Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko106
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
nowszyja
nowszyja

nowszyja

Dołączył 1 rok i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3759
  • Znaleziska 350
  • Mikroblog 3409
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 2
nowszyja
nowszyja
nowszyja 11 min temu
  • 5
Czaicie, że psiarzom w te piękne upalne dni kundle szczają w mieszkaniach, bo kilkuminutowy spacer to pewna śmierć dla psiecka? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Jakie to są brudasy!!!
#psiarze #psy #lato #polska #pogoda #patologiazmiasta #bekazpodludzi
nowszyja - Czaicie, że psiarzom w te piękne upalne dni kundle szczają w mieszkaniach,...

źródło: psiarzebrudasy1

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tyrytyty
tyrytyty
9 min temu via Wykop
  • 3
@nowszyja: w jaki sposób miasta sprzątają te masowe psie trupy które powstają w ten sposób?

btw kobiety o takim poziomie neurotyzmu nie powinny mieć dostępu do social mediów ani prawa do głosu.
  • Odpowiedz
Rakky
Rakky
Rakky
8 min temu via Wykop
  • 2
@tyrytyty: na rynku jest kopany ogromny dół
  • Odpowiedz
nowszyja
nowszyja
nowszyja 1 godz. i 49 min temu
  • 21
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nowszyja
nowszyja
nowszyja
Autor
1 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 8
@Polinik: tak, będę w barze kukoldom tłumaczyć, że są kukoldami xD
  • Odpowiedz
nowszyja
nowszyja
nowszyja
Autor
26 min temu via Wykop
  • 0
na portalu że śmiesznymi obrazkami?


@niezawysoki: tak, do tego służą portale społecznościowe, jakbyś nie wiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nowszyja
nowszyja
nowszyja 48 min temu
  • 6
Czyli tak: Słowik i Kanał zero ujawniają ogromną aferę związaną z Kacprzykiem. Nie urzędnicy, nie władze szpitala, tylko dziennikarze ujawnili, że pan doktor pełnił fikcyjne dyżury i w ten sposób oszukuje podatników na gruby hajs. Gdyby nie to, koleś dalej by robił miliony rocznie na fikcyjnych dyżurach. Kogo atakują Giertych, Arłukowicz, silniczki i neuropki? Słowika i Kanał Zero xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
#lekarz100k #lekarski #kanalzero #konowalposting #
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jacekparowka
jacekparowka
jacekparowka
13 min temu via Wykop
  • 0
Nie urzędnicy, nie władze szpitala, tylko dziennikarze ujawnili, że pan doktor pełnił fikcyjne dyżury i w ten sposób oszukuje podatników na gruby hajs


@nowszyja: kiedy ostatnio jakąś aferę ujawnili urzędnicy albo władze firmy której dotyczy afera?

Kogo atakują Giertych, Arłukowicz, silniczki i neuropki? Słowika i Kanał Zero


@nowszyja: no faktycznie p------e że rząd którego dotyczy afera atakuje tych co ją ujawnili. Urodziłeś się wczoraj? Czy tylko jesteś przygłupim
  • Odpowiedz
SzubiDubiDu
SzubiDubiDu
22.06.2026, 06:15:59
  • 735
To jest niesamowite, że amerykański "zoning" nie pozwala na postawieniu małego sklepiku osiedlowego na rogu osiedla ale za to tuż obok osiedla może stać gigantyczny ai data center który będzie huczał 24/7

#ai #usa #przemysleniazdupy
SzubiDubiDu - To jest niesamowite, że amerykański "zoning" nie pozwala na postawieniu...

źródło: images

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nowszyja
nowszyja
nowszyja 22.06.2026, 09:11:09 via Wykop
  • 16
Homeowners Association będzie ci ustalało


@nieparzystokopytny: dzięki temu amerykańskie osiedla jakoś wyglądają, a nie polskie g---o w zabudowie łanowej, gdzie każdy Janusz musi się "wyróżnić", każdy płot inny, każdy dom w innej odległości od drogi. Jeden wielki b----l urbanistyczny.
  • Odpowiedz
ryszard-kulesza
ryszard-kulesza
ryszard-kulesza
19.06.2026, 13:33:41
  • 3
Zastanawiam się, ile ten cały WielkiNos udający kobietę dla antypsich przegrywów może mieć lat, skoro twierdzi, że to dzisiejsze czasy wyróżniają się ilością psich gówien na trawniku xD Strzelam że to dzieciak urodzony po 2005.
Jednym z moich wspomnień z dzieciństwa w latach 90 jest to, że mama narzekała na mnie, że jestem taką łamagą, że za dosłownie każdym razem gdy wyjdę z domu, to muszę wdepnąć do gówna. Każde moje wejście
ryszard-kulesza - Zastanawiam się, ile ten cały WielkiNos udający kobietę dla antypsi...

źródło: wielki chuj

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nowszyja
nowszyja
nowszyja 20.06.2026, 09:11:09 via Wykop
  • 0
@ryszard-kulesza: @Cadfael @Casuel się niewolnicy potrzeb fizjologicznych kundla zesrali. Co z tego, że jest więcej sprzątających jak kundli w miastach przybyło? A może porozmawiamy o obszczywaniu elewacji, bo dla syfiarzy psiarzy to jest coś normalnego? Nie tylko na wykopie po was jadą, bo na X, czy facebooku też. Ludzie mają już dosyć syfu jaki robicie, bo macie tak nudne życie, że potrzebowaliście rozrywki polegającej na łażeniu za kundlem
  • Odpowiedz
nowszyja
nowszyja
nowszyja 20.06.2026, 09:19:58 via Wykop
  • 0
@Casuel: tak, tak niewolniku potrzeb fizjologicznych kundla ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nowszyja
nowszyja
nowszyja 20.06.2026, 10:20:52 via Wykop
  • 0
wolę koty


@Cadfael: ten sam poziom brudu w domu xD
  • Odpowiedz
nowszyja
nowszyja
nowszyja 20.06.2026, 12:09:25 via Wykop
  • 1
@Cadfael: normalni ludzie nie mają takich problemów, bo nie trzymają w domu śmierdzącego zwierzęcia, które im sra w tym domu xD Rozumiem, że myjesz kotu łapy za każdym razem? A nie, łazi tymi obsikanymi i obsranymi łapskami po wszystkim. I dodatkowo w waszych domach śmierdzi, ale wy brudasy tego nie czujecie, bo do tego smrodu przywykliście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nowszyja
nowszyja
nowszyja 20.06.2026, 18:49:11 via Wykop
  • 0
@Cadfael: zabolało syfiarę xD Mieszkasz w chlewie i nic twoje projekcje nie zmienią. Brakuje ci pasji, zainteresowań, to jak typowy brudas wzięłaś sobie zwierzę do domu xD
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
20.06.2026, 06:41:16
  • 267
Wysryw psiary wyproszonej z autobusu za brak kagańca u psa.

"Chodziło o jeden przystanek". Cóż jeśli psiarz nie jest w stanie przejść z psem jednego przystanku to jest to kolejne potwierdzenie słów behawiorystki z dzień dobry TVN że psów w miastach nie powinno być.

#psiarze #bekazpodludzi #patologiazmiasta #komunikacjamiejska #takaprawda
WielkiNos - Wysryw psiary wyproszonej z autobusu za brak kagańca u psa. 

"Chodziło o...

źródło: 1000132014

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nowszyja
nowszyja
nowszyja 20.06.2026, 09:02:43 via Wykop
  • 2
@WielkiNos: psiarze to patologia.
  • Odpowiedz

168

Wołodymyr Zełenski stracił Order Orła Białego!

Wołodymyr Zełenski stracił Order Orła Białego!

Prezydent Karol Nawrocki zdecydował o odebraniu Orderu Orła Białego prezydentowi Ukrainy Wołodymyrowi Zełenskiemu.

nowszyja
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 19.06.2026, 18:01:35
  • 57
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
DorodnyTucznik
DorodnyTucznik
DorodnyTucznik
19.06.2026, 14:09:56
  • 3
#polityka #bekazlewactwa #wybory #bekazpisu
Nie po to woziłem pizzę do kolejki na Jagodno żeby po 2/3 latach było tak samo jak za PiSuuu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nowszyja
nowszyja
nowszyja 19.06.2026, 14:39:25 via Wykop
  • 4
Teraz sa robione porzadki


@zadowyn31: @CipakKrulRzycia takie porządku, że Rafałek wiedział od roku o wałkach i nic nie zrobił xDDDDDDDDDD Tuskoboty, starajcie się bardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nowszyja
nowszyja
nowszyja 19.06.2026, 14:05:40
  • 7
Węgry doprowadziły do wykreślenia z oświadczenia szczytu UE słów o przyspieszonym wejściu Ukrainy do Unii Europejskiej.


Kiedy w końcu ta ruska onuca Orban przestanie rządzić na Węgrzech? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ukraina #wegry #bekazlewactwa
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nowszyja
nowszyja
nowszyja 18.06.2026, 19:22:52
  • 451
Kierwiński dzisiaj: żadnego saloniku VIP nie było!
Lekarz ze Szpitala Południowego też dzisiaj: pod swoim nazwiskiem potwierdził, że salonik był, oraz dodał, że pomieszczenie to zostało odebrane pacjentom z chorym kręgosłupem.
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
#lekarz #lekarz100k #medycyna #lekarski #afera #polska #polityka
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fattek
Fattek
18.06.2026, 19:32:21 via Wykop
  • 316
@nowszyja: bo to lekarze z tego szpitala ponoć w ogóle sprzedali mediom temat pokoiku, bo tak bardzo dość mieli tego cyrku
  • Odpowiedz
Nighthuntero
Nighthuntero
18.06.2026, 19:32:31 via Wykop
  • 224
@nowszyja: Platformiaki i tuskoboty tłumaczą, że żadnego pokoju vip nie było bo nie było tabliczki VIP XDD
  • Odpowiedz
nowszyja
nowszyja
nowszyja 18.06.2026, 11:03:18
  • 948
Wiecie co jest najgorsze w tej aferze z konowałami? Że ten Dawidek ciągnąłby tak miliony rocznie na fikcyjnych dyżurach i nikt by się nie dowiedział, gdyby nie musiał składać oświadczeń majątkowych jako radny, a jakiś anonimowy użytkownik X tego nie wyciągnął. Rada nadzorcza, urząd miasta, NFZ - teraz straszenie "działają", "kontrolują", a gdzie byli wcześniej? Przecież placówki raportują do NFZ dyżury lekarzy i wyłapanie takich patologii to prosta sprawa. Państwowa służba zdrowia,
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nowszyja
nowszyja
nowszyja
Autor
18.06.2026, 13:06:39 via Wykop
  • 3
co trzeba miec w glowie by za diete radnego, ktora nie jest gigantyczna, uzyskac koniecznosc skladania oswiadczenia majtkowego?


@tomekk_: poczucie bezkarności.
  • Odpowiedz

856

Dawid Kacprzyk zwrócił pieniądze szpitalowi. "Skorygował 33 faktury"

Dawid Kacprzyk zwrócił pieniądze szpitalowi. "Skorygował 33 faktury"

Dawid Kacprzyk zwrócił szpitalowi znaczną część wypłaconych mu środków poinformował stołeczny ratusz. Młody lekarz w 2025 roku zarobił 1,6 mln zł. Rada Nadzorcza jeszcze w czwartek podejmie decyzję o zmianach w zarządzie szpitala.

kubaowo
z
rdc.pl
dodany: 18.06.2026, 11:27:37
  • 161
  • #
    warszawa
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
  • #
    wydarzenia
nowszyja
nowszyja
nowszyja 18.06.2026, 12:06:06 via Wykop
  • 439
Przecież sprawa tego doktora, to tylko wierzchołek góry lodowej. Korupcja, złodziejstwo, nepotyzm to "normalność" w państwowej służbie zdrowia. Ale dotąd jak ktoś się wychylił i chciał pokazać patologie systemu, to natychmiast media go zaszczuwały, że "atakuje medyków". Gwarantuje wam, że jakby się przyjrzeć dyżurom lekarzy w innych szpitalach, to takie wałki wyjdą praktycznie wszędzie. Mam nadzieję, że teraz g---o wyleje się do tego stopnia, że politycy nie będą mieć już wyjścia, presja
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

nowszyja
nowszyja
nowszyja 18.06.2026, 11:54:22
  • 2322
Jak podano, od 15 czerwca Dawid Kacprzyk miał "skorygować 33 faktury" i zwrócić na konto szpitala 0,5 mln zł.

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Chłop w ten sposób przyznał się do oszustwa na ogromną skalę. Jak za to nie będzie wyroku więzienia i przede wszystkim odebrania prawa wykonywania zawodu, to możecie zaorać to państwo.
#lekarz #lekarz100k #medycyna #lekarski #afera #polska
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hihiszki
hihiszki
hihiszki
18.06.2026, 11:55:39 via Wykop
  • 667

Komentarz usunięty przez moderatora

123_
123_
18.06.2026, 11:56:33 via Wykop
  • 1086
@nowszyja: Zasypał bieżący problem i będzie czekał aż sprawa ucichnie. Ma teraz więcej czasu, więc może isć do Dzień Dobry TVN, spłakać się i wydać autobiografię o tytule "Niewinny".
  • Odpowiedz
nowszyja
nowszyja
nowszyja 17.06.2026, 22:10:56
  • 46
#lekarz #lekarz #lekarski #konowalposting #afera #lekarz100k #heheszki
nowszyja - #lekarz #lekarz #lekarski #konowalposting #afera #lekarz100k #heheszki

źródło: HLBdqNeWkAAQREz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nowszyja
nowszyja
nowszyja 17.06.2026, 19:30:50
  • 15
uuuuuuuuuuuuuuuuuuu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lekarz #lekarski #konowalposting #afera #lekarz100k #polityka
nowszyja - uuuuuuuuuuuuuuuuuuu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lekarz #lekarski #konowalposting #afera #...

źródło: słowik2

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nowszyja
nowszyja
nowszyja
Autor
17.06.2026, 19:36:19 via Wykop
  • 11
@Famine: najlepszy obecnie dziennikarz śledczy.
  • Odpowiedz
nowszyja
nowszyja
nowszyja 17.06.2026, 18:47:36
  • 7
Oczywiście ściągnąć truchtającego Ronaldo się nie odważy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nowszyja
nowszyja
nowszyja 17.06.2026, 18:46:53
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AtlantyQ
AtlantyQ
17.06.2026, 18:49:03 via Android
  • 1
@nowszyja: My jesteśmy 100 lat nawet za bezludną Wyspą Wielkanocną jeśli chodzi o poziom naszej piłki
  • Odpowiedz
nowszyja
nowszyja
nowszyja 17.06.2026, 16:41:00
  • 2102
Zwycięzca Grand Press Photo 2026 znany! Zdjęcie przestawia polskiego lekarza, który odpoczywa po operacji drenowania budżetu Szpitala Południowego w Warszawie.
#lekarz #lekarski #konowalposting #afera #lekarz100k #heheszki #polityka
nowszyja - Zwycięzca Grand Press Photo 2026 znany! Zdjęcie przestawia polskiego lekar...

źródło: HLA1ckFWQAAw6Fo

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nowszyja
nowszyja
nowszyja
Autor
17.06.2026, 16:59:29 via Wykop
  • 11
Dawidek drenował 72 godziny non stop i to nie jeden raz.


@FrasierCrane: Santo Subito!
  • Odpowiedz
nowszyja
nowszyja
nowszyja
Autor
17.06.2026, 18:44:51 via Wykop
  • 6
@Chris_Karczynski: dokładnie ten ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nowszyja
nowszyja
nowszyja 17.06.2026, 16:31:59
  • 162
Najbardziej mnie śmieszy jak konowały z wykopu piszą, że gdyby nie dyżury 400 godzin w miesiącu, to nie miałyby kto leczyć i ludzie by umierali na ulicy xDDDDDD Konowały, co nam z tego, że jesteście na dyżurze, skoro na nim śpicie, a personel boi się was obudzić jak się coś dzieje, bo konował rano idzie do prywatnej przychodzi.
#lekarz #lekarski #konowalposting #afera #lekarz100k
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jurekqwerty
jurekqwerty
jurekqwerty
17.06.2026, 18:38:54 via Wykop
  • 133
@nowszyja: + skoro jest potrzeba żeby ktoś robił 400h to znaczy że lekarzy jest za mało, a nie jak mówi naczelna izba - za dużo
  • Odpowiedz
Fortis_
Fortis_
17.06.2026, 19:01:43 via Wykop
  • 87
@Sebastix: swoją drogą ci co rumakują że wyjadą, chyba nie zdają sobie sprawy że w cywilizowanych krajach sufit jest na trzech średnich krajowych i płaci się uczciwe podatki, nie można też praktykować bilokacji. Do tego brak dźwigni negocjacyjnej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nowszyja
nowszyja
nowszyja 17.06.2026, 11:24:43
  • 17
Nawet gdybym miał zapłacić za to polityczną cenę to pół biedy ale rozejrzyjcie się wszyscy dookoła i zastanówcie się czy nigdy nie znaleźliście się w sytuacji, w której nie byliście świadkami, że znajomości rozstrzygają o tempie dostępu do lekarza. System jest do zmiany ale te wynaturzenia nie mają tylko politycznego znaczka


Tusk to chyba bardzo chce przegrać te przyszłoroczne wybory.
#lekarz #lekarski #medycyna #konowalposting
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nowszyja
nowszyja
nowszyja
Autor
17.06.2026, 11:37:39 via Wykop
  • 5
może jak 12 lat temu ma już zaklepane stanowisko w Brukseli? Więc Ziobro nic mu nie zrobi, a reszta niech się martwi sama o siebie.


@galicjanin: on ma ogromną emeryturę, więc ma wyjebongo.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 25.05.2025

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 28.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking