Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko183
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
nowszyja
nowszyja

nowszyja

Dołączył 1 rok i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3558
  • Znaleziska 324
  • Mikroblog 3234
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 2
nowszyja
nowszyja
nowszyja 22 godz. i 19 min temu
  • 5
Zaczęło się!
#gielda
nowszyja - Zaczęło się!
#gielda

źródło: c20e2385eaf2e931bcea402d437575adaca54b4e02f723905f028a364525e825

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nowszyja
nowszyja
nowszyja 05.06.2026, 15:42:42
  • 1105
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nowszyja
nowszyja
nowszyja
Autor
05.06.2026, 17:09:22 via Wykop
  • 31
@Wesoly999: Tusk wciągnął do rządu w ramach parytetów pełno idiotek. One nie wiedzą, że robią źle, bo ich umysł nie potrafi tego ogarnąć. Patrz chociażby na rzeczniczkę praw dziecka i aferę z lodami.
  • Odpowiedz
nowszyja
nowszyja
nowszyja 05.06.2026, 16:53:40
  • 9
Jestem tego pewny,
w głębi duszy o tym wiem,
że gdzieś tam na szczycie indeksów,
wszyscy razem spotkamy się.

Mimo nasdaqa, który,
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nowszyja
nowszyja
nowszyja 05.06.2026, 16:06:54
  • 8
Fajnopolaki, szybko, musicie zmienić narrację! Przyszły sondaże i już macie popierać odebranie Zelenskiemu orderu xDDDDDDDDDDDDDDDDDD
https://x.com/chrzanikx/status/2062918152313336226
#ukraina #bekazlewactwa #polityka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

polski_polak_z_polski
polski_polak_z_polski
05.06.2026, 16:13:26 via Wykop
  • 1
@nowszyja: odebrac i zakazać wjazdu
  • Odpowiedz
fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
05.06.2026, 16:14:17 via Wykop
  • 3
@nowszyja: A co to jakies referendum ma sie odbyc ze ktos ma cos popierac albo nie popierac??? Juszczenko dajacy banderze posmiertnie status bohatera narodowego czy Poroszenko maja Ordery orla bialego i kazdy ma to w pompie bo polaki robaki nawet nie wiedza pewnie XD
  • Odpowiedz

nowszyja
nowszyja
nowszyja 05.06.2026, 15:52:23
  • 20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zarysxd
Zarysxd
Zarysxd
05.06.2026, 15:55:23 via Wykop
  • 3
@nowszyja: myślę że w Polsce dużo ludzi ja zna, musimy podbić inne kraje to wtedy oni też będą Polakami i będą mówić, uuu ale mamy dobrą piłkarkę
  • Odpowiedz
Cztero0404
Cztero0404
06.06.2026, 15:53:40 via Wykop
  • 0
Nowa wiceminister sportu twierdzi, że będzie się zajmować dyskryminacją kobiet w sporcie, bo Lewandowskiego znają wszyscy, a Pajor nie xDDDDDDDDDDDDDDD Coście kukoldy uczynili z tą krainą, głosując na te stare baby?


@nowszyja: Dobrze, ale w jaki sposób ona chce to niby zrobić? Popularność piłki nożnej wśród mężczyzn nakręcają głównie mężczyźni nie jesteś w stanie zmusić kobiet to oglądania kobiecej piłki nożnej w momencie kiedy piłka nożna po prostu nie interesuje
  • Odpowiedz
nowszyja
nowszyja
nowszyja 04.06.2026, 17:42:17
  • 3
Przecież Iga jest dużo ładniejsza od Mai. Plus dodatkowo nie jest popisana jak brudnopis.
#tenis #ladnapani
nowszyja - Przecież Iga jest dużo ładniejsza od Mai. Plus dodatkowo nie jest popisana...

źródło: 9463

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nowszyja
nowszyja
nowszyja
Autor
04.06.2026, 18:06:00 via Wykop
  • 2
@BigVV: ale sobie renomę wyrobiłem xD
  • Odpowiedz

nowszyja
nowszyja
nowszyja 04.06.2026, 17:13:40
  • 9
To są wykopki pełne trybuny? xDDDDDDD W końcówce seta też ludzie z przerwy nie wrócili? U mnie na imieninach więcej ludzi było, niż na tym półfinale wielkiego szlema xD
#tenis
nowszyja - To są wykopki pełne trybuny? xDDDDDDD W końcówce seta też ludzie z przerwy...

źródło: tenis

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nowszyja
nowszyja
nowszyja
Autor
04.06.2026, 17:15:24 via Wykop
  • 0
@walciak: tu mi pisali, że z przerwy nie wrócili xD https://wykop.pl/wpis/86361703/polfinal-wielkiego-szlema-a-na-trybunach-pustki-xd
@nowszyja +2
Półfinał wielkiego szlema, a na trybunach pustki xDDDDD Ale łone muszą zarabiać tyle co mężczyźni! I jeszcze płaczą, że w turniejach WTA zarabia się mniej xD
#tenis
więcej
  • Odpowiedz
nowszyja
nowszyja
nowszyja
Autor
04.06.2026, 17:15:59 via Wykop
  • 0
@ogurkiszony75: oj jak boli, oj jak boli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nowszyja
nowszyja
nowszyja 04.06.2026, 16:35:02
  • 2
Półfinał wielkiego szlema, a na trybunach pustki xDDDDD Ale łone muszą zarabiać tyle co mężczyźni! I jeszcze płaczą, że w turniejach WTA zarabia się mniej xD
#tenis
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nowszyja
nowszyja
nowszyja
Autor
04.06.2026, 16:36:32 via Wykop
  • 0
@CudMalina: od początku meczu nie wracają?
  • Odpowiedz
nowszyja
nowszyja
nowszyja
Autor
04.06.2026, 16:42:50 via Wykop
  • 0
@PROponujek: chyba oglądasz inny mecz.
  • Odpowiedz
nowszyja
nowszyja
nowszyja 03.06.2026, 17:38:14
  • 11
Ale że wyłowienie suma tak zradykalizuje fajnopolaków, to się nie spodziewałem xD
#ukraina #bekazlewactwa #warszawa
nowszyja - Ale że wyłowienie suma tak zradykalizuje fajnopolaków, to się nie spodziew...

źródło: HJ4dBjaXUAAc62k

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abandon
abandon
abandon
03.06.2026, 17:54:23 via Wykop
  • 1
@Icouldbeyourmom:

Te pełne autobusy ze Lwowa to pewnie w celach stricte turystycznych. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Icouldbeyourmom
Icouldbeyourmom
03.06.2026, 18:12:09 via Wykop
  • 2
@abandon: Pewnie jechali do pracy.
Icouldbeyourmom - @abandon: Pewnie jechali do pracy.

źródło: Screenshot 2026-06-03 at 20.11.29

Pobierz
  • Odpowiedz
nowszyja
nowszyja
nowszyja 03.06.2026, 13:11:49
  • 31
Rowerzyści powinni jeździć po torach rowerowych, a nie ścieżkach w lesie, bo psiecko się stresuje xDDDDDDDDDDDDDD Psychiatryk psiarski wskakuje na kolejne poziomy.
#psiarze #psy #bekazpodludzi
nowszyja - Rowerzyści powinni jeździć po torach rowerowych, a nie ścieżkach w lesie, ...

źródło: fa6fd5f96c30889a3c51492440bcf55dc488da14149080b53978e933fab47216

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nowszyja
nowszyja
nowszyja
Autor
03.06.2026, 14:52:59 via Wykop
  • 1
@TheTostu: sorry ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pełne prawa do screenu ma kolega @TheTostu ;)
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
02.06.2026, 07:05:25
  • 546
Komu bułeczkę wyślinioną psim kałem, szczynami i innymi śmieciami, których piesek dotykał nosem węsząc wcześniej na spacerze, a teraz liże po rękach panią podającą klientom pieczywo?

Smacznego i dzień dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#psiarze #bekazpodludzi #patologiazmiasta #warszawa #truestory
WielkiNos - Komu bułeczkę wyślinioną psim kałem, szczynami i innymi śmieciami, któryc...

źródło: 1000131277

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nowszyja
nowszyja
nowszyja 02.06.2026, 09:21:51 via Wykop
  • 4
poza tym nawet nie chodzi o temat, ale styl pisania, maniere, arogancje i męczenie w kołko tego samego


@Placi: przerasta cię, żeby użyć opcji "czarna lista"?
  • Odpowiedz
nowszyja
nowszyja
nowszyja 02.06.2026, 09:26:31 via Wykop
  • 23
Może naczytał się cudów na tagach i chciał być lokalnym bohaterem walki z psiarstwem, a jedynie co osiągnął, to kompromitację c-worda.


@vVXVv: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Tak jak za "trucie" psów w Krakowie rok temu mieli być odpowiedzialni wykopki, a okazało się, że żadnego trucia nie było, a wszystkie kilkaset zgłoszeń okazało się urojeniami rozhisteryzowanych psiarzy xD Jedynie kto krzywdzi psy, to przygłupi egoiści psiarze, którzy potrzebują zabawkę do miasta. https://wykop.pl/link/7687907/behawiorystka-psow-w-miastach-nie-powinno-byc

Na pewno
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox
02.06.2026, 04:29:15
  • 1255
W całym tym społeczeństwie już chyba nie chodzi o przekraczanie prędkości, palenie na balkonach czy trzymanie szczekających psów w mieszkaniach. Tylko bezczelność ludzi. Liczy się tylko ja i mój czubek nosa.

A BO SAMOCHODY SĄ NOWSZE I BEZPIECZNIEJSZE
No ale jak jeb**iesz człowieka to ten nowszy nie jest. Poza tym większa prędkość to większy hałas i spalanie

MÓJ BALKON I BĘDĘ NA NIM ROBIŁ CO BĘDĘ CHCIAŁ
  • 190
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nowszyja
nowszyja
nowszyja 02.06.2026, 09:16:37 via Wykop
  • 2
Co psiarzom p----------o się w głowach, że uznają że takie zachowanie jest normalne. Egoizm, buta i chamstwo w czystej postaci


@robert_blaszczykowski: bo oni sami nie muszą tego słuchać. Dlatego powinno się wprowadzić prawo, że wspólnoty mogą decydować, czy w danym bloku mogą trzymane być psy. Doprowadzi to do koncentracji kundli w określonych lokalizacjach i psiarze sami będą ofiarami swojej decyzji. Doprowadzi to też do zmniejszenia ilości psów w miastach, bo
  • Odpowiedz
nowszyja
nowszyja
nowszyja 31.05.2026, 20:05:36
  • 11
Kraków z trzema drużynami w Ekstraklasie. We are so back!
#mecz #krakow
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Neto
Neto
31.05.2026, 20:06:53 via Wykop
  • 10
@nowszyja: czas dofinasować Hutnika
  • Odpowiedz
Ejmen
Ejmen
31.05.2026, 20:07:25 via Wykop
  • 4
@nowszyja: Powoli się robi Londyn z tego Krakowa xD
  • Odpowiedz

nowszyja
nowszyja
nowszyja 31.05.2026, 10:53:47
  • 77
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nowszyja
nowszyja
nowszyja
Autor
31.05.2026, 11:16:06 via Wykop
  • 43
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
nowszyja
nowszyja
nowszyja 30.05.2026, 09:53:15
  • 4
Czy mi się wydaje, czy Zelensky właśnie zaliczył typowy cykl bohatera wykopków? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ukraina #wojna
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BomBom
BomBom
30.05.2026, 09:58:05 via Wykop
  • 0
@nowszyja: konfederacja to przewidziala 2 lata temu
  • Odpowiedz
Aleale2
Aleale2
Aleale2
30.05.2026, 09:59:40 via Wykop
  • 0
@BomBom: normalnie wróżbita Maciej
  • Odpowiedz
nowszyja
nowszyja
nowszyja 29.05.2026, 14:55:26
  • 0
Rozstrzygnijmy to na wykopie: czy popierasz odebranie orderu Orła Białego Zełenskiemu?
#ukraina #pytanie #wojna

Czy popierasz odebranie orderu Orła Białego Zełenskiemu?

  • Tak 63.6% (131)
  • Nie 21.4% (44)
  • Nie mam zdania 15.0% (31)

Oddanych głosów: 206

  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nowszyja
nowszyja
nowszyja
Autor
29.05.2026, 15:05:37 via Wykop
  • 2
@dqdq1: tak, prezydent Duda popełnił duży błąd.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 25.05.2025

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 28.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking