Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko157
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
winsxspl

winsxspl

Dołączył 7 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 61831
  • Znaleziska 11680
  • Mikroblog 50151
  • Obserwujący 82
  • Obserwowane 99
Kutang-Pan
Kutang-Pan
12 min temu
  • 3
#f1 a co ten Bearman TAKI OGÓR? XD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

winsxspl
winsxspl 11 min temu via Wykop
  • 2
@Kutang-Pan: norma w Haasie, im dalej w sezon tym bardziej spadają
  • Odpowiedz
winsxspl
winsxspl 12 min temu
  • 1
czyj ten Gaetan?
#f1
winsxspl - czyj ten Gaetan?
#f1

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mystery_26
mystery_26
mystery_26
36 min temu
  • 2
Błagam o PP dla Klekle (。◕‿‿◕。) #f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

winsxspl
winsxspl 28 min temu via Wykop
  • 0
@mystery_26: oni na benzynie jeżdżą nie na dieslu...
  • Odpowiedz
welonka
welonka
welonka
32 min temu
  • 1
#f1 kiedy ostatni drugi kierowca RedBulla nie był niestabilnym psychicznie idiotą, za czasów Albona, Gasliego?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

winsxspl
winsxspl 32 min temu via Wykop
  • 0
@welonka: w 2013
  • Odpowiedz
winsxspl
winsxspl 32 min temu
  • 7
ściekły hadziar
#f1
winsxspl - ściekły hadziar
#f1

źródło: obraz

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

angelofdeath007
angelofdeath007
31 min temu via Wykop
  • 0
@winsxspl: jak to inżynier ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
winsxspl
winsxspl 44 min temu
  • 21
Lista obecności do kwalifikacji do GP Monako CZAS STAAART
#f1
winsxspl - Lista obecności do kwalifikacji do GP Monako CZAS STAAART
#f1

źródło: obraz

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

winsxspl
winsxspl
Autor
35 min temu via Wykop
  • 0
@checkerimg: (możemy zgadywać że tak)
  • Odpowiedz
odtwarzacz_vhs
odtwarzacz_vhs
7 godz. i 2 min temu
  • 12
#gry Nie palcie mnie na stosie, jestem tylko zwykłym nic nie znaczącym proletariuszem, ale ponoć jest wolność słowa i nie będę obrażał tylko wypowiem swoje luźne przemyślenia. Nie rozumiem kompletnie fenomenu #gothic Ta gra już w 2001 moim zdaniem była brzydka i toporna. Wiele osób zachwalało ten tytuł, osobiście odbierałem to, jako granie w grę która „nie cięła” na piecu bo miała niskie wymagania a w tamtym czasie
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

winsxspl
winsxspl 6 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 12
@odtwarzacz_vhs: ja tak samo nie rozumiem fenomenu Hirosków, nudna gra turowa, a do tego jeszcze z kompletnie niezrozumiałym interfejsem, bez instrukcji to wręcz zapomnij, że coś tu zrozumiesz
winsxspl - @odtwarzacz_vhs: ja tak samo nie rozumiem fenomenu Hirosków, nudna gra tur...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
winsxspl
winsxspl 35 min temu via Wykop
  • 0
@piotr-glabik: na tym samym sprzęcie Doom będzie działać całkiem sprawnie, Quake ruszy, NFS1 też, a nawet wśród samych RTSów i innych turówek była masa: AoE, Settlers i tak dalej

I nie, nadal nie zrozumiem, bardzo przeciętna gra nawet jak na swoje czasy
  • Odpowiedz
winsxspl
winsxspl 41 min temu
  • 3
puzony fertig?
#f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Migfirefox
Migfirefox
39 min temu via Wypiek
  • 0
@winsxspl ja, fertig
  • Odpowiedz
zazdrosny
zazdrosny
6 godz. i 38 min temu
  • 253
i nic innego nie słyszysz od 3 godzin na osiedlu tylko:

hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

winsxspl
winsxspl 48 min temu via Wykop
  • 1
@r5678: co do k...y... skąd ty to wytrzasnąłeś
  • Odpowiedz
Logistyk_z_Cadillaca
Logistyk_z_Cadillaca
1 godz. i 2 min temu
  • 7
Wczoraj Aldona w worku po ziemniakach, dzisiaj nogi do szyi. Za kobieta nie nadążysz
#f1
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

winsxspl
winsxspl 53 min temu via Wykop
  • 0
@Logistyk_z_Cadillaca: z postępem weekendu idzie wyżej, jutro do pępka
  • Odpowiedz
ppiasq
ppiasq
3 godz. i 26 min temu
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

winsxspl
winsxspl 3 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 2
@ppiasq: #kalinkecontent
  • Odpowiedz
winsxspl
winsxspl 3 godz. i 21 min temu
  • 4
Gekon +3 za blokowanie
#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

winsxspl
winsxspl 3 godz. i 32 min temu
  • 2
Albon przykleja taśmy na opony na wzór Sainza
#f1
winsxspl - Albon przykleja taśmy na opony na wzór Sainza
#f1

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

winsxspl
winsxspl 3 godz. i 37 min temu
  • 7
Ponoć Lewis Hamilton rozwalił stymulator to dlatego gorzej jedzie dziś od Leclerca
#f1 #f1sram
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M0ke
M0ke
3 godz. i 32 min temu via Android
  • 1
@winsxspl kim kardaszjan zdemolowala stymulator
  • Odpowiedz
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
7 godz. temu
  • 11
Pani europoslanka #konfederacja przez przypadek powiedziala prawde, a proruskie szczekaczki na X sie oburzaja xD #polityka #bekazprawakow
BrakWolnegoLoginu - Pani europoslanka #konfederacja przez przypadek powiedziala prawd...

źródło: Screenshot_2026-06-06-09-38-06-988-edit_com.android.chrome

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

winsxspl
winsxspl 6 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 4
@BrakWolnegoLoginu: chyba jednak wolałbym zginąć od drona niż zostać nabitym na widły
  • Odpowiedz
trebeter
trebeter
7 godz. i 6 min temu
  • 13
#f1 z
trebeter - #f1 z

źródło: sdfxcvsdf

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

winsxspl
winsxspl 7 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 9
@trebeter: geniusz wyścigowy +59 sekund do własnego teammate XD
winsxspl - @trebeter: geniusz wyścigowy +59 sekund do własnego teammate XD

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
mariusz95gd
mariusz95gd
8 godz. i 15 min temu
  • 23
Ktoś z Betclic chyba musi zaglądać na nasz wspaniały tag ( ͡º ͜ʖ͡º)
#f1
mariusz95gd - Ktoś z Betclic chyba musi zaglądać na nasz wspaniały tag ( ͡º ͜ʖ͡º)
#f1

źródło: temp_file8624846413204780349

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

winsxspl
winsxspl 8 godz. i 5 min temu via Wykop
  • 11
@mariusz95gd: jak tam się czujesz? już w domku?
  • Odpowiedz
fiutozord
fiutozord
18 godz. i 8 min temu
  • 29
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) #f1
fiutozord - ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) #f1

źródło: 21791

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

winsxspl
winsxspl 17 godz. i 36 min temu via Wykop
  • 13
@fiutozord: kłamstwo, widziałem
winsxspl - @fiutozord: kłamstwo, widziałem

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
Neto
Neto
20 godz. i 1 min temu
  • 19
Młodszym kolegom i koleżankom z tagu oraz nowo przybyłym botom przypominam, że od 2019 roku tzw. Grand Hotel Hairpin został przemianowany na Nawrut Roberta. Kto wie, ten wie i dlaczego. Ament

#f1 #powrutcontent #nawrut
Neto - Młodszym kolegom i koleżankom z tagu oraz nowo przybyłym botom przypominam, że...

źródło: comment_knlHTyl3r2yoXj1XvUjyZD4p9LLt6NdR

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

winsxspl
winsxspl 18 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 5
@Neto: nawrut to ten inny zakręt
winsxspl - @Neto: nawrut to ten inny zakręt

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 27
  • Strona 1 z 27
  • >

eeeeee

  • McLareniarz & antywifoniarz
  • lubelskie
  • Facebook
  • X (dawny Twitter)
  • Instagram

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.08.2025

    Komentator
  • VIP
    od 19.07.2021

    VIP
  • Złotousty
    od 30.09.2020

    Złotousty
  • Ekshibicjonista
    od 05.05.2020

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 05.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.10.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 02.01.2022

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking