#latwogang Trzeba zbierać niestety na kolejną zbiórkę dla cancer fighters. Koszty działania fundacji niestety pochłonęły większość środków. Buty dla pani prezes za 5 tysięcy złotych, telefon za 6 tysięcy złotych i wiele innych ( ͡°͜ʖ͡°) oczywiście żart, ale zawsze mnie śmieszy jak ludzie zbierający pieniądze na tych fundacjach bawią się za te pieniądze, z jednej strony każda złotówka jest ważna więc wpłacajcie a z
Ona chyba wcześniej prowadziła swój salon kosmetyczny (i nie wiem, czy dalej prowadzi, czy nie), więc raczej stać ją na takie ciuchy. Nie zmienia to faktu, że PR-owo słabo to IMO wygląda, bo bardzo łatwo o wyciągnięcie takiego zdjęcia publicznie. Co innego założyć jakieś dobre sneakersy nawet za kafla, a co innego Balenciagę, kojarzoną głównie z ludźmi, którzy nie mają co robić z pieniędzmi.
@Szychasekk: ja sie łatwogangiem nie interesowałem za bardzo, to ten koleś który zebrał 250M?
mam nadzieję że nie działa zasada proporcjonalności, że jak w 2025 fundacja miala przychody na poziomie 2,5M i wydała na obsługę samych siebie 1,5M a na cele statutowe 1M
to w 2026 jak mają obrót 250M to na obsługę samych siebie 150M a na
@redorbiter: sąsiad mojej siostry chciał ustalić granice bo uważał, że ma za mało...mało tego...jak geodeci przyjechali to chciał pomagać i trzymać początek taśmy pomiarowej u siebie i dodawał sobie 20 cm (dobrze, że się geodeta zczaił :D) a finalnie stracił jeszcze z początkowej granicy bo się okazało, że siostra jeszcze 10 cm ma mieć więcej xD janusz biznesu
@fff112 tradycja. Dziadkowie na wsi chcieli postawić nowe ogrodzenie. Sasiad którego z racji jego przeszłości nazywalismy ormowcem, wezwał geodetę. Bo według niego ogrodzenie wchodzi na teren drogi i w ogole, obora stoi na jego działce. Geodeta zrobił pomiary i: obora stoi dobrze, a nawet jest o dobry metr odsunięta od granicy działki, ergo ormowiec od lat korzysta nieodpłatnie z gruntów dziadków. Ogrodzenie również można przesunąć na korzyść dziadków, bo jak się
@1-1-1-1: no to niech kupuje męskie. chłop jak zobaczy że wersja kobieca się niczym nie różni a wychodzi taniej to kupi bo mu się opłaca i ma w------e co myślą inni. ale kobiety nie posiadają własnego rozumu niestety i dlatego są tak dojone
Dzień dobry. Proszę o odrobinę wsparcia. Mimo młodego wieku - dobre 12 lat stracone na to świństwo. Straciłem pracę, partnerkę, wszystko co miało barwy stało się czarno białe.
Pojedyńcze strzały i próby zaprzestania nie pomogły.
Aktualnie wspieram się Anticolem, mam wsparcie terapeuty, wczoraj byłem pierwszy raz na mityngu AA - z pewnością nie ostatni - słucham podcastów, znalazłem nową zajawkę którą wypełniam głowę, zacząłem spacerować.
ze jedno p--o raz na jakis czas to nie jest problem
@redorbiter: a jaki to problem? trzymam kciuki za opa, bo znam problem z najbliższej perspektywy i dużo mnie kosztowało i kosztuje, zależność od cierpienia osób uzależnionych, ale drogie chłopaki, to, że z tych czy innych powodów sprd sobie życie, zdrowie, relacje z ludźmi, w związku z brakiem właściwego podejścia do alkoholu, to był i pozostanie Wasz problem. Ja wiem,
@KrolWlosowzNosa: To chyba jakis syndrom oswieconego alkoholika, mial problem, walczy z nim to przyjmuje strategie ze bedzie wmawial wszystkim w okolo ze wypicie piwa raz na ruski rok to zbrodnia bo on walil dzien w dzien i stalo co sie stalo
@Apiro: ty chociaż sprawdziłeś co to za miejsce czy pierdzielisz głupoty dla zasady? Prywatna firma ktora pomaga złożyć wnioski o karte pobytu dla osob ktore sa w Polsce LEGALNIE (bo inaczej nie dostaną tej karty)
@FLAC: aaa pisałem o tym ostatnio, dostałem banicję za mowę nienawiści. Co było mową nienawiści? Stwierdzenie że dla hetero chłopa jest różnica czy spotyka się z kobietą biologiczną czy kobietą trans ( ͡°͜ʖ͡°)
Dobra... to jest P------E co my tutaj zrobiliśmy... trzęsę się caly z wrazenia. O tym co zrobil wczoraj wykop prawdopodobnie beda mowic kiedys na lekcjach historii
UZBIERALIŚMY PONAD 700 PLUSÓW co przekłada się na 70.1 grosza na zbiórke
Niestety siepomaga pozwala na wpłate minimum 1 złotego wplacic nie da rady ale i tak jestem wzruszony na to jaką historie wczoraj stworzyliśmy jako internet. Jesteście BOHATERAMI <3 Dziękuje wam!
Rosjanie wykonali uderzenia rakietowe w Kijowską oczyszczalnię ścieków. Na rosyjskich kanałach Telegram już wielkie świętowanie. Prawdziwe imperium nie potrafi zniszczyć ukraińskiej armii, więc prowadzą do katastrofy ekologicznej i zagrażają milionom ludzi
" Czym jest Bortnicka Stacja Aeracji i dlaczego ma krytyczne znaczenie Bortnicka Stacja Aeracji to jedyny duży obiekt oczyszczania ścieków obsługujący całą stolicę oraz szereg miejscowości w obwodzie kijowskim. To właśnie tutaj trafiają ścieki kanalizacyjne z dziesiątek miast i wsi w regionie. Bez jej prawidłowego działania system odprowadzania ścieków dla milionów ludzi zostanie faktycznie sparaliżowany.
Dermatolog we Wrocławiu ustawił sobie na Znanym Lekarzu wizyty na konsultację co pięć minut - 10:15, a następna o 10:20 ( ͡º͜ʖ͡º) Przecież zgodnie z tym rozkładem pacjent ledwo co zdejmie kurtkę, rozsiądzie się na krześle i zaraz musi zbierać się do wyjścia xD #konowalposting #lekarz100k #heheszki #wroclaw
@Lolenson1888: u dermatologa to jest jeszcze zabawniejsze bo jego praca w dużej mierze polega na oglądaniu znamion DOKŁADNIE. Gościu nie zdąży wyciągnąć lupę, jedno znamię i cyk do widzenia żeby zobaczyć kolejne trzeba przyjść na następną wizytę. Takie praktyki powinny być wyplenione przez pacjentów oddolnie, 0 wizyt i jak wizyta trwa 5 minut to opinia 1. Ale widzę, że gość a 840 opinii pozytywnych, więc może to jakiś błąd na
Trzeba zbierać niestety na kolejną zbiórkę dla cancer fighters. Koszty działania fundacji niestety pochłonęły większość środków. Buty dla pani prezes za 5 tysięcy złotych, telefon za 6 tysięcy złotych i wiele innych ( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiście żart, ale zawsze mnie śmieszy jak ludzie zbierający pieniądze na tych fundacjach bawią się za te pieniądze, z jednej strony każda złotówka jest ważna więc wpłacajcie a z
źródło: IMG_9494
PobierzOna chyba wcześniej prowadziła swój salon kosmetyczny (i nie wiem, czy dalej prowadzi, czy nie), więc raczej stać ją na takie ciuchy. Nie zmienia to faktu, że PR-owo słabo to IMO wygląda, bo bardzo łatwo o wyciągnięcie takiego zdjęcia publicznie. Co innego założyć jakieś dobre sneakersy nawet za kafla, a co innego Balenciagę, kojarzoną głównie z ludźmi, którzy nie mają co robić z pieniędzmi.
źródło: temp_file6285456006826995841
Pobierzja sie łatwogangiem nie interesowałem za bardzo, to ten koleś który zebrał 250M?
mam nadzieję że nie działa zasada proporcjonalności, że jak w 2025 fundacja miala przychody na poziomie 2,5M i wydała na obsługę samych siebie 1,5M a na cele statutowe 1M
to w 2026 jak mają obrót 250M to na obsługę samych siebie 150M a na