Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
PAST

PAST

Dołączył 8 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3846
  • Znaleziska 1479
  • Mikroblog 2367
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 10
whos_your_daddy_snakegirl
whos_your_daddy_snakegirl
whos_your_daddy_snakegirl
22.12.2025, 14:32:12
  • 4
EDC

#spierdotrip #pokazplecak
whosyourdaddy_snakegirl - EDC

#spierdotrip #pokazplecak

źródło: temp_file6996873007706165763

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PAST
PAST 22.12.2025, 14:34:16 via iOS
  • 0
@whos_your_daddy_snakegirl: jaki masz znak wywoławczy?
  • Odpowiedz
fiksbo
fiksbo
17.12.2025, 08:17:32
  • 0
Mam pytanie, ktoś używa z chin żarówki P21W białe ledowe do światła wstecznego i ma godne polecenia? Obecnie używałem te, ze zdjęcia, lecz tak... włożyłem komplet od wiosny, do końca października mi świeciły, elegancko zadowolony... przyszła jesień, październik bum spaliły się... dokładnie pod koniec października no i od tamtego momentu zamówiłem te same 3x komplety, które do dziś wymieniłem już trzy razy, palą mi się zaraz jak wkładam komplet kilka dni pojeżdżę
fiksbo - Mam pytanie, ktoś używa z chin żarówki P21W białe ledowe do światła wsteczne...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PAST
PAST 17.12.2025, 08:18:53 via iOS
  • 1
@fiksbo: mam te same, co na obrazku i od paru lat jeżdżą. może masz coś zwalone z elektryką?
  • Odpowiedz
karbonowy_bober
karbonowy_bober
03.12.2025, 10:48:46
  • 3
Gdybyście mieli wybrać jedną ulubioną nutę zapachową, to co by to było? Ja tam nie jestem jakimś wielkim ekspertem i nie obwąchałem setek zapachów, ale na chwilę obecną gdybym miał wybierać, to byłaby to wetyweria. Mam p-------a na punkcie wetywerii.
#perfumy
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PAST
PAST 03.12.2025, 16:15:12 via iOS
  • 0
@karbonowy_bober: Cedr.
  • Odpowiedz
PAST
PAST 26.11.2025, 23:42:06
  • 16
#wykop na #ios to jest porażka. Cofanie resetuje aktualnie przewijaną stronę, u góry i dołu aplikacji hula wiatr, nie ma guzików cofania, nie da się powiększać obrazków. Michau, jak ty to robisz, że tego nawet się nie da zrobić dobrze. Wrzućcie starą #aplikacjemobilne jako wersja legacy, a nie WebKitowa kpina. #wykopmobilny
PAST - #wykop na #ios to jest porażka. Cofanie resetuje aktualnie przewijaną stronę, ...

źródło: IMG_0251

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PAST
PAST
Autor
26.11.2025, 23:43:12 via iOS
  • 0
@PAST: albo takie cuda…
PAST - @PAST: albo takie cuda…

źródło: IMG_0252

Pobierz
  • Odpowiedz
PAST
PAST
Autor
27.11.2025, 14:52:00 via iOS
  • 3
@Mododzyglizda: dzisiaj głównie tak się dzieje
PAST - @Mododzyglizda: dzisiaj głównie tak się dzieje

źródło: IMG_0260

Pobierz
  • Odpowiedz

1837

Lidl nie chce wydać klientowi gotówki z kaucji za puszki

Lidl nie chce wydać klientowi gotówki z kaucji za puszki

Klient zwrócił puszki do automatu i chciał odzyskać gotówkę. Pracownicy sklepu twierdzili, że to jest kupon do wykorzystania przy zakupach i że gotówki nie wydają. Dopiero po interwencji u kierownika udało się odzyskać pieniądze.

cepheus
z
youtube.com
dodany: 21.11.2025, 10:37:31
  • 363
  • #
    lidl
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    butelkizwrotne
PAST
PAST 22.11.2025, 11:06:49 via iOS
  • 0
@qwerty54321 sklep stacjonarny nie ma obowiązku przyjąć zwrotu jeśli kupiłeś produkt na miejscu.
PAST
PAST 27.11.2025, 08:45:17 via Wykop
  • 0
@qwerty54321: Jest to dobra wola sprzedawcy, ale tak, powinno to być nazwane wymianą na kartę podarunkową.
PAST
PAST 13.11.2025, 14:28:47
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PAST
PAST
Autor
13.11.2025, 16:49:23 via iOS
  • 0
@Mariusz1488 Wuoooośnie
  • Odpowiedz

haabero
haabero
06.11.2025, 05:12:09
  • 619
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PAST
PAST 06.11.2025, 09:39:30 via iOS
  • 89
@haabero
PAST - @haabero

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
ibleedforyou
ibleedforyou
05.11.2025, 05:08:30
  • 2832
Twoja stara mieszka w bloku rysunkowym
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PAST
PAST 05.11.2025, 09:42:50 via iOS
  • 0
@Fortis_ o jakie piękne xD
  • Odpowiedz
wybryk_natury
wybryk_natury
24.10.2025, 17:23:16
  • 387
Zastanawialiście się kiedyś, ile razy uniknęliście śmierci? Np. przez to, że kiedyś zaspaliście, pojechaliście inną drogą itp.
  • 146
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PAST
PAST 24.10.2025, 22:58:22 via iOS
  • 6
@wybryk_natury Dawno temu złamałem klucz do rozdzielni WN, więc naprawa musiała zostać zrobiona później. Gość, który naprawiał rozdzielnie później zginął zaraz po przejściu przez bramkę w rozdzielni, ponieważ jeden z przewodów dotykał metalowego elementu, obok którego przeszedł elektryk i zabił go na miejscu łuk elektryczny.
  • Odpowiedz

2

Polska za 20 lat

Polska za 20 lat

Film sprzed 13 lat. W obecnych czasach aktualny bardziej, niż powinien.

PAST
z
youtube.com
dodany: 21.10.2025, 21:04:33
  • 1
  • #
    polska
  • #
    warszawa
  • #
    przyszlosc
  • #
    film
  • #
    satyra
mineralna_3
mineralna_3
29.12.2020, 07:27:38 via Android
  • 9
baro kana #bonzo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PAST
PAST 16.10.2025, 14:29:08 via Wykop
  • 0
@mineralna_3:
PAST - @mineralna_3:

źródło: IMG_6093

Pobierz
  • Odpowiedz
Ukiss
Ukiss
13.10.2025, 17:02:41
  • 242
To centrum handlowo-usługowo-rozrywkowe, będące jedną z głównych atrakcji turystycznych miasta. Na placu Manufaktury organizuje się również wydarzenia kulturalne i sportowe. Powierzchnia całego centrum wynosi 27 ha.

Otwarcie obiektu nastąpiło 17 maja 2006 roku po 9 latach planowania i budowy na terenie dawnego kompleksu fabrycznego Izraela Poznańskiego. Przebudowa starej fabryki została przeprowadzona w taki sposób, by wciąż czuć było dawny klimat miejsca. Na terenie przeważają więc historyczne budynki z czerwonej, nieotynkowanej cegły, które jednak
Ukiss - To centrum handlowo-usługowo-rozrywkowe, będące jedną z głównych atrakcji tur...

źródło: Łódzka Manufaktura przed i po rewitalizacji

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PAST
PAST 14.10.2025, 17:29:17 via iOS
  • 1
@Ukiss przestańcie traktować Manufakturę jako atrakcje miasta Łodzi. Serio, ludzie zrobili z galerii handlowej wizytówkę miasta.
  • Odpowiedz
_TiniMini_
_TiniMini_
08.10.2025, 16:02:39
  • 0
Najbardziej ikoniczne Amerykanie auto to? #motoryzacja
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PAST
PAST 08.10.2025, 23:14:09 via iOS
  • 0
@_TiniMini_ Dodge Neon i Pontiac Aztek
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
08.10.2025, 05:02:56
  • 1704
Nawiązując do tego wczorajszego wpisu, gdzie wywiązała się ciekawa dyskusja o tym, że Robert Makłowicz prywatnie nie jest wcale taki sympatyczny jak w mediach - jakie macie prywatne doświadczenia z polskimi celebrytami? xD U mnie tak:
1) Krzysztof Ibisz - miałem przyjemność zamienić słowo po koncercie w Radomiu, gdzie był konferansjerem. Po prostu mega gość, chyba moja ulubiona postać z kolorowych gazet
2) Kuba Wojewódzki - spotkany na stacji benzynowej. Szok,
Lolenson1888 - Nawiązując do tego wczorajszego wpisu, gdzie wywiązała się ciekawa dys...

źródło: FE64B69E-9077-4BD6-8308-8072DDE8BF81

Pobierz
  • 516
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PAST
PAST 08.10.2025, 11:54:43 via iOS
  • 3
@Lolenson1888 Monika Olejnik – buc.
  • Odpowiedz
PAST
PAST 08.10.2025, 09:29:07
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PAST
PAST
Autor
08.10.2025, 10:45:03 via Wykop
  • 4
@Kalwi: akat co pozdro benc
  • Odpowiedz

PAST
PAST 28.07.2025, 19:52:02
  • 0
#historiapojazdu #vin #motoryzacja #samochody

Mirki, czy jest jakiś patent na sprawdzanie daty pierwszej rejestracji? Dotychczasowy patent przestał mi działać. VIN po tablicy mam jak wydobyć, tablice z VINu też, ale z datą mam problem. Odwdzięczę się za wsparcie.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PAST
PAST
Autor
28.07.2025, 20:07:34 via iOS
  • 0
@NuklearnySzpadel napisane.
  • Odpowiedz
PAST
PAST
Autor
29.07.2025, 11:48:48 via Wykop
  • 0
@Pietter: nie działa od długiego czasu
  • Odpowiedz
PAST
PAST
Autor
30.09.2025, 19:40:56 via iOS
  • 0
@PochodnaFunkcji ok chętnie
  • Odpowiedz

382

Zwiedzanie fabryki Mikrotik

Zwiedzanie fabryki Mikrotik

Autor kanału ServeTheHome zwiedza fabrykę Mikrotik na Łowie

testuser
z
youtube.com
dodany: 25.09.2025, 21:12:11
  • 117
  • #
    siecikomputerowe
  • #
    mikrotik
  • #
    ciekawostki
  • #
    komputery
  • #
    informatyka
PAST
PAST 26.09.2025, 22:13:20 via iOS
  • 0
@xpear nie graniczymy z Łotwa.
krzychummm
krzychummm
13.09.2025, 06:29:01
  • 2
Dostałem kolejną fakturę od CYBELFOLKS gdzie mam hosting strony z końcówką .pl To sama strona firmowa bardzo prosta, bez sklepu bez kont, taka prosta wizytówka z małym blogiem. Teraz to już porażka. Z roku na rok ceny sporo wyższe. Teraz to już przesada. Poszukuje nowego dobrego prostego hostingu z jednym adresem pocztowym. Szukam hostingu który mi pomoże przenieść moją stronę. Jestem zielony w tym, nie wiem jak to zrobić, dlatego też tyle
krzychummm - Dostałem kolejną fakturę od CYBELFOLKS gdzie mam hosting strony z końców...

źródło: Zrzut ekranu 2025-09-13 082053

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PAST
PAST 13.09.2025, 10:08:39 via iOS
  • 1
@krzychummm polecam @vhpl – nie płacą mi za to, że ich polecam, nie mam żadnego kodu rabatowego ani referencyjnego. po prostu to dobra firma.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 20
  • Strona 2 z 20
  • >

Polska Akcyjna Spółka Telefoniczna

  • Co tu pisać. 15 lat do emerytury, której i tak nie dostanę za dużo, bo pół życia na śmieciówkach.
  • Łódź

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.04.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 11.10.2019

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 07.03.2023

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking