Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko156
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ozero
Ozero

Ozero

Dołączył 11 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 20272
  • Znaleziska 12037
  • Mikroblog 8235
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 50

511

Szef polskiego giganta, firmy Maspex krytykuje zmiany w edukacji.

Szef polskiego giganta, firmy Maspex krytykuje zmiany w edukacji.

Krzysztof Pawiński, prezes firmy Maspex, jednego z największych koncernów spożywczych w Europie podsumował zmiany w edukacji wprowadzone na przestrzeni lat: "rządy się zmieniają, a erozja edukacji postępuje w najlepsze".

Sultanat_Muszelki
z
money.pl
dodany: 22.01.2024, 05:29:52
  • 238
  • #
    polska
  • #
    nauka
  • #
    szkolastandard
  • #
    edukacja
  • #
    4konserwy
  • #
    biznes
Ozero
Ozero
Ozero 22.01.2024, 16:30:01 via Wykop
  • 7
@svatco: Skoro chcesz uczyć dzieci wiercenia w ścianie, wystarczy je wysłać do technikum/zawodówki. Liceum nie jest od nauki manualnych rzeczy...

40

Koniec prac domowych. Nowacka podała datę

Koniec prac domowych. Nowacka podała datę

Polskie szkoły czekają duże zmiany. Nowa minister edukacji zapowiada szereg zmian, które w następnych miesiącach nastąpią.

WirtualnaPolska
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 19.01.2024, 09:09:54
  • 69
  • #
    edukacja
  • #
    szkola
  • #
    dzieci
  • #
    nauka
  • #
    polska
  • #
    nauczyciele
Ozero
Ozero
Ozero 19.01.2024, 14:53:28 via Wykop
  • 20
Jak tak dalej pójdzie to za 10 lat na maturze będą treści typu pokoloruj rysunek....
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

265

Za karę na ćwiczenia wojskowe, czyli represje dla wrogów władzy w PRL

Pokaż treści 18+

Za karę na ćwiczenia wojskowe, czyli represje dla wrogów władzy w PRL

Działacze milicji typowali opozycjonistów do odbycia obowiązkowych ćwiczeń wojskowych. Była to forma neutralizacji nieposłusznych obywateli z pominięciem długiego i trudniejszego do ustawienia procesu sądowego. IPN właśnie oskarżył o to dwóch byłych milicjantów. Grozi im do 3 lat więzienia.

sildenafil
z
rp.pl
dodany: 16.01.2024, 13:24:42
  • 41
  • #
    obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • #
    wojsko
  • #
    prl
  • #
    polska
  • #
    historia
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
Ozero
Ozero
Ozero 17.01.2024, 19:01:58 via Wykop
  • 0
Ale ówczesne prawo pozwalało na tego typu wysyłki na ćwiczenia wojskowe, więc nie wiem gdzie tu przekroczenie uprawnień.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

332

Koreańskie samoloty FA-50 już w Polsce

Pokaż treści 18+

Koreańskie samoloty FA-50 już w Polsce

Od dziś polskie Siły Powietrzne posiadają 12 koreańskich samolotów FA-50 poinformował wiceszef MON Paweł Bejda.

konto usunięte
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 29.12.2023, 15:59:06
  • 155
  • #
    polska
  • #
    wojsko
  • #
    militaria
Ozero
Ozero
Ozero 30.12.2023, 11:38:36 via Wykop
  • 0
@Pawelkolega: Ciekawe wg jakich parametrów, skoro Su-57 to jak na razie latająca, prototypowa, wydmuszka.

414

Lawina odejść z wojska. Generałowie ujawniają, czemu ludzie zrzucają mundur

Pokaż treści 18+

Lawina odejść z wojska. Generałowie ujawniają, czemu ludzie zrzucają mundur

Doświadczeni wojskowi masowo opuszczają polską armię, a fala odejść jest jedną z większych w ciągu ostatnich lat. I choć suche liczby pokazują, że mimo tego liczebność Wojska Polskiego rośnie, to eksperci biją na alarm. Teraz odchodzą zawodowcy i dramatem w tym wszystkim jest nie ilość, a jakość

Bednar
z
fakt.pl
dodany: 29.12.2023, 15:40:38
  • 347
  • #
    polska
  • #
    wojsko
  • #
    militaria
Ozero
Ozero
Ozero 30.12.2023, 10:57:28 via Wykop
  • 3
@chromypies: Jak byłeś szeregowym, to tak było, po 12 latach dowiedzenia, bez jakiejkolwiek emerytury, ani składek. Te 12 lat absolutnie wcale nie liczyło się do emerytury (za min. Klicha to było). A, żeby dostać się wówczas na podoficera (i dostać się na służbę stałą, z prawami emerytalnymi), to trzeba było mieć znajomości, albo być synem pułkownika. Więc onet niech nie pierdzieli, że to przez Płaszczaka, bo jakby te 12 lat
Ozero
Ozero
Ozero 30.12.2023, 10:59:37 via Wykop
  • 1
@Pavulon12345: Tylko, że tak było od zawsze, jakby minister Klich nie eksperymentował z 12 latami służby dla szeregowych, to by w dniu dzisiejszym takiego pogromu odejść, by nie było.
Ozero
Ozero
Ozero 30.12.2023, 11:11:18 via Wykop
  • 1
@Bordomir: Dodajmy, 12 lat służby bez praw emerytalnych dla szeregowych. Pamiętajmy, że to właśnie było za Klicha, Skrzypczaka.

818

Nowe 'wiadomosci' juz sa! Ciekawy reportaż o wiatrakach.

Pokaż treści 18+

Nowe 'wiadomosci' i material o wiatrakach. Nowy, lepszy swiat.

adam-gancarczyk
z
twitter.com
dodany: 29.12.2023, 11:04:25
  • 421
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
  • #
    bekazlewactwa
Ozero
Ozero
Ozero 29.12.2023, 19:44:24 via Wykop
  • 3
@lojawyk: Wydaje mi się, że to jednak odciągnięcie od opcji atomu, propaganda kierowana na pożytek z wiatraków, które nie zapewnią tyle energii ile zapewni jeden reaktor jądrowy.

587

Niemieccy przeciwnicy portu kontenerowego w Świnoujściu biją w Polskę.

Niemieccy przeciwnicy portu kontenerowego w Świnoujściu biją w Polskę.

Niemieccy przeciwnicy budowy portu kontenerowego już kolejny raz przedstawiają prasie nieścisłe oraz błędne informacje na temat swoich działań, oraz terminalu, którego powstaniu się przeciwstawiają z użyciem argumentu walki o praworządność.Projekt terminalu kontenerowego. Fot. Port Szczecin Rainer S

Edyward
z
biznesalert.pl
dodany: 19.12.2023, 15:25:59
  • 42
  • #
    niemcy
  • #
    polska
  • #
    swinoujscie
Ozero
Ozero
Ozero 19.12.2023, 20:32:50 via Wykop
  • 5
@LoginZajetyPrzezKomornika: No akurat budowa EJ obecnie jest na największym etapie od czasów przerwania budowy Żarnowca.

289

Znany uniwersytet likwiduje akademik. Studenci mają dość

Znany uniwersytet likwiduje akademik. Studenci mają dość

Od kwietnia 2023 roku grupa studentek i studentów walczy o zachowanie kultowego akademika Jowita w Poznaniu. Władze uczelni na razie nie są podatni na protesty żaków.

salon24_pl
z
salon24.pl
dodany: 10.12.2023, 08:28:00
  • 112
  • #
    poznan
  • #
    uczelnia
  • #
    edukacja
  • #
    studenci
  • #
    polska
  • #
    protest
Ozero
Ozero
Ozero 10.12.2023, 16:09:46 via Wykop
  • 0
W sumie beka, bo kilka lat temu i tak pierwszeństwo na akademik UAMu mieli Białorusi i Ukraince, którzy mieli maksa w rekrutacji, przez to, że nie dostałem tam miejsca (bo trzeba było mieć mega śmiesznie niski dochód na osobę w rodzinie) porzuciłem studia na tej uczelni i niczego nie żałuję, w innym mieście nie miałem takich problemów, a kierunek ten sam.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1895

Jak wkurzyć ludzi, czyli Naukowy Bełkot nie jest nękany #hejt #cenzura - YouTube

Jak wkurzyć ludzi, czyli Naukowy Bełkot nie jest nękany #hejt #cenzura - YouTube

Sugestie rzucane przez Dawida niby w eter są niebezpieczne i mogą być interpretowane jako nawoływanie do wprowadzenia cenzury

kiteusz
z
youtube.com
dodany: 02.12.2023, 21:34:37
  • 632
  • #
    prawo
  • #
    kanalprawniczy
  • #
    naukowybelkot
  • #
    hejt
  • #
    skazaninaprawo
  • #
    youtube
Ozero
Ozero
Ozero 03.12.2023, 17:09:30 via Wykop
  • -8
Problem jest taki, że nawet będąc doktorem i podpierając swoje materiały źródłami nie unikniemy błędów. Tutaj, jest problem z nie znoszeniem krytyki nawet jak ona by głupia nie była.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

536

Żale Myśliwca, Rożka i krasnala. Przypadek? - blog Łukasz Warzecha

Żale Myśliwca, Rożka i krasnala. Przypadek? - blog Łukasz Warzecha

Ludzie, którzy w sieci są i tworzą od lat, którzy mają po kilkaset tysięcy subskrybentów i kilkaset filmów na kanale, nagle uznali, że hejt nie daje im żyć i muszą o tym opowiedzieć. Łamiącym się głosem mówią o swych cierpieniach i kryją twarze w dłoniach. Nie kupuję tego.

awres
z
salon24.pl
dodany: 19.11.2023, 10:27:36
  • 232
  • #
    polska
  • #
    youtube
  • #
    polskiyoutube
  • #
    hejt
  • #
    internet
Ozero
Ozero
Ozero 19.11.2023, 16:08:59 via Wykop
  • -4
Jak się boją, to po co nagrywają? Nie nagrywają, nie ma hejtu - proste.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

508

Tak wygląda nuklearny okręt podwodny po 195 dniach na patrolu

Pokaż treści 18+

Tak wygląda nuklearny okręt podwodny po 195 dniach na patrolu

Okręt podwodny Royal Navy klasy Vanguard, wyposażony w rakiety balistyczne właśnie spędził 6 miesięcy pod wodą.

Pro-Xts
z
youtube.com
dodany: 16.11.2023, 12:55:32
  • 181
  • #
    wojna
  • #
    statki
  • #
    ciekawostki
  • #
    wojsko
  • #
    technologia
Ozero
Ozero
Ozero 16.11.2023, 14:46:41 via Wykop
  • -1
@Mitur: A to nie mają namiarów z GPS (czy innych sonarów)?

778

Grzegorz Borys został zabity? "Za dużo wiedział, wrobiono go w zabójstwo"

Pokaż treści 18+

Grzegorz Borys został zabity? "Za dużo wiedział, wrobiono go w zabójstwo"

Po tym, jak opublikowano zdjęcia zwłok Grzegorza Borysa, sieć zalały teorie spiskowe. Głos zabrał nawet technik policyjny, który zwrócił uwagę na pewne nieścisłości.

planetapl
z
planeta.pl
dodany: 07.11.2023, 18:35:39
  • 258
  • #
    grzegorzborys
  • #
    gdynia
  • #
    kryminalne
  • #
    policja
  • #
    wydarzenia
  • #
    smiertelnewypadki
Ozero
Ozero
Ozero 08.11.2023, 13:38:43 via Wykop
  • 1
@7160: Każdy żołnierz zawodowy musi przejść co roku egzaminy z W-F nie są one jakimś trudem, jak ktoś ma normalną budowę ciała i czasami ćwiczy, to jest w stanie to zaliczyć na ocenę 5.
Ozero
Ozero
Ozero 08.11.2023, 14:47:17 via Wykop
  • 1
@7160: Oficerów proszę nie porównywać do innych korpusów, korpus szeregowych i podoficerów normalnie zdaje w-f.

471

Aktywistki zakłóciły wystawę Zdzisława Beksińskiego. Przykleiły się do płótna

Aktywistki zakłóciły wystawę Zdzisława Beksińskiego. Przykleiły się do płótna

Aktywistki zakłóciły w sobotę otwarcie wystawy dzieł Zdzisława Beksińskiego we Wrocławiu. Dwie młode kobiety przykleiły się do planszy pokrytej czarnym płótnem, na której prezentowane są obrazy. Protestujące zostały wyprowadzone z wydarzenia przez policję.

margitsziget
z
onet.pl
dodany: 08.11.2023, 10:55:50
  • 120
  • #
    wroclaw
  • #
    sztuka
  • #
    kultura
  • #
    beksinski
Ozero
Ozero
Ozero 08.11.2023, 13:42:39 via Wykop
  • 127
Pewnie jakieś Julki z liceum naoglądały się tych lewaków z just stop oil i teraz chcą zabłysnąć.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1301

Wojsko polskie bez dowódców. "Największy kryzys w polskiej armii od lat 80."

Pokaż treści 18+

Wojsko polskie bez dowódców. "Największy kryzys w polskiej armii od lat 80."

"w świetle wojny u naszych granic i pogarszającego się bezpieczeństwa na świecie to bardzo zła wiadomość".

konto usunięte
z
tokfm.pl
dodany: 10.10.2023, 12:10:24
  • 174
  • #
    polska
  • #
    wojsko
Ozero
Ozero
Ozero 10.10.2023, 14:57:56 via Wykop
  • -3
Zapomnieli, że na obiedzie Drawskim w 1994 Wałęsa też usunął nieprzechylnych mu generałów.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

467

Toruń. Koszary odnowione za 5,2 mln zł. "Nie ma tygodnia bez dewastacji!" - mówi

Pokaż treści 18+

Toruń. Koszary odnowione za 5,2 mln zł. "Nie ma tygodnia bez dewastacji!" - mówi

Ponad 5,2 mln zł pochłonął remont zabytkowych koszar przy ul. Mickiewicza a patusy już zaczynają przywracać je do pierwotnego stanu meliny.

pokrentnik
z
nowosci.com.pl
dodany: 10.09.2023, 04:38:12
  • 86
  • #
    torun
  • #
    patologia
  • #
    elana
  • #
    zabytki
Ozero
Ozero
Ozero 10.09.2023, 09:55:13 via Wykop
  • 52
@qusqui21: Czyli myślisz, że jak patologia dostanie pałac to nie będą robić tego samego?? Wątpię

290

Absurd w przepisach o prawie jazdy. To trzeba wiedzieć

Absurd w przepisach o prawie jazdy. To trzeba wiedzieć

Przepisy Prawa o ruchu drogowym niezgodne z konstytucją? Do  Rzecznika Praw Obywatelskich wpłynęło pismo, w którym obywatel skarży...

salon24_pl
z
salon24.pl
dodany: 16.07.2023, 05:58:38
  • 53
  • #
    prawo
  • #
    prawojazdy
  • #
    policja
  • #
    polska
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    samochod
Ozero
Ozero
Ozero 16.07.2023, 15:33:31 via Wykop
  • 0
@autotldr: Ogólnie to jakiś wał jest z tymi prawo jazdami, w lata 90 zdawałem prawko na C i było ono bezterminowe, a teraz jest nagle terminowe...
Ozero
Ozero
Ozero 16.07.2023, 15:52:12 via Wykop
  • 3
@fervi: Za wymianę blankietu trzeba płacić. No i jest to pewien rodzaj oszustwa.
Ozero
Ozero
Ozero 16.07.2023, 20:45:37 via Wykop
  • 5
@fervi: No Sorry, ale tu nie chodzi o jakiś przywilej, zrobiłem kat C jest wpisana w pierwszym kwicie bezterminowo, ludzie jeżdżą po świecie na TIRach i nie będą jeździć do urzędu by wymienić plastik. To tak jak masz dożywotnio egzamin ukończenia szkoły średniej, ale teraz po 30 latach musisz iść do szkoły wymienić papier, bo egzamin straci ważność. Na tym to polega, to nie jest uczciwe. A terminowość prawa jazdy

911

Nowy sposób naciągania turystów w Zakopanem przez Górali

Nowy sposób naciągania turystów w Zakopanem przez Górali

Przepis na biznes po góralsku: "kupujesz sok w Biedronce, przelewasz do butelki, naklejasz etykietkę TRADYCYJNY SOK i sprzedajesz frajerom za 25 zł"

Zenon_Zabawny
z
podroze.onet.pl
dodany: 15.06.2023, 12:18:11
  • 173
  • #
    gorale
  • #
    zakopane
  • #
    turysci
  • #
    podhale
  • #
    oszustwo
Ozero
Ozero
Ozero 15.06.2023, 15:32:01 via Wykop
  • 8
Nigdy w okolicy Zakopanego nie widziałem rosnącej pigwy.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ozero
Ozero
Ozero 15.06.2023, 16:26:58 via Wykop
  • 0
@Qullion: Tego też nie widziałem.

234

Dziennikarze biorą udział w marszu Tuska. Relacja w TVN

Dziennikarze biorą udział w marszu Tuska. Relacja w TVN

Branża dziennikarska podzieliła się w sprawie tego, czy ludziom mediów wolno iść w marszu 4 czerwca, do udziału w którym zachęcał Donald Tusk, w roli uczestników. - Dziennikarz ma relacjonować, nawet jak mu się serce rwie. Albo się jest dziennikarzem, albo aktywistą - uważa Wojciech Wybranowski.

Wirtualnemedia_pl
z
wirtualnemedia.pl
dodany: 04.06.2023, 06:06:54
  • 186
  • #
    donaldtusk
  • #
    polityka
Ozero
Ozero
Ozero 04.06.2023, 10:22:17 via Wykop
  • 0
@derigen90: Większość z tych dziennikarzy z krwi i kości są niezależni i zazwyczaj działają w swoich małych miejscowościach, miasteczkach itp.

33

Wizja TV wiecznie żywa, czyli anteny dawnych platform cyfrowych wciąż królują

Wizja TV wiecznie żywa, czyli anteny dawnych platform cyfrowych wciąż królują

Choć Wizja TV nie istnieje od ponad 20 lat, to przy budynkach wciąż widać jej anteny satelitarne. „Talerze” Cyfry+, n, nc+ i Cyfrowego Polsatu służą dłużej niż te marki. Rzadkością są z kolei anteny Polsat Box i Canal+.

Emigrant1
z
wirtualnemedia.pl
dodany: 01.05.2023, 10:22:28
  • 18
  • #
    polska
  • #
    tvsat
  • #
    antena
  • #
    satelita
  • #
    media
  • #
    ciekawostki
Ozero
Ozero
Ozero 01.05.2023, 20:51:26 via Wykop
  • 3
@marsjanin2012: Bo dalej cebulaki myślą, że to jakiś prestiż. U mnie sąsiad alkoholik po remoncie elewacji kazał znowu powiesić talerz, mimo, że nawet telewizora nie ma xD

450

Przejazd lokomotywy SM42 ulicą w Kołobrzegu

Przejazd lokomotywy SM42 ulicą w Kołobrzegu

"Nieoczekiwane spotkanie stonki na ulicy do portu w Kołobrzegu."

WuDwaKa
z
youtube.com
dodany: 21.01.2023, 18:38:17
  • 101
  • #
    pociag
  • #
    pociagi
  • #
    sm42
  • #
    kolobrzeg
  • #
    zainteresowania
  • #
    kolej
Ozero
Ozero
Ozero 22.01.2023, 13:20:13 via Wykop
  • 1
I kto tu ma pierwszeństwo? xD
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • Strona 25 z 27
  • >

Użytkownik jeden z wielu

  • .
  • Niewielkie
  • Facebook
  • X (dawny Twitter)
  • Instagram

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 27.12.2016

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 18.02.2020

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 11.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.05.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 11.12.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia