wypok_user_321 via iOS
- 0
@Frwrd05: tam to pamiętam był taki dzień, że co chwilę były przerwy w handlowaniu papierem xDDD złote czasy
wypok_user_321 via iOS
- 16
@IlikeTrains: korekcie xDDD
wypok_user_321 via iOS
- 0
@IlikeTrains: ależ ty głupi jezu xDDD monkey brain diamond hands
#gielda virgin co jest k---a xD
wypok_user_321 via iOS
- 0
@davidero69: rugpulla nie widziałeś nigdy?
#gielda na szczurze dalej kurs zawieszony XD
wypok_user_321 via iOS
- 1
@ProfesorP1ZDAN: patrzę na ten wykres i widzę gamestop lata temu - powodzenia wszystkim
- 7
wypok_user_321 via iOS
- 22
@cr_7: a będzie uczył jak pozyskiwać milionowe fundusze i skąd k--s bierze?
#gielda Jeżeli chodzi o space polecam przeczytać to:
https://florydziak.pl/uncategorized/new-glenn-eksplodowal/
Coś czuje Rocket Lab 200 do wakacji;D
https://florydziak.pl/uncategorized/new-glenn-eksplodowal/
Coś czuje Rocket Lab 200 do wakacji;D
wypok_user_321 via iOS
- 1
@Talarsson: to strona Grzegorza Florydy
#gielda
Po cichu liczę, że naganianie małpy na MU skończy się dla MU podobnie jak dla della na którego też naganiał
(Tak, jestem załadowany)
Po cichu liczę, że naganianie małpy na MU skończy się dla MU podobnie jak dla della na którego też naganiał
(Tak, jestem załadowany)
wypok_user_321 via iOS
- 1
@dudekk602: tylko MU już miał wzrosty p------e
- 2
wypok_user_321 via iOS
- 40
@Herm1t: nie, ale dodali nowy ficzer - codziennie otwiera ci losowego cfd za 10% portfolio
wypok_user_321 via iOS
- 4
@Bredko: automatycznie włączony, żeby ci go wyłączyli musisz dać zaświadczenie z KNF
#gielda jakbym nie miał w co inwestować to bym szukał dużych, technologicznych firm o których małpa jeszcze nie zdążyła wspomnieć i mają siedziby i fabryki w USA. Mark my word!
wypok_user_321 via iOS
- 2
@ja_tu_tylko_na_moment: Dej jakieś przykłady, ja być małpą
wypok_user_321 via iOS
- 5
@ja_tu_tylko_na_moment: o ni c---a
#gielda pan Omar inwestuje w reklamę bo cześć Mariuszu mogło się przestraszyć Zondy
https://businessinsider.com.pl/kryptowaluty/czy-xtb-jest-bezpieczne
https://businessinsider.com.pl/kryptowaluty/czy-xtb-jest-bezpieczne
wypok_user_321 via iOS
- 0
@Manden: Ale to ma się zmienić, nie?xd
wypok_user_321 via iOS
- 6
@dominowiak: nic bym nie zmieniał, super jest
- 7
#gielda
Co wy wgl za bzdury piszecie
Robi sie dodatek, a 2/3 miesiące pozniej wjeżdża z buta w4. Tylko idiota by wydał dodatek i dopiero za kolejny rok w4... gracze po takim czasie juz dawno by zapomnieli co w tym dodatku było...
Na
Co wy wgl za bzdury piszecie
Robi sie dodatek, a 2/3 miesiące pozniej wjeżdża z buta w4. Tylko idiota by wydał dodatek i dopiero za kolejny rok w4... gracze po takim czasie juz dawno by zapomnieli co w tym dodatku było...
Na
wypok_user_321 via iOS
- 1
@mimik739: w4 w 2029
skąd ta panika że knf chce zrobić porządek z cfd?
Szczur może i ma większość kasy z cfd, ale to chyba nie są w większości pieniądze pochodzące od nieświadomych inwestorów którym szczur podsunął cfd.
Prawda?
#gielda
Szczur może i ma większość kasy z cfd, ale to chyba nie są w większości pieniądze pochodzące od nieświadomych inwestorów którym szczur podsunął cfd.
Prawda?
#gielda
wypok_user_321 via iOS
- 8
@Ryzcel: invest przy CFD xDDD powinno być gamble
#gielda
CFD to jest test na bycie upośledzonym.
Jeśli klikasz losowe rzeczy przy rejestracji, nie umiesz czytać, nie rozumiesz co kupujesz, nie interesujesz się ani trochę tematyką w którą zdecydowałeś się wejść
To
CFD to jest test na bycie upośledzonym.
Jeśli klikasz losowe rzeczy przy rejestracji, nie umiesz czytać, nie rozumiesz co kupujesz, nie interesujesz się ani trochę tematyką w którą zdecydowałeś się wejść
To
wypok_user_321 via iOS
- 1
@dzony77: This. Jak ktoś tego nie rozumie to jest j-----m debilem
Beka z ludzi co słuchają Cymcyka w gamingu po tym co było na Bloober #gielda
wypok_user_321 via iOS
- 1
@grubas666: oj tak miałem tego j------o smieciucha bloober jakis czas w portfolio - ale to gówniany śmieć jest, gorszy od Microsoftu
- 106
A gdyby Mirbud zmienił nazwę na Mirbud Semiconductor? #gielda
wypok_user_321 via iOS
- 2
@StdPtr: betonowe półprzewodniki - przewodzą temperaturę z zewnątrz do środka, ale w drugą stronę już nie
Ciągle więcej i więcej człowiek chce wydusić z tego. Mam myśli czy nie sprzedać już wszystkiego xd
#gielda
#gielda
wypok_user_321 via iOS
- 0
@Ten_spod_piatego: konwersja na homo i zakup etfow proponuje
pierwsze minuty przeglądania tagu i już przewinęła mi się spółeczka... i pytanie, czemu unikacie AVGO? Jeszcze nie urosło aż tak xD #gielda
wypok_user_321 via iOS
- 0
@dario_bis: bo ta spółka już ma ogromny market cap
Jestem zgorszony, niech już chińczycy zaleją świat i serwery tym tanim ramem, bo to co robi micron jest nieprzyzwoite.
(Peroniarz here)
#gielda
(Peroniarz here)
#gielda
źródło: 1000030099
Pobierz
wypok_user_321 via iOS
- 7
@MatyasHunyadi: Chińczycy nie robią HBM
Osiągnięcia
Rocznica
od 12.08.2025Rocznica Gadżeciarz
od 31.01.2022Gadżeciarz












Po zarobku i stracie na CFD oraz zamknięciu microna na 7% zarobku w niecały tydzień, biorę po 180€ i słucham państwa - proszę mnie nagabywać na 5 spółek (mogą być śmieciuchy) z ciekawym potencjałem na niedługi okres czasu :)