Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko145
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Errad

Errad

Dołączył 17 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 135701
  • Znaleziska 32526
  • Mikroblog 103175
  • Obserwujący 21
  • Obserwowane 89
  • Dodane (131)
  • Komentowane (6434)
  • Plusowane (96610)
Szychasekk
Szychasekk
Szychasekk
27.05.2026, 05:24:13
  • 328
#latwogang
Trzeba zbierać niestety na kolejną zbiórkę dla cancer fighters. Koszty działania fundacji niestety pochłonęły większość środków. Buty dla pani prezes za 5 tysięcy złotych, telefon za 6 tysięcy złotych i wiele innych ( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiście żart, ale zawsze mnie śmieszy jak ludzie zbierający pieniądze na tych fundacjach bawią się za te pieniądze, z jednej strony każda złotówka jest ważna więc wpłacajcie a z
Szychasekk - #latwogang 
Trzeba zbierać niestety na kolejną zbiórkę dla cancer fighte...

źródło: IMG_9494

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine
27.05.2026, 05:34:24 via Android
  • 336
@Szychasekk

Ona chyba wcześniej prowadziła swój salon kosmetyczny (i nie wiem, czy dalej prowadzi, czy nie), więc raczej stać ją na takie ciuchy. Nie zmienia to faktu, że PR-owo słabo to IMO wygląda, bo bardzo łatwo o wyciągnięcie takiego zdjęcia publicznie. Co innego założyć jakieś dobre sneakersy nawet za kafla, a co innego Balenciagę, kojarzoną głównie z ludźmi, którzy nie mają co robić z pieniędzmi.
Famine - @Szychasekk

Ona chyba wcześniej prowadziła swój salon kosmetyczny (i nie wi...

źródło: temp_file6285456006826995841

Pobierz
  • Odpowiedz
heniek_8
heniek_8
27.05.2026, 05:36:33 via Wykop
  • 148
@Szychasekk:
ja sie łatwogangiem nie interesowałem za bardzo, to ten koleś który zebrał 250M?

mam nadzieję że nie działa zasada proporcjonalności,  że jak w 2025 fundacja miala przychody na poziomie 2,5M i wydała na obsługę samych siebie 1,5M a na cele statutowe 1M

to w 2026 jak mają obrót 250M to na obsługę samych siebie 150M a na
  • Odpowiedz
redorbiter
redorbiter
27.05.2026, 06:01:41
  • 746
redorbiter

źródło: 26ab498286f3f0ac3de94bf0dc7c3de9e2c22f7308ce33839e7604fcb0d2e51b

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fff112
fff112
27.05.2026, 07:35:13 via Wykop
  • 464
@redorbiter: sąsiad mojej siostry chciał ustalić granice bo uważał, że ma za mało...mało tego...jak geodeci przyjechali to chciał pomagać i trzymać początek taśmy pomiarowej u siebie i dodawał sobie 20 cm (dobrze, że się geodeta zczaił :D) a finalnie stracił jeszcze z początkowej granicy bo się okazało, że siostra jeszcze 10 cm ma mieć więcej xD janusz biznesu
  • Odpowiedz
Xin_Zhao
Xin_Zhao
27.05.2026, 08:30:21 via iOS
  • 460
@fff112 tradycja. Dziadkowie na wsi chcieli postawić nowe ogrodzenie. Sasiad którego z racji jego przeszłości nazywalismy ormowcem, wezwał geodetę. Bo według niego ogrodzenie wchodzi na teren drogi i w ogole, obora stoi na jego działce. Geodeta zrobił pomiary i: obora stoi dobrze, a nawet jest o dobry metr odsunięta od granicy działki, ergo ormowiec od lat korzysta nieodpłatnie z gruntów dziadków. Ogrodzenie również można przesunąć na korzyść dziadków, bo jak się
  • Odpowiedz
1-1-1-1
1-1-1-1
26.05.2026, 16:23:56
  • 198
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorobei
gorobei
26.05.2026, 16:37:48 via Wykop
  • 327
@1-1-1-1: winni pewnie jak zwykle incele. Patriarchat przemocowcy mizoginia reeee

presja bycia idealną


ROFL
gorobei - @1-1-1-1: winni pewnie jak zwykle incele. Patriarchat przemocowcy mizoginia...

źródło: bycie idealną

Pobierz
  • Odpowiedz
onepnch
onepnch
26.05.2026, 16:52:53 via Wykop
  • 401
@1-1-1-1: no to niech kupuje męskie. chłop jak zobaczy że wersja kobieca się niczym nie różni a wychodzi taniej to kupi bo mu się opłaca i ma w------e co myślą inni. ale kobiety nie posiadają własnego rozumu niestety i dlatego są tak dojone
  • Odpowiedz
nilmerg
nilmerg
27.05.2026, 01:39:27
  • 528
ja o 3 w nocy wchodzący do łazienki
nilmerg - ja o 3 w nocy wchodzący do łazienki

źródło: screen398

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

game_changer
game_changer
27.05.2026, 01:52:17 via Wykop
  • 287
@nilmerg:
game_changer - @nilmerg:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Plp_
Plp_
Plp_
27.05.2026, 05:06:14 via Wykop
  • 153
polecam środek Pest na te szkodniki.


@Mikizord: a co Ci te biedne rybiki zrobiły?
  • Odpowiedz
SzubiDubiDu
SzubiDubiDu
27.05.2026, 06:16:30
  • 1022
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

voov100
voov100
voov100
27.05.2026, 06:50:22 via Wykop
  • 189
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
DEMONzSZAFY
DEMONzSZAFY
27.05.2026, 06:59:25 via Wypiek
  • 309
@SzubiDubiDu każda grupa dotycząca kobiet będzie dobra
  • Odpowiedz
Latarenko
Latarenko
26.05.2026, 15:04:37
  • 772
#poznan #bekazlewactwa #bekazpodludzi

6 Lat temu ćpun atakujący kobiety w ciąży wykitował od fentanylu a poznańskie lewactwo przez to leżało 30 minut mordą do ziemi.
Latarenko - #poznan #bekazlewactwa #bekazpodludzi

6 Lat temu ćpun atakujący kobiety ...

źródło: obraz_2026-05-26_170129307

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piasek_w_spreju
piasek_w_spreju
26.05.2026, 15:07:48 via Wykop
  • 273
@Latarenko: ten co miał nos na pół mordy a i tak nie mógł oddychać?
  • Odpowiedz
ryhu
ryhu
26.05.2026, 15:31:28 via Wykop
  • 401
@Latarenko:
ryhu - @Latarenko:

źródło: ca927412987ec9fc14c65f8e68f4883e231a63143cae4dd4a16d46c4d39fff12

Pobierz
  • Odpowiedz
ithilcrackk
ithilcrackk
26.05.2026, 14:03:40
  • 738
ochujeli? #inpost XDDDDD
Ja myślałem, że to tylko na memach takie rzeczy a dopadło i mnie
ithilcrackk - ochujeli? #inpost XDDDDD
Ja myślałem, że to tylko na memach takie rzecz...

źródło: 1000004674

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blahajo
blahajo
26.05.2026, 14:04:57 via Wykop
  • 227
@ithilcrackk: świetna zabawa wyciągać taką paczuchę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ithilcrackk
ithilcrackk
Autor
26.05.2026, 14:07:29 via Wypiek
  • 439
@blahajo Musiałem to zrobić brutalnie bo inaczej nie szło XD
ithilcrackk - @blahajo Musiałem to zrobić brutalnie bo inaczej nie szło XD

źródło: 47d38650d734495aa9e23bb6e28b1b83

Pobierz
  • Odpowiedz
chciejstwo
chciejstwo
27.05.2026, 02:42:52
  • 858
Dzień dobry. Proszę o odrobinę wsparcia. Mimo młodego wieku - dobre 12 lat stracone na to świństwo. Straciłem pracę, partnerkę, wszystko co miało barwy stało się czarno białe.

Pojedyńcze strzały i próby zaprzestania nie pomogły.

Aktualnie wspieram się Anticolem, mam wsparcie terapeuty, wczoraj byłem pierwszy raz na mityngu AA - z pewnością nie ostatni - słucham podcastów, znalazłem nową zajawkę którą wypełniam głowę, zacząłem spacerować.

Dziś
chciejstwo - Dzień dobry. Proszę o odrobinę wsparcia. Mimo młodego wieku - dobre 12 l...

źródło: 1000019297

Pobierz
  • 178
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KrolWlosowzNosa
KrolWlosowzNosa
27.05.2026, 04:38:11 via Wykop
  • 546
ze jedno p--o raz na jakis czas to nie jest problem


@redorbiter: a jaki to problem? trzymam kciuki za opa, bo znam problem z najbliższej perspektywy i dużo mnie kosztowało i kosztuje, zależność od cierpienia osób uzależnionych, ale drogie chłopaki, to, że z tych czy innych powodów sprd sobie życie, zdrowie, relacje z ludźmi, w związku z brakiem właściwego podejścia do alkoholu, to był i pozostanie Wasz problem. Ja wiem,
  • Odpowiedz
nairoht
nairoht
nairoht
27.05.2026, 04:55:14 via Wykop
  • 788
@KrolWlosowzNosa: To chyba jakis syndrom oswieconego alkoholika, mial problem, walczy z nim to przyjmuje strategie ze bedzie wmawial wszystkim w okolo ze wypicie piwa raz na ruski rok to zbrodnia bo on walil dzien w dzien i stalo co sie stalo
  • Odpowiedz
czahrolek98
czahrolek98
czahrolek98
26.05.2026, 13:28:46
  • 951
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#polityk #dzienmatki
czahrolek98 - ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#polityk #dzienmatki

źródło: 1000007020

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

donatien-de-sade
donatien-de-sade
26.05.2026, 14:08:51 via iOS
  • 283
@czahrolek98: Ty też myślisz o Biedroniu w dzień matki?
  • Odpowiedz
dr-proktor
dr-proktor
26.05.2026, 14:58:20 via Wykop
  • 376
@czahrolek98: to mu akurat wyszło xD
  • Odpowiedz
Apiro
Apiro
Apiro
26.05.2026, 03:29:36
  • 256
Piękną Polskę budujemy. Idzie w ślady UK, brawo
#bekazlewactwa
Apiro - Piękną Polskę budujemy. Idzie w ślady UK, brawo
#bekazlewactwa

źródło: 5243

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mihu_
Mihu_
Mihu_
26.05.2026, 03:33:18 via Wykop
  • 999
@Apiro: ty chociaż sprawdziłeś co to za miejsce czy pierdzielisz głupoty dla zasady? Prywatna firma ktora pomaga złożyć wnioski o karte pobytu dla osob ktore sa w Polsce LEGALNIE (bo inaczej nie dostaną tej karty)
  • Odpowiedz
FrostlyMostly
FrostlyMostly
26.05.2026, 03:46:07 via Wykop
  • 580
@Apiro: Ej jak to u "was" jest? Kiedyś biały i pracujący to był dobry imigrant, teraz też są już "be"?
  • Odpowiedz
zafrasowany
zafrasowany
25.05.2026, 14:38:22
  • 422
Pamiętna scena z drona, gdy Ukraińcy przerwali Rosjanom kultywowanie tradycyjnych rosyjskich wartości ( ͡° ͜ʖ ͡°) #ukraina #rosja #wojna #humorobrazkowy
zafrasowany - Pamiętna scena z drona, gdy Ukraińcy przerwali Rosjanom kultywowanie tr...

źródło: 30448

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elsajko
elsajko
25.05.2026, 14:41:07 via Wykop
  • 266
@zafrasowany: ruskie pedalstwo ale konserwatywne, nie tęczowe.
  • Odpowiedz
zafrasowany
zafrasowany
Autor
25.05.2026, 14:48:20 via Wykop
  • 180
@elsajko: Dokładnie tak to Rosjanie tłumaczą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zafrasowany - @elsajko: Dokładnie tak to Rosjanie tłumaczą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 30480

Pobierz
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21
25.05.2026, 08:58:34
  • 475
Niektórzy Demokraci dostają dosyć twardą naukę demokracji na przykładzie referendum xd

#krakow
michalxd21 - Niektórzy Demokraci dostają dosyć twardą naukę demokracji na przykładzie...

źródło: image

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michalxd21
michalxd21
Autor
25.05.2026, 09:03:37 via iOS
  • 315
@FLAC: aaa pisałem o tym ostatnio, dostałem banicję za mowę nienawiści. Co było mową nienawiści? Stwierdzenie że dla hetero chłopa jest różnica czy spotyka się z kobietą biologiczną czy kobietą trans ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
KreZUSik
KreZUSik
KreZUSik
25.05.2026, 09:15:05 via Wykop
  • 191
@michalxd21: ja na redicie to jestem blokowany dziennie kilka razy dziennie. Tam nie nie można napisać normalnie. P------a strona.
  • Odpowiedz
eSUBA94
eSUBA94
25.05.2026, 14:06:50
  • 734
trzymajcie się tam w tym krakowie

#miszalski #krakow #bekazmarianny #polityka
eSUBA94 - trzymajcie się tam w tym krakowie

#miszalski #krakow #bekazmarianny #polit...

źródło: image

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

telemach20
telemach20
25.05.2026, 14:08:55 via Wykop
  • 475
@eSUBA94: grubo ma nasrane, tydzień temu składała kwity do psiarni
  • Odpowiedz
mac_mod
mac_mod
mac_mod
25.05.2026, 14:11:48 via Wykop
  • 600
@eSUBA94:
mac_mod - @eSUBA94:

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
karpikmirek88
karpikmirek88
25.05.2026, 17:43:39
  • 1151
Dobra... to jest P------E co my tutaj zrobiliśmy... trzęsę się caly z wrazenia. O tym co zrobil wczoraj wykop prawdopodobnie beda mowic kiedys na lekcjach historii

UZBIERALIŚMY PONAD 700 PLUSÓW co przekłada się na 70.1 grosza na zbiórke

Niestety siepomaga pozwala na wpłate minimum 1 złotego wplacic nie da rady ale i tak jestem wzruszony na to jaką historie wczoraj stworzyliśmy jako internet. Jesteście BOHATERAMI <3 Dziękuje wam!

https://wykop.pl/wpis/86232541/dobra-c--j-raz-sie-zyje-zrobmy-to-jako-wykop-dla-d
@karpikmirek88 +776
dobra c--j, raz sie żyje, zróbmy to jako wykop, dla dzieciaczków

za każdego plusa wpłacam 0,1 grosza na zbiórke łatwo ganga

pokazmy jak wspaniala spolecznosc tworzymy
#latwogang
więcej
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mexiii
Mexiii
Mexiii
25.05.2026, 17:53:28 via Wypiek
  • 421
@karpikmirek88
Mexiii - @karpikmirek88

źródło: image_picker_CE92F88B-ABFB-4718-B8CD-D25FA15AC4F9-1143-00000BF8B6CFD55B

Pobierz
  • Odpowiedz
gracjan-rozenek
gracjan-rozenek
25.05.2026, 18:09:52 via Wykop
  • 481
myślałem że 1plus = 1grosz, ehh żałuję że dałem plusa :/


@Adom007: ja na początku nie dałem ale jak zobaczyłem że każdy daje to dołączyłem się do tłumu i zaplusowałem. Razem tworzymy histerie.
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
25.05.2026, 11:27:49
  • 948
#majtczak #heheszki #motoryzacja

Nie wspominając o zdrowym rozsądku to z fizyką się nie wygra (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
Kempes - #majtczak #heheszki #motoryzacja 

Nie wspominając o zdrowym rozsądku to z f...

źródło: 1000078433

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

klapektarasa
klapektarasa
25.05.2026, 11:29:43 via Wykop
  • 705
@Kempes: może robił kilkusekundowe interwały
  • Odpowiedz
majorponury
majorponury
25.05.2026, 12:43:27 via Wykop
  • 679
@MalyKrzys: Warga habsburska
  • Odpowiedz
kwmd
kwmd
kwmd
25.05.2026, 04:17:09
  • 79
Zaplusuj mlyn na niewolnikow a w tym tygodniu otrzymasz 1000 zl premii. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#poniedzialkowymlynnaniewolnikow #heheszki #humorobrazkowy #glupiewykopowezabawy #januszex
kwmd - Zaplusuj mlyn na niewolnikow a w tym tygodniu otrzymasz 1000 zl premii. ( ͡° ͜...

źródło: 5d15a09d419d9c3cf4067b7fec4c801fd3a25ee0ba97be2c6f070f05037c699f

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
25.05.2026, 03:01:52
  • 74
Wczoraj miałby 65 urodziny :(
Mega_Smieszek - Wczoraj miałby 65 urodziny :(

źródło: 1000016443

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pawery1
Pawery1
Pawery1
25.05.2026, 03:40:38 via Wykop
  • 16
@Mega_Smieszek: mógłby już być na emeryturze...
  • Odpowiedz
jutokintumi
jutokintumi
25.05.2026, 04:34:55 via Android
  • 77
@Mega_Smieszek: w mordę jeża
  • Odpowiedz
Aryo
Aryo
25.05.2026, 06:07:04
  • 601
Rosjanie wykonali uderzenia rakietowe w Kijowską oczyszczalnię ścieków. Na rosyjskich kanałach Telegram już wielkie świętowanie. Prawdziwe imperium nie potrafi zniszczyć ukraińskiej armii, więc prowadzą do katastrofy ekologicznej i zagrażają milionom ludzi

Rosja to żałosny kraj

#rosja #wojna #ukraina #ekologia #zdrowie
Aryo - Rosjanie wykonali uderzenia rakietowe w Kijowską oczyszczalnię ścieków. Na ros...

źródło: image

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aryo
Aryo
Autor
25.05.2026, 06:07:19 via Wykop
  • 108
Cytat za Kyiv news

"
Czym jest Bortnicka Stacja Aeracji i dlaczego ma krytyczne znaczenie
Bortnicka Stacja Aeracji to jedyny duży obiekt oczyszczania ścieków obsługujący całą stolicę oraz szereg miejscowości w obwodzie kijowskim. To właśnie tutaj trafiają ścieki kanalizacyjne z dziesiątek miast i wsi w regionie. Bez jej prawidłowego działania system odprowadzania ścieków dla milionów ludzi zostanie faktycznie sparaliżowany.

Według
Aryo - Cytat za Kyiv news

"
Czym jest Bortnicka Stacja Aeracji i dlaczego ma krytycz...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Aryo
Aryo
Autor
25.05.2026, 06:08:30 via Wykop
  • 431
To, że jest to zbrodnia wojenna, nie trzeba chyba specjalnie podkreślać.
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
25.05.2026, 04:51:01
  • 869
Dermatolog we Wrocławiu ustawił sobie na Znanym Lekarzu wizyty na konsultację co pięć minut - 10:15, a następna o 10:20 ( ͡º ͜ʖ͡º)
Przecież zgodnie z tym rozkładem pacjent ledwo co zdejmie kurtkę, rozsiądzie się na krześle i zaraz musi zbierać się do wyjścia xD
#konowalposting #lekarz100k #heheszki #wroclaw
Lolenson1888 - Dermatolog we Wrocławiu ustawił sobie na Znanym Lekarzu wizyty na kons...

źródło: 64EF91A4-8FB1-46E0-80F0-5BA50D7645EF

Pobierz
  • 130
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PremeditatioMalorum
PremeditatioMalorum
25.05.2026, 04:54:00 via Wykop
  • 542
@Lolenson1888: Albo 25 minut z psychiatrą za 300-350 zł, śmiech na sali xD
  • Odpowiedz
Nadia_
Nadia_
25.05.2026, 05:11:03 via Wykop
  • 778
@Lolenson1888: u dermatologa to jest jeszcze zabawniejsze bo jego praca w dużej mierze polega na oglądaniu znamion DOKŁADNIE. Gościu nie zdąży wyciągnąć lupę, jedno znamię i cyk do widzenia żeby zobaczyć kolejne trzeba przyjść na następną wizytę. Takie praktyki powinny być wyplenione przez pacjentów oddolnie, 0 wizyt i jak wizyta trwa 5 minut to opinia 1. Ale widzę, że gość a 840 opinii pozytywnych, więc może to jakiś błąd na
  • Odpowiedz
kastrator2
kastrator2
kastrator2
25.05.2026, 03:41:00
  • 302
#krakow #polska #polityka
kastrator2 - #krakow #polska #polityka

źródło: screenshot

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

darek-jg
darek-jg
25.05.2026, 03:43:34 via Wykop
  • 230
@kastrator2: no nie dorośli a jeszcze bardziej nie dorośli politycy co im w domach kazali zostać
  • Odpowiedz
Adwokat_Vanessa_Smaruj-Rogala
Adwokat_Vanessa_Smaruj-Rogala
25.05.2026, 03:44:18 via Android
  • 425
@kastrator2: demokracja jest fajna tylko wtedy, kiedy ludzie głosują po ich myśli.

To się niczym nie różni od pisowskiej "reasumpcji".

To jest dramat co tacy ludzie mają w głowach.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 4000
  • Strona 3 z 4000
  • >
  • "All you need is love, all you want is sex, all you have is porn"

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.05.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 14.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.11.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 15.03.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking