Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
wypok_user_321
wypok_user_321

wypok_user_321

Dołączył 6 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2716
  • Znaleziska 2
  • Mikroblog 2714
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 15
krystekw2
krystekw2
krystekw2
23 godz. i 16 min temu
  • 1
#gielda
Po zarobku i stracie na CFD oraz zamknięciu microna na 7% zarobku w niecały tydzień, biorę po 180€ i słucham państwa - proszę mnie nagabywać na 5 spółek (mogą być śmieciuchy) z ciekawym potencjałem na niedługi okres czasu :)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_user_321
wypok_user_321
wypok_user_321 23 godz. i 16 min temu via iOS
  • 8
@krystekw2: proponuję poczytać o efekcie Scully - kup se SPCE dla beki
  • Odpowiedz
Frwrd05
Frwrd05
Frwrd05
przedwczoraj, 14:52:07
  • 3
Aż mi się #gme przypomniało xD #gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_user_321
wypok_user_321
wypok_user_321 przedwczoraj, 14:53:05 via iOS
  • 0
@Frwrd05: tam to pamiętam był taki dzień, że co chwilę były przerwy w handlowaniu papierem xDDD złote czasy
  • Odpowiedz
IlikeTrains
IlikeTrains
przedwczoraj, 14:48:10
  • 1
SPCE dokupione na korekcie :)

#spce #gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_user_321
wypok_user_321
wypok_user_321 przedwczoraj, 14:48:27 via iOS
  • 16
@IlikeTrains: korekcie xDDD
  • Odpowiedz
wypok_user_321
wypok_user_321
wypok_user_321 przedwczoraj, 14:49:25 via iOS
  • 0
@IlikeTrains: ależ ty głupi jezu xDDD monkey brain diamond hands
  • Odpowiedz
davidero69
davidero69
davidero69
przedwczoraj, 14:45:58
  • 2
#gielda virgin co jest k---a xD
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_user_321
wypok_user_321
wypok_user_321 przedwczoraj, 14:47:32 via iOS
  • 0
@davidero69: rugpulla nie widziałeś nigdy?
  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
przedwczoraj, 14:33:21
  • 5
#gielda na szczurze dalej kurs zawieszony XD
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_user_321
wypok_user_321
wypok_user_321 przedwczoraj, 14:38:09 via iOS
  • 1
@ProfesorP1ZDAN: patrzę na ten wykres i widzę gamestop lata temu - powodzenia wszystkim
  • Odpowiedz
cr_7
cr_7
przedwczoraj, 07:41:52
  • 7
#zaorski #gielda
Czy planujecie udział w sierpniowym campie Zaorskiego dla traderów?
cr_7 - #zaorski #gielda
Czy planujecie udział w sierpniowym campie Zaorskiego dla tra...

źródło: PlanCamp

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_user_321
wypok_user_321
wypok_user_321 przedwczoraj, 07:42:37 via iOS
  • 22
@cr_7: a będzie uczył jak pozyskiwać milionowe fundusze i skąd k--s bierze?
  • Odpowiedz
ciupaplik
ciupaplik
ciupaplik
29.05.2026, 10:10:53
  • 2
#gielda Jeżeli chodzi o space polecam przeczytać to:

https://florydziak.pl/uncategorized/new-glenn-eksplodowal/

Coś czuje Rocket Lab 200 do wakacji;D
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_user_321
wypok_user_321
wypok_user_321 29.05.2026, 10:18:36 via iOS
  • 1
@Talarsson: to strona Grzegorza Florydy
  • Odpowiedz
dudekk602
dudekk602
29.05.2026, 05:49:49
  • 3
#gielda
Po cichu liczę, że naganianie małpy na MU skończy się dla MU podobnie jak dla della na którego też naganiał
(Tak, jestem załadowany)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_user_321
wypok_user_321
wypok_user_321 29.05.2026, 05:51:45 via iOS
  • 1
@dudekk602: tylko MU już miał wzrosty p------e
  • Odpowiedz
Herm1t
Herm1t
29.05.2026, 05:40:45
  • 2
To jakoś dzisiaj mieli na szczurze wprowadzić możliwość zamykania dowolnych pozycji, a nie Fifo? Dobrze pamiętam?

Orientował się ktoś czy to ma wejść finalnie czy nie?

#gielda #xtb
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_user_321
wypok_user_321
wypok_user_321 29.05.2026, 05:42:47 via iOS
  • 40
@Herm1t: nie, ale dodali nowy ficzer - codziennie otwiera ci losowego cfd za 10% portfolio
  • Odpowiedz
wypok_user_321
wypok_user_321
wypok_user_321 29.05.2026, 05:51:09 via iOS
  • 4
@Bredko: automatycznie włączony, żeby ci go wyłączyli musisz dać zaświadczenie z KNF
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
29.05.2026, 05:31:35
  • 0
#gielda jakbym nie miał w co inwestować to bym szukał dużych, technologicznych firm o których małpa jeszcze nie zdążyła wspomnieć i mają siedziby i fabryki w USA. Mark my word!
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_user_321
wypok_user_321
wypok_user_321 29.05.2026, 05:35:56 via iOS
  • 2
@ja_tu_tylko_na_moment: Dej jakieś przykłady, ja być małpą
  • Odpowiedz
wypok_user_321
wypok_user_321
wypok_user_321 29.05.2026, 05:42:16 via iOS
  • 5
@ja_tu_tylko_na_moment: o ni c---a
  • Odpowiedz
HAMSKLOSS89
HAMSKLOSS89
29.05.2026, 05:22:49
  • 3
#gielda pan Omar inwestuje w reklamę bo cześć Mariuszu mogło się przestraszyć Zondy

https://businessinsider.com.pl/kryptowaluty/czy-xtb-jest-bezpieczne
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_user_321
wypok_user_321
wypok_user_321 29.05.2026, 05:38:12 via iOS
  • 0
@Manden: Ale to ma się zmienić, nie?xd
  • Odpowiedz
dominowiak
dominowiak
28.05.2026, 12:36:19
  • 0
#gielda #sztucznainteligencja
co byście poprawili w tym prompcie?
dominowiak - #gielda #sztucznainteligencja 
co byście poprawili w tym prompcie?

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_user_321
wypok_user_321
wypok_user_321 28.05.2026, 12:36:57 via iOS
  • 6
@dominowiak: nic bym nie zmieniał, super jest
  • Odpowiedz
mimik739
mimik739
28.05.2026, 11:45:37
  • 7
#gielda

Co wy wgl za bzdury piszecie

Robi sie dodatek, a 2/3 miesiące pozniej wjeżdża z buta w4. Tylko idiota by wydał dodatek i dopiero za kolejny rok w4... gracze po takim czasie juz dawno by zapomnieli co w tym dodatku było...

Na
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_user_321
wypok_user_321
wypok_user_321 28.05.2026, 11:52:14 via iOS
  • 1
@mimik739: w4 w 2029
  • Odpowiedz
niedorzecznybubr
niedorzecznybubr
27.05.2026, 15:55:05
  • 0
skąd ta panika że knf chce zrobić porządek z cfd?
Szczur może i ma większość kasy z cfd, ale to chyba nie są w większości pieniądze pochodzące od nieświadomych inwestorów którym szczur podsunął cfd.
Prawda?

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_user_321
wypok_user_321
wypok_user_321 27.05.2026, 15:58:10 via iOS
  • 8
@Ryzcel: invest przy CFD xDDD powinno być gamble
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson
27.05.2026, 11:56:01
  • 11
#gielda

CFD to jest test na bycie upośledzonym.

Jeśli klikasz losowe rzeczy przy rejestracji, nie umiesz czytać, nie rozumiesz co kupujesz, nie interesujesz się ani trochę tematyką w którą zdecydowałeś się wejść

To
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_user_321
wypok_user_321
wypok_user_321 27.05.2026, 12:12:22 via iOS
  • 1
@dzony77: This. Jak ktoś tego nie rozumie to jest j-----m debilem
  • Odpowiedz
grubas666
grubas666
grubas666
27.05.2026, 10:21:14
  • 7
Beka z ludzi co słuchają Cymcyka w gamingu po tym co było na Bloober #gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_user_321
wypok_user_321
wypok_user_321 27.05.2026, 10:23:02 via iOS
  • 1
@grubas666: oj tak miałem tego j------o smieciucha bloober jakis czas w portfolio - ale to gówniany śmieć jest, gorszy od Microsoftu
  • Odpowiedz
StdPtr
StdPtr
StdPtr
27.05.2026, 07:26:47
  • 106
A gdyby Mirbud zmienił nazwę na Mirbud Semiconductor? #gielda
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_user_321
wypok_user_321
wypok_user_321 27.05.2026, 07:27:46 via iOS
  • 2
@StdPtr: betonowe półprzewodniki - przewodzą temperaturę z zewnątrz do środka, ale w drugą stronę już nie
  • Odpowiedz
Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego
27.05.2026, 05:27:26
  • 2
Ciągle więcej i więcej człowiek chce wydusić z tego. Mam myśli czy nie sprzedać już wszystkiego xd

#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_user_321
wypok_user_321
wypok_user_321 27.05.2026, 05:41:41 via iOS
  • 0
@Ten_spod_piatego: konwersja na homo i zakup etfow proponuje
  • Odpowiedz
dario_bis
dario_bis
27.05.2026, 04:55:51
  • 0
pierwsze minuty przeglądania tagu i już przewinęła mi się spółeczka... i pytanie, czemu unikacie AVGO? Jeszcze nie urosło aż tak xD #gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_user_321
wypok_user_321
wypok_user_321 27.05.2026, 05:30:21 via iOS
  • 0
@dario_bis: bo ta spółka już ma ogromny market cap
  • Odpowiedz
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
26.05.2026, 19:12:49
  • 49
Jestem zgorszony, niech już chińczycy zaleją świat i serwery tym tanim ramem, bo to co robi micron jest nieprzyzwoite.

(Peroniarz here)

#gielda
MatyasHunyadi - Jestem zgorszony, niech już chińczycy zaleją świat i serwery tym tani...

źródło: 1000030099

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_user_321
wypok_user_321
wypok_user_321 26.05.2026, 19:16:39 via iOS
  • 7
@MatyasHunyadi: Chińczycy nie robią HBM
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • Strona 1 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 12.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 31.01.2022

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking