Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko184
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Vetinari

Vetinari

Dołączył 18 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 17929
  • Znaleziska 8640
  • Mikroblog 9289
  • Obserwujący 11
  • Obserwowane 26

1248

Lekarz z Zielonej Góry miał 32 lata i zarobił 4,3 mln zł. "Niczego nie ukradłem"

Lekarz z Zielonej Góry miał 32 lata i zarobił 4,3 mln zł. "Niczego nie ukradłem"

W 2021 r. dochody Roberta Górskiego z działalności leczniczej przekroczyły 4,3 mln zł, a rok później wyniosły 1,6 mln zł. w ostatnich latach jego roczny dochód wciąż przekracza milion złotych. W 2019 r. lekarz poparł w wyborach do Sejmu Łukasza Mejzę, którego nazywał wprost swoim przyjacielem

kyloe
z
o2.pl
dodany: wczoraj, 06:27:14
  • 119
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    polska
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    sluzbazdrowia
Vetinari
Vetinari wczoraj, 10:20:42 via Wykop
  • -1
@krisswoj: No ale to porównujesz gościa, który założył biznes, zatrudnił ludzi, koordynował ich pracę i sam w tym czasie pracował, od rana do wieczora, do zwykłego etatu?

Poza tym "setki godzin spędzonych na programowaniu" kiedy miesięcznie ~168h pracujesz, to wystarczy taki trzymiesięczny staż i już?
Vetinari
Vetinari wczoraj, 10:31:42 via Wykop
  • 25
@krisswoj: Lol ja też jestem devem, ale rozumiem, że prowadzenie biznesu, zatrudnianie ludzi, branie na siebie ryzyka biznesowego to jest właśnie sposób na zarabianie więcej. No i pracowanie całymi dniami też.

Nie rozumiem takiego podejścia "bo ja jestem devem i dużo programowałem w pracy i poza to mi się należy". A dlaczego nie należy się człowiekowi, który wstaje mega rano, żeby wywieźć śmieci? Dlaczego nie należy się ratownikowi medycznemu, który
Vetinari
Vetinari wczoraj, 10:57:15 via Wykop
  • 0
@LeonardoWincyjDa: Ja nie wiem czy Ty przeczytałeś co wklejasz, bo w tym tekście z Oxfordu jest dokładnie odwrotnie napisane, niż Twój komentarz. Na dodatek na liście nie ma IT.
Vetinari
Vetinari wczoraj, 12:56:13 via Wykop
  • 0
@LeonardoWincyjDa: Są, ale najwyraźniej nie nauczyli Cię tam nic a nic angielskiego. Dla precyzji nawet wypiszę Ci tę listę 15 najtrudniejszych kierunków z artykułu:
- Aerospace Engineering
- Law
- Chartered Accountancy
- Architecture
Vetinari
Vetinari 11 godz. temu via Wykop
  • -2
@Cztero0404: No własnie, jeden uważa, że lekarze za 220 godzin w pracy w miesiącu nie mogą zarabiać więcej niż on za 160, a drugi narzeka, że moje komentarze nie są merytoryczne, bo zwracam mu uwagę że wyciąga wnioski z artykułu który w ogóle nie dotyczy branży o której pisze i odwraca ogonem.

@LeonardoWincyjDa Czekam nadal na źródło informacji, że większość ludzi po mechanice albo lotnictwie zostaje inżynierami programowania. Czy
Vetinari
Vetinari 10 godz. i 35 min temu via Wykop
  • 0
@krisswoj: Zacytuję:

Krew mnie zalewa jak widzę takie wpisy. Po co mi te studia inżynierskie i setki, jak nie tysiące godzin spędzone na programowaniu. Było się uczyć biologii i chemii!!


I teraz piszesz, że to co napisałeś oznacza, że lekarz i programista włożyli porównywalną ilość czasu w
Vetinari
Vetinari 7 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 0
@LeonardoWincyjDa: Przecież nie da się podać prawdziwych danych do fałszywej tezy. To nie ja napisałem, że większość po danych kierunkach zostaje programistami. Skoro to napisałeś, to musiałeś mieć na myśli jakieś źródło, doświadzczenie, badania. I teraz ja mam szukać badań na zmyślony przez Ciebie fakt?

Jeżeli dla ciebie "daj mi statystyki" do tezy którą podajesz to jest bla bla to chyba nie wiesz co to jest teza i co to

705

Mamy to! Lekarz może wyciągnąć ponad 10 milionów rocznie

Mamy to! Lekarz może wyciągnąć ponad 10 milionów rocznie

Gdyby Pan Jędrzejewski skupił się tylko na pieniądzach i robił 5 operacji jelita grubego dziennie, chociaż z jego wypowiedzi wynika że mógłby i 6 spokojnie, to wyciągałby 40 tys. dziennie, 200 tys. tygodniowo, ponad 800 tys. miesięcznie, czyli 10 milionów rocznie

PIAN--A_A--KTYWNA
z
x.com
dodany: 13 godz. i 59 min temu
  • 48
  • #
    zarobki
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarz
  • #
    medycyna
  • #
    konowalposting
  • #
    zdrowie
Vetinari
Vetinari 10 godz. i 58 min temu via Wykop
  • -3
@AgencyjnaAgencjaAgencji: I jednocześnie uważa za moralne zarabianie po 2-3 miliony rocznie? Przecież ten lekarz w wywiadzie mówi że zarobił milion i o drugi milion się kłóci ze szpitalem.

876

W Szpitalu Południowym miało dochodzić do zgonów pacjentów przez błędy

Lekarz Emil Jedrzejewski w rozmowie ze @K_Stanowski przyznał, że na SOR szpitala południowego dochodziło do zgonów pacjentów z powodu błędów lekarskich. Powiedział, że wykonywano tomografię zwłokom, a jednego z pacjentów znaleziono po kilku godzinach (!!) martwego w toalecie

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: wczoraj, 19:06:35
  • 122
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    lekarski
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    warszawa
Vetinari
Vetinari 22 godz. i 40 min temu via Wypiek
  • 8
@enterprize Przeciez on mówi o rzeczach które się wydarzały jeszcze za poprzedniego rządu.

435

16 mln zł na pomnik. Nie na drony. Nie na amunicję. Na pomnik i plac dookoła.

16 mln zł na pomnik. Nie na drony. Nie na amunicję. Na pomnik i plac dookoła.

Kosiniak-Kamysz ogłosił, że MON wyda około 16 milionów złotych na odnowę pomnika na Górze Świętej Anny. Tylko na odnowę pomnika i placu dookoła. Odnowa reszty będzie o wiele droższa - powiedział.

kami888
z
nto.pl
dodany: przedwczoraj, 17:15:05
  • 102
  • #
    pomnik
  • #
    mon
  • #
    budzet
  • #
    polityka
Vetinari
Vetinari wczoraj, 12:21:53 via Wykop
  • -1
@giorgioborgio: Ale co wydadzą na pierdoły konkretnie? Ta inicjatywa ze znaleziska nie dotyczy finansowania z SAFE.
luke-mat
luke-mat
luke-mat
wczoraj, 10:57:17
  • 30
No to Zełeński postanowił obniżyć rangę stosunków z Polską i nie przyjechać na konferencję w Gdańsku.
Najgorsze jest to, że nie mamy rządu, który odpowiedziałby stosownie na to, a "kara" nie musi być mocno radykalna:
a) wyrzucić samolot Zełeńskiego z darmowego parkingu w Polsce, skoro i tak lata z Kiszyniowa
b) jeśli dalej będą eskalować, dać Ukrainie miesiąc na przejęcie umów na Starlinki, nie posłuchają, to odciąć terminale u Muska, jako skradzione
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vetinari
Vetinari wczoraj, 12:20:13 via Wykop
  • 2
obniżyć rangę stosunków z Polską


@luke-mat: W sensie że ambasadora chce wyrzucić? Czy każdy kto nie przyjedzie na konferencję do Polski to automatycznie obniża stosunki dyplomatyczne? Bo Trumpa też nie będzie jakby co.
  • Odpowiedz
pahamakaa
pahamakaa
pahamakaa
wczoraj, 08:11:46
  • 1317
Taki wysryw mi wyskoczył, typ wrzuca wynagrodzenie za grudzień 2019r, ale aktualnego nie pokaże, bo kwota by pana zszokowała
#lekarz100k
pahamakaa - Taki wysryw mi wyskoczył, typ wrzuca wynagrodzenie za grudzień 2019r, ale...

źródło: image_picker_0F86D761-E7A3-4D4C-9B01-633ADA68F8C6-6845-000003B86688D323

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vetinari
Vetinari wczoraj, 09:45:07 via Wykop
  • 1
@gaz_wieprzowy: Bo może już nie jest rezydentem?
  • Odpowiedz

2301

Średnie miesięczne zarobki lekarzy z wszystkich faktur to 80 tys. zł.

Średnie miesięczne zarobki lekarzy z wszystkich faktur to 80 tys. zł.

Nomadmum pozyskała dane z biura księgowego obsługującego lekarskie JDG. Dane na podstawie 1 tys. JDG pokazują, że średnio miesięcznie z wszystkich faktur lekarze z tego biura mają 80 tys. miesięcznie. Rekordzista 400 tys. zł miesięcznie. Pokrywają się one z oświadczeniami majątkowymi innych lekarzy.

Stulejman_Beznadziejny
z
x.com
dodany: wczoraj, 07:39:47
  • 266
  • #
    lekarz
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    konowalposting
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
Vetinari
Vetinari wczoraj, 08:59:43 via Wypiek
  • 1
Źródło - randomowy wpis na Twitterze bez źródeł, screenshotów i dowodów xD
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Vetinari
Vetinari wczoraj, 09:44:24 via Wykop
  • 0
@Stulejman_Beznadziejny: No widziałem ostatnio te oświadczenie majątkowe, pokazywali że gość zarabiał parę milionów a okazało się że jest właścicielem biznesu który ma 4 przychodnie po kilka gabinetów każdy. I oczywiście jest lekarzem i cały ten przychód się liczy.

Tak samo tutaj - jak wrzucisz do jednego worka biznesy ludzi, którzy prowadzą przychodnie, zatrudniają ludzi, kupują sprzęt i na tym zarabiają i zwykłych lekarzy to średnia wyjdzie jaka wyjdzie.

A mediana?

843

Dyrektor szpitala w Tarnowie: Zahamowanie wzrostu wynagrodzeń jest konieczne

Dyrektor szpitala w Tarnowie: Zahamowanie wzrostu wynagrodzeń jest konieczne

Po aferze związanej z zarobkami młodego lekarza Dawida Kacprzyka ze Szpitala Południowego w Warszawie rozgorzała dyskusj

PIAN--A_A--KTYWNA
z
gazetakrakowska.pl
dodany: przedwczoraj, 08:09:01
  • 82
  • #
    lekarz
  • #
    lekarz100k
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
Vetinari
Vetinari przedwczoraj, 11:20:29 via Wykop
  • 0
@kill15you: Nic takiego z tego nie wynika, na dodatek jak sobie wytniesz taki kawałek to robisz z siebie idiotę, bo to kontrakt a nie UoP. Cały fragment:

Tutaj musimy rozgraniczyć grupę lekarzy kontraktowych od grupy lekarzy etatowych. Pamiętajmy, że lekarze na kontrakcie sami się ubezpieczają, sami płacą podatki, sami odprowadzają składki na ubezpieczenie zdrowotne, nie mają urlopów i tak dalej. Czyli wykonują określone zadania, natomiast wszelkie obciążenia fiskalno-ubezpieczeniowe są po
Vetinari
Vetinari przedwczoraj, 11:34:46 via Wykop
  • -5
@ChamskoCytuje: A kogo najpierw zwalniamy? Pielęgniarki? Położne? Sanitariuszy? Salowe? Lekarzy? Ratowników?
Vetinari
Vetinari przedwczoraj, 20:29:12 via Wykop
  • 0
@kill15you: To, że ktoś ma podstawowe miejsce gdzie świadczy usługi nie oznacza, że nie może mieć działaności. I to w każdym zakresie, nawet budowlaniec może mieć zlecenia w 80-90% od jednego dużego developera, a reszte zapełniać małymi fuchami.

711

Nawrocki: Polska nie będzie rozwiązywać kryzysu demograficznego migracją

Nawrocki: Polska nie będzie rozwiązywać kryzysu demograficznego migracją

Prezydent Karol Nawrocki mówił w poniedziałek, że w całej Europie nastąpiła eksplozja bezdzietności, a błędem państw zachodnich było uleganie presji migracyjnej. To nie jest i nie będzie polska droga, będzie nią postawienie na polską rodzinę i systemy prawne walczące z kryzysem demograficznym do

Modernizator_Wykopu
z
dziennik.com
dodany: przedwczoraj, 14:26:22
  • 292
  • #
    demografia
  • #
    dzieci
  • #
    polska
  • #
    zwiazki
  • #
    gospodarka
  • #
    polityka
Vetinari
Vetinari przedwczoraj, 19:50:04 via Wypiek
  • -5
Nawrocki to generalnie żadnych kryzysów nie rozwiązuje tylko tworzy nowe, więc nic nie traci tak mówiąc xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

robert1252464
robert1252464
przedwczoraj, 09:36:40
  • 114
Dla wszystkich, tych którzy szukają teraz winnych tej sytuacji związanej z Ukrainą, zwrotem orderów, decyzja Nawrockiego itp. to jedynym winnym tych wszystkich wydarzeń jest tylko z
Zelensky, który utworzył jednostkę wojskową imieniem bohaterów upa.

I tu nie ma miejsca na żadne ale.

#polityka #rosja #wojna #ukraina
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vetinari
Vetinari przedwczoraj, 11:42:14 via Wykop
  • 0
@robert1252464: Fascynujące, że nie mając pojęcia o temacie (nikt nie utworzył żadnej jednostki) można się tak zdecydowanie wypowiadać i nie zakładać pola do dyskusji.
  • Odpowiedz

306

Czy 25% ruchu w polskich social mediach to boty i płatne trolle?

Czy 25% ruchu w polskich social mediach to boty i płatne trolle?

TL:DR: W ciągu trzech tygodni nagle 26% komentarzy krytykuje decyzję o odebraniu orderu Zełeńskiemu, gdy pod koniec maja było to zaledwie 2,6%. Szybka obserwacja: Gdy 29 maja prezydent Karol Nawrocki ogłosił propozycję odebrania orderu Orła Białego prezydentowi Ukrainy, 97% wpisów w polskich mediach

Manah
z
wykop.pl
dodany: 21.06.2026, 20:07:36
  • 125
  • #
    ukraina
  • #
    4konserwy
  • #
    konfederacja
  • #
    polityka
  • #
    afera
Vetinari
Vetinari przedwczoraj, 11:00:28 via Wykop
  • 0
@Serghio: Na dodatek w pierwszym wypadku mamy do czynienia z ruchem, który mógł być próbą nacisku i myślę, że ludzie mogli zakładać, że Nawrocki i jego kancelaria mają jakiś plan i popierali sam fakt nacisku.

Potem okazało się, że po samej deklaracji nie nastąpiło nic i mijały dni bez żadnych kroków, czyli KP nie miało jednak planu.

A przy kolejnym badaniu sytuacja była taka, że już było jasne, że odebranie
ropien
ropien
ropien
przedwczoraj, 09:08:35
  • 581
Ojej jak przykro. Wysiąść z Porshe, wziąć tabletkę i za 5 min skasować 300 zł, stawiając przy okazji złą diagnozę

#lekarz #lekarski #medycyna #lekarz100k #konowalposting #pracait #studia
ropien - Ojej jak przykro. Wysiąść z Porshe, wziąć tabletkę i za 5 min skasować 300 z...

źródło: 9425

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vetinari
Vetinari przedwczoraj, 10:44:54 via Wykop
  • 16
@kyloe: @Famine Czyli to jest bardzo słaby lek i w zasadzie nic nie robi, ale jednocześnie bardzo niebezpieczny dla pacjentów xD

Codziennie człowiek uczy się czegoś nowego na wykopie.
  • Odpowiedz
dobry-informatyg
dobry-informatyg
21.06.2026, 12:09:45
  • 635
widzicie co żeście narobili wykopki? #lekarz100k teraz musi shitpostować w trakcie dyżuru jak to on ma źle. Musi wstawiać smutne zdjęcia na instagram, zamiast zdjęć z wakacji na Malediwach, eh

#konowalposting #bekazpodludzi
dobry-informatyg - widzicie co żeście narobili wykopki? #lekarz100k teraz musi shitpo...

źródło: IMG_3707

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vetinari
Vetinari 21.06.2026, 13:42:24 via Wypiek
  • 8
@gorzki99 Dyzury są w nocy, niedzielę i święta.

Czyli przychodzisz o 8 rano do pracy i wychodzisz o 8 następnego dnia. Potem masz dzień wolny.

Wtedy masz 4 dni x8h plus 16h z dyżuru.
  • Odpowiedz
szurszur
szurszur
21.06.2026, 06:21:01
  • 1827
Coraz więcej osób zauważa, że od pewnego czasu każde wydarzenie międzynarodowe, które mogłoby dać punkty władzy jest torpedowane chwilę wcześniej przez PIS (i czasami konfederację).

1) Program SAFE - nagła zmiana stanowiska i atak PIS przed podpisaniem umów.
2) Umowa obronna z UK - Kręcenie nosem, że Nawrocki nie wiedział i nie wiadomo czy podpisze ( wg władzy kancelaria prezydenta była informowana o pracach)
3) Umowa o współpracy z Niemcami - ''przypadkiem'' dzień przed podpisaniem
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vetinari
Vetinari 21.06.2026, 07:25:54 via Wypiek
  • 41
@kwiat_pustyni626 Zrobiłeś z siebie idiotę, bo napisałeś długi komentarz bez żadnej merytoryki i faktów. Same "nie będę nawet dyskutował". To po co pisać, jak uważasz z góry że dyskusje przegrasz?
  • Odpowiedz
luke-mat
luke-mat
luke-mat
20.06.2026, 14:58:59
  • 20
Silniczki na X przepraszają Ukrainę. Cała armia posłów, dziennikarzy, ludzi "lepszego sortu", "intelektualistów" obraża prezydenta RP i mówi o wspaniałościach Ukrainy. Częściowo to obrażanie ma przykryć aferę lekarską, ale z drugiej strony, oni już tak mają. Nienawidzą Polski, nienawidzą Polaków, chcą stać się Europejczykami. Tylko nikt im nie powiedział po raz 10, że to jest przeciwskuteczne i wzbudzą tylko furię wyborców. Patrzę co wypisują te wszystkie Szczerby, Naleśniki, Biedronie, samozwańczy "demokratyczni" dziennikarze.
luke-mat - Silniczki na X przepraszają Ukrainę. Cała armia posłów, dziennikarzy, ludz...

źródło: image

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vetinari
Vetinari 20.06.2026, 18:10:25 via Wypiek
  • 0
@luke-mat Na pewno to nie są to te boty, które w ten sposób farmia kliknięcia i komentarze, nie ma szans...
  • Odpowiedz

422

Dr n. med. Marcin Socha, który pracuje w roli chirurga pokazuje przelew za maj

Dr n. med. Marcin Socha, który pracuje w roli chirurga pokazuje przelew za maj

Doktor Marcin Socha pokazał przelew, który wpłynął na jego konto za pracę w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Kwota to 4 621,40 zł.

sloniasek
z
biznes.o2.pl
dodany: 18.06.2026, 21:32:31
  • 116
  • #
    chirurg
  • #
    wyplata
Vetinari
Vetinari 19.06.2026, 14:28:02 via Wykop
  • 0
@5only: Możesz wpisać nawet 1000zł za godzinę xD Chociaż nawet przy tym co wpisałeś do ręki zostaje jakieś 55k.

Tylko, że na SOR na ostrym dyżurze się faktycznie pracuje, to nie jest dyżur na oddziale tylko ciągle wjeżdżają karteki i pacjenci. więc jak ktoś pracuje 200zł za godzinę na dyżurach, czyli głównie nocami, to ile powinien za to zarobić? to jest prawie 1.5 etatu i w Polsce w nocy nadgodziny
Czoso
Czoso
17.06.2026, 13:12:53
  • 3441
Zarobki miesieczne. Od najwyzszych do najnizszych

1. Ortopeda z Grójca - 60 000 USD miesiecznie

2. Prezydent USA - 33 000 USD

3.Przewodniczacy
Czoso - Zarobki miesieczne. Od najwyzszych do najnizszych

1. Ortopeda z Grójca - 60 ...

źródło: image

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vetinari
Vetinari 17.06.2026, 14:18:35 via Wykop
  • 47
2. Prezydent USA - 33 000 USD


@Czoso: To akurat nieaktualne w tej kadencji, bo znalazł sobie inne źródła zarobku.
  • Odpowiedz
Vetinari
Vetinari 19.06.2026, 08:03:42 via Wykop
  • 0
@viNci_: a myślisz że co znaczy "przypisanie wszystkich źródeł dochodu do numeru pesel"?
  • Odpowiedz

447

Polska wstrzymała przekazanie MiG-29. MON: Ukraina nie wywiązała się z umowy

Polska wstrzymała przekazanie MiG-29. MON: Ukraina nie wywiązała się z umowy

Wiceminister obrony Cezary Tomczyk ujawnił, że Polska nie przekazała Ukrainie kolejnych myśliwców MiG-29. Powodem ma być brak realizacji wcześniejszych ustaleń dotyczących współpracy technologicznej w obszarze dronów.

grajkoo
z
forsal.pl
dodany: 17.06.2026, 07:55:40
  • 70
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    geopolityka
  • #
    mig29
  • #
    drony
Vetinari
Vetinari 17.06.2026, 12:49:16 via Wykop
  • 2
@kulorok: Ale Ty jesteś freethinker! To powiedz jeszcze gdzie poczytamy o tym jak się buduje drony na światłowodach i jakie są z nimi problemy na polu walki. Pewnie w dokumentacji Nvidii?
Vetinari
Vetinari 17.06.2026, 14:15:43 via Wykop
  • -3
@kulorok: Wszystko co napisałeś to się sprowadza do tego, że pokazałeś że jesteś ignorantem. Oczywiście możesz dodać "k---a" na koniec, wtedy będziesz wulgarnym ignorantem.

874

Kolejny lekarz z milionem w 2025 r.

Tym razem Województwo warmińsko-mazurskie

pabloaimar22
z
bip.warmia.mazury.pl
dodany: 17.06.2026, 10:50:20
  • 43
  • #
    lekarz
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
Vetinari
Vetinari 17.06.2026, 14:13:57 via Wykop
  • 3
@James2000: Dobry pomysł, nawet pewnie zadziała, tylko że medycy nie uczą się głównie teoretycznie na uczelni, tylko praktycznie na oddziałach, i to przez większość studiów. Dlatego szpitale często nazywają się Uniwersytecki Szpital Kliniczny w XXX.

Czyli nie wystarczy otworzyć uczelnie, ale też więcej szpitali i oddziałów, gdzie będziemy uczyć lekarzy. I więcej etatów dla lekarzy, żeby zamiast leczyć mogli uczyć więcej studentów.

Jeżeli wtłaczamy na rynek 5x więcej to pewnie
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 12.12.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 17.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.02.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 30.09.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking