Wimbledon. Maja Chwalińska z dziką kartą!

Polska tenisistka Maja Chwalińska otrzymała dziką kartę i może zagrać w wielkoszlemowym Wimbledonie bez udziału w kwalifikacjach. Nie było to takie oczywiste ponieważ Anglicy brali pod uwagę noty sprzed French Open. Ale jednak!
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #


















![Kiedy Rzeczpospolita była największa? [MAPA]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/b417579ec4e6d9b68a885417692ce38a7a453e479fa1945c3fc548e413cb1882,w220h142.jpg)