
Lekarz milioner zasiada w Okręgowej Radzie Lekarskiej obok obecnego prezesa NLR!

Teraz okazuje się, że lekarz udzielał się nie tylko w tzw. dużej polityce (jest radnym warszawskiej dzielnicy Ursus), ale także w samorządzie lekarskim. Od marca 2026 r. zasiada w Okręgowej Radzie Lekarskiej w Warszawie jako jeden z 46 jej członków, obok obecnego prezesa Naczelnej Rady Lekarskiej
z- 79
- #
- #
- #
- #
- #
- #


![[VIDEO] Codzienność w Bieszczadach - płoszenie miśków](https://wykop.pl/cdn/c3397993/d293c41bbc254bf24b06bf7b1fe3427c6f52dec31c307e4ebafc8474d739cab0,w220h142.jpg)












