holms: to samo na grupkach o trekkingu w górach, baba wrzuca 10 fotek, tylko jedna bez jej mordy albo dupska
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
14.06.2026, 18:55:45
  • 51
Ale to było meczycho w 2014 jak Niemcy r-------y nejmarów 7:1
#mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szerlok_Holms
Szerlok_Holms 14.06.2026, 18:56:42 via Wykop
  • 1
@wfyokyga: nejmarów bez nejmara
  • Odpowiedz
Szerlok_Holms
Szerlok_Holms 14.06.2026, 19:02:07 via Wykop
  • 22
@justlogin: no, straszne jak sobie uświadomisz że to już 12 lat a czuć jakby minęły 2... i te 12 lat to 1/6 życia
  • Odpowiedz
Szerlok_Holms
Szerlok_Holms 14.06.2026, 18:55:42
  • 13
#mecz
Szerlok_Holms - #mecz

źródło: 2781f22276a3e3fded2574532cf413d11d4258ffd6d7922dec1d1203b462dafb

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szerlok_Holms
Szerlok_Holms 28.05.2026, 16:27:14
  • 1
Nie toleruję chamskich odzywek.

#wiedzmin3
Szerlok_Holms - Nie toleruję chamskich odzywek.

#wiedzmin3

źródło: Screenshot_1

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sokool
sokool
23.05.2026, 15:12:11
  • 1008
58 zł lemoniada xD #wroclaw #jedzenie71
sokool - 58 zł lemoniada xD #wroclaw #jedzenie71

źródło: IMG_1203

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szerlok_Holms
Szerlok_Holms 23.05.2026, 17:11:03 via Wykop
  • 4
@sokool: ja se wleje wody z kranu, wycisne pół cytryny i mam za darmo
  • Odpowiedz

Dawid Nowak

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking