Czaicie, że psiarzom w te piękne upalne dni kundle szczają w mieszkaniach, bo kilkuminutowy spacer to pewna śmierć dla psiecka? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Jakie to są brudasy!!! #psiarze #psy #lato #polska #pogoda #patologiazmiasta #bekazpodludzi
Czyli tak: Słowik i Kanał zero ujawniają ogromną aferę związaną z Kacprzykiem. Nie urzędnicy, nie władze szpitala, tylko dziennikarze ujawnili, że pan doktor pełnił fikcyjne dyżury i w ten sposób oszukuje podatników na gruby hajs. Gdyby nie to, koleś dalej by robił miliony rocznie na fikcyjnych dyżurach. Kogo atakują Giertych, Arłukowicz, silniczki i neuropki? Słowika i Kanał Zero xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD #lekarz100k #lekarski #kanalzero #konowalposting #
To jest niesamowite, że amerykański "zoning" nie pozwala na postawieniu małego sklepiku osiedlowego na rogu osiedla ale za to tuż obok osiedla może stać gigantyczny ai data center który będzie huczał 24/7
@nieparzystokopytny: dzięki temu amerykańskie osiedla jakoś wyglądają, a nie polskie g---o w zabudowie łanowej, gdzie każdy Janusz musi się "wyróżnić", każdy płot inny, każdy dom w innej odległości od drogi. Jeden wielki b----l urbanistyczny.
Zastanawiam się, ile ten cały WielkiNos udający kobietę dla antypsich przegrywów może mieć lat, skoro twierdzi, że to dzisiejsze czasy wyróżniają się ilością psich gówien na trawniku xD Strzelam że to dzieciak urodzony po 2005. Jednym z moich wspomnień z dzieciństwa w latach 90 jest to, że mama narzekała na mnie, że jestem taką łamagą, że za dosłownie każdym razem gdy wyjdę z domu, to muszę wdepnąć do gówna. Każde moje wejście
@ryszard-kulesza: @Cadfael @Casuel się niewolnicy potrzeb fizjologicznych kundla zesrali. Co z tego, że jest więcej sprzątających jak kundli w miastach przybyło? A może porozmawiamy o obszczywaniu elewacji, bo dla syfiarzy psiarzy to jest coś normalnego? Nie tylko na wykopie po was jadą, bo na X, czy facebooku też. Ludzie mają już dosyć syfu jaki robicie, bo macie tak nudne życie, że potrzebowaliście rozrywki polegającej na łażeniu za kundlem
@Cadfael: normalni ludzie nie mają takich problemów, bo nie trzymają w domu śmierdzącego zwierzęcia, które im sra w tym domu xD Rozumiem, że myjesz kotu łapy za każdym razem? A nie, łazi tymi obsikanymi i obsranymi łapskami po wszystkim. I dodatkowo w waszych domach śmierdzi, ale wy brudasy tego nie czujecie, bo do tego smrodu przywykliście ( ͡°͜ʖ͡°)
@Cadfael: zabolało syfiarę xD Mieszkasz w chlewie i nic twoje projekcje nie zmienią. Brakuje ci pasji, zainteresowań, to jak typowy brudas wzięłaś sobie zwierzę do domu xD
Wysryw psiary wyproszonej z autobusu za brak kagańca u psa.
"Chodziło o jeden przystanek". Cóż jeśli psiarz nie jest w stanie przejść z psem jednego przystanku to jest to kolejne potwierdzenie słów behawiorystki z dzień dobry TVN że psów w miastach nie powinno być.
@zadowyn31: @CipakKrulRzycia takie porządku, że Rafałek wiedział od roku o wałkach i nic nie zrobił xDDDDDDDDDD Tuskoboty, starajcie się bardziej ( ͡°͜ʖ͡°)
Kierwiński dzisiaj: żadnego saloniku VIP nie było! Lekarz ze Szpitala Południowego też dzisiaj: pod swoim nazwiskiem potwierdził, że salonik był, oraz dodał, że pomieszczenie to zostało odebrane pacjentom z chorym kręgosłupem. xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD #lekarz #lekarz100k #medycyna #lekarski #afera #polska #polityka
Wiecie co jest najgorsze w tej aferze z konowałami? Że ten Dawidek ciągnąłby tak miliony rocznie na fikcyjnych dyżurach i nikt by się nie dowiedział, gdyby nie musiał składać oświadczeń majątkowych jako radny, a jakiś anonimowy użytkownik X tego nie wyciągnął. Rada nadzorcza, urząd miasta, NFZ - teraz straszenie "działają", "kontrolują", a gdzie byli wcześniej? Przecież placówki raportują do NFZ dyżury lekarzy i wyłapanie takich patologii to prosta sprawa. Państwowa służba zdrowia,
Dawid Kacprzyk zwrócił szpitalowi znaczną część wypłaconych mu środków poinformował stołeczny ratusz. Młody lekarz w 2025 roku zarobił 1,6 mln zł. Rada Nadzorcza jeszcze w czwartek podejmie decyzję o zmianach w zarządzie szpitala.
Przecież sprawa tego doktora, to tylko wierzchołek góry lodowej. Korupcja, złodziejstwo, nepotyzm to "normalność" w państwowej służbie zdrowia. Ale dotąd jak ktoś się wychylił i chciał pokazać patologie systemu, to natychmiast media go zaszczuwały, że "atakuje medyków". Gwarantuje wam, że jakby się przyjrzeć dyżurom lekarzy w innych szpitalach, to takie wałki wyjdą praktycznie wszędzie. Mam nadzieję, że teraz g---o wyleje się do tego stopnia, że politycy nie będą mieć już wyjścia, presja
Jak podano, od 15 czerwca Dawid Kacprzyk miał "skorygować 33 faktury" i zwrócić na konto szpitala 0,5 mln zł.
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Chłop w ten sposób przyznał się do oszustwa na ogromną skalę. Jak za to nie będzie wyroku więzienia i przede wszystkim odebrania prawa wykonywania zawodu, to możecie zaorać to państwo. #lekarz #lekarz100k #medycyna #lekarski #afera #polska
@nowszyja: Zasypał bieżący problem i będzie czekał aż sprawa ucichnie. Ma teraz więcej czasu, więc może isć do Dzień Dobry TVN, spłakać się i wydać autobiografię o tytule "Niewinny".
Najbardziej mnie śmieszy jak konowały z wykopu piszą, że gdyby nie dyżury 400 godzin w miesiącu, to nie miałyby kto leczyć i ludzie by umierali na ulicy xDDDDDD Konowały, co nam z tego, że jesteście na dyżurze, skoro na nim śpicie, a personel boi się was obudzić jak się coś dzieje, bo konował rano idzie do prywatnej przychodzi. #lekarz #lekarski #konowalposting #afera #lekarz100k
@Sebastix: swoją drogą ci co rumakują że wyjadą, chyba nie zdają sobie sprawy że w cywilizowanych krajach sufit jest na trzech średnich krajowych i płaci się uczciwe podatki, nie można też praktykować bilokacji. Do tego brak dźwigni negocjacyjnej. ( ͡°͜ʖ͡°)
Nawet gdybym miał zapłacić za to polityczną cenę to pół biedy ale rozejrzyjcie się wszyscy dookoła i zastanówcie się czy nigdy nie znaleźliście się w sytuacji, w której nie byliście świadkami, że znajomości rozstrzygają o tempie dostępu do lekarza. System jest do zmiany ale te wynaturzenia nie mają tylko politycznego znaczka
#psiarze #psy #lato #polska #pogoda #patologiazmiasta #bekazpodludzi
źródło: psiarzebrudasy1
Pobierzbtw kobiety o takim poziomie neurotyzmu nie powinny mieć dostępu do social mediów ani prawa do głosu.