Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko156
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
dvnx

dvnx

Dołączył 7 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5507
  • Znaleziska 225
  • Mikroblog 5282
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 13
MarianoItalianoPiller
MarianoItalianoPiller
19.06.2026, 05:55:57
  • 3
"Pełnomocniczka rządu do spraw mechanizmu SAFE Magdalena Sobkowiak-Czarnecka zostanie powołana na stanowisko wiceministry obrony narodowej - ustalił reporter "Faktów" TVN Michał Tracz.

Sobkowiak-Czarnecka ma odebrać nominację dzisiaj. W MON zajmować się będzie między innymi zakupami dla armii."

Julczysko z podwójnym nazwiskiem rusza w swiat na zakupy.

#blackpill #krajkukoldow
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dvnx
dvnx 19.06.2026, 08:41:25 via Wykop
  • 0
@Tagliacozzo: pełnomocniczka od safe
  • Odpowiedz
TakiSeLogin
TakiSeLogin
18.06.2026, 11:45:32
  • 301
#wojna #rosja #ukrainaa
TakiSeLogin - #wojna #rosja #ukrainaa

źródło: HLFXECTWoAAvZl1

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dvnx
dvnx 18.06.2026, 15:04:27 via Wykop
  • 2
@Glacial: https://www.facebook.com/watch/?v=897046120094740
dvnx - @Glacial: https://www.facebook.com/watch/?v=897046120094740
  • Odpowiedz
josedra52
josedra52
13.06.2026, 19:59:49
  • 42
Bo mnie prześladuje, czemu powtórki z varu nie dali...

#mecz
josedra52 - Bo mnie prześladuje, czemu powtórki z varu nie dali...

#mecz

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dvnx
dvnx 14.06.2026, 02:14:14 via Wykop
  • 0
@matthewonthego: xd?
  • Odpowiedz
dudekk602
dudekk602
08.06.2026, 16:05:13
  • 21
#gielda

„Słuchajcie, mam plan. Zbieramy ekipę 300 zdecydowanych Polaków z kontami maklerskimi. Codziennie równo o 15:30, jak tylko rusza sesja w USA, wbijamy na giełdę. Nasi najwięksi gracze wchodzą pierwsi z pełnym depozytem i czyszczą arkusz, a reszta dociska zleceniami PKC. Robimy taką ścianę popytu, że Micron rośnie o równe 10% dziennie.

Uzylem ejaj żeby przepalić trochę energii i pamięci = bullish
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dvnx
dvnx 08.06.2026, 19:05:04 via Wykop
  • 2
@dudekk602: @ProfesorP1ZDAN @dudekk602 tymczasem depo polaków
dvnx - @dudekk602: @ProfesorP1ZDAN @dudekk602  tymczasem depo polaków

źródło: depo

Pobierz
  • Odpowiedz
towarzysz-eko
towarzysz-eko
07.06.2026, 20:06:22
  • 0
Warto iść do #wot ?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dvnx
dvnx 08.06.2026, 09:49:52 via Wykop
  • 3
@towarzysz-eko: zależy, na niskich tierach możesz się denerwować ale potem może ci się spodobać
  • Odpowiedz
WyyMiatacz2004pl
WyyMiatacz2004pl
23.05.2026, 20:15:35
  • 11
Zauwazylem ciekawe zjawisko na wypoku, jezeli zbiorka jest na fundacje(pomoc dla wielu chorych dzieci), to wtedy narracja fundacje to scamy, 5% na dzieci a reszta dla szefa fundacji. Jezeli zbiorka jest teraz na konkretna osobe, to jeszcze gorzej bo, choroba nieuleczalna itp. Wykopkom nigdy nie dogodzisz xD Zastanawiam się jednak jaka zbiorka wedle was miala by sens, gdzie moznaby wykorzystac zasiegi jakie ma teraz Piotrek, czyli potencjal na kilkanascie kilikadziesiat milionow zlotych?
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dvnx
dvnx 24.05.2026, 00:16:39 via Wykop
  • 0
@WyyMiatacz2004pl: zbiórka gowna dla Ziobry
  • Odpowiedz
dvnx
dvnx 23.05.2026, 04:41:12
  • 11
#humorobrazkowy
dvnx - #humorobrazkowy

źródło: bbbn

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cebekk
cebekk
23.05.2026, 04:44:20 via Wykop
  • 3
@dvnx: Pan z Wami i z puchem Twoim
  • Odpowiedz
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
23.05.2026, 05:40:36 via Wykop
  • 0
@dvnx: Coś czuję, że białostockie @tomwick55
  • Odpowiedz
remwan
remwan
22.05.2026, 19:43:06
  • 0
#skiny #cs2 #steam
Szukam legitnej strony na sprzedaż skinów z wypłatą na konto bankowe
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dvnx
dvnx 23.05.2026, 00:12:25 via Wykop
  • 0
Skinport, csfloat
  • Odpowiedz
dvnx
dvnx 22.05.2026, 19:48:51
  • 0
#rdr2 Znacie jakieś serwery RP czy ten model nie jest grywany w redzie?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Domelus
Domelus
22.05.2026, 19:54:03 via Android
  • 0
@dvnx: sam nie znam ale taktyczny komentarz nie zaszkodzi
  • Odpowiedz
karpatka_
karpatka_
21.05.2026, 09:40:18
  • 42
#loveisblindpolska dobry fryz na wesele
karpatka_ - #loveisblindpolska dobry fryz na wesele

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dvnx
dvnx 21.05.2026, 14:47:09 via Wykop
  • 3
@karpatka_: nic tylko się samolotami pasażerskimi w to wpier
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
21.05.2026, 03:55:56
  • 719
#heheszki
splinter96 - #heheszki

źródło: 1000028098

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dvnx
dvnx 21.05.2026, 05:33:53 via Wykop
  • 5
@splinter96: dawaj harpun
  • Odpowiedz
WolnyBLN
WolnyBLN
20.05.2026, 05:58:41
  • 1010
Ale inflacja u meneli, idę sobie do kołchozu, a menel się mnie pyta o 10 zł XDD
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dvnx
dvnx 20.05.2026, 10:48:18 via Wykop
  • 0
@sanguediguida:
  • Odpowiedz
pomidorowymichal1
pomidorowymichal1
20.05.2026, 05:55:50
  • 28
Macie więcej takich memów?

#memy #humorobrazowy
pomidorowymichal1 - Macie więcej takich memów? 

#memy #humorobrazowy

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dvnx
dvnx 20.05.2026, 08:23:44 via Wykop
  • 0
@pomidorowymichal1: #szkieletory
  • Odpowiedz
ickE
ickE
15.05.2026, 07:04:13
  • 27
#gielda #dino

K---a ludzie, kupiłem tylko 4 browary i papier
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dvnx
dvnx 15.05.2026, 08:41:05 via Wykop
  • 3
@ickE: to jest ten poyebany papier?
  • Odpowiedz
Mietek66348
Mietek66348
Mietek66348
15.05.2026, 04:41:28
  • 7
Tak, czasem parkuję na chodniku, bo po prostu nie ma gdzie stanąć albo tak mi wygodnie.I serio bardziej od samego parkowania męczy mnie mentalność ludzi, którzy zamiast zająć się swoim życiem, od razu wyciągają telefon, robią zdjęcia i lecą donosić.

Wystarczy źle stanąć autem na chwilę i już znajdzie się samozwańczy szeryf, który zachowuje się jak potomkowie ORMO i ZOMO i ciągłe szukanie afery.

Każdy z was którzy go bronią odważny przez internet, każdy
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dvnx
dvnx 15.05.2026, 08:40:22 via Wykop
  • 0
@Mietek66348: będzie pan zgłaszany za każdym razem złego parkowania pozdrawiam
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.12.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 08.11.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking