Lekarz medycyny zarobił w rok 4,3 mln zł. "Szczepiłem ludzi od rana do nocy"

Lekarz medycyny ratunkowej zarobił w rok 4,3 mln zł. "Szczepiłem ludzi od rana do nocy" "Niczego nie ukradłem, ciężko pracowałem - mówi Robert Górski, lekarz pogotowia. Przez dwa lata pandemii zarobił blisko 6 mln zł. Ostatnio zarabia około miliona rocznie. Lekarz jest zielonogórskim radnym.
z- 118
- #
- #
- #
- #
- #
- #













STOP POLONIZACJI RADOMIAKA
#mecz #radomiak
źródło: image_picker_B07FE794-F3C7-4860-9F42-614204D32890-5686-000001D8F2D1677E
Pobierz