Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko134
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Stitch

Stitch

Dołączył 12 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 73009
  • Znaleziska 5664
  • Mikroblog 67345
  • Obserwujący 95
  • Obserwowane 73
koko_jumbo_i_do_przodu
koko_jumbo_i_do_przodu
koko_jumbo_i_do_przodu
21.04.2025, 12:47:45
  • 0
Ma ktoś doświadczenie z gwarancją garmina?
Mój Garmin Edge 1040 ma typowe problemy jakie opisują inni użytkownicy w necie czyli restartuje się, gubi ślad itd. Chyba mam wadliwą sztuke.
Gdzie najlepiej zgłosić reklamacje żeby jak najszybciej wymienili mi urządzenie na nowe? U producenta czy w sklepie?

#rower #szosa #garmin
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stitch
Stitch 27.04.2025, 22:14:11 via Wykop
  • 1
@koko_jumbo_i_do_przodu: wiem, że trochę slowpoke, ale dopiero spojrzałem w powiadomienia. Ja niedawno reklamowałem 7X SS. 0 problemów ze strony Garmina, robiłem to mailowo. Jeśli masz jeszcze gwarancję to reklamuj, ale najpierw spróbuj resetu. jesli dalej to samo - opisz to garminowi co robiłes, znacząco skrócisz czas. Do 3 dni powinni wysłać nowy i w zależności stanów magazynowych będzie to refub/ nowy, albo nawet jeszcze lepszy :)

U mnie z wymiany
  • Odpowiedz

501

Obwodnica Bolesławia tonie. Woda przykryła już bariery drogowe.

Obwodnica Bolesławia tonie. Woda przykryła już bariery drogowe.

Poziom wody w zalewisku na obwodnicy Bolesławia ciągle się podnosi. Od lutego woda znajduje się już na jezdni. Obwodnica otwarta została pod koniec 2022 i zbudowana kosztem 7,5 mln zł a już trzy miesiące po zaczęły pojawiać się szkody górnicze doprowadzając do zamknięcia drogi.

sylwke3100
z
olkusz.naszemiasto.pl
dodany: 05.04.2025, 19:34:25
  • 168
  • #
    malopolska
  • #
    afera
  • #
    gornictwo
  • #
    olkusz
  • #
    boleslaw
  • #
    drogi
Stitch
Stitch 06.04.2025, 08:33:19 via Android
  • 3
@sylwke3100 w zasadzie to ma dość dużo. KWB Adamów powoduje opad wody w Powidzu i Skorzęcinie i innych okolicznych dużych jeziorach. Bełchatów obniża poziom wód na okręgu 150km. Kopalnie mają potężny wpływ na retencję.

536

Kolejne problemy klientów DPD. Paczki znikają, firma twierdzi, że stara się jak

Kolejne problemy klientów DPD. Paczki znikają, firma twierdzi, że stara się jak

Pani Magdalena czekała na swój telefon. - Serwis naprawił go i wysłał do mnie kurierem. DPD twierdzi, że smartfona odebr

Retano
z
katowice.wyborcza.pl
dodany: 31.03.2025, 16:24:09
  • 145
  • #
    dpd
  • #
    kurier
  • #
    kurierzy
  • #
    inpost
  • #
    januszebiznesu
Stitch
Stitch 31.03.2025, 21:28:36 via Wykop
  • 1
@slynny_programista: ehh, a mi 1,5 tygodnia temu przyszla wlasnie rozkradziona paczka wlasnie z DPD... (sprzet wracal z gwarancji). ( ͡° ʖ̯ ͡°)

i teraz czekam co odpowie DPD i firma, która wysyłała.
vZGLSjkzfn
vZGLSjkzfn
31.03.2025, 05:02:26
  • 1373
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
vZGLSjkzfn - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: YGcu6fU7ravg3xTEFLsCt5xEw3STS7Sr

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stitch
Stitch 31.03.2025, 12:32:33 via Wykop
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

429

W dwa lata spełnił obietnice wyborcze. Liroy: Politycy kłamią, że nic się nie da

Pokaż treści 18+

W dwa lata spełnił obietnice wyborcze. Liroy: Politycy kłamią, że nic się nie da

Piotr Marzec, znany jako Liroy, wspomina swoją kadencję poselską. W mojej kadencji było to super, że wszystko, co obiecałem swoim wyborcom w kampanii, zrobiłem w pierwsze dwa lata mówi.

Lilprincepolo
z
wprost.pl
dodany: 27.03.2025, 19:59:30
  • 98
  • #
    liroy
  • #
    kukiz
  • #
    sejm
  • #
    polska
  • #
    konfederacja
  • #
    polityka
Stitch
Stitch 28.03.2025, 16:38:29 via Wykop
  • 5
@Mamut: projekt był, ale ministerstwo infry to uwaliło (wielki lament producentów tablic)

491

Protesty w Turcji. "Władza jest zaskoczona skalą wydarzeń na ulicach"

"W Turcji trwa fala protestów. W Stambule ludzie wyszli na ulice, aby wyrazić swoje niezadowolenie po aresztowaniu i odsunięciu od władzy burmistrza Ekrema Imamoglu. "W tym momencie możemy stwierdzić, że te protesty coraz bardziej rozszerzają się na resztę kraju."

paramedix
z
rmf24.pl
dodany: 24.03.2025, 13:26:27
  • 54
  • #
    turcja
  • #
    protest
  • #
    europa
  • #
    wydarzenia
Stitch
Stitch 25.03.2025, 10:47:23 via Android
  • 6
@KubaGrom co do rzetelności wyborów Erdogana to jednak można mieć wątpliwości.
Gmeras
Gmeras
22.03.2025, 19:45:17
  • 3308
Moje drogie Mirki i Mirabelki, chciałem tylko poinformować, że dziś odeszła moja ukochana Ewa.

#chcesiewyzalic
  • 312
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stitch
Stitch 22.03.2025, 22:57:46 via Android
  • 3
@Gmeras nie na taki finał liczyłem (╯︵╰,)
  • Odpowiedz

589

Pierwowzór Wykopu powraca!

Digg, legenda Web 2.0 i pierwowzór Wykopu powraca! Kevin Rose, założyciel Digg, odkupił serwis i planuje jego wielki powrót. Pomaga mu Alexis Ohanian, współtwórca Reddita. Nowy Digg ma skupić się na społeczności, lepszym wsparciu moderatorów i wykorzystaniu AI.

DynPydro
z
archive.ph
dodany: 06.03.2025, 17:19:59
  • 113
  • #
    digg
  • #
    wykop
  • #
    web20
Stitch
Stitch 07.03.2025, 06:03:36 via Android
  • 2
@Gieekaa hejto ( ͡º ͜ʖ͡º)
conejo89
conejo89
01.03.2025, 09:33:47
  • 0
Stworzyłem ligę w moto gp fantasy. Nazwa ligi: Wykop, kod ligi MRUA7A4C
https://fantasy.motogp.com/leagues
Liga zacznie sie od kolejnego GP.

Zapraszam do zabawy ;)
#motogp #motocykle
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stitch
Stitch 02.03.2025, 07:47:24 via Android
  • 0
@pioter1999 nie będzie. jak ktoś chcę przejąć to dam passy
  • Odpowiedz
Gmeras
Gmeras
17.02.2025, 07:18:36
  • 3334
Mirki i Mirabelki bardzo was proszę trzymajcie kciuki za moją różowa by wyszła bez szwanku leży od piątku na Intensywnej terapii (╯︵╰,) #chcesiewyzalic

  • 350
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stitch
Stitch 21.02.2025, 20:31:34 via Wykop
  • 5
@Gmeras: trzymaj sie stary. obserwuje od początku. oby z tego wyszła.
  • Odpowiedz

231

Pieśni wielorybów mają wzorce podobne do języka ludzkiego

Pieśni wielorybów mają wzorce podobne do języka ludzkiego

Na łamach "Science" ukazał się artykuł opisujący odkrycie w śpiewie humbaka tej samej reguły statystycznej, która jest cechą charakterystyczną języka ludzkiego. Podkreślono, że ten statystyczny wzorzec nie prowadzi do wniosku, że śpiew wielorybów jest językiem, który przekazuje znaczenie.

Lifelike
z
dzienniknaukowy.pl
dodany: 17.02.2025, 16:59:16
  • 46
  • #
    nauka
  • #
    biologia
  • #
    zoologia
  • #
    wieloryb
  • #
    swiatnauki
  • #
    liganauki
Stitch
Stitch 18.02.2025, 15:36:43 via Wykop
  • 1
@mimmo: kolor istnieje, przecież to odpowiednia długość fali :) po prostu ewoluowaliśmy w sposób, który potrafi te fale emulować na odpowiedni obraz. Ptaki widzą o wiele więcej kolorów (bo widzą jeszcze w UV)
Stitch
Stitch 20.02.2025, 07:22:42 via Android
  • 0
@mimmo skoro ptaki to widzą, po tym się rozpoznają i interpretują ten obraz znaczy, że istnieją. To, że psy nie potrafią przetworzyć fal odpowiedzialnych za kolor czerwony oznacza, że nie istnieje9
Stitch
Stitch 20.02.2025, 07:29:15 via Android
  • 0
@mimmo przecież tak można wszystko obalić. UV/ IR nie istnieje, bo go nie widzimy. UHF nie istnieje, bo ich nie słyszymy. O tym jest cale to znalezisko, o wyjsciu poza zadufane podejście ludzi, że coś co wykracza poza naszą codzienną percepcję - nie istnieje.
Stitch
Stitch 20.02.2025, 13:15:29 via Android
  • 0
@mimmo ja doskonale rozumiem o co ci chodzi, tylko ciągle clue jest takie, ze sprowadzasz to do ludzi
wfyokyga
wfyokyga
18.02.2025, 02:23:25
  • 1174
Wszystko
wfyokyga - Wszystko

źródło: temp_file5609779424625238708

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stitch
Stitch 18.02.2025, 11:26:19 via Android
  • 1
@Eldoroller tak
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
07.02.2025, 21:17:52
  • 258
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stitch
Stitch 08.02.2025, 06:50:06 via Android
  • 1
@Templar tylko, że InPost nie wlicza w liczbę pracowników ludzi na jdg i firm przewożących im paczki między oddziałami, a sortownią.
  • Odpowiedz

793

Henry Cavill zostanie agentem 007 w serii filmów z James Bond

Henry Cavill zostanie agentem 007 w serii filmów z James Bond

officially confirmed

QuickCharger
z
usanewsus.com
dodany: 30.01.2025, 05:44:09
  • 175
  • #
    007
  • #
    jamesbond
  • #
    film
  • #
    kino
  • #
    filmy
  • #
    filmnawieczor
Stitch
Stitch 30.01.2025, 11:43:18 via Android
  • 0
@Ziutek_Grabaz i prawdopodobnie Primarchen w WH40k ( ͡º ͜ʖ͡º)
Stitch
Stitch 06.01.2025, 15:20:51
  • 2
Poleci ktoś mireczki i mirabelki komedię na wieczór?
Wszystko z Leslie Nielsenem obejrzane. Z Sandlerem i Stillerem w większości też.

#komedia #film #filmnawieczor #kiciochpyta
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stitch
Stitch
Autor
06.01.2025, 15:24:09 via Android
  • 0
@biauekWladcaJajek o, nie widziałem. Dzięki! Już to wyszukuję (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
Stitch
Stitch
Autor
07.01.2025, 19:54:09 via Android
  • 0
@LordDarthVader hot shots znane i obejrzane, ale dzięki
  • Odpowiedz

397

Ciało poszukiwanej Weroniki odnaleziono w Szklarskiej Porębie

Ciało poszukiwanej Weroniki odnaleziono w Szklarskiej Porębie

Policjanci odnaleźli ciało 23-letniej dziewczyny nieopodal czerwonego szlaku w Szklarskiej Porębie. Na miejscu prowadzone są czynności z udziałem prokuratora. Nic nie wskazuje na to, by do śmierci Weroniki przyczyniły się osoby trzecie.

niepopularna-opinia
z
24jgora.pl
dodany: 24.12.2024, 11:35:43
  • 124
  • #
    zaginieni
  • #
    policja
  • #
    wroclaw
  • #
    szklarskaporeba
  • #
    polska
Stitch
Stitch 24.12.2024, 18:45:42 via Wykop
  • 27
Na pytania do rodziny i znajomych na fb odnośnie tego czy w ostatnim czasie się pokłocili etc jeszcze w trakcie poszukiwań jedyne komentarze to były "dla dobra sprawy nie będziemy tego komentować."

Cóż to i nie zabranie telefonu od początku świadczyły o myślach magicznych. ¯\(ツ)/¯

Szkoda dziewczyny, ale takie wymijanie odpowiedzi, które mogłyby pomóc albo zmobilizować jeszcze bardziej do poszukiwań jest słabe.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1841

Polacy okradają paczkomaty - to miało być śmieszne!? Żenujący niemiecki żart

Polacy okradają paczkomaty - to miało być śmieszne!? Żenujący niemiecki żart

Ten mem Bawarczyka to żenada w czystej postaci. Internet kontratakuje, oburzeni są nie tylko Polacy

Slazag
z
slazag.pl
dodany: 23.12.2024, 07:36:49
  • 341
  • #
    polska
  • #
    niemcy
  • #
    ciekawostki
  • #
    suchar
  • #
    heheszki
  • #
    humorobrazkowy
Stitch
Stitch 23.12.2024, 12:57:13 via Wykop
  • 4
Akurat z tego co widziałem na FB, to dużo szkopów ciśnie po tym profilu i broni Polaków, ba sami piszą, że autorzy w dupie byli, bo PL bezpieczniejsza, automatów jest 50x tyle co u nich i przynajmniej nikt sie nie boi nocą wyjść na miasto.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Neobychno
Neobychno
09.12.2024, 19:05:35
  • 352
#ksiazulo Coś nie pykło w blurowaniu. Wielka tajemnica odkryta. Mualan to fredi kamionka gmina burzenin
Neobychno - #ksiazulo Coś nie pykło w blurowaniu. Wielka tajemnica odkryta. Mualan to...

źródło: fredi

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stitch
Stitch 10.12.2024, 06:48:36 via Android
  • 0
@Acapulco420 Fredi Kamionka Gimna Burzenin, przecież jest napisane
  • Odpowiedz
JaNieGejJaPapiesz
JaNieGejJaPapiesz
04.12.2024, 21:12:56
  • 604
Jestem tak stary że pamietam pyrę przeznaczenia
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stitch
Stitch 05.12.2024, 09:11:44 via Android
  • 0
ja tęsknię za gnidą ( ͡° ʖ̯ ͡°)

łezka się w oku kręci jak się pomyśli, że z większością wymienionych rozmawiało się na oficjalnym TSie i poznało na wykopparty. I część już nie żyje (╥﹏╥)
  • Odpowiedz
b.....S
b.....S
konto usunięte 04.12.2024, 05:26:33
  • 366
Mam do Was pytanie motoryzacyjne z rana ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Macie jakis samochód z dzieciństwa, który strasznie się Wam podobał i marzyliście zeby go mieć w przyszłosci? Dla mnie to było Audi TT z obrazka, strasznie mi sie ten bydlak podobał (。◕‿‿◕。)

#motoryzacja #samochody
b.....S - Mam do Was pytanie motoryzacyjne z rana ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Macie jakis samochód z...

źródło: 9812_MTRP_02_I_AUDI-C

Pobierz
  • 261
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stitch
Stitch 04.12.2024, 10:10:51 via Android
  • 2
VW CC R36.
miałem 13 lat jak wyszedł. No i od paru lat mam. Najlepszy uczuć.
Stitch - VW CC R36.
miałem 13 lat jak wyszedł. No i od paru lat mam. Najlepszy uczuć.

źródło: temp_file3521033819927844454

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 26
  • Strona 6 z 26
  • >

(u30fbu3078u30fb)

  • Zapraszam na profil @MirkoLigaMotoGPi tagi #mirkoligamotogp #ligamotogp
  • x x
  • publiczny@em.ail

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 22.04.2016

    Komentator
  • VIP
    od 17.05.2016

    VIP
  • Kałasznikow
    od 09.02.2015

    Kałasznikow
  • Ekshibicjonista
    od 18.02.2018

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 21.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.07.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 17.04.2016

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Autorskie tagi

  • #ligamotogp

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking