Czym są kontrakty CFD i na czym polega ich potęga? #gielda
wypok_user_321 via iOS
- 0
@Egek: patrzcie jaki chitri, na szczurze się chce dorobić
- 46
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
wypok_user_321 via iOS
- 4
@Blackhorn: k---a jakbym o sobie czytał xd
- 6
wypok_user_321 via iOS
- 1
wypok_user_321 via iOS
- 0
@gornik_siarkowy: udało ci się ustalić gdzie jest konto firmowe?
wypok_user_321 via iOS
- 1
@PAST: kocham jak appka pyta cię o login, mieli minutę, a potem w--------a i przechodzi na ekran gdzie jest napisane świat jest bardziej velo - mam ochotę wtedy r------ć telefon
wypok_user_321 via iOS
- 1
wypok_user_321 via iOS
- 1
@gornik_siarkowy: oj będzie speedrun s----------a z tego velo świata
wypok_user_321 via iOS
- 0
@gornik_siarkowy: trzeba profil zmienić w tej z------j appce xd klikasz w lewym górnym rogu jakoś i tam możesz profil ustawić - trzeba na firmowy zmienić.. tylko zanim będziesz mógł to zrobić w appce, to musisz zalogować się na stronie, tam też zmienić profil na firmowy i podpisać podobne dokumenty co przy koncie indywidualnym
wypok_user_321 via iOS
- 0
@gornik_siarkowy: o to ja nie musiałem
- 66
wypok_user_321 via iOS
- 1
@dzony77: skok już był, wyjście z progu jak Mateja w Planicy
wypok_user_321 via iOS
- 2
@perfumowyswir: spadaj smieciuchu
#gielda
Bądź mną
Zrealizuj część zysków z GPW
25% portfela w keszu, czujedobrzeczłowiek.png
Dobra, to teraz czekamy na okazję
Bądź mną
Zrealizuj część zysków z GPW
25% portfela w keszu, czujedobrzeczłowiek.png
Dobra, to teraz czekamy na okazję
wypok_user_321 via iOS
- 12
@ProfesorP1ZDAN: ciesz się, że nie lewarowany nasdaq
- 157
wypok_user_321 via iOS
- 107
@kreeker: wrzuć mnie znowu do wody piękny kawalerze
#gielda jeszcze tylko powrót Tomka na tag i możemy wyciągać
- 0
wypok_user_321 via iOS
- 0
@Zebrzysta_Zebra: This
wypok_user_321 via iOS
- 0
@perfumowyswir: a nie wolałbyś ich sprzedać i po prostu kupić na szczurze CFD?
- 1
#gielda dzisiaj znowu zwała na #kosmicznesmieciuchy. A trzeba było wychodzić jak wykopki zaczęły pisać o wchodzeniu w zeszłym tygodniu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
źródło: image
Pobierz
wypok_user_321 via iOS
- 2
@thisguy1: pozdrawiam z peronu - czekam aż pociąg po mnie wróci
#gielda
Po zarobku i stracie na CFD oraz zamknięciu microna na 7% zarobku w niecały tydzień, biorę po 180€ i słucham państwa - proszę mnie nagabywać na 5 spółek (mogą być śmieciuchy) z ciekawym potencjałem na niedługi okres czasu :)
Po zarobku i stracie na CFD oraz zamknięciu microna na 7% zarobku w niecały tydzień, biorę po 180€ i słucham państwa - proszę mnie nagabywać na 5 spółek (mogą być śmieciuchy) z ciekawym potencjałem na niedługi okres czasu :)
wypok_user_321 via iOS
- 8
@krystekw2: proponuję poczytać o efekcie Scully - kup se SPCE dla beki
- 3
wypok_user_321 via iOS
- 0
@Frwrd05: tam to pamiętam był taki dzień, że co chwilę były przerwy w handlowaniu papierem xDDD złote czasy
wypok_user_321 via iOS
- 16
@IlikeTrains: korekcie xDDD
wypok_user_321 via iOS
- 0
@IlikeTrains: ależ ty głupi jezu xDDD monkey brain diamond hands
#gielda virgin co jest k---a xD
wypok_user_321 via iOS
- 0
@davidero69: rugpulla nie widziałeś nigdy?
#gielda na szczurze dalej kurs zawieszony XD
wypok_user_321 via iOS
- 1
@ProfesorP1ZDAN: patrzę na ten wykres i widzę gamestop lata temu - powodzenia wszystkim
- 7
wypok_user_321 via iOS
- 22
@cr_7: a będzie uczył jak pozyskiwać milionowe fundusze i skąd k--s bierze?
Osiągnięcia
Rocznica
od 12.08.2025Rocznica Gadżeciarz
od 31.01.2022Gadżeciarz









#gielda