Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko216
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

421

Takie śniadanie na urologii. "W więzieniu lepiej"

Takie śniadanie na urologii. "W więzieniu lepiej"

O szpitalnym jedzeniu krążą już legendy, bo wielu pacjentów skarży się na monotonię, skromne porcje i "smutną" wędlinę. Ostatnio zrobił się szum wokół zdjęcia śniadania z łódzkiej lecznicy.

VoxClamantisInDeserto
VoxClamantisInDeserto
VoxClamantisInDeserto
z
fakt.pl
dodany: 15.05.2026, 04:39:30
  • #
    polska
  • #
    lodz
  • #
    szpital
  • #
    zdrowie
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    sniadanie
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (2)

Minister zdrowia jeżdżę po kraju i widzę jak ludzie się cieszą.
xmas78
z pulsmedycyny.pl
  • 55
Oficjalne jadłospisy. Szpitale to mają na swoich stronach
q0084
z pirogow.pl
  • 0

Komentarze (89)

najlepsze

TomekB1111
TomekB1111
15.05.2026, 17:31:17 via Wykop
  • 134
Sprawdźcie zarobki lekarzy w tym szpitalu i zobaczycie dlaczego takie wyżywienie.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3mortis
3mortis
15.05.2026, 18:55:05 via Android
  • 26
@TomekB1111: polacy sa miedzy mlotem a kowadlem

Zmniejsz pensje lekarzy to sie okaze, ze po co ci jedzenie w szpitalu ktory nie swiadczy zabiegow :p
  • Odpowiedz
OrkWojownik
OrkWojownik
OrkWojownik
15.05.2026, 19:27:08 via Wykop
  • 5
@TomekB1111: tylko ze progresja podatkowa zaklada ze te 70% ktore wyciagnales z odchlani odbytu bylyby placone od nadwyzki przychodow powyzej danej kwoty. Nie wiem wiec jak to by mialo wplywac na tk ze lekarze by sie prosili o zmniejszenie pensji xdd
  • Odpowiedz

rawor
rawor
rawor
15.05.2026, 10:35:23 via Wykop
  • 103
Fragment posiłku-była jeszcze szklanka wody.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Niezapominajka2930
Niezapominajka2930
15.05.2026, 18:37:24 via Wykop
  • 35
@rawor: Czarna herbata Saga z plastikowego, zbiorczego dzbanka.
  • Odpowiedz
ja_jeti
ja_jeti
ja_jeti
15.05.2026, 19:16:27 via Wykop
  • 28
@rawor: ja pamiętam jak kiedyś byłem 3 dni w szpitalu jednego dnia na obiad była zupa pomidorowa(okropna smakowała jak tani koncentrat pomidorowy zmieszany z wodą) drugiego dnia na obiad były ziemniaki w "sosie" czyli ziemniaki polane zupa pomidorowa
  • Odpowiedz
JerzJerzy
JerzJerzy
JerzJerzy
15.05.2026, 14:57:01 via Wykop
  • 67
O oni tam poszli się leczyć czy obżerać?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

StaraSzopa
StaraSzopa
15.05.2026, 20:57:31 via Wykop
  • 45
@JerzJerzy: bo dieta wcale nie ma wpływu na proces leczenia, nic a nic xD
  • Odpowiedz
LightMenago
LightMenago
16.05.2026, 09:57:52 via Wykop
  • 7
@StaraSzopa: oczywiscie ze nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°) dla naszych konowałów temat dieta nie istnieje ani przed ani w trakcie choroby.
  • Odpowiedz
Miszczu_wszystkiego
Miszczu_wszystkiego
15.05.2026, 14:57:34 via Wykop
  • 46
kurła jak w latach 80, jak ktoś jest w szpitalu to rodzina musi wozić jajka na twardo i kiełbase żeby nie zdechł z głodu
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

LightMenago
LightMenago
16.05.2026, 09:59:16 via Wykop
  • 4
@Miszczu_wszystkiego: teraz to samo. Jeszcze jak lezysz 3 dni to przebolejesz jakos, taka mini glodowka ci wjedzie. Lezalem 4 dni i porcje male i niesmaczne, o mięsie zapomnij xD
  • Odpowiedz
xmas78
xmas78
15.05.2026, 05:08:43 via Wykop
  • 32
Hej brygada. Uśmiechnijcie się..
Uśmiechamy się.. wedle życzenia..
xmas78 - Hej brygada. Uśmiechnijcie się..
Uśmiechamy się.. wedle życzenia..

źródło: IMG_1851

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tomo1945
tomo1945
tomo1945
15.05.2026, 18:27:20 via Wykop
  • 9
@xmas78: A po którym kraju ona jeździ?
  • Odpowiedz
xmas78
xmas78
16.05.2026, 06:25:28 via Wykop
  • 2
@tomo1945: nie wiem.. może w delegacji była w germanach albo gdzieś dalej ..
  • Odpowiedz
jamajskikanion
jamajskikanion
15.05.2026, 14:57:59 via Wykop
  • 31
Tutaj będzie z 300kcl ja kiedyś dostałem styropianowy kubek mleka z 8 ziarenkami ryżu na spodzie xd podpisane jako zupa mleczna. Bez kitu w szpitalu zaglodza człowieka na śmierć bez ciągłej pomocy z zewnątrz.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Pawel993
Pawel993
15.05.2026, 19:11:06 via Wykop
  • -18
@jamajskikanion: kiedys to znaczy kiedy? Bo z tego co wykopki pisza za pisu bylo ok a przyszlo PO i jest gorzej
  • Odpowiedz
jamajskikanion
jamajskikanion
15.05.2026, 20:19:10 via Wykop
  • 6
@Pawel993: akurat to był 2021 rok więc sam środek PiSu XD
  • Odpowiedz
subnoise
subnoise
15.05.2026, 16:14:03 via Wykop
  • 19
Gdyby tylko w szpitalach zaczęły, przynajmniej na oddziałach leczących układ trawienny, zdarzać się posiłki dietetyczne ...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Cztero0404
Cztero0404
15.05.2026, 18:23:32 via Wykop
  • 0
Gdyby tylko w szpitalach zaczęły, przynajmniej na oddziałach leczących układ trawienny, zdarzać się posiłki dietetyczne ...


@subnoise: Tylko, że ten obrazek ''szpitalnego jedzenia'' jest bardzo mocno kłamliwy. Tak się składa, że miałem przez ostatni rok okazję być w szpitalu u kilku osób bo niestety tak się złożyło i te posiłki wcale tak nie wyglądały xD Normalnie było na przykład 2 danie i zupa takie jak w knajpie ala bar mleczny
  • Odpowiedz
romek898
romek898
romek898
15.05.2026, 19:51:33 via Android
  • 2
@Cztero0404 Też leżałem za dzieciaka jakieś 20 lat temu i jedzenie było tragiczne.
  • Odpowiedz
cyganztorunia
cyganztorunia
cyganztorunia
15.05.2026, 20:55:32 via Wykop
  • 15
Znalezione na wykopie: śniadanie w ośrodku dla nielegalnych nachodźców. Czy Coca-Cola sponsorem czy tak się przyjmuje wrogów i przestępców w naszym kraju? Albo czekaj, nowych, lepszych Polaków. Wystarczy wyszukać swój worek na sp...e i obywatelstwo szybko wpadnie. A ty na to pracujesz.
cyganztorunia - Znalezione na wykopie: śniadanie w ośrodku dla nielegalnych nachodźcó...

źródło: breakfast_at_negro

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

GoodGuyHelping
GoodGuyHelping
GoodGuyHelping
16.05.2026, 10:15:05 via Wykop
  • -2
@cyganztorunia: racja, powinniśmy faszerować chorych Polaków frytkami i coca-colą.
  • Odpowiedz

Basiura89
Basiura89
15.05.2026, 10:36:12 via Wykop
  • 14
Ciekawe jak karmią w klinice MSW ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

staryjednaknowy
staryjednaknowy
staryjednaknowy
15.05.2026, 11:09:49 via Wykop
  • 30
@Basiura89: Pewnie tak.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
staryjednaknowy - @Basiura89: Pewnie tak.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1

Pobierz
  • Odpowiedz
friesee
friesee
15.05.2026, 18:29:28 via Wykop
  • 19
@Basiura89: Raczej tak.
friesee - @Basiura89: Raczej tak.

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
nikita1
nikita1
nikita1
15.05.2026, 18:53:48 via Android
  • 6
Ciekawe skąd wiecie jak w więzieniu karmią. Fakt że z kajfusami można zagadać i więcej zupy czy fasolki dostać. Ale śniadanie to dżem albo półtorej parówki.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Hity

tygodnia

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
4281
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
3169
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
3090
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2658
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
2361
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #gospodarka
  • #ekonomia
  • #heheszki
  • #4konserwy
  • #swiat
  • #policja
  • #historia
  • #usa
  • #neuropa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking