Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Kobcxdaa
Kobcxdaa

Kobcxdaa

Dołączył 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 890
  • Znaleziska 259
  • Mikroblog 631
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
Lolenson1888
Lolenson1888
przedwczoraj, 15:32:38
  • 10
W cieniu mundialu w Radomiaku dzieją się rzeczy niewiarygodne. To już trzeci (!) Polak, który przyszedł latem.
STOP POLONIZACJI RADOMIAKA
#mecz #radomiak
Lolenson1888 - W cieniu mundialu w Radomiaku dzieją się rzeczy niewiarygodne. To już ...

źródło: image_picker_B07FE794-F3C7-4860-9F42-614204D32890-5686-000001D8F2D1677E

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kobcxdaa
Kobcxdaa
Kobcxdaa przedwczoraj, 16:54:56 via Wykop
  • 1
@Lolenson1888: ciekawe czy Radom przeżyje ten szok kulturowy
  • Odpowiedz

937

Lekarz medycyny zarobił w rok 4,3 mln zł. "Szczepiłem ludzi od rana do nocy"

Lekarz medycyny zarobił w rok 4,3 mln zł. "Szczepiłem ludzi od rana do nocy"

Lekarz medycyny ratunkowej zarobił w rok 4,3 mln zł. "Szczepiłem ludzi od rana do nocy" "Niczego nie ukradłem, ciężko pracowałem - mówi Robert Górski, lekarz pogotowia. Przez dwa lata pandemii zarobił blisko 6 mln zł. Ostatnio zarabia około miliona rocznie. Lekarz jest zielonogórskim radnym.

KONONOWlCZ
z
wykop.pl
dodany: przedwczoraj, 10:01:34
  • 118
  • #
    nfz
  • #
    szpital
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarz
  • #
    zielonagora
  • #
    lubuskie
Kobcxdaa
Kobcxdaa
Kobcxdaa przedwczoraj, 14:22:30 via Wykop
  • -1
@STRawny: dokładnie tak. Jak kolegi ojciec został zatrzymany za SKOK Wołomin to musiał sprzedać swoje Porsche żeby mieć na prawników, następnego dnia pojechał z ochroniarzem do Niemiec odebrać GTR w wynajmie.

865

Ukraińcy organizują sobie walki Warszawie. Wszystko jest streamowane na TikToku

Ukraińcy organizują sobie walki Warszawie. Wszystko jest streamowane na TikToku

#patologia

PiersiowkaPelnaZiol
z
boop.pl
dodany: 22.06.2026, 12:43:38
  • 165
  • #
    warszawa
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    wykop
  • #
    imigranci
Kobcxdaa
Kobcxdaa
Kobcxdaa 22.06.2026, 16:00:42 via Wykop
  • 16
@KurnikoweKuriozum: kategoria E jak widać po postach nie bez powodu została przydzielona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
vulcanitu
vulcanitu
22.06.2026, 12:10:58
  • 5
W ogóle kiedyś wbijam do Intercity, pierwszą klasę se wziąłem, ale jako że nie byłem odpicowany w garniaczek to od razu zaczęli na mnie patrzeć z pogardą ( ͡° ͜ʖ ͡°) przez chwilę szukałem swojego miejsca to jakiś gościu z takim nieprzyjemnym tonem się zapytuje czego szukam, no mówie, że miejsca, a on "no to pewnie gdzieś tam" i wskazuje byle dalej od niego ( ͡° ͜
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kobcxdaa
Kobcxdaa
Kobcxdaa 22.06.2026, 13:48:39 via Wykop
  • 0
@vulcanitu: dziwne, kilka razy jechałem pendolino 1 klasa z Wawy do Sopotu i ani razu z czymś takim się nie spotkałem. Spotkałem za to wojewódzkiego, który trzymał nogi wyciągnięte na prawie cały korytarz więc w-------m mu kopa żeby zrobić sobie przejście, zdziwiony zabrał nogi bez żadnego komentarza a ja dopiero wtedy go poznałem. Ech, gdybym wiedział wcześniej to bardziej bym się przyłożył
  • Odpowiedz

2

Ford Bronco szalenie przeceniony o 118 100 zł

Ford Bronco szalenie przeceniony o 118 100 zł

Potężna przecena amerykańskiej terenówki.

NaMasce
z
namasce.pl
dodany: 21.06.2026, 14:24:45
  • 5
  • #
    samochody
  • #
    ford
  • #
    motoryzacja
Kobcxdaa
Kobcxdaa
Kobcxdaa 21.06.2026, 18:25:15 via Wykop
  • -1
@OutSiderX82: wygląda jak chińska podróbka jeepa
Kobcxdaa
Kobcxdaa
Kobcxdaa 21.06.2026, 11:21:05
  • 2
#f1
W zalando lounge wleciał towar dla prawdziwych koneserów formuły, produkcja jak mundury SS- od BOSSA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kobcxdaa - #f1 
W zalando lounge wleciał towar dla prawdziwych koneserów formuły, pro...

źródło: IMG_7257

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

badreligion66
badreligion66
20.06.2026, 10:59:35
  • 4
#polityka Dziennikarstwo śledcze w Republice
badreligion66 - #polityka Dziennikarstwo śledcze w Republice

źródło: 1000054104

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kobcxdaa
Kobcxdaa
Kobcxdaa 20.06.2026, 12:19:31 via Wykop
  • 0
@HrabiaTruposz: zawsze jak widzę tweety tego typa to kisne w c--j, tylko z tego go kojarzę bo nawet nie czytam jego wypowiedzi po zobaczeniu tego samego profilowego co w wiadomościach o wylizywaniu odbytu prostytutce XD
  • Odpowiedz
RetorykaPisowska
RetorykaPisowska
20.06.2026, 09:43:19
  • 22
Prawaki gadają, że dobrze że nałroki odebrał order bo i tak nas oleją potem przy odbudowie Ukrainy i *ówno zarobimy.
No a jak mają traktować nas poważnie? Wy to chyba myślicie, że polityka zagraniczna to jest kupno alkoholu na grilla dla 4 osób a prawda jest taka, że do tego trzeba mieć zmysł polityczny i doświadczenie, czego nałroki nie ma chociażby z uwagi na bycie świeżakiem w polityce, a jego doradcy też
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kobcxdaa
Kobcxdaa
Kobcxdaa 20.06.2026, 11:55:09 via Wykop
  • 2
@RetorykaPisowska: nie lubię Karola, jeszcze bardziej rosji ale akurat tą decyzję popieram. To nie jest machanie szabelką a uzasadnioną krytyka i symboliczny gest. Biorąc pod uwagę skalę pomocy PL dla Ukrainy uważam, że mamy prawo piętnować gloryfikowanie ludobójców, zbrodniarzy i zwykłych menelobandziorow, jakim był bandera, zwłaszcza, że ofiarami byli Polacy.
  • Odpowiedz
ElLama
ElLama
15.06.2026, 13:13:08
  • 58
Nawet Hamilton zna rozkład jazdy z Gekonem

#f1
ElLama - Nawet Hamilton zna rozkład jazdy z Gekonem

#f1

źródło: IMG_4318

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kobcxdaa
Kobcxdaa
Kobcxdaa 15.06.2026, 13:30:51 via Wykop
  • 32
@ElLama: gekon nawet jak wygrał z mruwom to został upokorzony przez oponeo, nie ma co, jak Pan Robert rzuci klątwę to nie ma c---a we wsi.
  • Odpowiedz
Palladyn400
Palladyn400
15.06.2026, 08:40:50
  • 181
Kiedyś Tracz po mistrzowsku dojechał tulczyńskiego rolnika, który nie chciał mu sprzedać swojej ziemi, bo niby jego z dziada pradziada i chce tam po wiek wieków gospodarzyć. W swoim misternym planie doniósł na niego do organów administracji państwowej, że ten nielegalnie wyciął drzewa na swoim polu co było zresztą zgodne z prawdą. Dopieprzyli mu taką grzywnę, że się chłopina nie pozbierał. W efekcie ziemia i chałupa trafiła na licytacje komorniczą, całą wieś
Palladyn400 - Kiedyś Tracz po mistrzowsku dojechał tulczyńskiego rolnika, który nie c...

źródło: comment_s5gAE4zhkKtCTgjxMkoUO9B6izzYfhN7

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kobcxdaa
Kobcxdaa
Kobcxdaa 15.06.2026, 10:04:07 via Wykop
  • 0
@Palladyn400: polecam serial o Traczu
  • Odpowiedz
Kobcxdaa
Kobcxdaa
Kobcxdaa 15.06.2026, 12:10:41 via Wykop
  • 1
@Palladyn400: serial zrobiony z kompilacji, czyli najpewniej już widziałeś
  • Odpowiedz
nestore
nestore
nestore
15.06.2026, 07:31:38
  • 0
Krąży taka teoria w Mainstreamie, że kobiety szukają PARTNERA. Z waszych doświadczeń co się właściwie za tym słowem kryje?
#randki #przemyslenia #zwiazki #kobiety
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kobcxdaa
Kobcxdaa
Kobcxdaa 15.06.2026, 09:08:44 via Wykop
  • 0
@nestore: w praktyce to znaczy, że jest leniwa i nie umie gotować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
markhausen
markhausen
markhausen
14.06.2026, 11:32:47
  • 8
Specjalnie dziś zrobili #f1 od 15:00, by klątwa jednorękiego jadącego w #lemans była mniej bolesna.
Ale poczekajmy do 16:00.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kobcxdaa
Kobcxdaa
Kobcxdaa 14.06.2026, 13:02:23 via Wykop
  • 1
@markhausen: można gdzieś obstawić w której minucie gekon p----------i w bandę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

734

Sardynia all inclusive. Burmistrz na warsztatach w winiarni kosztem podatnika

Sardynia all inclusive. Burmistrz na warsztatach w winiarni kosztem podatnika

"(...)koszt projektu finansowany był ze środków unijnych" chyba więcej nie trzeba :)

Polski-Polak-Siema-PL
z
nowiny.pl
dodany: 11.06.2026, 03:55:54
  • 41
  • #
    podroze
  • #
    turystyka
  • #
    wakacje
  • #
    praca
Kobcxdaa
Kobcxdaa
Kobcxdaa 11.06.2026, 14:14:03 via Wykop
  • 4
@tombeczka: no to jak wiesz to podaj nazwę miasta bo mnie zaciekawiłeś i chciałbym doczytać coś więcej.

15

Za 10 lat mieszkań może być za dużo. Mocna prognoza Władysława Grochowskiego

Za 10 lat mieszkań może być za dużo. Mocna prognoza Władysława Grochowskiego

Czy za 1020 lat Polska będzie miała problem z nadmiarem mieszkań? Przez lata słyszeliśmy, że mieszkań brakuje. Deweloperzy budowali coraz więcej, ceny rosły, a popyt wydawał się nie mieć końca. Ale co jeśli największym zagrożeniem dla rynku nieruchomości nie są stopy procentowe, kredyty ani dewelop

Biznesowy
z
youtube.com
dodany: 07.06.2026, 18:33:25
  • 11
  • #
    nieruchomosci
  • #
    arche
  • #
    demografia
Kobcxdaa
Kobcxdaa
Kobcxdaa 08.06.2026, 06:57:28 via Wykop
  • 1
@inoxking: nasz wypokowy spadkowicz @mickpl czeka już chyba więcej niż 10 lat, sam kupiłem pod koniec 2018r i dobrze pamiętam, że przez ancymona się zastanawiałem czy nie poczekać na pęknięcie bańki. Nie poczekałem, kupiłem na kredo, który już spłaciłem a ceny mieszkań przemilczę bo chyba każdy wie jak się zmieniły w ostatnich latach. A @mickpl dalej czeka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
kondor_20_zglos_sie
kondor_20_zglos_sie
kondor_20_zglos_sie
07.06.2026, 11:55:57
  • 9
#programowanie #pracait #korposwiat #java #programista15k #korposwiat #pracbaza #studbaza
kondor20zglos_sie - #programowanie #pracait #korposwiat #java #programista15k #korpos...

źródło: IMG_6089

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kobcxdaa
Kobcxdaa
Kobcxdaa 07.06.2026, 13:44:24 via Wykop
  • 0
@kondor_20_zglos_sie: życia cud
  • Odpowiedz

74

Polskie dzieci szpiegują dla Rosji? Była major ABW nie wyklucza

Polskie dzieci szpiegują dla Rosji? Była major ABW nie wyklucza

Lektura obowiązkowa dla rodziców. Mjr dr Anna Grabowska-Siwiec w wywiadzie dla Centrum Europy wyjaśniła, jak i dlaczego Rosja od 2022 roku zaczęła masowo werbować nieletnich do działań szpiegowskich, dywersyjnych, a nawet terrorystycznych. Na Ukrainie dzieciaki to już 25 proc. zatrzymanych agentów.

Fire_Scout
z
centrumeuropy.pl
dodany: 01.06.2026, 15:39:13
  • 33
  • #
    dzieci
  • #
    bezpieczenstwodzieci
  • #
    abw
  • #
    kontrwywiad
  • #
    sluzbyspecjalne
  • #
    bezpieczenstwo
Kobcxdaa
Kobcxdaa
Kobcxdaa 02.06.2026, 07:57:51 via Wykop
  • -1
@puretech: a widziałeś co się dzieje na drogach? Ilu debili z--------a w zabudowanym, ile wypadków i trupow to powoduje? Bez kamer 360* + nagrywanie środka auta z dźwiękiem i stałym nadzorem służb nad każdym kierowcą w czasie rzeczywistym nie pozbędziemy się tego. Pooglądaj sobie na yt co o----------a uczestnicy ruchu w obecnych czasach to przestaniesz bronić nawet rowerzystów czy pieszych.
Lukardio
Lukardio
02.06.2026, 06:07:47
  • 6
Tak bardzo mi szkoda
że w tym kraju nie ma żadnej sieci handlowej premium
i zostawiliśmy zostawieni na pastwę #dino #biedronka #lidl #kaufland #auchan #carrefour

Bardzo sie wtedy nie miło zaskoczyłem jak zamiast Almy w galerii handlowej zobaczyłem Biedronke ( ͡° ʖ̯
Lukardio - Tak bardzo mi szkoda
że w tym kraju nie ma żadnej sieci handlowej premium
...

źródło: Bez tytułu

Pobierz

Czy żałujesz że w Polsce nie ostała się żadna sięc handlowa premium?

  • tak 24.8% (53)
  • jeszcze jak 8.9% (19)
  • raczej tak 4.7% (10)
  • wszystko mi jedno 22.9% (49)
  • raczej nie 7.0% (15)
  • nie 15.9% (34)
  • zdecydowanie nie 15.9% (34)

Oddanych głosów: 214

Lukardio - Tak bardzo mi szkoda
że w tym kraju nie ma żadnej sieci handlowej premium
...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kobcxdaa
Kobcxdaa
Kobcxdaa 02.06.2026, 07:14:32 via Wykop
  • 1
@Lukardio: aktualnie najlepiej wypada FRAC
  • Odpowiedz

377

Pacjent zapomina (lub nie dożywa), a rejestracja nie odpowiada

Pacjent zapomina (lub nie dożywa), a rejestracja nie odpowiada

Ministerialne dane, które podaje Menedżer Zdrowia, obnażają prawdę o liczbie nieodwołanych wizyt u lekarzy. Winne jednak są nie tylko nawyki chorego, ale też system pacjent nie może dodzwonić się do placówek medycznych, a w skrajnych przypadkach nie dożywa umówionych terminów.

wykopowicz19870808
z
termedia.pl
dodany: 25.05.2026, 06:09:11
  • 130
  • #
    lekarz
  • #
    pacjenci
  • #
    nfz
  • #
    leczenie
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
Kobcxdaa
Kobcxdaa
Kobcxdaa 25.05.2026, 07:28:02 via Wykop
  • 47
@dr_Batman: a system zdrowotny szanuje pacjentów? Sama jesteś świetnym przykładem jadowitego lekarza, który gardzi innymi.
Skąd zdziwienie, że ludzie nie szanują wizyt i lekarzy?

Swoją droga piszesz o prywatnych, w placówkach NFZ żeby się dodzwonić często trzeba wisieć na słuchawce godzinami, jak ktoś miał takie atrakcje przy rejestracji to nic dziwnego, że odpuszcza sobie powtórkę przy odwołaniu. Powinni wprowadzić prostą możliwość odwołania poprzez sms/telefon od placówki (niektóre prywatne już tak
Kobcxdaa
Kobcxdaa
Kobcxdaa 25.05.2026, 08:00:15 via Wykop
  • 18
@Anomalocaracid: Hahaha, alkoholu nie piję wcale a czas spędzam raczej przed komputerem, jak to informatyk. Za to Ty? Sam sobie wystawiłeś laurkę, jak wysilisz wszystkie swoje, dwie szare komórki to może załapiesz jaka.
Kobcxdaa
Kobcxdaa
Kobcxdaa 25.05.2026, 10:21:03 via Wykop
  • 2
@ksiak: przecież już to zrobili, wystarczy dodać kolejną funkcję
Kobcxdaa - @ksiak: przecież już to zrobili, wystarczy dodać kolejną funkcję

źródło: IMG_7168

Pobierz
Kobcxdaa
Kobcxdaa
Kobcxdaa 25.05.2026, 10:45:07 via Wykop
  • 2
@ksiak: wywalają? No tak, po co nam erecepty, cyfrowe skierowania, przebyte zdarzenia medyczne, upoważnienia, etc. w wygodnej formie wglądu dla pacjenta. Lepiej jak wszystko było na papierze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kobcxdaa
Kobcxdaa
Kobcxdaa 25.05.2026, 10:57:05 via Wykop
  • 2
@dr_Batman: pozostanie ale w dużo mniejszej skali. Mój dentysta dzwoni zawsze dzień przed wizytą z potwierdzeniem czy będę, robi tak z każdym pacjentem (a raczej pani na recepcji).
Zgadnij kto będzie miał więcej nieodwołanych wizyt, placówka z potwierdzeniem dzień przed czy druga bez, do której często ludzie się zapisują miesiące czy lata wcześniej.
Można to znacząco ograniczyć systemowo.

Ja za to gardzę ludźmi, którzy od lat robią czarny PR lekarzom
Kobcxdaa
Kobcxdaa
Kobcxdaa 25.05.2026, 11:32:15 via Wykop
  • 0
@ksiak: Ty za to jesteś na takim poziomie technologicznym co moja babcia, która nie żyje od 15 lat. Cyfryzacja NFZ/ZUS/US są przeskokiem cywilizacyjnym a apki na tel ściągają/wysylaja tylko dane z ich systemów, sama produkcja aplikacji i utrzymanie to grosze. No i tak, pozostałe instytucje też mają aplikację na telefon, bardzo wygodne. Ktoś Ci przez to zabrania korzystać z weba? Możesz również z---------c do okienka z papierkiem jak tak bardzo
Kobcxdaa
Kobcxdaa
Kobcxdaa 25.05.2026, 11:37:47 via Wykop
  • 3
@dr_Batman: tutaj marzę nie mają nic do rzeczy, dentysta w 100% prywatny, tak jak Twoje przykłady, które sobie nie radzą.

Przeszkadza mi Twój sposób wypowiedzi, arogancja i opluwanie innych z poczuciem wyższości bo sam się spotykam z rezydentką (bardzo miła- twoje przeciwieństwo) i uważam, że więcej złego PR robisz Ty niż wspomniane przez Ciebie rzeczy. Jesteś po prostu personifikacja patologii, które ludzie wytykają i znajdują potwierdzenie w Twoich wypowiedziach przez
Kobcxdaa
Kobcxdaa
Kobcxdaa 25.05.2026, 11:47:12 via Wykop
  • 1
@ksiak: pojęcia nie masz o czym piszesz z kosztami, tak samo jak nie masz pojecia o infrastrukturze, która za nią stoi wiec w tym temacie dyskusja z Tobą po prostu nie ma sensu. Aż tak Cię boli, że ludzie mają możliwość wyboru komputer czy telefon? Bo chyba właśnie w tym masz problem, świat idzie do przodu a Ciebie to przerasta więc trzeba zabrać innym.
Kobcxdaa
Kobcxdaa
Kobcxdaa 25.05.2026, 12:50:03 via Wykop
  • -1
@ksiak: Ok, to spróbuj zalogować się na Windows XP/7 żeby złożyć jakiś wniosek do ZUS czy US. Rozumiem, że Ty nie masz problemu z przetwarzaniem swoich danych wrażliwych na niewspieranym sprzęcie z ostatnią aktualizacja bezpieczeństwa sprzed dekady ale instytucje, bardzo słusznie, już tak.
Jeśli dla Ciebie komputer czy telefon są nieosiągalne finansowo to masz okienko.
Bredzisz o kosztach konta Apple kiedy cyfryzacja ucywilizowała nam państwo i ułatwiła życie a kwestie
Kobcxdaa
Kobcxdaa
Kobcxdaa 25.05.2026, 12:55:55 via Wykop
  • 1
@dr_Batman: jakbyś czytała uważniej to byś zauważyła, że zaproponowałem systemowe rozwiązanie a nie finansowe obciążanie placówek.
Ode mnie nikt nie oczekuje empatii, życzliwości i tego podobnych rzeczy, jak od lekarza. Robiąc przy DLP w jednym korpo co miesiąc wypracowywałem zwolnienia dla kilku/kilkunastu osób miesięcznie, może Ty też poszukaj sobie zajęcia, do którego pasujesz charakterem? Czy tylko o hajsie myślisz?
Kobcxdaa
Kobcxdaa
Kobcxdaa 25.05.2026, 13:06:25 via Wykop
  • 1
@thomeq: co do pierwszego słuszna uwaga.
Odnośnie IKP to nie trzeba wymyślać koła od nowa, technicznie mechanizm pokrewny z ereceptami i ezwolnieniami. Idealnie byłoby stworzyć rejestry wizyt hostowane przez MZ, regionalne dla rozłożenia ruchu ofc, ale tak żeby podmiot przesyłał tylko dane wymagane, dokładnie tak jak we wspomnianych przykładach. Dużo lepsze rozwiązanie na serwerach ministerstwa w ramach IKP niż obecne kalendarze dostarczane przez jak losowe podmioty prywatne.
Kobcxdaa
Kobcxdaa
Kobcxdaa 25.05.2026, 13:11:06 via Wykop
  • -1
@ksiak: Boże, co za brednie. Jak nie widzisz związku pomiędzy aktualizacjami bezpieczeństwa a podatnością sprzętu na infekcję i potencjalny wyciek danych to EOT. Nie mam czasu i chęci tłumaczyć podstaw ignorantowi, dla którego zakup laptopa to jednorazowe wydarzenie. W takim przypadku lepszy będzie papier i okienko.
Kobcxdaa
Kobcxdaa
Kobcxdaa 25.05.2026, 13:15:59 via Wykop
  • 1
@dr_Batman: nope, proponuję żeby system się tym zajął. Przykład to terminarze dostarczone placówkom przez MZ, zintegrowanego z IKP i systemem powiadomień SMS/apka.

Edit: wiadomo, że o wyższych pobudkach jakimi są np. Zabezpieczanie systemów korpo z przychodami w XX mld zł zawsze wykonuje w ramach wolontariatu. Właśnie tego oczekuje się od informatyków, co nie?
Kobcxdaa
Kobcxdaa
Kobcxdaa 25.05.2026, 13:44:01 via Wykop
  • 2
@dr_Batman: Ale to nie ja tylko Ty płaczesz ciągle o wynagrodzeniu. To Ty ciągle wrzucasz ten wątek, wszędzie za mało hajsu, za małe pensje, itd. Zupełnie nie bierzesz pod uwagę, że środki są z budżetu i inni muszą się na to zrzucać co powoduje sympatię wobec Ciebie. ;)

To rozwiązanie akurat odciąży finansowo placówki, no chyba, że prowadzą terminarz w excelu. Pomoże to efektywniej przyjmować pacjentów, chociażby system może zaproponować
Kobcxdaa
Kobcxdaa
Kobcxdaa 25.05.2026, 14:33:13 via Wykop
  • -1
@ksiak: zupełnie bez ironii- masz autyzm czy jakieś inne spektrum?
Kobcxdaa
Kobcxdaa
Kobcxdaa 25.05.2026, 14:35:29 via Wykop
  • 1
@dr_Batman: to fajnie, może z czasem lepsze zarobki sprawia, że będziesz mniej taka jaka właśnie jesteś.
Nie zamierzam domniemywać co chciałby NFZ- odnosiłem się do problemu nieodwołanych wizyt.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >

R Eee

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.04.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking