Czemu Pan Marcin mimo ogromnych upałów łazi w pełnych butach, zamiast założyć klapki jak Khmerzy ?
- Z powodu ksywy "Klapek", unika takiego obuwia 22.4% (19)
- Jego palce u stóp wyglądają gorzej niż palce u rąk 38.8% (33)
- Pani od apteki podczas porady takie zasugerowała 4.7% (4)
- Nie chce narażać stóp na kontakt z zabójczą wodą 1.2% (1)
- Pełne buty lepsze do pracy, mimo że nic nie robi 5.9% (5)
- Nie chce pokazywać spuchniętych od podagry stóp 22.4% (19)
- Podczas jazdy motorem oparzył się rurą od wydechu 4.7% (4)
















#kanalzero #lekarz100k #konowalposting