Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko181
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Errad

Errad

Dołączył 17 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 135789
  • Znaleziska 32544
  • Mikroblog 103245
  • Obserwujący 21
  • Obserwowane 89
  • Dodane (131)
  • Komentowane (6435)
  • Plusowane (96679)
SlowSnake
SlowSnake
7 godz. i 24 min temu
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moja-walka
moja-walka
6 godz. i 54 min temu via Android
  • 8
@SlowSnake: psia mama xd raczej psia psychopatka. Psy mają swoich własnych rodziców, a ona po prostu samolubnie porwała im dzieci.
  • Odpowiedz
EsteradThyssen
EsteradThyssen
6 godz. i 47 min temu
  • 564
Tak mnie ostatnio naszło na wspominki i przypomniałem sobie pewną rozmowę, którą przeprowadziłem lata temu z moim - wtedy już dość mocno podchmielonym kumplem. Rzecz miała miejsce podczas jednej z wielu imprez, na których bawiliśmy się w tamtym czasie.

Kumpel: Stary, jest szansa!
Ja: Jaka szansa?
Kumpel: Wyruchać szympansa XD

Po
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moll
moll
6 godz. i 29 min temu via Wykop
  • 329
@EsteradThyssen: i to jest wspólczesna bajka z happy endem xD

Wszystkiego dobrego rzeczonej parze!
  • Odpowiedz
Winter_Scorpion
Winter_Scorpion
5 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 248
@EsteradThyssen: przypomnialeś mi historie jak ziomek z liceum mi mowi ze rucha laske ale nie wie czy z nią chce być bo taka se jest - 10 lat małżeństwo i 3 dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
rovenna
rovenna
rovenna
5 godz. i 54 min temu
  • 3
Macie wrażenie że dosłownie wszystkie laski są aktualnie "zniszczone przez życie"? Przez ostatnie kilka miesięcy byłem na x randkach - albo jakaś przyjmuje psychotropy, albo jakaś ma traumy z dzieciństwa, albo zniszczona przez toksycznego ex. Trafiłem też raz na 18stke która była już po zabiegu aborcji. Z wszystkimi jest k---a coś nie tak. Co się o--------a to ja nawet nie. #zwiazki #tinder
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

curiousboi
curiousboi
5 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 5
@rovenna: XDD ja sie spotkalem z 18stką która ktoś zgwalcil "ale ona ma totalny luz z tym", do snu musiala wziac jakies pregabaliny i inna torbe lekow, s----------m stamtad bo pierwszy raz sie balem ze ktos mnie w nocy moze zasztyletowac
  • Odpowiedz
szary_piksel
szary_piksel
5 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 3
@rovenna: na tinder nie znajdziesz innych, w prawdziwym życiu już tak
  • Odpowiedz
meister_chlepka
meister_chlepka
meister_chlepka
9 godz. i 42 min temu
  • 74
#psiarze dzień jak co dzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje pisarski cud
meister_chlepka - #psiarze dzień jak co dzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje pisars...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WielkiNos
WielkiNos
9 godz. i 29 min temu via Android
  • 80
@meister_chlepka: pewnie za szybko szła albo za bardzo machała rękami #pdk
  • Odpowiedz
meister_chlepka
meister_chlepka
meister_chlepka
Autor
9 godz. i 12 min temu via Wykop
  • 21
@Average-CottonWorld-Enjoyer: przy skoku na plecy z partyzanta niestety nawet i to nie pomoże
  • Odpowiedz
lubiesikacdozlewu
lubiesikacdozlewu
lubiesikacdozlewu
8 godz. i 17 min temu
  • 98
Maja chwalinska spocona nago szukaj #tenis
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

balticporter
balticporter
8 godz. i 16 min temu via iOS
  • 139
@lubiesikacdozlewu: dziadku to nie tutaj się wpisuje
  • Odpowiedz
harry-pjoter-
harry-pjoter-
harry-pjoter-
2 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 4
@buczubuczu: dokładnie, maja nie jest katolicka konserwa jak Agnieszka wiec na sesję nie ma co liczyć
  • Odpowiedz
kankes
kankes
kankes
11 godz. i 22 min temu
  • 58
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Noicoicozeniemam
Noicoicozeniemam
11 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 151
@kankes: to bait jakiś, ludzie nie są aż tak głupi (są?)
  • Odpowiedz
camelinthejungle
camelinthejungle
11 godz. i 12 min temu via iOS
  • 295
@kankes: wykopek napisał, wykopek skomentował, wykopek przyniósł na wykop, wykopki będą komentować. Tak tu się żyje.
  • Odpowiedz
SynMichaua
SynMichaua
9 godz. i 22 min temu
  • 247
Widać, że artykuł pisał prawdziwy góral.
#gory #gorale #heheszki #humorobrazkowy #zwierzaczki
SynMichaua - Widać, że artykuł pisał prawdziwy góral. 
#gory #gorale #heheszki #humor...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TheSio
TheSio
9 godz. i 17 min temu via Wykop
  • 200
@SynMichaua:
TheSio - @SynMichaua:

źródło: 1000002204

Pobierz
  • Odpowiedz
Zabi96
Zabi96
8 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 48
@SynMichaua: Kara 25 lat więzienia lub 50 zł grzywny xD
  • Odpowiedz
sikorkinaukrainie
sikorkinaukrainie
10 godz. i 25 min temu
  • 132
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Icouldbeyourmom
Icouldbeyourmom
9 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 168
@duzy240: Walczą za 600 milionów Europejczyków.
  • Odpowiedz
murdoc
murdoc
9 godz. i 17 min temu via Wykop
  • 155
@duzy240: o-------l się od ludzi, którzy nie chcą walczyć o kreski na mapie. Ty chcesz? Ubieraj się i jedź, nikt nie broni pomagać.
Dla jednych ojczyzna to kreski na mapie i ckliwe pieśni, dla innych rodzina i bycie żyjącym ojcem.
  • Odpowiedz
dobry-informatyg
dobry-informatyg
10 godz. i 18 min temu
  • 319
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

baemaj
baemaj
10 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 248
@dobry-informatyg: piekło kobiet.
  • Odpowiedz
Fala_Magnezu
Fala_Magnezu
9 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 129
@dobry-informatyg: szkoda gadać, przy okazji przypominam żeby plwać na kukoldów takich jak tu w komentarzach bronią biednych kombietek urojonym symetryzmem.
  • Odpowiedz
stary_grat
stary_grat
7 godz. i 27 min temu
  • 1178
no chyba tu kogoś p------o jak ja mam przejść z wuzkiem z dzieckiem do przedszkola sie spieszymy? #samochodoza
stary_grat - no chyba tu kogoś p------o jak ja mam przejść z wuzkiem z dzieckiem do p...

źródło: image

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MonsieurLaBoule
MonsieurLaBoule
7 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 986
@stary_grat: helikopteroza
  • Odpowiedz
Robertuss
Robertuss
7 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 610
Helikopterem wylądować tu muszę, bo inaczej się uduszę :D
  • Odpowiedz
GrubyKociol
GrubyKociol
10 godz. i 48 min temu
  • 290
Tradycyjnie- jeden plus jedna mela.

Radosław Gołębiowski został przyłapany na oszukiwaniu podczas Trans Balcan Race.
Legenda polskiego Ultra okazała się zwykłym oszustem. Ehh kolejny karaś.
https://www.instagram.com/p/DZHEKRBCGrX/?img_index=1

#rower #afera
GrubyKociol - Tradycyjnie- jeden plus jedna mela.

Radosław Gołębiowski został przyła...

źródło: image

Pobierz
GrubyKociol - Tradycyjnie- jeden plus jedna mela.

Radosław Gołębiowski został przyła...
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaklad_Gospodarki_Odpadami
Zaklad_Gospodarki_Odpadami
10 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 127
@GrubyKociol: U tych ultra to chyba jakaś tradycja, jak sobie w żyłę nie dadzą to się uduszą XD
Ale do Karasia to my daleko, tamten to umysłowa s---------a do tego XD
  • Odpowiedz
MoonlightSh
MoonlightSh
9 godz. i 52 min temu via Wykop
  • 263
@JaNieGejJaPapiesz @klebix
W regulaminie wyścigu jest zapis o tym, że to wyścig w formule samowystarczalności i zabroniona jest JAKAKOLWIEK pomoc z zewnątrz, każdy ma mieć równe szanse. Gość miał samochód i ziomka, który go wspomagał rzekomo przez całą trasę, ale na gorącym uczynku złapali go pod koniec. Chujek bez honoru i tyle w temacie.
  • Odpowiedz
murison
murison
murison
9 godz. i 33 min temu
  • 893
czy wy tam w tym @mBank to jesteście normalni? serio, w apce bankowej bedziecie wciskać na siłe kapsułki do prania? kuhwa mać...
może jeszcze uzywaną opone od stara i choinke o zapachu kokosowym do malucha?

#mbank #reklama #januszebiznesu
murison - czy wy tam w tym @mBank to jesteście normalni? serio, w apce bankowej bedzi...

źródło: image

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fizzly
fizzly
9 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 620
@murison: no trzeba przyznać że to jest wyższy poziom abstrakcji xD
  • Odpowiedz
nosfebartu
nosfebartu
8 godz. i 39 min temu via Android
  • 633
@murison: @mBank przejął dyrektora od poczty polskiej i jakoś tak wyszło
  • Odpowiedz
KiroNiro
KiroNiro
9 godz. i 49 min temu
  • 587
Psiarze z agresywnym owczarkiem mają pretensje bo ktoś raczył przejechać rowerem ogólnodostępną drogą obok ich psiecka i ledwo go utrzymali na smyczy. Juz nie wspomnę o tym że gość na rowerze specjalnie zwolnił i zjechał ze ścieżki żeby nie zostać pogryzionym przez psa a te ameby jeszcze wrzucają to na Instagrama z jakimiś roszczeniami. #psiarze #bekazpodludzi
KiroNiro - Psiarze z agresywnym owczarkiem mają pretensje bo ktoś raczył przejechać r...

źródło: 1000016454

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KiroNiro
KiroNiro
Autor
9 godz. i 46 min temu via Wykop
  • 426
XDDD
KiroNiro - XDDD

źródło: 1000016457

Pobierz
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
9 godz. i 26 min temu via Android
  • 670
@KiroNiro: "pracujemy nad reaktywnością" patrz trzymamy agresywnego kundla, który się nie nadaje do życia w społeczeństwie i narażamy zdrowie i życie innych ludzi. Co za bezmyślni pomyleńcy.
  • Odpowiedz
PIAN--A_A--KTYWNA
PIAN--A_A--KTYWNA
12 godz. i 47 min temu
  • 573
#dziendobry
PIAN--A_A--KTYWNA - #dziendobry

źródło: FB_IMG_1780463672408

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nnbart
nnbart
nnbart
11 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 77
@PIAN--A_A--KTYWNA: pan prokurator Artur Łata nigdy by czegoś takiego nie powiezdiał
  • Odpowiedz
musimusi
musimusi
musimusi
10 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 229
@PIAN--A_A--KTYWNA: ciekawostka, że adwokat z mema "Obecnie ma zakaz wykonywania zawodu adwokata ze względu na fakt, że został oskarżony o oszukiwanie swoich klientów, wyłudzając od nich pieniądze i doprowadzając ich do niekorzystnego rozporządzenia mieniem" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
funkmess
funkmess
11 godz. i 4 min temu
  • 902
Ciężko się z tym nie zgodzić
#rosja #ruskapropaganda #polska #wojna #ukraina #antykomunizm
funkmess - Ciężko się z tym nie zgodzić
#rosja #ruskapropaganda #polska #wojna #ukrai...

źródło: Screenshot 2026-06-03 at 08-57-09 kv86drtskh4h1.png (obraz PNG 579×505 pikseli)

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piw_Benzyna
Piw_Benzyna
10 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 63
@funkmess: Podobnie z "nie jestem rasistą ale..." no i cyk rasizm.
  • Odpowiedz
patykiem_pisane
patykiem_pisane
10 godz. i 6 min temu via Android
  • 119
@funkmess: Paaaaanie jest nowa narracja jest. Jedni i drudzy sa siebie warci, nie trzeba sie wtracac, niech sami rozstrzygna to miedzy soba.
I ok. Ale jak to samo napiszesz o Izraelu i Iranie/Palestynie to nagle "nasi symetrysci" dostaja wscieklizny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
redorbiter
redorbiter
15 godz. i 4 min temu
  • 500
to tylko losowe dziecko INTZELU!
redorbiter - to tylko losowe dziecko INTZELU!

źródło: a10bccafb7b7a687b4d0484cf4402cd8ca670f625c29ba58280d6499be386f89

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tired_
Tired_
15 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 326
@redorbiter: Co on taki opalony? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
redorbiter
redorbiter
Autor
15 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 151
@Tired_: nie opalony tylko normalny ty rasisto!
  • Odpowiedz
Ultimator
Ultimator
23 godz. i 55 min temu
  • 449
#milionerzy "nie mam pojęcia kim jest Rudi Schuberth"

Nagle poczułem się jakby był czas trumnę wybierać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krs90
Krs90
22 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 349
@Ultimator: Jeszcze pamiętam gifa z napisem "usuń konto" z Rudim xD
Krs90 - @Ultimator: Jeszcze pamiętam gifa z napisem "usuń konto" z Rudim xD

źródło: comment_1646993834TrE6326EMj3V5TDtJc2jCP

Pobierz
  • Odpowiedz
wilk-na-mikrofonie
wilk-na-mikrofonie
21 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 447
@Krs90: Z napisem "usuń konto" nie kojarzę, natomiast kojarzę ten:
wilk-na-mikrofonie - @Krs90: Z napisem "usuń konto" nie kojarzę, natomiast kojarzę te...

źródło: comment_1625316690ofbx52gT1uCODsiTZxKqIX

Pobierz
  • Odpowiedz
KukiScotland
KukiScotland
wczoraj, 13:46:32
  • 616
#humorobrazkowy #heheszki
KukiScotland - #humorobrazkowy #heheszki

źródło: 1000049525

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Enigmameister
Enigmameister
wczoraj, 16:01:18 via Wykop
  • 43
@KukiScotland: XDD
  • Odpowiedz
Kontado
Kontado
Kontado
wczoraj, 17:02:03 via Wykop
  • 304
@KukiScotland: z dystansem dziewczyna
  • Odpowiedz
Mikuuuus
Mikuuuus
22 godz. i 2 min temu
  • 461
Ale tu dzbany siedzą jprdl xD
#ukraina #wojna #rosja #wojsko #swiat
Mikuuuus - Ale tu dzbany siedzą jprdl xD 
#ukraina #wojna #rosja #wojsko #swiat

źródło: 1000013332

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grzesiok
Grzesiok
21 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 681
@Mikuuuus: Ciekawe, że z Ukrainą ma być wojna mimo, że nam nie grożą, a z rosją ma być sztama mimo że mówią jak będą nas mordować bez litości
  • Odpowiedz
ali_baba
ali_baba
ali_baba
21 godz. i 51 min temu via iOS
  • 387
@Grzesiok: I tak samo Ukraińcy źli, bo Wołyń. Ale Rosja z Katyniem, wywózkami na Sybir, czystkami w 20-leciu międzywojennym to już ok.
I z tych dwóch rzeczy to Rosjanie gorsi, bo oni chcieli dekapitować naród i sobie go podporządkować, a UPA to się chciała pozbyć ludzi z konkretnych terenów
  • Odpowiedz
baemaj
baemaj
13 godz. i 18 min temu
  • 852
długi weekend, uważajcie.

dzień dobry. :)
baemaj - długi weekend, uważajcie.

dzień dobry. :)

źródło: IMG_0305

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ilookoutside
ilookoutside
13 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 375
@baemaj: ciekawe co dzisiaj robi i czy żałuje
  • Odpowiedz
OperatorGranatnika
OperatorGranatnika
OperatorGranatnika
12 godz. i 45 min temu via iOS
  • 633
@ilookoutside: obawiam się, że już nic nie robi
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 4000
  • Strona 1 z 4000
  • >
  • "All you need is love, all you want is sex, all you have is porn"

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.05.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 14.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.11.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 15.03.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking