Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko209
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Kobcxdaa
Kobcxdaa

Kobcxdaa

Dołączył 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 897
  • Znaleziska 261
  • Mikroblog 636
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1

316

Zakładali oddzielne spółki i nie płacili podatków. Afera w branży deweloperskiej

Zakładali oddzielne spółki i nie płacili podatków. Afera w branży deweloperskiej

Podlaska Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) wykryła nieprawidłowości w rozliczaniu się z podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT) przez przedsiębiorców z branży developerskiej. Po kontroli KAS 11 przedsiębiorców wpłaciło do budżetu państwa ponad 43 mln zł zaległego podatku PIT wraz z odsetkami

Bobito
z
portalsamorzadowy.pl
dodany: przedwczoraj, 20:59:58
  • 30
  • #
    deweloperka
  • #
    patodeweloperka
  • #
    polska
  • #
    informacje
  • #
    nieruchomosci
  • #
    afera
Kobcxdaa
Kobcxdaa
Kobcxdaa 22 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 2
@mac__: Ale spółki celowe do danej inwestycji są normalne i powszechnie stosowane w deweloperce. Jest to nawet uregulowane i w przypadku zamknięcia spółki córki rozszczenia przechodzą na główną spółkę dewelopera. 5k kapitału zakładowego w celowość (i nie tylko) jest bez znaczenia, to przecież nic nie mówi o majętności czy kapitalizacji spółki.
SmutnoMi
SmutnoMi
SmutnoMi
wczoraj, 07:18:43
  • 474
Gdyby taka akcja wydarzyła się za Pisu, to Republika by już organizowała "marsz murem za Dawidem", a ten razem z rodziną by występował przed kamerami z płaczem, że to atak na jego osobę, Polskę i katolickie wartości. To są te detale.

#bekazpisu #lekarz100k #polityka
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kobcxdaa
Kobcxdaa
Kobcxdaa wczoraj, 09:05:16 via Wykop
  • 12
@spadajacysnieg: tak, pokazali to świetnie przy aferach z maseczkami i respiratorami, gdzie odpowiedzialny za ten wał cieszynski w nagrodę dostał awans na wiceministra a PIS zalegalizował ustawa wszystkie covidowe wały bo wyższa konieczność wiec nie ma przestępstwa nawet jeśli jest. Faktycznie ostre te PISowskie konsekwencje i rozliczenia xD
  • Odpowiedz
IntruDroid
IntruDroid
IntruDroid
wczoraj, 07:12:13
  • 294
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kobcxdaa
Kobcxdaa
Kobcxdaa wczoraj, 09:00:28 via Wykop
  • 32
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
23.06.2026, 15:32:38
  • 10
W cieniu mundialu w Radomiaku dzieją się rzeczy niewiarygodne. To już trzeci (!) Polak, który przyszedł latem.
STOP POLONIZACJI RADOMIAKA
#mecz #radomiak
Lolenson1888 - W cieniu mundialu w Radomiaku dzieją się rzeczy niewiarygodne. To już ...

źródło: image_picker_B07FE794-F3C7-4860-9F42-614204D32890-5686-000001D8F2D1677E

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kobcxdaa
Kobcxdaa
Kobcxdaa 23.06.2026, 16:54:56 via Wykop
  • 1
@Lolenson1888: ciekawe czy Radom przeżyje ten szok kulturowy
  • Odpowiedz

937

Lekarz medycyny zarobił w rok 4,3 mln zł. "Szczepiłem ludzi od rana do nocy"

Lekarz medycyny zarobił w rok 4,3 mln zł. "Szczepiłem ludzi od rana do nocy"

Lekarz medycyny ratunkowej zarobił w rok 4,3 mln zł. "Szczepiłem ludzi od rana do nocy" "Niczego nie ukradłem, ciężko pracowałem - mówi Robert Górski, lekarz pogotowia. Przez dwa lata pandemii zarobił blisko 6 mln zł. Ostatnio zarabia około miliona rocznie. Lekarz jest zielonogórskim radnym.

KONONOWlCZ
z
wykop.pl
dodany: 23.06.2026, 10:01:34
  • 118
  • #
    nfz
  • #
    szpital
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarz
  • #
    zielonagora
  • #
    lubuskie
Kobcxdaa
Kobcxdaa
Kobcxdaa 23.06.2026, 14:22:30 via Wykop
  • -1
@STRawny: dokładnie tak. Jak kolegi ojciec został zatrzymany za SKOK Wołomin to musiał sprzedać swoje Porsche żeby mieć na prawników, następnego dnia pojechał z ochroniarzem do Niemiec odebrać GTR w wynajmie.

866

Ukraińcy organizują sobie walki Warszawie. Wszystko jest streamowane na TikToku

Ukraińcy organizują sobie walki Warszawie. Wszystko jest streamowane na TikToku

#patologia

PiersiowkaPelnaZiol
z
boop.pl
dodany: 22.06.2026, 12:43:38
  • 165
  • #
    warszawa
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    wykop
  • #
    imigranci
Kobcxdaa
Kobcxdaa
Kobcxdaa 22.06.2026, 16:00:42 via Wykop
  • 16
@KurnikoweKuriozum: kategoria E jak widać po postach nie bez powodu została przydzielona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
vulcanitu
vulcanitu
22.06.2026, 12:10:58
  • 5
W ogóle kiedyś wbijam do Intercity, pierwszą klasę se wziąłem, ale jako że nie byłem odpicowany w garniaczek to od razu zaczęli na mnie patrzeć z pogardą ( ͡° ͜ʖ ͡°) przez chwilę szukałem swojego miejsca to jakiś gościu z takim nieprzyjemnym tonem się zapytuje czego szukam, no mówie, że miejsca, a on "no to pewnie gdzieś tam" i wskazuje byle dalej od niego ( ͡° ͜
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kobcxdaa
Kobcxdaa
Kobcxdaa 22.06.2026, 13:48:39 via Wykop
  • 0
@vulcanitu: dziwne, kilka razy jechałem pendolino 1 klasa z Wawy do Sopotu i ani razu z czymś takim się nie spotkałem. Spotkałem za to wojewódzkiego, który trzymał nogi wyciągnięte na prawie cały korytarz więc w-------m mu kopa żeby zrobić sobie przejście, zdziwiony zabrał nogi bez żadnego komentarza a ja dopiero wtedy go poznałem. Ech, gdybym wiedział wcześniej to bardziej bym się przyłożył
  • Odpowiedz

2

Ford Bronco szalenie przeceniony o 118 100 zł

Ford Bronco szalenie przeceniony o 118 100 zł

Potężna przecena amerykańskiej terenówki.

NaMasce
z
namasce.pl
dodany: 21.06.2026, 14:24:45
  • 5
  • #
    samochody
  • #
    ford
  • #
    motoryzacja
Kobcxdaa
Kobcxdaa
Kobcxdaa 21.06.2026, 18:25:15 via Wykop
  • -1
@OutSiderX82: wygląda jak chińska podróbka jeepa
Kobcxdaa
Kobcxdaa
Kobcxdaa 21.06.2026, 11:21:05
  • 2
#f1
W zalando lounge wleciał towar dla prawdziwych koneserów formuły, produkcja jak mundury SS- od BOSSA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kobcxdaa - #f1 
W zalando lounge wleciał towar dla prawdziwych koneserów formuły, pro...

źródło: IMG_7257

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

badreligion66
badreligion66
20.06.2026, 10:59:35
  • 4
#polityka Dziennikarstwo śledcze w Republice
badreligion66 - #polityka Dziennikarstwo śledcze w Republice

źródło: 1000054104

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kobcxdaa
Kobcxdaa
Kobcxdaa 20.06.2026, 12:19:31 via Wykop
  • 0
@HrabiaTruposz: zawsze jak widzę tweety tego typa to kisne w c--j, tylko z tego go kojarzę bo nawet nie czytam jego wypowiedzi po zobaczeniu tego samego profilowego co w wiadomościach o wylizywaniu odbytu prostytutce XD
  • Odpowiedz
RetorykaPisowska
RetorykaPisowska
20.06.2026, 09:43:19
  • 22
Prawaki gadają, że dobrze że nałroki odebrał order bo i tak nas oleją potem przy odbudowie Ukrainy i *ówno zarobimy.
No a jak mają traktować nas poważnie? Wy to chyba myślicie, że polityka zagraniczna to jest kupno alkoholu na grilla dla 4 osób a prawda jest taka, że do tego trzeba mieć zmysł polityczny i doświadczenie, czego nałroki nie ma chociażby z uwagi na bycie świeżakiem w polityce, a jego doradcy też
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kobcxdaa
Kobcxdaa
Kobcxdaa 20.06.2026, 11:55:09 via Wykop
  • 2
@RetorykaPisowska: nie lubię Karola, jeszcze bardziej rosji ale akurat tą decyzję popieram. To nie jest machanie szabelką a uzasadnioną krytyka i symboliczny gest. Biorąc pod uwagę skalę pomocy PL dla Ukrainy uważam, że mamy prawo piętnować gloryfikowanie ludobójców, zbrodniarzy i zwykłych menelobandziorow, jakim był bandera, zwłaszcza, że ofiarami byli Polacy.
  • Odpowiedz
ElLama
ElLama
15.06.2026, 13:13:08
  • 58
Nawet Hamilton zna rozkład jazdy z Gekonem

#f1
ElLama - Nawet Hamilton zna rozkład jazdy z Gekonem

#f1

źródło: IMG_4318

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kobcxdaa
Kobcxdaa
Kobcxdaa 15.06.2026, 13:30:51 via Wykop
  • 32
@ElLama: gekon nawet jak wygrał z mruwom to został upokorzony przez oponeo, nie ma co, jak Pan Robert rzuci klątwę to nie ma c---a we wsi.
  • Odpowiedz
Palladyn400
Palladyn400
15.06.2026, 08:40:50
  • 182
Kiedyś Tracz po mistrzowsku dojechał tulczyńskiego rolnika, który nie chciał mu sprzedać swojej ziemi, bo niby jego z dziada pradziada i chce tam po wiek wieków gospodarzyć. W swoim misternym planie doniósł na niego do organów administracji państwowej, że ten nielegalnie wyciął drzewa na swoim polu co było zresztą zgodne z prawdą. Dopieprzyli mu taką grzywnę, że się chłopina nie pozbierał. W efekcie ziemia i chałupa trafiła na licytacje komorniczą, całą wieś
Palladyn400 - Kiedyś Tracz po mistrzowsku dojechał tulczyńskiego rolnika, który nie c...

źródło: comment_s5gAE4zhkKtCTgjxMkoUO9B6izzYfhN7

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kobcxdaa
Kobcxdaa
Kobcxdaa 15.06.2026, 10:04:07 via Wykop
  • 0
@Palladyn400: polecam serial o Traczu
  • Odpowiedz
Kobcxdaa
Kobcxdaa
Kobcxdaa 15.06.2026, 12:10:41 via Wykop
  • 1
@Palladyn400: serial zrobiony z kompilacji, czyli najpewniej już widziałeś
  • Odpowiedz
nestore
nestore
nestore
15.06.2026, 07:31:38
  • 0
Krąży taka teoria w Mainstreamie, że kobiety szukają PARTNERA. Z waszych doświadczeń co się właściwie za tym słowem kryje?
#randki #przemyslenia #zwiazki #kobiety
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kobcxdaa
Kobcxdaa
Kobcxdaa 15.06.2026, 09:08:44 via Wykop
  • 0
@nestore: w praktyce to znaczy, że jest leniwa i nie umie gotować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
markhausen
markhausen
markhausen
14.06.2026, 11:32:47
  • 8
Specjalnie dziś zrobili #f1 od 15:00, by klątwa jednorękiego jadącego w #lemans była mniej bolesna.
Ale poczekajmy do 16:00.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kobcxdaa
Kobcxdaa
Kobcxdaa 14.06.2026, 13:02:23 via Wykop
  • 1
@markhausen: można gdzieś obstawić w której minucie gekon p----------i w bandę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

734

Sardynia all inclusive. Burmistrz na warsztatach w winiarni kosztem podatnika

Sardynia all inclusive. Burmistrz na warsztatach w winiarni kosztem podatnika

"(...)koszt projektu finansowany był ze środków unijnych" chyba więcej nie trzeba :)

Polski-Polak-Siema-PL
z
nowiny.pl
dodany: 11.06.2026, 03:55:54
  • 41
  • #
    podroze
  • #
    turystyka
  • #
    wakacje
  • #
    praca
Kobcxdaa
Kobcxdaa
Kobcxdaa 11.06.2026, 14:14:03 via Wykop
  • 4
@tombeczka: no to jak wiesz to podaj nazwę miasta bo mnie zaciekawiłeś i chciałbym doczytać coś więcej.

15

Za 10 lat mieszkań może być za dużo. Mocna prognoza Władysława Grochowskiego

Za 10 lat mieszkań może być za dużo. Mocna prognoza Władysława Grochowskiego

Czy za 1020 lat Polska będzie miała problem z nadmiarem mieszkań? Przez lata słyszeliśmy, że mieszkań brakuje. Deweloperzy budowali coraz więcej, ceny rosły, a popyt wydawał się nie mieć końca. Ale co jeśli największym zagrożeniem dla rynku nieruchomości nie są stopy procentowe, kredyty ani dewelop

Biznesowy
z
youtube.com
dodany: 07.06.2026, 18:33:25
  • 11
  • #
    nieruchomosci
  • #
    arche
  • #
    demografia
Kobcxdaa
Kobcxdaa
Kobcxdaa 08.06.2026, 06:57:28 via Wykop
  • 1
@inoxking: nasz wypokowy spadkowicz @mickpl czeka już chyba więcej niż 10 lat, sam kupiłem pod koniec 2018r i dobrze pamiętam, że przez ancymona się zastanawiałem czy nie poczekać na pęknięcie bańki. Nie poczekałem, kupiłem na kredo, który już spłaciłem a ceny mieszkań przemilczę bo chyba każdy wie jak się zmieniły w ostatnich latach. A @mickpl dalej czeka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
kondor_20_zglos_sie
kondor_20_zglos_sie
kondor_20_zglos_sie
07.06.2026, 11:55:57
  • 9
#programowanie #pracait #korposwiat #java #programista15k #korposwiat #pracbaza #studbaza
kondor20zglos_sie - #programowanie #pracait #korposwiat #java #programista15k #korpos...

źródło: IMG_6089

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kobcxdaa
Kobcxdaa
Kobcxdaa 07.06.2026, 13:44:24 via Wykop
  • 0
@kondor_20_zglos_sie: życia cud
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >

R Eee

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.04.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia