@Dig_33: p0laczków miejsce to co najwyżej euro i to też po przejściach,te p0lskie szm4ciarze nie zasługują na nic więcej jak szybki w------l na euro i do domu a co dopiero taka impreza jak mistrzostwa świata gdzie sie jedzie żeby pokazać swój kraj a nie przynieść wstyd co p000000000lska ma już we krwi