Ehhh nie mam siły już z szukaniem pracy.. chyba trzeba bedzie sie uśpić inaczej poddać eutanazji.. #praca #szukaniepracy #przegryw
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

PrawnydoRadca
- 7
#szukaniepracy
Bezrobotny od 3 lat magister inżynier 29 lat. Skończyłem automatykę i technologie satelitarne, specjalność systemy laserowe, nakierunkowane na procesy litograficzne. Umiem w matlaba, znam c++, pythona, htmla, cssa, javascripta, zemaxa i różne inne programy do ray tracingu. Mam jakieś certyfikaty odnośnie analizy danych i analizy biznesowej, bibliotekę opencv też liznąłem. Rok robiłem jako operator cnc, ale ta praca polegała na tym, że byłem jednocześnie utrzymaniem ruchu, operatorem wózka (bez
Bezrobotny od 3 lat magister inżynier 29 lat. Skończyłem automatykę i technologie satelitarne, specjalność systemy laserowe, nakierunkowane na procesy litograficzne. Umiem w matlaba, znam c++, pythona, htmla, cssa, javascripta, zemaxa i różne inne programy do ray tracingu. Mam jakieś certyfikaty odnośnie analizy danych i analizy biznesowej, bibliotekę opencv też liznąłem. Rok robiłem jako operator cnc, ale ta praca polegała na tym, że byłem jednocześnie utrzymaniem ruchu, operatorem wózka (bez
Na tym rynku pracy musi być faktycznie niezła rzeźnia, bo szukamy jednej osoby na produkcję a dziś chyba ze 20 osób przyszło na rozmowę XD a firma mała, mieszcząca się na wsi
#praca #rynekpracy #szukaniepracy
#praca #rynekpracy #szukaniepracy
- 8
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#pracbaza #szukaniepracy
Jak tam Mirasy w szukanie pracy w 2026? Bo to co się dzieje na rynku to jakieś apogeum.
Jak tam Mirasy w szukanie pracy w 2026? Bo to co się dzieje na rynku to jakieś apogeum.
konto usunięte via Android
- 0
@Maffiozzo97: czeka na mnie sznur i +/- 500 wysłanych i nieodczytanych CV ...
@Maffiozzo97 @sberatel ale precyzujcie czy odnosicie sie do całego rynku pracy czy it bo na wykopku to nadreprezentacja kodziarzy
#pracbaza #praca #szukaniepracy
Rynek pracy w Polsce to jakiś hit. Szukasz roboty jako monter szaf sterowniczych w dużym mieście (chętnych na pracuj.pl nawet po 50 osób). Chodzisz na rozmowy, wypada ok. Potem brak odzewu. Po krótkim czasie znowu ponawianie oferty i znowu i znowu...
Dla beki te oferty wstawiają czy jaki chooj?
Rynek pracy w Polsce to jakiś hit. Szukasz roboty jako monter szaf sterowniczych w dużym mieście (chętnych na pracuj.pl nawet po 50 osób). Chodzisz na rozmowy, wypada ok. Potem brak odzewu. Po krótkim czasie znowu ponawianie oferty i znowu i znowu...
Dla beki te oferty wstawiają czy jaki chooj?
@Maffiozzo97: do czego np szafy skladales?
- 1
Witam Państwa Mirków i Mirabelki. Potrzebuję porady zawodowej. Od stycznia zaczynam aplikację radcowską. W swojej kancelarii w Toruniu, którą złapałem na studiach dostałem niesamowitą ofertę... 2000 zł na rękę za pełen etat ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zastanawiam się czy nie ewakuować się do większych miast typu Poznań/Gdańsk/Warszawa, ale tutaj jest kwestia taka czy tam faktycznie będę w stanie dostać coś lepszego (byleby była minimalna), w zasadzie gdzieś mam,
@Merev: wszystko zależy co potrafisz, czy masz jakąś specjalizację i jakie masz CV. Ewentualnie czy jesteś w stanie robić coś swojego. W tych dużych miastach też szału nie ma, ale sensowne pieniądze w prawniczym korpo dostaniesz
@Merev: rzuć to w cholerę albo do Warszawy na aplikację.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@polski_chinczyk_kek: jak brzydki albo normalny to nie dodawaj, jak chad to warto dodać. ale to też zależy od branży.
@polski_chinczyk_kek
Wystarczy sobie odpowiedzieć na jedno zajebiście ważne życiowe pytanie - "czy moja morda jest moją zaletą?" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wystarczy sobie odpowiedzieć na jedno zajebiście ważne życiowe pytanie - "czy moja morda jest moją zaletą?" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
4 rozmowy o #pracbaza w 2 dni, to w sumie chyba mój rekord. Ogólnie straszny ruch, bo myślałem, że będę miał ze 4 rozmowy ogólnie, a chyba w 9 procesach teraz jestem. Byłem pewny, że teraz rynek pracodawcy jest #praca #szukaniepracy
- 1
źródło: IMG_20250729_125300
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 0
@SzlachcicPolny: to się nazywa fach i to się ceni!
Czy jest mi ktoś w stanie doradzić co mogę jeszcze poprawić w cv gdyż 1 na 15 aplikacji może ktoś oddzwoni, abstrahując już od tego że jak już idę na rozmowę i przebiega ona normalnie to i tak później dostaje informacje ze wybrali innych kandydatów. Szukam pracy w jakimś biurze czy czymś podobny bo chce studiować zaocznie. Mieszkam w aglomeracji gzm. #praca #pracbaza #szukaniepracy
źródło: temp_file5024234581270552320
Pobierz@Paulus7911: jak aplikujesz gdzieś, gdzie masz na pierwszej linii kontakt z klientem to wstaw zdjęcie w cv zaraz ktoś napisze OLABOGA OCRNIAJA PO WYGLADZIE no niestety tak jest, tym bardziej ze za wiele nie masz jeszcze do zaoferowania.
@Paulus7911 usuń tyle tych zainteresowań. zwłaszcza geopolityka wygląda tutaj źle, z perspektywy Janusza, zaraz podstawia mi się obraz kuca
- 0
Jak szybko napisac cv?
Mam laptopa ktorego uzywam do filmow i telefon. Moge poprosic chatgpt ale jak z tym tekstem do pdfa dalej?
Utworzylem sobie jeszcze lata temu cv na pracuj.pl i mialem wpisane od 05.2015 do obecnie (7 lat i 6 mies.) i dopiero teraz to zauwazylem dlatego musze to poprawic i zrobic to pozadnie. Tylko jak? Ja ostatnio robilem takie rzeczy 12 lat temu.
Pomocy
#hr #cv
Mam laptopa ktorego uzywam do filmow i telefon. Moge poprosic chatgpt ale jak z tym tekstem do pdfa dalej?
Utworzylem sobie jeszcze lata temu cv na pracuj.pl i mialem wpisane od 05.2015 do obecnie (7 lat i 6 mies.) i dopiero teraz to zauwazylem dlatego musze to poprawic i zrobic to pozadnie. Tylko jak? Ja ostatnio robilem takie rzeczy 12 lat temu.
Pomocy
#hr #cv
źródło: cv-5a4536549fb84f1abdf3da32f1fd205d
Pobierz5
W Polsce istnieje "ukryty rynek pracy". Oto jak się tam dostać

Dlaczego w pośredniakach jest coraz mniej ofert pracy? Jakie błędy popełniają kandydaci?
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Uwielbiam to uczucie jak rekruterka dzwoni i pisze codziennie zeby umówic rozmowe o prace.
A po rozmowie cisza cisza bo FIRMA podejmuja DECYZJE i maja innych KANDYDATOW.
To jak wjechac na autostrade rekrutacji pedzic 200 km/h i stac pozniej 8 godzin na stacji benzynowej bo paliwa brakuje.
#rekrutacja #szukaniepracy #pracbaza
A po rozmowie cisza cisza bo FIRMA podejmuja DECYZJE i maja innych KANDYDATOW.
To jak wjechac na autostrade rekrutacji pedzic 200 km/h i stac pozniej 8 godzin na stacji benzynowej bo paliwa brakuje.
#rekrutacja #szukaniepracy #pracbaza
#pracbaza #szukaniepracy #rekrutacja #korpo
Wykopki który jezyk obcy jest teraz najczesciej poszukiwany w waszym firmach/kolchozach/korporacjach
Wykopki który jezyk obcy jest teraz najczesciej poszukiwany w waszym firmach/kolchozach/korporacjach
jaki jezyk najbardziej poszukiwany
- francuski 5.2% (6)
- niemiecki 31.3% (36)
- wloski 2.6% (3)
- hiszpanski 3.5% (4)
- skandynawskie 8.7% (10)
- jezyk w dupie menagera 48.7% (56)
@Moksza_Sroksza: w dupie menago, to chyba uniwersalna sprawa
- 1
@MirekStarowykopowy no tak zwane miekkie kompetencje soft skills xd
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@teraz_palimy_w_piekle ale z ciebie twardziel, co za silna psycha
wysyłam wiadomość "nie ładnie tak odczytywać i nie odpisywa
@teraz_palimy_w_piekle:
za ortografię cię tak gnębią: nieładnie piszemy razem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak wygląda sytuacja na rynku pracy na zachodzie Polski (Poznań, Wrocław), w branży księgowości? Ukończyłam FiR w Lublinie i oprócz kilku miesięcy praktyk studenckich nie mam doświadczenia. W całym moim województwie nie chcą mnie przyjąć nawet na staż. Podjęłam decyzję że się przeprowadzę ale nie wiem czy warto, gdyż nie chcę przez kilka miesięcy na marne wynajmować pokoju w innym mieście. Chciałabym się rozwijać w tej branży ponieważ
Jak wygląda sytuacja na rynku pracy na zachodzie Polski (Poznań, Wrocław), w branży księgowości? Ukończyłam FiR w Lublinie i oprócz kilku miesięcy praktyk studenckich nie mam doświadczenia. W całym moim województwie nie chcą mnie przyjąć nawet na staż. Podjęłam decyzję że się przeprowadzę ale nie wiem czy warto, gdyż nie chcę przez kilka miesięcy na marne wynajmować pokoju w innym mieście. Chciałabym się rozwijać w tej branży ponieważ
@mirko_anonim: Do korpo bez Anglika na co najmniej B1 w mowie (przede wszyskwim w mowie) i piśmie to szkoda nawet aplikować.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Imprezowicz30: oglądałem to, wymowny film o tym jak działa dzisiejszy rynek pracy
@NevermindStudios: Trochę musisz podziękować państwu niestety, bo koszty pracy tak poszły w górę, że się kolumny w Excelu nie zgadzają. No ale co mogło pójść nie tak po wyśrubowaniu minimalnej do prawie 5k XD
























@megunchi podobnie jak kolega wyżej
To, że masz papier nie znaczy, że coś potrafisz.
1. Zdecyduj się co chcesz robić;
2. Sprawdź czego oczekują pracodawcy w ogłoszeniach o pracę na