Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko200
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
borewicz_zero_7

borewicz_zero_7

Dołączył 7 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 15031
  • Znaleziska 14827
  • Mikroblog 204
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 3

1025

ZnanyLekarz - portal z opiniami o lekarzach, moderowany przez lekarzy!

ZnanyLekarz - portal z opiniami o lekarzach, moderowany przez lekarzy!

Każdy z nas widział kupowane opinie o knajpach na Mapach Google: miałkie, bez zdjęć, wystawiane przez świeże konto o pospolitym nazwisku. Czy od profesjonalnego portalu o tematyce medycznej, gdzie ludzie podejmują czasem decyzje ratujące życie, nie powinien panować trochę wyższy poziom merytoryczny?

adenrno
z
znanylekarz.pl
dodany: wczoraj, 18:20:45
  • 52
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    medycyna
  • #
    oszukujo
  • #
    afera
  • #
    polska
borewicz_zero_7
borewicz_zero_7 18 godz. i 28 min temu via Android
  • 5
@adenrno: nie ma znaczenia czy byłeś. Tutaj lekarz wykazał się i dodał jakiś bzdurny powód. Moją opinię ZL(rękoma lekarza) odrzucił bo, cytuję: "." Tylko kropka bo pewnie formularz wymaga aby pole nie pozostało puste.

390

Trafiona elektrownia na Kervczu. Połowa krymu bez prądu [WIDEO]

Trafiona elektrownia na Kervczu. Połowa krymu bez prądu [WIDEO]

W ukraińskich mediach społecznościowych pojawiły się nagrania płonącej elektrowni w mieście Kercz na Krymie.

zawisza
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: przedwczoraj, 11:18:39
  • 62
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
borewicz_zero_7
borewicz_zero_7 przedwczoraj, 17:50:44 via Android
  • 3
@DziendobryMireczku: a myślisz że gorzelnia bez prądu długo będzie pracować?

274

Kolejna zagraniczna firma wycofała się z Polski. Duński Elogic znika ze Szczecina

Kolejna zagraniczna firma wycofała się z Polski. Duński Elogic znika ze Szczecina

Nagłe i chaotyczne wyjście zagranicznego inwestora z naszego kraju pozostawiło bez środków do życia blisko 120-osobową, wysoko wykwalifikowaną załogę. Ludzie ci, z dnia na dzień pozbawieni zatrudnienia, zostali uwięzieni w urzędniczej próżni prawnej bez należnych pensji, odpraw oraz podstawowych ś

ralf-szer
z
investmap.pl
dodany: 19.06.2026, 07:25:08
  • 78
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    praca
  • #
    szczecin
borewicz_zero_7
borewicz_zero_7 20.06.2026, 05:38:20 via Android
  • 38
@wokeulski: upadła, jest w tekście TlDr
Jeszcze w 2022 roku szczecińska spółka święciła swoje największe triumfy wizerunkowe, zostając oficjalnym laureatem prestiżowego rankingu najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw i zdobywając elitarny tytuł „Gazeli Biznesu”. Niestety, ta piękna fasada runęła zaledwie trzy lata później. W 2025 roku krajowe i zagraniczne media ekonomiczne obiegła porażająca informacja o nagłym, potężnym i wielomilionowym zadłużeniu skandynawskiej grupy, które ostatecznie pociągnęło na dno również świetnie prosperujący, polski oddział
borewicz_zero_7
borewicz_zero_7 20.06.2026, 05:42:55 via Android
  • 5
@niecodziennyszczon: w 2024 na DŚ"wycofał się" Gigaset-150 dusz, w tym roku podobno "wycofuje się" 3M, z ekipą na 750 osób, Nokia chyba też się nieco wycofała, myślę że jeszcze coś by się znalazło

1303

"System jest zwyrodniały". Donald Tusk zapowiada kontrole zarobków lekarzy

"System jest zwyrodniały". Donald Tusk zapowiada kontrole zarobków lekarzy

Jest kolejny ruch premiera po medialnych doniesieniach w sprawie rekordowych zarobków niektórych lekarzy.

Pasterz30
z
rmf24.pl
dodany: 17.06.2026, 10:51:47
  • 283
  • #
    konowaly
  • #
    lekarze
  • #
    medycyna
  • #
    nfz
  • #
    zdrowie
  • #
    polska
borewicz_zero_7
borewicz_zero_7 17.06.2026, 14:32:11 via Android
  • -1
@11Sauger18v: i żeby nie uciekali za granicę po zdobyciu wykształcenia w Polsce

1723

W Polsce trwają masowe, ale ciche zwolnienia. "Tego nie ma w statystykach"

W Polsce trwają masowe, ale ciche zwolnienia. "Tego nie ma w statystykach"

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że na polskim rynku pracy nie ma żadnych znaczących zmian. Ani nie ogłasza się masowo zwolnień grupowych, ani rekrutacji. Po cichu dochodzi jednak do bardzo znaczącej rewolucji na rynku pracy.

VoxClamantisInDeserto
z
next.gazeta.pl
dodany: 14.06.2026, 16:01:51
  • 650
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    kryzys
borewicz_zero_7
borewicz_zero_7 14.06.2026, 17:43:13 via Wykop
  • 3
@Kismeth: guzik Ci da dobre zarządzanie firmą jeśli popyt spadł poniżej opłacalności interesu. Choćbyś samego Buffeta zatrudnił to jeśli nie masz zamówień a Twój rynek jest wyłącznie lokalny to żaden pacierz nie pomoże.

657

Ujawniono karty polskich jurorów z głosowania na Eurowizji. To on umieścił Izrae

Ujawniono karty polskich jurorów z głosowania na Eurowizji. To on umieścił Izrae

W sieci niespodziewanie pojawiły się karty polskich jurorów z głosowania na Eurowizji 2026. Oto, jak poszczególni członk

brumby
z
plotek.pl
dodany: 11.06.2026, 09:02:07
  • 101
  • #
    eurowizja
  • #
    izrael
borewicz_zero_7
borewicz_zero_7 11.06.2026, 15:24:30 via Wykop
  • 12
@dbc4razy: kowal zawinił, Cygankę powiesili

335

Będzie łatwiej dostać się na medycynę na UJ. Znika matematyka

Będzie łatwiej dostać się na medycynę na UJ. Znika matematyka

Wynik z matematyki na maturze nie będzie brany pod uwagę przez komisję rekrutacyjną na medycynę na kierunku lekarskim na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Do tej pory oprócz chemii i biologii, był. Wielu odpadało, a brakuje lekarzy więc przymkną oko na słabszą matmę. Dobrze to czy źle?

Poludnik20
z
gazetaprawna.pl
dodany: 07.06.2026, 06:53:41
  • 182
  • #
    lekarz
  • #
    uniwersytetjagiellonski
  • #
    medycyna
  • #
    uj
borewicz_zero_7
borewicz_zero_7 07.06.2026, 19:32:24 via Wykop
  • 7
@PiotrPiter: tylko ze nie jest problemem matematyka. Problemami są ilość specjalizacji która jest mocno ograniczona
Copilot: W postępowaniu kwalifikacyjnym na 1 marca 2025 r. Minister Zdrowia przyznał:
19 miejsc rezydenckich z endokrynologii
w skali kraju !!! Możecie sobie sprawdzić inne specjalizacje.
a jak już mają tę specjalizację to połowa z nich jedzie za granicę. Za darmo się tu wykształcili, żeby euro zarabiać.

691

Polska w pigułce: paliwo tanieje w hurcie = przy dystrybutorze drożeje

Polska w pigułce: paliwo tanieje w hurcie = przy dystrybutorze drożeje

Orlen obniżył hurt Pb95 o 70 zł, Pb98 o 52 zł i diesla o 24 zł za metr sześc. Mimo tego ceny maksymalne na stacjach wzrosły do 6,00 zł, 6,63 zł i 6,48 zł za litr.

Pan_od_Internetu
z
bankier.pl
dodany: 06.06.2026, 12:36:12
  • 108
  • #
    paliwo
  • #
    orlen
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    pieniadze
borewicz_zero_7
borewicz_zero_7 07.06.2026, 07:27:33 via Android
  • 24
Informacja nieprawdziwa, to że jest kilka stacji po 6,3 to nie jest regułą. Wczoraj bez problemu znalazłem stacje z p95 po 5,99 a nawet 5,78(przy markecie) wrzucam trzy screeny z Fuelio: Wrocław, Łódź i Warszawa
borewiczzero7 - Informacja nieprawdziwa, to że jest kilka stacji po 6,3 to nie jest r...

źródło: 1000053778

Pobierz
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

borewicz_zero_7
borewicz_zero_7 07.06.2026, 07:28:01 via Android
  • 0
@borewicz_zero_7:
borewiczzero7 - @borewiczzero7:

źródło: 1000053779

Pobierz
borewicz_zero_7
borewicz_zero_7 07.06.2026, 15:49:32 via Android
  • 1
@AngryChris: Fuelio

1118

Nie tylko Kapela. Na liście stypendystów ministerstwa są inne kwiatki

Nie tylko Kapela. Na liście stypendystów ministerstwa są inne kwiatki

Artyści nie chcą głosowych emerytur, więc rząd próbuje rozwiązać ten problem. Ale skąd wziąć pieniądze, gdy jest się twó

starnak
z
telepolis.pl
dodany: 07.06.2026, 08:40:11
  • 197
  • #
    kapela
  • #
    artysci
  • #
    emerytury
  • #
    podatki
borewicz_zero_7
borewicz_zero_7 07.06.2026, 11:37:16 via Android
  • 56
@CharytatywnyTroll: ale lepszy z niego artysta niż z Kapeli

473

Spisany na straty Szerpa wrócił z Everestu. Sześć dni schodził samotnie.

Spisany na straty Szerpa wrócił z Everestu. Sześć dni schodził samotnie.

Everest po raz kolejny dostarczył historii cudownego przetrwania.

WstretnyOwsik
z
wspinanie.pl
dodany: 04.06.2026, 11:20:36
  • 97
  • #
    himalaje
  • #
    gory
  • #
    himalaizm
  • #
    wspinaczka
  • #
    swiat
  • #
    wydarzenia
borewicz_zero_7
borewicz_zero_7 05.06.2026, 06:38:56 via Android
  • 3
@TrueShutDown: raz to cena jak pisał @tumiwisizm a dwa że nawet jeśli nada sos to nikt po niego nie pójdzie a helikopter nie lata w rzadkiej atmoferze

284

Zielona rewolucja uderzyła w Brukselę. Unijni komisarze wściekli na elektryki

Zielona rewolucja uderzyła w Brukselę. Unijni komisarze wściekli na elektryki

Komisarze Komisji Europejskiej muszą zatrzymywać się na ładowanie elektrycznych aut podczas podróży do Strasburga, co wydłuża czas przejazdu i budzi ich frustrację.

Victor_Manzon
z
rmf24.pl
dodany: 27.05.2026, 22:07:37
  • 69
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    zielonylad
  • #
    elektryki
  • #
    samochodyelektryczne
  • #
    elektromobilnosc
  • #
    polityka
borewicz_zero_7
borewicz_zero_7 28.05.2026, 17:11:12 via Wykop
  • 0
@Wacek1991: a ja tam mowie ze niczego sie t...ch... nie nauczą
borewicz_zero_7
borewicz_zero_7 28.05.2026, 15:17:43
  • 3
ktoś wie jak wylaczyc to g.... "Wybrane dla Ciebie" ? w mobilnej u góry jest "gorące" ktore przykrywa poł ekranu, gdy juz sie przewinie to się pojawia "Wybrane dla Ciebie" na cały ekran. Z każdym wydaniem co raz gorzej. @Moderacja pozwolcie mi przegladac wykop tak jak ja chce a nie tak jak wy chcecie!!! #wykop #moderacja
borewiczzero7 - ktoś wie jak wylaczyc to g.... "Wybrane dla Ciebie" ? w mobilnej u gó...

źródło: w1

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

borewicz_zero_7
borewicz_zero_7
Autor
28.05.2026, 15:18:01 via Wykop
  • 1
@borewicz_zero_7:
borewiczzero7 - @borewiczzero7:

źródło: w2

Pobierz
  • Odpowiedz
borewicz_zero_7
borewicz_zero_7
Autor
28.05.2026, 15:35:37 via Android
  • 1
@Neocaridina: na Androidzie w natywnej apce nie widzę takiej możliwości
  • Odpowiedz

481

Kiedy amerykański miliarder dba o polskiego emigranta bardziej niż polski rząd.

Kiedy amerykański miliarder dba o polskiego emigranta bardziej niż polski rząd.

Elon Musk nagłaśnia sprawę zamordowanego Henrego Nowaka, oferuje pieniądze na pozew przeciwko policjantom, którzy zakuli konającego chłopaka i pośrednio przyczynili się do jego śmierci. Polskie media milczą. Co innego gdy sprawa dotyczyła przestępcy Floyda.

Michal85pl
z
youtube.com
dodany: 27.05.2026, 16:07:40
  • 91
  • #
    polityka
  • #
    neuropa
  • #
    elonmusk
  • #
    musk
  • #
    kryminalne
  • #
    morderstwo
borewicz_zero_7
borewicz_zero_7 28.05.2026, 04:40:02 via Android
  • 14
A to emigrant to jakaś świętość? Może wróci a może nie. Tak jak całe Chicago, niby Polonia, niby mają prawa wyborcze ale to nie są Polacy. Sporo z nich zdobyła wykształcenie z naszych podatków, teraz sobie siedzi za granicą i buduje obcy kraj.
  • 10
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

borewicz_zero_7
borewicz_zero_7 28.05.2026, 07:29:48 via Android
  • 1
@Michal85pl: sam napisałeś że polski rząd nie dba. A czemu ma dbać? Bo emigrant? Czytam tylko nagłówki.
borewicz_zero_7
borewicz_zero_7 28.05.2026, 12:34:46 via Wykop
  • 2
@Michal85pl: jak żal Ci emigranta z Polski, droga wolna, możesz zrzucić się groszem na niego. Nie zgadzam się aby z moim podatków mu pomagać.Nie wierzę w to, że wróci.
Imigrantów, którzy przyjeżdżają do Polski i będą tu pracować, tu płacić podatki i uczciwie zarabiać to choćby był onucą - dam mu szansę.
Imigrantów nierobów - owszem mieli taryfę ulgową bo się ktoś nad nimi zlitował - jako ofiarami wojny, ale

383

Ciało młodej kobiety znalezione w Lesie Wolskim w Krakowie

Ciało młodej kobiety znalezione w Lesie Wolskim w Krakowie

Ciało młodej kobiety znaleźli w Lesie Wolskim w Krakowie strażnicy miejscy. Informację przekazała nam rzeczniczka małopo

zwykly-jez
z
rmf24.pl
dodany: 23.05.2026, 11:09:18
  • 143
  • #
    krakow
borewicz_zero_7
borewicz_zero_7 24.05.2026, 09:15:12 via Android
  • -9
@werfogd: pilne bo dziewczyna/kobieta. Parafrazując klasyka: jedna kobieta to tragedia, dziesiątki chłopaków to statystyka

239

Referendum w Krakowie. Dyrektorzy z premiami, a radni prezydenta bojkotują sesję

Referendum w Krakowie. Dyrektorzy z premiami, a radni prezydenta bojkotują sesję

Plan Ogólny i Strategia Rozwoju Krakowa przez referendum zostały schowane do szuflady. Wczoraj miała odbyć się nadzwyczajna sesja, podczas której próbowano je opublikować, ale radni prezydenta ją zbojkotowali przez co się nie odbyła.

Cukrzyk2000
z
uwielbiampandy.blogspot.com
dodany: 22.05.2026, 14:03:40
  • 23
  • #
    referendum
  • #
    krakow
borewicz_zero_7
borewicz_zero_7 23.05.2026, 06:23:51 via Android
  • 1
@katab: to że przełożono posiedzenie to nie przypadek i nie chodzi o to że oni agitują teraz przeciw referendum.
Co mieli przegłosować zrobią po referendum i wszystkim naplują w twarz! Oj będzie kwik

403

Ojciec czworga dzieci nie żyje. Sąd w Rzeszowie wydał prawomocny wyrok dla żony

Pokaż treści 18+

Ojciec czworga dzieci nie żyje. Sąd w Rzeszowie wydał prawomocny wyrok dla żony

Ewelina S. chwyciła za nóż, ugodziła męża w klatkę piersiową, a potem wyszła. Choć 39-letni Dariusz S. przez kilka godzin wykrwawiał się na śmierć, żona była bardziej przejęta losem kotów. Kara została podwyższona z 6 do 12 lat więzienia.

srac
z
fakt.pl
dodany: 21.05.2026, 12:10:57
  • 59
  • #
    pieklokobiet
  • #
    prawo
  • #
    polska
  • #
    kryminalne
  • #
    wydarzenia
  • #
    rzeszow
borewicz_zero_7
borewicz_zero_7 21.05.2026, 19:11:53 via Wykop
  • -23
@Bulgo: lubię to zdjęcie, ale .... co tam sie musiał od...ć ze o pierwszej w nocy baba chłopu wbiła nóż w klatkę? no i co się tam od...ło, że im dzieci zabrano do domu dziecka.

2

Polski radar pasywny AVATAR

Polski radar pasywny AVATAR

Przyjazne wyjaśnienia działania radarów pasywnych AVATAR wykrywających również samoloty stealth

borewicz_zero_7
z
youtube.com
dodany: 20.05.2026, 19:06:55
  • 3
  • #
    lotnictwo
  • #
    radar
  • #
    stealth

368

Rowerzysta celuje z "broni" do kierowcy

Rowerzysta celuje z "broni" do kierowcy

"Rowerzysta przekracza ulice w nieprzeznaczonym do tego miejscu, dodatkowo celuje do mnie z broni, nie wiadomo czy zabawkowej czy prawdziwej." 4.05.2026

stopchamteam
z
youtube.com
dodany: 05.05.2026, 08:43:02
  • 48
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    motoryzacja
  • #
    kierowcy
  • #
    rower
borewicz_zero_7
borewicz_zero_7 05.05.2026, 19:19:47 via Wykop
  • 1
@PanMarcepan: poczekaj aż wody gruntowe przesiąkną trupami, które zakupują "tam u siebie". Widział ktoś aby chowali się jak ludzie a nie bezcześcili zwłok?

1497

Psiarski psychiatryk w TVN xDDDDDDDDDDDDDDDD

Wożenie w wózku, imię psa na obrączkach, lizanie się z psem, najważniejszy członek rodziny, którego potrzeby traktowane są priorytetowo, psia mama, psi tata. Zapraszam do oglądania :)

nowszyja
z
x.com
dodany: 05.05.2026, 11:35:23
  • 316
  • #
    psiarze
  • #
    psy
  • #
    polska
  • #
    heheszki
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    patologiazmiasta
borewicz_zero_7
borewicz_zero_7 05.05.2026, 13:58:21 via Wykop
  • -2
@PIAN--A_A--KTYWNA: ch... z opodatkowaniem takich psiarzy, ja bym im z automatu wiek emerytalny podnosił o 5 lat za każdego posiadanego psa

969

Emerytów mundurowych w PL tyle ile wynosi liczebność polskiej armii.

Emerytów mundurowych w PL tyle ile wynosi liczebność polskiej armii.

Emerytów mundurowych jest już w Polsce niemal tyle samo, ile wynosi liczebność polskiej armii. Wielu funkcjonariuszy kończy pracę grubo przed "50", a ich świadczenia są czasami wyższe niż pensja.

gnijacy_wypok
z
archive.ph
dodany: 03.05.2026, 20:54:45
  • 242
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
borewicz_zero_7
borewicz_zero_7 04.05.2026, 06:28:24 via Wykop
  • 52
@ortalionowy: nie ma tak lekko... obecnie do grupy jeszcze dołączają tancerze. Ja się boję, że będzie np, taki żołnierz, który był w policji w wewnętrznej, zabawiał generała jakiegoś tańcami a wieczorem np msze polowe odprawiał.A pewnie się znajdzie taki, który będzie kumulacje traktował jako sumę a nie daj Bóg jako mnożnik indeksu do emerytury
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 03.09.2020

    Komentator
  • Złotousty
    od 31.03.2021

    Złotousty
  • Rocznica
    od 11.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 12.01.2019

    Gadżeciarz
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking