normalnie inteligentni błyskotliwi 10 lat temu a teraz wstawiaja boomerskie memy na SM
przepracowanie? przebywanie z dziecmi? odmózdzajacy kólchoz?
co piątek wstawka HEHE BEDZIE PITE
albo zdjecie ogórka i BĘDZIE KISZONE HEHE @ZOSIAZTWITTERA
to samo zauważcie na joemonsterze, przecież to te same osoby co wstawiały 10 lat temu błyskotliwy studencki humor a teraz zmienili sie jak digimony kurde


















Po Czechach jeżdżę też dość często osobówką i motocyklem - nie mam do nich zastrzeżeń, ale co do Słowacji zgoda, psiaki próbują wszędzie, gdzie się da zasadzić i pytać o łapówkę:)