Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ZaPolish

ZaPolish

Dołączył 15 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 32115
  • Znaleziska 4827
  • Mikroblog 27288
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 15

2570

Kolejny lekarz z gigantycznymi zarobkami. To radny powiatu z PiS

Kolejny lekarz z gigantycznymi zarobkami. To radny powiatu z PiS

Z oświadczenia majątkowego dyrektora wynika, że w minionym roku zarobił on w zadłużonej na 5,2 mln złotych placówce blisko 864 tys. zł brutto.

etepetete
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 21.06.2026, 08:51:35
  • 212
  • #
    afera
  • #
    polska
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    polityka
ZaPolish
ZaPolish 21.06.2026, 18:28:40 via Wykop
  • 3
To jakiś parias lekarski - przecież nawet baki nie zarobił.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1913

1,2 mln pan lekarz Sokołów Podlaski Jarosław Puścion

1,2 mln pan lekarz Sokołów Podlaski Jarosław Puścion
boleclaw
z
wykop.pl
dodany: 19.06.2026, 09:09:04
  • 125
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowal100k
  • #
    zarobki
ZaPolish
ZaPolish 19.06.2026, 10:50:30 via Wykop
  • 11
Trzeba jaką listę rankingową zrobić bo już jest ich zbyt wielu.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

StitchandLilo
StitchandLilo
16.06.2026, 08:27:34
  • 66
#gielda
Dobra, nieironicznie chcę podziękować wykopkom.
Właśnie minęły 3 miesiące odkąd jestem na giełdzie. Ruszałam tylko akcje, żadnych gejowskich etfów ani hazardowego CFD.
Zysk zrealizowany: 26.5k (minus podatek)
Zysk niezrealizowany: 13.5k (minus podatek, łącznie ze stratami. Strata to obecnie jedynie cdr, 1.5k)
Wrzucony kapitał: łącznie 250k, obecnie zostawiłam 100, resztę wypłaciłam.
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZaPolish
ZaPolish 16.06.2026, 10:27:23 via Wykop
  • 0
@StitchandLilo: podczas odpływu będzie widać kto pływał bez majtek. Teraz każdy jest królem
  • Odpowiedz
ZaPolish
ZaPolish 16.06.2026, 08:44:03
  • 3
#gielda piżmowy rakieciorz cały czas do góry. Foie gras z ETFiarzy się szykuje.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZaPolish
ZaPolish
Autor
16.06.2026, 08:47:44 via Wykop
  • 2
@milpl: ja ETFiarz.
  • Odpowiedz
viking25cc
viking25cc
viking25cc
14.06.2026, 16:06:52
  • 266
Wynik niepokojąco zbieżny z wynikami w sondażach pisu i dwóch konfederacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"41% Polaków nie wie, ze placi podatek vat w codziennych zakupach"
"21% Polaków nie wie, ze placi jakiekolwiek podatek"

Dla przypomnienia: wybory prezydenckie 2025 65% bezrobotnych, 73,4% wykształcenie podstawowe -
viking25cc - Wynik niepokojąco zbieżny z wynikami w sondażach pisu i dwóch konfederac...

źródło: 1000044025

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZaPolish
ZaPolish 14.06.2026, 18:51:21 via Wykop
  • 1
@viking25cc: ktoś kiedyś robił ankietę na wykopie i 75% nie odróżniało marży od narzutu.
  • Odpowiedz

1636

Oświadczenie majątkowe z 2022 losowego radnego lekarza, tu z Zielonej Góry.

Oświadczenie majątkowe z 2022 losowego radnego lekarza, tu z Zielonej Góry.

Uczcie się dzieci, olejcie inne zawody, które składają się tylko na lekarskie Bizancjum. 7 lat praktyki lekarskiej (w 2022): wynagrodzenie: 1.674.299 zł dieta radnego: 46.453 zł oszczędności: 2.000.000 zł nieruchomości: 12 średnia wartość: 435.416 zł

MichuTop
z
x.com
dodany: 13.06.2026, 21:41:52
  • 200
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
ZaPolish
ZaPolish 14.06.2026, 08:28:22 via Wykop
  • 0
BTW też pracuje na SOR jak ten ancymon z Warszawy
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ZaPolish
ZaPolish 14.06.2026, 13:41:59 via Wykop
  • 6
Wg aktualnego oświadczenia (w powiązanych) łączny majątek pana doktora to około 10 mln zł. Z tego wynika jedno. Należy jeszcze więcej kasy dorzucić do NFZ bo inaczej lekarze będą biedować.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre
12.06.2026, 16:16:29
  • 491
Żałujecie mu?! On pisał chemie i biologie rozszerzoną na maturze!!!!
@dr_Batman wytłumacz pospólstwu, że lekarzom się w portfel nie zagląda!

#medycyna #ai #it #programista15k #lekarz #prawo #polska #pracait #korposwiat #polityka
VaizardOmbre - Żałujecie mu?! On pisał chemie i biologie rozszerzoną na maturze!!!!
@...

źródło: IMG_6383

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZaPolish
ZaPolish 13.06.2026, 15:07:51 via Wykop
  • 0
@VaizardOmbre: pytaniem jest ile oddaje swoim mocodawcom.
  • Odpowiedz

1503

Luksusowe porsche i 1,6 mln zł dochodu. Burza wokół majątku lekarza.

Luksusowe porsche i 1,6 mln zł dochodu. Burza wokół majątku lekarza.

Dawid Kacprzyk jest radnym w warszawskim Ursusie i lekarzem. Usłyszała o nim cała Polska.

Oko_Spawacza
z
msn.com
dodany: 11.06.2026, 18:18:36
  • 224
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    polska
  • #
    zarobki
  • #
    finanse
ZaPolish
ZaPolish 12.06.2026, 07:55:29 via Wykop
  • 0
@fryderyk_basta: problemem jest brak realnej alternatywy. Prawdą jest, że nie ma sensownej partii. Wybór jest między źle a bardzo źle. Obecnie jest tylko źle. Jak wróci PiS z konfą to będzie bardzo źle.
emes555
emes555
02.06.2026, 17:58:04
  • 1
Od ilu zaczyna się grubas?
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZaPolish
ZaPolish 02.06.2026, 18:55:28 via Wykop
  • 0
@emes555: 10 mln zł
  • Odpowiedz
jegertilbake
jegertilbake
31.05.2026, 13:20:02
  • 82
Może i ceny rosną "bo inflacja", ale przynajmniej jakość produktów i usług też spada.

Następnym razem kapitalizm się uda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#antykapitalizm #oswiadczeniezdupy #heheszki #ekonomia #gielda #gospodarka #polska
jegertilbake - Może i ceny rosną "bo inflacja", ale przynajmniej jakość produktów i u...

źródło: 7yxw1soxib3h1

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZaPolish
ZaPolish 31.05.2026, 18:25:18 via Wykop
  • 1
@jegertilbake: jedź na Kubę jak ci nie pasuje kapitalizm
  • Odpowiedz
ZaPolish
ZaPolish 28.05.2026, 20:02:30
  • 2
#gielda tak się wyleszcza ETFiarzy
ZaPolish - #gielda tak się wyleszcza ETFiarzy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZaPolish
ZaPolish
Autor
28.05.2026, 20:38:01 via Wykop
  • 1
@bonzo_fugazi: żeby zachęcić spaceX do IPO na NASDAQ, to skraca on okres tzw. "seasoningu" do 15 dni roboczych. Seasoning jest takim okresem karencji zanim indeks uwzględni nową spółkę. Chodzi o to aby cena takiej spółki zdążyla się ustabilizować. Tak krótki okres seasoningu powoduje to, że fundusze oparte na indeksie NASDAQ100 będą z automatu musiały nabyć akcje spaceX po zawyżonej cenie.
  • Odpowiedz
przegrywam_przez_miasto
przegrywam_przez_miasto
25.05.2026, 15:54:16
  • 2
Ile trzeba mieć kapitału w #gielda żeby przejść na ten cały FIRE (wcześniejsza "emerytura" czyli życie tylko z inwestycji) z tych słynnych dywidend? 200k PLN w akcjach wystarczy?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZaPolish
ZaPolish 25.05.2026, 16:01:23 via Wykop
  • 0
@przegrywam_przez_miasto: dobrze celować w 30x rocznych wydatków
  • Odpowiedz
cytr0netx99
cytr0netx99
22.05.2026, 14:44:06
  • 9
#gielda
cytr0netx99 - #gielda

źródło: she-gave-me-everything-i-needed-he-gave-me-everything-he-had-v0-0uwdc91cno2h1

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZaPolish
ZaPolish 22.05.2026, 14:47:36 via Wykop
  • 2
@cytr0netx99: no crying in the casino
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
14.05.2026, 01:12:18
  • 270
xddd.
wfyokyga - xddd.

źródło: temp_file4023007440051977851

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZaPolish
ZaPolish 14.05.2026, 06:33:33 via Wykop
  • 9
@wfyokyga: Level 0 Charisma
  • Odpowiedz
Bestia_z_Jellystone
Bestia_z_Jellystone
09.05.2026, 05:23:31
  • 24
A Wy jak tam po majówce, straty były?( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bushcraft #heheszki
BestiazJellystone - A Wy jak tam po majówce, straty były?( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bushcraft #hehe...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZaPolish
ZaPolish 09.05.2026, 09:42:59 via Wykop
  • 0
@Bestia_z_Jellystone: bugger.
  • Odpowiedz

388

Rekordowe odszkodowanie: Radca prawny spędził w tymczasowym areszcie 9 miesięcy

Pokaż treści 18+

Rekordowe odszkodowanie: Radca prawny spędził w tymczasowym areszcie 9 miesięcy

3 miliony 400 tys. zł odszkodowania i zadośćuczynienia przyznał Sąd Okręgowy w Łodzi radcy prawnemu, który spędził w areszcie tymczasowym 9 miesięcy. Mężczyzna był oskarżony o pedofilię, a sąd prawomocnym wyrokiem uniewinnił go od tego zarzutu

freedomseeker
z
expressilustrowany.pl
dodany: 07.05.2026, 12:18:30
  • 91
  • #
    lodz
  • #
    kryminalne
  • #
    sadowehistorie
  • #
    afera
  • #
    pieniadze
  • #
    odszkodowanie
ZaPolish
ZaPolish 08.05.2026, 06:23:46 via Wykop
  • 0
To teraz wystarczy się umówić z koleżanką na pomówienie, a póżniej podzielić 3 bańki na dwoje. Chory system kiedy to za odszkodowanie płacą podatnicy.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

906

Czarnek proponuje, by samorządy odkupowały niechciane domy nawet za połowę ceny!

Czarnek proponuje, by samorządy odkupowały niechciane domy nawet za połowę ceny!

Nikt nie chce kupić Twojego domu? Państwo kupi! Czarnek dzisiaj przeszedł samego siebie w wywiadzie dla WP.

Famine
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 04.05.2026, 08:19:46
  • 110
  • #
    polska
  • #
    nieruchomosci
  • #
    bekazpisu
  • #
    polityka
  • #
    gospodarka
ZaPolish
ZaPolish 04.05.2026, 13:43:51 via Wykop
  • 1
O panie... ależ tu byłby potencjał do nadużyć.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ZaPolish
ZaPolish 26.04.2026, 18:35:48
  • 74
#konfitura policjant dla którego emocje są ważniejsze niż prawo i prowadzący porównujący konfiturę do IRA - niezły kabaret.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo
26.04.2026, 18:38:35 via Wykop
  • 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
AtlantyQ
AtlantyQ
24.04.2026, 06:56:17
  • 97
Nunuś życzy pysznej kawusi i miłego piąteczku ʕ•ᴥ•ʔ

#pokazpsa #owczarekaustralijski #nunucontent
AtlantyQ - Nunuś życzy pysznej kawusi i miłego piąteczku ʕ•ᴥ•ʔ

#pokazpsa #owczarekau...

źródło: signal-2026-04-24-08-44-33-434

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZaPolish
ZaPolish 24.04.2026, 11:22:12 via Wykop
  • 2
@AtlantyQ: wygląda jak ten pies od flashbacków z Wietnamu.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 03.06.2015

    Komentator
  • Rocznica
    od 25.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 05.04.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 03.07.2021

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking