Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
spnt

spnt

Dołączył 7 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3839
  • Znaleziska 1202
  • Mikroblog 2637
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 13

1847

Zarobki lekarzy na poziomie światowych liderów

Zarobki lekarzy na poziomie światowych liderów

Lekarze zarabiający ponad 1mln na NFZ doganiają czołówkę światowych przywódców pod względem zarobków. Niektórzy mogliby zająć w tym rankingu całkiem zaszczytne miejsce,np. lekarz zarabiający 1,6mln, czyli więcej niż Donald Trump

boboliwo
z
politicalsalaries.com
dodany: wczoraj, 14:16:08
  • 204
  • #
    polska
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    pieniadze
spnt
spnt 13 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 0
@KochanekAdmina: Każdy przedsiębiorca za poważne błędy może iść siedzieć xD
spnt
spnt 13.06.2026, 00:01:38
  • 0
Tnie komuś dziwnie debrid od jakichś pół godziny? #realdebrid #alldebrid #torbox
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spnt
spnt
Autor
13.06.2026, 00:16:12 via Android
  • 0
@kuba206: dziękuję. Chuje
  • Odpowiedz
spnt
spnt
Autor
13.06.2026, 00:46:17 via Android
  • 0
@kuba206: to samo. Alldebrid dziala
  • Odpowiedz
spnt
spnt
Autor
13.06.2026, 11:15:44 via Android
  • 0
@jason676: alldebrid działał mi wczoraj wieczorem, sprawdź
  • Odpowiedz
spnt
spnt
Autor
przedwczoraj, 10:00:35 via Android
  • 0
@jason676: szef jesteś, dzieki!
  • Odpowiedz

970

Polska wymiera najszybciej od dekad. Dane są alarmujące

Polska wymiera najszybciej od dekad. Dane są alarmujące

W 2025 roku Polska zanotowała najmniej urodzeń od zakończenia II wojny światowej. Dane GUS niepokoją.

Otokrypto
z
otokrypto.pl
dodany: 07.06.2026, 12:37:04
  • 731
  • #
    demografia
  • #
    finanse
  • #
    polska
spnt
spnt 07.06.2026, 15:44:51 via Wykop
  • 228
Jeszcze pare procencików ze 100% zarabianych pieniędzy przez polaków jest do z-------a w postaci podateczków i składeczek, śmiało z----------e więcej to będą robić dzieci żeby utrzymywac bande nierobów przy korycie i ich rodziny :)
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

682

ZUS bezlitosny dla JDG. Rząd szykuje podwyżkę - to dobije małe biznesy

ZUS bezlitosny dla JDG. Rząd szykuje podwyżkę - to dobije małe biznesy

Chcesz prowadzić legalny biznes w Polsce? Zapłać ponad 24 tysiące rocznie samych składek. Mamy dopiero połowę 2026 roku, a Ministerstwo Finansów już podliczyło przedsiębiorców na rok 2027. Przebicie bariery 2000 zł miesięcznie bezdusznego, ryczałtowego ZUS-u staje się faktem. Nie ważne czy zarabiasz

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 03.06.2026, 10:17:56
  • 302
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    gospodarka
spnt
spnt 03.06.2026, 14:53:57 via Wykop
  • -1
@Amogus213769: a dlaczego nie?

978

LibreOffice trafi na smartfony. To kolejny cios dla Microsoftu

LibreOffice trafi na smartfony. To kolejny cios dla Microsoftu

Twórcy darmowego pakietu LibreOffice poinformowali o planach wydania swoich aplikacji na urządzeniach mobilnych.

PytanieZaPytaniem
z
instalki.pl
dodany: 30.05.2026, 06:25:16
  • 177
  • #
    android
  • #
    smartfon
  • #
    ios
  • #
    libreoffice
spnt
spnt 30.05.2026, 18:02:05 via Wykop
  • 3
Kto edytował/importował/eksportował csv w ms office ten sie w cyrku nie śmieje
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Rambo8_w_TV
Rambo8_w_TV
27.05.2026, 06:49:41
  • 196
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spnt
spnt 27.05.2026, 19:26:28 via Wykop
  • 1
@Rambo8_w_TV: Ja nie pije jakoś od 2017 chociaż nigdy nie miałem problemu z alkoholem, po prostu szkoda mi czasu kolejnego dnia na kaca itd. Ale mam tak, że jak się napije dwa piwka to dopóki sa piwka to je będę pił i ciągnie mnie do kolejnego. Aczkolwiek okazało się, że nie do kolejnego tylko do picia czegokolwiek, więc jeśli trzecie piwko podmienię na butelkę pepsi maxa w ręce to skończę
  • Odpowiedz

496

Fabryka kredek i ołówków Bambino - Fabryki w Polsce

Fabryka kredek i ołówków Bambino - Fabryki w Polsce

Czy wiesz, że Bambino to polska marka? Produkcja od ponad 130 lat odbywa się w Pruszkowie. Pamiętaj o tym robiąc zakupy na nadchodzący Dzień Dziecka!

FabrykiwPolsce
z
youtube.com
dodany: 21.05.2026, 06:54:49
  • 64
  • #
    fabrykiwpolsce
  • #
    dzieci
  • #
    ciekawostki
  • #
    gruparatowaniapoziomu
spnt
spnt 21.05.2026, 13:56:54 via Wykop
  • 0
@Coco_jumbo_i_do_przodu: @Zxr9 Zostawcie go, to bordo

514

Mam dosyć podwyżek Spotify i Netflix. Stworzyłem platformę do dzielenia kont.

Mam dosyć podwyżek Spotify i Netflix. Stworzyłem platformę do dzielenia kont.
SubSplit
z
wykop.pl
dodany: 18.05.2026, 10:04:06
  • 295
  • #
    spotify
  • #
    oszczedzanie
  • #
    netflix
  • #
    finanse
  • #
    youtube
  • #
    biznes
spnt
spnt 20.05.2026, 05:59:00 via Wykop
  • 0
@swietlik2012: Tidala zaloz na vpn na nigerie. nieco ponad 3 dolary za family, tylko konta rodzinne tez musisz zalozyc na vpn. Potem mozna uzywac normalnie w Polsce

492

Co druga polska firma rozczarowana wdrożeniem sztucznej inteligencji

Co druga polska firma rozczarowana wdrożeniem sztucznej inteligencji

Co drugie polskie przedsiębiorstwo (49 proc.) było w minionym roku rozczarowane wdrożeniem sztucznej inteligencji - wynika z badania firmy EY. Jednocześnie większość przedsiębiorstw chce zwiększyć wydatki na wprowadzenie narzędzi opartych na AI.

Marcepanowy_Detektyw
z
bankier.pl
dodany: 17.05.2026, 18:01:53
  • 214
  • #
    technologia
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    ciekawostki
  • #
    praca
  • #
    korposwiat
spnt
spnt 18.05.2026, 07:29:01 via Wykop
  • 13
@voldi: To rozwiązanie dla mikro. Korpo generuje koszty w rajach podatkowych

945

NYT o izraelskich gwałtach na palestyńskich więźniach. Psami.

Pokaż treści 18+

NYT o izraelskich gwałtach na palestyńskich więźniach. Psami.

Kristof opisał relacje o izraelskich strażnikach, żołnierzach i osadnikach: bicie po genitaliach, amputacje jąder, gwałty pałkami i psy szkolone do gwałcenia więźniarek.

Pan_od_Internetu
z
dziennik.com
dodany: 17.05.2026, 05:54:42
  • 121
  • #
    izrael
  • #
    palestyna
  • #
    usa
  • #
    media
  • #
    protest
  • #
    bliskiwschod
spnt
spnt 17.05.2026, 11:18:36 via Wykop
  • 0
@pro_meth: Człowiek renesansu

496

Tumanum: Dyplomy drukowane "na cito", piątka dla każdego studenta

Tumanum: Dyplomy drukowane "na cito", piątka dla każdego studenta

Dyplomy drukowane "na cito", piątka dla każdego studenta wystawiana przez komputerowy system, naganiacze VIP-ów oto kulisy działania Collegium Humanum

PIAN--A_A--KTYWNA
z
onet.pl
dodany: 13.05.2026, 06:23:13
  • 62
  • #
    studbaza
  • #
    studia
spnt
spnt 13.05.2026, 13:39:37 via Wykop
  • 5
@fervi: Do tego często wystarczy bezczelność i brak kręgosłupa moralnego.

62

Pracowałem w HR i to jakis cyrk

Pracowałem w HR i to jakis cyrk

Cześć  Przychodzę trochę w ramach pokuty, a trochę żeby się podzielić czymś, co zrobiliśmy po godzinach. Przez kilka lat pracowałem w szeroko pojętym HR i rekrutacji. Widziałem ten cyrk od środka. Widziałem, jak na spotkaniach główkowano, jak ładnie ubrać w słowa to, że w zespole jest rotacja r

bartlomiej-f
z
wykop.pl
dodany: 11.05.2026, 12:53:56
  • 30
  • #
    januszex
  • #
    korpo
  • #
    korposwiat
  • #
    pracbaza
  • #
    owocoweczwartki
  • #
    redflag
spnt
spnt 11.05.2026, 16:13:44 via Wykop
  • 18
@bartlomiej-f: Czy tą odpowiedź napisał Ci jakiś ai? bo brzmi 100% jak ai xd

314

Ubuntu 26.04 LTS dostępna do pobrania.

Ubuntu 26.04 LTS dostępna do pobrania.

Najpopularniejsza według mojej ankiety na mirko dystrybucja Ubuntu 26.04 LTS 'Resolute Raccoon' jest dostępna do pobrania. Kernel 7.0, GNOME 50, Wayland, nowy monitor zasobów i inne.

nameisnull
z
omgubuntu.co.uk
dodany: 23.04.2026, 20:53:32
  • 328
  • #
    linux
  • #
    ubuntu
  • #
    komputery
  • #
    informatyka
spnt
spnt 24.04.2026, 08:38:58 via Wykop
  • 2
@Zielony34: Skoro "zależy do czego" nie działa, to odpal mi na linuxie pakiet Adobe z którego korzystam codziennie. I nie, linuxowe zamienniki nie są takie same, są gorsze. Żeby nie było, sam jestem fanem linuxa, mam fedore i popos. Ale bez windowsa się czasem nie da i plucie się do ludzi, że mówią "zależy do czego" świadczy jedynie o Twoich wąskich horyzontach. Już nie wspominam nawet o grach online z

1125

Restaurator z Obornik bije swoją pracownice

Właściciel restauracji Millenium w Obornikach uderza swoją pracownice (praktykantke). Powodem była nieobecność dziewczyny w pracy w sobote oraz niedziele, gdy w restauracji był zwiększony ruch. Ojciec dziewczyny już zgłosił sprawe na policje

thorgoth
z
x.com
dodany: 16.04.2026, 14:39:06
  • 189
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    afera
  • #
    pracbaza
  • #
    praca
spnt
spnt 16.04.2026, 21:46:54 via Wykop
  • -4
I już się zaczyna wrzucanie przez wykopkuw wszystkich przedsiębiorców do jednego wora
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tomaszmiller
tomaszmiller
14.04.2026, 07:40:29
  • 3647
Cześć!
Nazywam się Tomek Miller i jestem fizykiem matematycznym (czyli takim ni to fizykiem teoretykiem, ni to matematykiem) oraz popularyzatorem nauki z Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych UJ.

Jeśli nurtują Was kwestie dotyczące zakrzywionej czasoprzestrzeni, kwantowych dziwności albo matematycznych abstrakcji (słowem: typowe tematy dyskusji na imprezie w kuchni albo na klatce schodowej akademika), serdecznie zapraszam na AMA 28 kwietnia o 18:00.

Nie obiecuję, że moje odpowiedzi będą satysfakcjonujące - pewnie często będę pisać "nie wiadomo"
tomaszmiller - Cześć!
Nazywam się Tomek Miller i jestem fizykiem matematycznym (czyli...

źródło: fota1 (1) (1)

Pobierz
  • 241
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spnt
spnt 14.04.2026, 13:25:11 via Wykop
  • 1
@thority: Maca :v
  • Odpowiedz
Vanderwill
Vanderwill
08.04.2026, 11:27:09
  • 1
Kiedyś było Precelkowo.pl ale się zawinęli, idzie jakoś zamówić gdzieś, lub kupić naprawdę zajebiste obwarzanki? Te z Precelkowo niszczyły smakiem, chrupkością, zamawiałeś większą ilość i dostarczał kurier. Stacjonarnie idzie gdzieś kupić? Te z gorący precel to lipa, chodzi mi o klasycznego grubego s-------a. #krakow
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spnt
spnt 08.04.2026, 16:16:12 via Wykop
  • 0
@goferek: w Krakowie na obwarzanki mówi się precle xd
  • Odpowiedz

292

36 lat temu Milicja Obywatelska stała się Policją.

36 lat temu Milicja Obywatelska stała się Policją.

6 kwietnia 1990 r. rząd Tadeusza Mazowieckiego przeprowadził w Sejmie kontraktowym pakiet ustaw znoszących Milicję Obywatelską i Służbę Bezpieczeństwa. Od tej pory funkcjonariusze mieli służyć narodowi i obywatelom, a nie jednej partii. Czy tak jest?

Sekumbomoboko
z
pap.pl
dodany: 06.04.2026, 05:45:54
  • 71
  • #
    polska
  • #
    milicja
  • #
    policja
  • #
    transformcja
spnt
spnt 06.04.2026, 15:47:38 via Wykop
  • 0
@batalona: "fajnoprzyglupy wybraly tuskiegosyna" ile to mówi o człowieku xD
zielona-rzapka
zielona-rzapka
27.03.2026, 20:56:07
  • 4
Czy pokazać babie dermatolog mini pieprzyki na siuraku
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spnt
spnt 27.03.2026, 20:56:49 via Wykop
  • 1
@zielona-rzapka: baba tego dnia widziala 6 przed Twoim i 15 po Twoim wiec mysle ze smialo mozesz
  • Odpowiedz
Famine
Famine
27.03.2026, 20:55:26
  • 8
Pozdrawiam z kolegami
Famine - Pozdrawiam z kolegami

źródło: temp_file2781905376167285844

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spnt
spnt 27.03.2026, 20:56:06 via Wykop
  • 4
@Famine: Escape from Catkov
  • Odpowiedz

641

Amerykańscy Żydzi oskarżają Polaków o "polskiego holokaustu"

Amerykańscy Żydzi oskarżają Polaków o "polskiego holokaustu"

24 marca w dzień pamięci Polaków ratujących Żydów, Amerykańscy Żydzi oskarżają Polaków o 6 milionów ofiar niemieckiego holokaustu

SirPeacefull
z
x.com
dodany: 25.03.2026, 08:41:23
  • 120
  • #
    zydzi
  • #
    ameryka
  • #
    holokaust
  • #
    polska
spnt
spnt 25.03.2026, 13:39:00 via Wykop
  • 1
Mogą mi pomemlać kukułkę
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.08.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 30.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.09.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 18.12.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking