@Wesoly999: Tusk wciągnął do rządu w ramach parytetów pełno idiotek. One nie wiedzą, że robią źle, bo ich umysł nie potrafi tego ogarnąć. Patrz chociażby na rzeczniczkę praw dziecka i aferę z lodami.
@nowszyja: A co to jakies referendum ma sie odbyc ze ktos ma cos popierac albo nie popierac??? Juszczenko dajacy banderze posmiertnie status bohatera narodowego czy Poroszenko maja Ordery orla bialego i kazdy ma to w pompie bo polaki robaki nawet nie wiedza pewnie XD
Nowa wiceminister sportu twierdzi, że będzie się zajmować dyskryminacją kobiet w sporcie, bo Lewandowskiego znają wszyscy, a Pajor nie xDDDDDDDDDDDDDDD Coście kukoldy uczynili z tą krainą, głosując na te stare baby?
@nowszyja: Dobrze, ale w jaki sposób ona chce to niby zrobić? Popularność piłki nożnej wśród mężczyzn nakręcają głównie mężczyźni nie jesteś w stanie zmusić kobiet to oglądania kobiecej piłki nożnej w momencie kiedy piłka nożna po prostu nie interesuje
To są wykopki pełne trybuny? xDDDDDDD W końcówce seta też ludzie z przerwy nie wrócili? U mnie na imieninach więcej ludzi było, niż na tym półfinale wielkiego szlema xD #tenis
Półfinał wielkiego szlema, a na trybunach pustki xDDDDD Ale łone muszą zarabiać tyle co mężczyźni! I jeszcze płaczą, że w turniejach WTA zarabia się mniej xD #tenis
Półfinał wielkiego szlema, a na trybunach pustki xDDDDD Ale łone muszą zarabiać tyle co mężczyźni! I jeszcze płaczą, że w turniejach WTA zarabia się mniej xD #tenis
Rowerzyści powinni jeździć po torach rowerowych, a nie ścieżkach w lesie, bo psiecko się stresuje xDDDDDDDDDDDDDD Psychiatryk psiarski wskakuje na kolejne poziomy. #psiarze #psy #bekazpodludzi
Komu bułeczkę wyślinioną psim kałem, szczynami i innymi śmieciami, których piesek dotykał nosem węsząc wcześniej na spacerze, a teraz liże po rękach panią podającą klientom pieczywo?
Może naczytał się cudów na tagach i chciał być lokalnym bohaterem walki z psiarstwem, a jedynie co osiągnął, to kompromitację c-worda.
@vVXVv: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Tak jak za "trucie" psów w Krakowie rok temu mieli być odpowiedzialni wykopki, a okazało się, że żadnego trucia nie było, a wszystkie kilkaset zgłoszeń okazało się urojeniami rozhisteryzowanych psiarzy xD Jedynie kto krzywdzi psy, to przygłupi egoiści psiarze, którzy potrzebują zabawkę do miasta. https://wykop.pl/link/7687907/behawiorystka-psow-w-miastach-nie-powinno-byc
W całym tym społeczeństwie już chyba nie chodzi o przekraczanie prędkości, palenie na balkonach czy trzymanie szczekających psów w mieszkaniach. Tylko bezczelność ludzi. Liczy się tylko ja i mój czubek nosa.
A BO SAMOCHODY SĄ NOWSZE I BEZPIECZNIEJSZE No ale jak jeb**iesz człowieka to ten nowszy nie jest. Poza tym większa prędkość to większy hałas i spalanie
Co psiarzom p----------o się w głowach, że uznają że takie zachowanie jest normalne. Egoizm, buta i chamstwo w czystej postaci
@robert_blaszczykowski: bo oni sami nie muszą tego słuchać. Dlatego powinno się wprowadzić prawo, że wspólnoty mogą decydować, czy w danym bloku mogą trzymane być psy. Doprowadzi to do koncentracji kundli w określonych lokalizacjach i psiarze sami będą ofiarami swojej decyzji. Doprowadzi to też do zmniejszenia ilości psów w miastach, bo
#gielda
źródło: c20e2385eaf2e931bcea402d437575adaca54b4e02f723905f028a364525e825
Pobierz