Takie śniadanie na urologii. "W więzieniu lepiej"

O szpitalnym jedzeniu krążą już legendy, bo wielu pacjentów skarży się na monotonię, skromne porcje i "smutną" wędlinę. Ostatnio zrobił się szum wokół zdjęcia śniadania z łódzkiej lecznicy.
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 89
- Odpowiedz

![[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"](https://wykop.pl/cdn/c3397993/f78aeefcc7a61f17a75e3f8e4dc61ed68f7576e785783771da19afcd4a554c56,q80.png)




Komentarze (89)
najlepsze
Zmniejsz pensje lekarzy to sie okaze, ze po co ci jedzenie w szpitalu ktory nie swiadczy zabiegow :p
Uśmiechamy się.. wedle życzenia..
źródło: IMG_1851
Pobierz@subnoise: Tylko, że ten obrazek ''szpitalnego jedzenia'' jest bardzo mocno kłamliwy. Tak się składa, że miałem przez ostatni rok okazję być w szpitalu u kilku osób bo niestety tak się złożyło i te posiłki wcale tak nie wyglądały xD Normalnie było na przykład 2 danie i zupa takie jak w knajpie ala bar mleczny
źródło: breakfast_at_negro
Pobierzźródło: 1
Pobierzźródło: obraz
Pobierz