Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
wypok_user_321
wypok_user_321

wypok_user_321

Dołączył 6 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2777
  • Znaleziska 2
  • Mikroblog 2775
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 15
dawid121213
dawid121213
dawid121213
51 min temu
  • 0
Którego ETF na NASDAQ 100 kupujecie giełdasy?

#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_user_321
wypok_user_321
wypok_user_321 49 min temu via iOS
  • 0
@dawid121213: Ja nie gej
  • Odpowiedz
Egek
Egek
Egek
2 godz. i 4 min temu
  • 3
Czym są kontrakty CFD i na czym polega ich potęga? #gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_user_321
wypok_user_321
wypok_user_321 1 godz. i 17 min temu via iOS
  • 0
@Egek: patrzcie jaki chitri, na szczurze się chce dorobić
  • Odpowiedz
Blackhorn
Blackhorn
przedwczoraj, 00:11:11
  • 46
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_user_321
wypok_user_321
wypok_user_321 przedwczoraj, 05:42:33 via iOS
  • 4
@Blackhorn: k---a jakbym o sobie czytał xd
  • Odpowiedz
PAST
PAST
15.06.2026, 00:06:50
  • 6
Wyszła wam migracja, droga ekipo #velobank i #citibank.
PAST - Wyszła wam migracja, droga ekipo #velobank i #citibank.

źródło: IMG_4171

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_user_321
wypok_user_321
wypok_user_321 15.06.2026, 07:01:43 via iOS
  • 1
@gornik_siarkowy: haha usuwają komentarze XD j---c was #citibank #velobank
  • Odpowiedz
wypok_user_321
wypok_user_321
wypok_user_321 15.06.2026, 08:27:45 via iOS
  • 0
@gornik_siarkowy: udało ci się ustalić gdzie jest konto firmowe?
  • Odpowiedz
wypok_user_321
wypok_user_321
wypok_user_321 15.06.2026, 08:48:27 via iOS
  • 1
@PAST: kocham jak appka pyta cię o login, mieli minutę, a potem w--------a i przechodzi na ekran gdzie jest napisane świat jest bardziej velo - mam ochotę wtedy r------ć telefon
  • Odpowiedz
wypok_user_321
wypok_user_321
wypok_user_321 15.06.2026, 08:51:19 via iOS
  • 1
@gornik_siarkowy:
wypokuser321 - @gornik_siarkowy:

źródło: IMG_3817

Pobierz
  • Odpowiedz
wypok_user_321
wypok_user_321
wypok_user_321 15.06.2026, 08:52:51 via iOS
  • 1
@gornik_siarkowy: oj będzie speedrun s----------a z tego velo świata
  • Odpowiedz
wypok_user_321
wypok_user_321
wypok_user_321 15.06.2026, 15:51:31 via iOS
  • 0
@gornik_siarkowy: trzeba profil zmienić w tej z------j appce xd klikasz w lewym górnym rogu jakoś i tam możesz profil ustawić - trzeba na firmowy zmienić.. tylko zanim będziesz mógł to zrobić w appce, to musisz zalogować się na stronie, tam też zmienić profil na firmowy i podpisać podobne dokumenty co przy koncie indywidualnym
  • Odpowiedz
wypok_user_321
wypok_user_321
wypok_user_321 15.06.2026, 15:54:25 via iOS
  • 0
@gornik_siarkowy: o to ja nie musiałem
  • Odpowiedz
dawidlakjsj
dawidlakjsj
12.06.2026, 16:52:15
  • 66
#gielda xDDDDDDDDDDDDDDDDDD w co Wy inwestujecie. Jaka zjeżdżalnia xDDD
dawidlakjsj - #gielda xDDDDDDDDDDDDDDDDDD w co Wy inwestujecie. Jaka zjeżdżalnia xDDD

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_user_321
wypok_user_321
wypok_user_321 12.06.2026, 16:53:26 via iOS
  • 1
@dzony77: skok już był, wyjście z progu jak Mateja w Planicy
  • Odpowiedz
perfumowyswir
perfumowyswir
12.06.2026, 15:35:00
  • 5
#gielda

150 OSTROŻNIE
perfumowyswir - #gielda 

150 OSTROŻNIE

źródło: IMG_1396

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_user_321
wypok_user_321
wypok_user_321 12.06.2026, 15:37:33 via iOS
  • 2
@perfumowyswir: spadaj smieciuchu
  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
08.06.2026, 08:10:45
  • 49
#gielda

Bądź mną
Zrealizuj część zysków z GPW
25% portfela w keszu, czujedobrzeczłowiek.png
Dobra, to teraz czekamy na okazję
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_user_321
wypok_user_321
wypok_user_321 08.06.2026, 08:11:26 via iOS
  • 12
@ProfesorP1ZDAN: ciesz się, że nie lewarowany nasdaq
  • Odpowiedz
kreeker
kreeker
05.06.2026, 18:07:56
  • 157
Patrzcie jakiego leszcza wylowilem pokusil sie na microna za 1080$
#gielda
kreeker - Patrzcie jakiego leszcza wylowilem pokusil sie na microna za 1080$
#gielda

źródło: IMG_0278

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_user_321
wypok_user_321
wypok_user_321 05.06.2026, 18:11:22 via iOS
  • 107
@kreeker: wrzuć mnie znowu do wody piękny kawalerze
  • Odpowiedz
wypok_user_321
wypok_user_321
wypok_user_321 05.06.2026, 15:56:56
  • 4
#gielda niby krach, a meanwhile presidento taco
wypokuser321 - #gielda niby krach, a meanwhile presidento taco

źródło: IMG_3756

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_user_321
wypok_user_321
wypok_user_321 05.06.2026, 15:24:08
  • 23
#gielda jeszcze tylko powrót Tomka na tag i możemy wyciągać
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

psi-nos
psi-nos
psi-nos
04.06.2026, 09:22:10
  • 0
jaki target na #micron ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda

target na micron

  • <900 30.6% (19)
  • <800 12.9% (8)
  • <700 8.1% (5)
  • <600 48.4% (30)

Oddanych głosów: 62

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_user_321
wypok_user_321
wypok_user_321 04.06.2026, 09:22:42 via iOS
  • 0
@Zebrzysta_Zebra: This
  • Odpowiedz
perfumowyswir
perfumowyswir
03.06.2026, 11:44:05
  • 0
#gielda

Przenosił ktoś akcje z XTB? Spodziewać się 7 dni jak u normalnych brokerów czy bliżej 30?
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_user_321
wypok_user_321
wypok_user_321 03.06.2026, 11:45:26 via iOS
  • 0
@perfumowyswir: a nie wolałbyś ich sprzedać i po prostu kupić na szczurze CFD?
  • Odpowiedz
thisguy1
thisguy1
03.06.2026, 09:50:28
  • 1
#gielda dzisiaj znowu zwała na #kosmicznesmieciuchy. A trzeba było wychodzić jak wykopki zaczęły pisać o wchodzeniu w zeszłym tygodniu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
thisguy1 - #gielda dzisiaj znowu zwała na #kosmicznesmieciuchy. A trzeba było wychodz...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_user_321
wypok_user_321
wypok_user_321 03.06.2026, 09:52:03 via iOS
  • 2
@thisguy1: pozdrawiam z peronu - czekam aż pociąg po mnie wróci
  • Odpowiedz
krystekw2
krystekw2
krystekw2
02.06.2026, 06:05:24
  • 1
#gielda
Po zarobku i stracie na CFD oraz zamknięciu microna na 7% zarobku w niecały tydzień, biorę po 180€ i słucham państwa - proszę mnie nagabywać na 5 spółek (mogą być śmieciuchy) z ciekawym potencjałem na niedługi okres czasu :)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_user_321
wypok_user_321
wypok_user_321 02.06.2026, 06:06:02 via iOS
  • 8
@krystekw2: proponuję poczytać o efekcie Scully - kup se SPCE dla beki
  • Odpowiedz
Frwrd05
Frwrd05
Frwrd05
01.06.2026, 14:52:07
  • 3
Aż mi się #gme przypomniało xD #gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_user_321
wypok_user_321
wypok_user_321 01.06.2026, 14:53:05 via iOS
  • 0
@Frwrd05: tam to pamiętam był taki dzień, że co chwilę były przerwy w handlowaniu papierem xDDD złote czasy
  • Odpowiedz
IlikeTrains
IlikeTrains
01.06.2026, 14:48:10
  • 1
SPCE dokupione na korekcie :)

#spce #gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_user_321
wypok_user_321
wypok_user_321 01.06.2026, 14:48:27 via iOS
  • 16
@IlikeTrains: korekcie xDDD
  • Odpowiedz
wypok_user_321
wypok_user_321
wypok_user_321 01.06.2026, 14:49:25 via iOS
  • 0
@IlikeTrains: ależ ty głupi jezu xDDD monkey brain diamond hands
  • Odpowiedz
davidero69
davidero69
davidero69
01.06.2026, 14:45:58
  • 2
#gielda virgin co jest k---a xD
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_user_321
wypok_user_321
wypok_user_321 01.06.2026, 14:47:32 via iOS
  • 0
@davidero69: rugpulla nie widziałeś nigdy?
  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
01.06.2026, 14:33:21
  • 5
#gielda na szczurze dalej kurs zawieszony XD
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_user_321
wypok_user_321
wypok_user_321 01.06.2026, 14:38:09 via iOS
  • 1
@ProfesorP1ZDAN: patrzę na ten wykres i widzę gamestop lata temu - powodzenia wszystkim
  • Odpowiedz
cr_7
cr_7
01.06.2026, 07:41:52
  • 7
#zaorski #gielda
Czy planujecie udział w sierpniowym campie Zaorskiego dla traderów?
cr_7 - #zaorski #gielda
Czy planujecie udział w sierpniowym campie Zaorskiego dla tra...

źródło: PlanCamp

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_user_321
wypok_user_321
wypok_user_321 01.06.2026, 07:42:37 via iOS
  • 22
@cr_7: a będzie uczył jak pozyskiwać milionowe fundusze i skąd k--s bierze?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • Strona 1 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 12.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 31.01.2022

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking