Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko182
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Cebulakx

Cebulakx

Dołączył 12 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1483
  • Znaleziska 271
  • Mikroblog 1212
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 5

2464

Niektóre drukarki Epson są zaprogramowane aby przestać działać po pewnym czasie

Niektóre drukarki Epson są zaprogramowane aby przestać działać po pewnym czasie

Użytkownicy otrzymują komunikaty o błędach, sugerujące że ich w pełni sprawne drukarki nagle wymagają naprawy.

NaglyAtakGlazurnika
z
gizmodo.com
dodany: 09.08.2022, 07:13:06
  • 277
  • #
    technologia
  • #
    programowanie
  • #
    elektronika
Cebulakx
Cebulakx 11 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 0
Darmowy reset do 85% możliwy z https://winkreset.com
W prywatnej wiadomości mogę za darmo wysłać kod do pełnego resetu
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kolezka1
kolezka1
16.12.2025, 19:17:06
  • 0
Mam drukarkę Epson L1250 od jakichś 3 lat, wyskoczył komunikat o zapełnieniu poduszki. Kupiłem nową, wymieniłem, ale niestety nic to nie dało. Z tego co czytałem to trzeba jakiś kod kupić żeby zresetować licznik. Jakiego programu użyć i gdzie kupić ten kod, żeby to zadziałało.
#epson #drukarki #serwispc
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cebulakx
Cebulakx 11 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 0
Możesz użyć https://winkreset.com - darmowy reset do 85%, mogę za free wysłać kod na priv
  • Odpowiedz

197

Test Stroopa ujawnia granicę, której algorytmy nie przeskoczą

Test Stroopa ujawnia granicę, której algorytmy nie przeskoczą

Prosty test Stroopa, który bez wysiłku przechodzi każdy zdrowy dorosły, obnaża fundamentalną lukę w architekturze najpotężniejszych modeli językowych przy dłuższych listach słów GPT-5 i Claude tracą kontakt z zadaniem niemal do zera.

Nolanpl
z
noktus.pl
dodany: przedwczoraj, 08:45:11
  • 174
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    ai
  • #
    technologia
  • #
    chatgpt
  • #
    ciekawostki
  • #
    heheszki
Cebulakx
Cebulakx wczoraj, 09:16:58 via Wykop
  • 0
Podaj listę kolorów słów z obrazka


@gloom: to że napisałeś optymalny prompt do określenia 'kolorów' nie oznacza że to dobry prompt do wykonania tego konkretnego testu.

265

Były szef MSZ Ukrainy porównuje Polskę do Rosji za walkę o prawdę historyczną

Były szef MSZ Ukrainy porównuje Polskę do Rosji za walkę o prawdę historyczną

Pawło Klimkin, były szef resortu dyplomacji Ukrainy, skomentował kryzys w relacjach polsko-ukraińskich. W kontekście sporu wokół UPA polityk uznał, że część polskiego społeczeństwa mitologizuje wspólną historię polsko-ukraińską. Ocenił też, że podobnie postępuje Rosja.

k3tj0w
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: przedwczoraj, 12:48:18
  • 48
  • #
    polityka
  • #
    ukraina
Cebulakx
Cebulakx wczoraj, 08:56:38 via Wykop
  • 4
Te gnidy mają czelność porównywać nas do ruskich?


@FrozenShade:
1. Embargo na ukraińskie zboże (2023)
Polska utrzymała własne embargo, Ukraina ostro krytykowała to posunięcie, nazywając je działaniem na korzyść Rosji
"Niektórzy nasi przyjaciele w Europie odgrywają solidarność w politycznym teatrze – i robią to, co chce Moskwa, dzieląc jedność, której
Cebulakx - >Te gnidy mają czelność porównywać nas do ruskich?

@FrozenShade: 
1. Emba...

źródło: image

Pobierz

409

Sprawa nieletniego sprzedawcy lemoniady. Straż Miejska w akcji

Sprawa nieletniego sprzedawcy lemoniady. Straż Miejska w akcji

Straż Miejska w Bogatyni zareagowała na zgłoszenie jednego mieszkańca o sprzedaży lemoniady przez nieletnią osobę.

afro1984
z
o2.pl
dodany: 19.06.2026, 06:16:19
  • 127
  • #
    straz
  • #
    strazmiejska
  • #
    polska
Cebulakx
Cebulakx 19.06.2026, 09:22:18 via Wykop
  • -3
@ostatni: a może lepiej Twój opublikować bo nie znasz tematu i atakujesz zgłaszającego?
Nie wiem jak było w tym przypadku ale możliwe że sytuacja nie jest czarnobiała.
Sprzedaż tego typu często odbywa się nie pod własnym mieszkaniem, a pod oknem mieszkania z dużym ruchem.
Zdarza się że przez wiele godzin pod mieszkaniem losowej osoby w którym może być prowadzona działalność, lub w którym może spać dziecko chodzi masa obcych ludzi
Cebulakx
Cebulakx 19.06.2026, 21:25:04 via Wykop
  • 0
@zyee-zyee: widziałem takich którzy pili prosto z dzbanka jak nikt nie patrzył ( ͡° ͜ʖ ͡°)

713

133 tys. zł a 17 tys. Składka taka sama. Te liczby aż bolą

133 tys. zł a 17 tys. Składka taka sama. Te liczby aż bolą

Głośne w ostatnim czasie sprawy lekarzy osiągających bardzo wysokie dochody uruchomiły dyskusję nie tylko o wysokości wy

starnak
z
money.pl
dodany: 18.06.2026, 05:19:39
  • 151
  • #
    polska
  • #
    lekarze
  • #
    pieniadze
  • #
    sluzbazdrowia
Cebulakx
Cebulakx 18.06.2026, 11:01:27 via Wykop
  • 1
Iźbie Lekatskiej


@paliwoda

1040

Wydali 75 mln zł na 260 mieszkań. Nowy program to głównie pensje dla prezesów

Wydali 75 mln zł na 260 mieszkań. Nowy program to głównie pensje dla prezesów

Miały być ratunkiem dla osób, które zarabiają za dużo na mieszkanie komunalne, ale za mało na kredyt hipoteczny. Społeczne Agencje Najmu (SAN) miały wynajmować lokale 20% taniej niż rynek. Efekt? Od 2021 roku wydano ponad 75 milionów złotych publicznych środków, a w całym systemie działa... zaledwie

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 15.06.2026, 10:53:51
  • 63
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkaniedeweloperskie
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
Cebulakx
Cebulakx 15.06.2026, 12:51:35 via Wykop
  • 9
@Brzydall: a na co poszły te środki dokładniej, remonty mieszkań, ulgi? Ile z tego poszło na "liczba Społecznych Agencji Najmu w Polsce osiągnęła poziom 15" z czego każdy SAN pochłania pewnie od 1 do 3 miliony rocznie na pensje zarządu

523

Szpital dodał na stronie głównej oświadczenie w sprawie rezydenta milionera

Szpital dodał na stronie głównej oświadczenie w sprawie rezydenta milionera

Informujemy, że lekarz Dawid Kacprzyk w roku 2025 wypracował łącznie 3.976 godzin, co daje średniomiesięcznie 331 godzin na podstawie umów cywilnoprawnych/kontraktowych. W 2025 r. lekarz Dawid Kacprzyk nie byt zatrudniony na umowę o pracę. Informujemy, że stawka godzinowa była rynkowa.

kastrator2
z
szpitalpoludniowy.pl
dodany: 15.06.2026, 02:13:36
  • 122
  • #
    lekarz
  • #
    lekarz100k
Cebulakx
Cebulakx 15.06.2026, 12:26:49 via Wykop
  • 2
@typowyWykopekMizogin: czy nie uważasz, że dla pacjenta byłoby lepiej gdyby taki lekarz nie pojawiał się na dyżurze wcale? Wtedy pacjent nie musiałby czekać kilku godzin aż lekarz się wyśpi nie wiedząc, na co czeka. Lekarz nie musiałby symulować, że pracuje. Szpital mógłby też zaoszczędzić pieniądze, które można by przeznaczyć na zatrudnienie kogoś, kto faktycznie pracuje chociaż połowę tego czasu.
Jednocześnie 'na sor są duże pensje bo jest dużo pacjentów i
arkan997
arkan997
08.06.2026, 11:36:07
  • 409
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
arkan997 - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: 1000025163

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cebulakx
Cebulakx 08.06.2026, 14:07:08 via Wykop
  • 0
@Chuopijak: jadłeś felicjane?
  • Odpowiedz

448

Kultura zapierdzielu staje się dla czterdziestolatków nieznośna

Kultura zapierdzielu staje się dla czterdziestolatków nieznośna

Nie bez powodu mówimy, że około czterdziestych urodzin przychodzi przełom, bo właśnie wtedy zaczynamy bliżej przyglądać się swojemu życiu. Nieco zwalniamy i często zauważamy, jak szybko biegliśmy do tej poryi że jesteśmy już mocno wykończeni. Coraz mniej akceptujemy ustawiczny zapierdziel.

XeNinja
z
kobietytomy.pl
dodany: 02.06.2026, 13:44:49
  • 191
  • #
    pracbaza
  • #
    praca
  • #
    psychologia
  • #
    korposwiat
  • #
    programista15k
Cebulakx
Cebulakx 03.06.2026, 10:50:29 via Wykop
  • 69
@monster-erni: może płacą adekwatnie do tego ile pracujesz czyli minimum ( ͡° ͜ʖ ͡°)

164

Słoń umarł po różowej sesji

Słoń umarł po różowej sesji

Incydent uwypukla trudne pytania związane z wykorzystywaniem zwierząt w sztuce i reklamie.

PIAN--A_A--KTYWNA
z
112.ua
dodany: 27.05.2026, 06:37:28
  • 88
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    zwierzeta
  • #
    zwierzaczki
Cebulakx
Cebulakx 27.05.2026, 14:01:41 via Wykop
  • 0
@larkinflight: 'Słonica o imieniu Chanchal zmarła z przyczyn naturalnych (z powodu zatrzymania akcji serca i podeszłego wieku, miała ok. 67 lat), a nie w wyniku bezpośredniego działania różowej farby. Potwierdziła to sekcja zwłok przeprowadzona przez indyjskich lekarzy weterynarii, chociaż zwierzę zmagało się również z wcześniejszymi problemami zdrowotnymi'

524

"Małpki" objęte systemem kaucyjnym? Handlowcy już protestują

"Małpki" objęte systemem kaucyjnym? Handlowcy już protestują

Od początku obowiązywania systemu kaucyjnego słychać głosy, że należałoby nim objąć także szklane butelki po napojach alkoholowych w małych formatach (tzw. małpki). Przeciwko temu rozwiązaniu protestuje Polska Izba Handlu reprezentująca blisko 30 tys. sklepów, hurtowni oraz firm z otoczenia FMCG.

Zenon_Zabawny
z
poradnikhandlowca.com.pl
dodany: 07.05.2026, 14:08:42
  • 168
  • #
    ma
  • #
    malpki
  • #
    systemkaucyjny
Cebulakx
Cebulakx 08.05.2026, 06:57:09 via Wykop
  • 3
przynajmniej nie wyrzucą w krzaki


@haabero: wyrzucą, ale od razu ktoś to pozbiera. Co chwilę widzę osoby szukające opakowań zwrotnych.
Magazynier00009
Magazynier00009
Magazynier00009
19.04.2026, 05:20:28
  • 55
Czy 25/h dla 15 latka to mało w dzisiejszych czasach? Ja jak miałem te 15/16 lat to pomagałem na budowie, pamiętam że było to coś około 6zl/h (2010r) i pamiętam doskonale że byłem szczęśliwy że mam taką robotę xd bo nie było łatwo znaleźć taką dorywcza pracę w tym wieku a kasa na wakacje była potrzebna. Teraz sam się buduje, i szukałem kogoś młodego do pomocy tzn: policz paczki z styropianem, pozamiataj,
  • 121
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cebulakx
Cebulakx 19.04.2026, 07:37:13 via Wykop
  • 100
Problem polega na tym, że dyskusja o dorywczej pomocy nastolatka rozbija się o sztywne ramy płacy minimalnej, która w ostatnich latach została bardzo mocno podniesiona administracyjnie. Przez to zatarła się granica między "poważną pracą zarobkową", a prostą pomocą sąsiedzką czy dorywczym zajęciem dla ucznia.

15-latek z natury nie ma doświadczenia i wymaga poświęcenia mu czasu na naukę prostych czynności. Trudno oczekiwać, że jego praca przy "kompletnych pierdołach" będzie miała dla zlecającego taką samą
  • Odpowiedz
Cebulakx
Cebulakx 26.03.2026, 17:58:39
  • 0
Stawiam fanpage z okazjami z #amazon a niedługo też #allegro.
Nazwałem to SarnaAlert, bo szybkie deale uciekają jak sarny do lasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Link: www.facebook.com/SarnaAlert/

Co tam jeszcze dorzucić, żeby to miało ręce i nogi dla
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pulpetito
Pulpetito
08.02.2026, 08:34:21
  • 1341
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cebulakx
Cebulakx 08.02.2026, 22:15:49 via Wykop
  • 1
@Pulpetito:
Cebulakx - @Pulpetito:

źródło: hhhhhhhhhhhh

Pobierz
  • Odpowiedz
PanLodowegoOgrodu
PanLodowegoOgrodu
30.01.2026, 16:02:28
  • 7
Czy to się kiedyś zagoi? Dwa tygodnie i ciągle się otwiera. Na szycie too late #zdrowie #medycyna
PanLodowegoOgrodu - Czy to się kiedyś zagoi? Dwa tygodnie i ciągle się otwiera. Na sz...

źródło: image_picker_82B475F2-2AC9-4128-AECB-6F17F8503968-55320-00001930A49F9771

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cebulakx
Cebulakx 30.01.2026, 22:27:37 via Wykop
  • 0
Kiedyś skleiłem sobie ranę na ręce — jakieś 2 cm — zwykłym superglue. I ku mojemu zdziwieniu, wszystko zagoiło się świetnie. Przy kolejnej, większej ranie (ok. 3 cm), postanowiłem jednak być rozsądny i pojechać na SOR. Nie byłem pewien, czy można po prostu „dopchnąć do środka” to, co z niej wystawało.

Efekt? Dziesięć godzin czekania bez jedzenia i picia, z otwartą raną, wśród kaszlących ludzi. A finał prawie taki sam, jak po
  • Odpowiedz

456

Gigantyczny przekręt w parafiach. Duchowni oskarżeni o milionowe oszustwa.

Gigantyczny przekręt w parafiach. Duchowni oskarżeni o milionowe oszustwa.

Dziesięć osób, w tym dwóch byłych proboszczów bytomskich parafii, stanie przed sądem w związku z nieprawidłowościami przy ubieganiu się o dotacje na projekty finansowane ze środków publicznych. Według ustaleń śledztwa, oszustwa miały opiewać na łączną kwotę 32 milionów złotych.

gerwazy-oko
z
rmf24.pl
dodany: 09.01.2026, 10:31:22
  • 41
  • #
    kosciol
  • #
    polska
  • #
    prawo
Cebulakx
Cebulakx 10.01.2026, 19:24:06 via Wykop
  • 0
Wiesz, że istnieje coś takiego jak "Ewangelia wg Judasza"?


@Gandalf_bialy: Kościół katolicki (podobnie jak inne wyznania chrześcijańskie) odrzuca Ewangelię Judasza z kilku powodów:

Brak autentyczności apostolskiej: Tekst powstał co najmniej 100 lat po śmierci Judasza. Nie został napisany przez niego, lecz przez grupę gnostyków (prawdopodobnie kainitów), którzy przypisali mu jego imię, aby nadać pismu

282

Całkowita miesięczna liczba zadawanych pytań w serwisie Stack Overflow

Całkowita miesięczna liczba zadawanych pytań w serwisie Stack Overflow

Wykres chyba najlepiej oddaje jakie spustoszenie w serwisach typu Stack Overflow czy forach dla programistów zrobiła popularyzacja i rozwój LLMów.

marusz
z
data.stackexchange.com
dodany: 04.01.2026, 09:56:27
  • 141
  • #
    programowanie
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    komputery
  • #
    informatyka
  • #
    technologia
Cebulakx
Cebulakx 04.01.2026, 22:04:26 via Wykop
  • 0
Wyobraźcie sobie lekarza, który będzie promptował diagnozy waszych chorób.


@ly000: to tak jak z młotkiem, można użyć dobrze lub źle. Ja bym chciał żeby ogarnięty lekarz posiłkował się AI mając świadomość jego możliwości i ograniczeń

669

Polska fenomenem Europy: 80 proc. Ukraińców pracuje, obalając mit o nadużywaniu

Pokaż treści 18+

Polska fenomenem Europy: 80 proc. Ukraińców pracuje, obalając mit o nadużywaniu

Choć obywatele Ukrainy wykazują rekordową w skali Europy aktywność zawodową i realnie napędzają polskie PKB, zbliżający

rybak_fischermann
z
businessinsider.com.pl
dodany: 04.01.2026, 11:02:28
  • 154
  • #
    europa
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
Cebulakx
Cebulakx 04.01.2026, 15:47:28 via Wykop
  • 7
"80% ukraincow pracuje" to nie to samo co "80% Ukraińców jest aktywnych zawodowo"
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Apocaliptorr
Apocaliptorr
04.01.2026, 08:13:18
  • 333
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 187
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cebulakx
Cebulakx 04.01.2026, 10:01:17 via Wykop
  • 1
@Apocaliptorr: Najbardziej przerażającym aspektem istnienia jest to, że nasza wolność jest traktowana tak absolutnie, że pozwala na zaistnienie tragedii. Alternatywą byłoby jedynie bycie zaprogramowanym automatem, istotą niezdolną do czynienia krzywdy, ale jednocześnie całkowicie niezdolną do autentycznej miłości
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

SarnaAlert

  • Prowadzę stronkę z promocjami amazona na FB
  • https://www.facebook.com/SarnaAlert
  • Facebook
  • X (dawny Twitter)
  • Instagram

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 29.03.2018

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 16.08.2019

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 24.09.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 22.06.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking