Wpis z mikrobloga

Oto lista rasistów, którzy w znalezisku o ksenofobicznej napaści obywatela USA na parę w sklepie budowlanym wspierali postawę agresora.

@mr_ponglish, @gruby_rychu, @Wykopowicznr1, @Nighthuntero, @Bodhi, @REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU, @czteroch, @pinche_cabron, @Pomaranczowy_krol, @Yossarian00, @meandmymonkey, @stulejman__wspanialy, @A-Tomek-44, @Lketoglutaran, @KlapekZeusa, @Trabancik, @KokosowyEksplorator, @Plp_, @macieyy, @OxygenJunkie, @bunny_porter, @Rustyyyy, @lokomotyva, @moj_wykopowy_login, @kaloszer, @PeriodFromVaginax9, @DrCieplak, @b2_spirit, @lexico, @blisko_kebab, @Klawiszwpace, @Szymon5922, @fizzix, @JanDzbanPL, @Regethor, @SmieszneZakola, @KwasneJablko, @slkt, @NiceshootPL, @al_mighty, @dymion, @go_places, @PozorVlak, @sotarKratos, @bartmx17, @Timer_555, @chest, @Romare, @walohq, @mlesz, @lojccrah, @sterta, @GrafikaUltraHaDe, @kubor_, @siepan, @0-0_0-0, @jakisprostylogin, @AlaskanskieRodeo, @Sajner, @niemajuzsensownychnickow, @walokid, @grodzal, @WarsDman, @MultiGumis, @wonszmorski2137, @Janusz_Rekina, @lolcat5000, @panzergruz, @KoszuliNiePrzytuli, @LukasUK, @Bastianek7, @NaChuiMiTaCHata, @Shv666, @Hogen, @Lelzo, @szumi_ameba, @DawiD860, @drivent, @xsome1, @malinowydzem, @fan_Kazika, @gnt_1, @mestat, @sas1906, @karski, @lubczyk, @PiotrusPan, @juz_usma, @Medafen, @11mac11, @bylem_simpem, @Pietrii, @Andreo, @programista30k, @ojek, @NiesmiesznyPan, @Kalwi, @kaczan34, @Kapitan_Leningrad, @DuzyRomek, @Izumi, @cheeky_90, @Kacaniec, @Megakac, @mamil024, @Makarow, @Tja88, @zelgawis2, @zawek, @marionetek, @Rilv, @legit1234, @Kermit000, @jamaicaknight, @Pawicaa, @marioCNC, @Kiubox, @PWX_07, @tomasz-cilos, @MichailPL, @joseone, @PiesStoiPodDrzwiami, @Blackbeard121, @Derex, @thomcios, @kszksz8, @AndrusZgc, @Narcyz_, @Nutrition, @szymeg, @aligejtor, @kimikini, @jezusnarowerze, @Pulbrum, @ohuicojaturobie, @robinhuud, @Ksemidesdelos, @Jacques-Pierre, @TTomee, @Zawiera_Gluten, @TheBajeczny, @JohnnyPomielony, @AlwaysAbroad, @mejndadi, @straggler2, @panwieczernik, @szahmatt, @szymeq2001, @BArtus, @Zendenn, @Kaloryfe, @kamstrecz, @pussy_destroyer69, @purrminator, @wyimaginowanychlopiec, @PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja, @Brajan_Kowalski, @malkontent, @psychol-denty, @kraszew, @Scabies, @HrabiaJasniePan, @dynamo208, @RandomUser, @endriuXD, @tragerus, @Andilanser, @LetMeCaptureIt, @Tomus1990, @Milkiwaj, @Guy_MontaG, @Xtfdssqadw, @Krzemiec, @FOnline2, @darklords235, @Pndpkf, @andr11u, @Heroina340, @Antihero, @Lucjusz91, @Ukryty-kot, @TheKRMS, @BrainDamageWaffle, @beerus, @biceps35, @Szmalu, @igrek97, @bylem_zielonko, @Glindur, @tuomveri, @BOT_Fergus, @spieshy, @Paukopulos, @JanTadeusz, @axl-rose, @FoorX, @brednyk, @Agresywna_Szyba, @Faxy, @mjenta21, @zolexor, @irma266, @Kyla, @Kratom, @CrytekPL, @KYK_, @Erk700, @Darkuz, @Essdeath, @goothic, @bulba1605, @Loczy, @Tomek696969, @sg553, @timbo_descant, @yamino, @dariuszszill, @tak_bylo21, @siedemnasty, @Kujamandzaro, @Glikol_Propylenowy, @Ares_Live, @Collness, @Kszysztof_2139, @1624294678, @MichaelAngeloo, @chmielek007, @koordiano, @czachon, @Sleepypl, @SpokojnyPan, @freeshooter, @giga_jablecznik, @Razdwa34, @warunkitechniczne, @xcnn, @wujek_mikazjusz, @calban, @Krasparov, @Milioner_z_Choroszczy, @TerazPolska123, @daktyle_w_czekoladzie, @PakaluPapito, @Malinowy_nos, @mikroszkop, @szp96, @BronekLowcaStoneg, @Polskapro, @Ciamon, @Belzdron, @Cynical_Polish_Onion, @troublesomeuncle, @kamilnowa, @PanYpNr1NaWykopie, @Ankjdhe, @lyson96, @Sadeek, @podwozem, @fz-fx, @fungfung, @Persil_w_gelu, @niemorzliwe, @oznaczwroga, @to_ja_warmianin, @neuromancer, @ronaldrogal, @Yogi282

Dzięki @wmja za wykonaną pracę.

Stop mowie nienawiści!

Wołam @a__s @m__b i apeluje o zrobienie porządku. Usunięcie znaleziska nie wystarczy. Wykop to nie miejsce dla rasistów i ksenofobów.

#rasizm #ksenofobia #stobanowdlaprawakow #neuropa
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jendriu: hej kolego,
plusy/minusy na forach internetowych nie mialy sluzyc temu zeby wyrazic swoja aprobate/dezaprobate tylko zeby podbijac interesujace tresci/oznaczac spam. Jak ludzie obecnie z tego mechanizmu korzystaja to ich sprawa - nie jest nigdzie uregulowane. Dla przykladu na lewicujacych forach redditowych ten filmik zdobylby wiele plusow, a ludzie co go plusowali mogliby w komentarzach jechac po agresorze.
  • Odpowiedz
@jendriu …wyobrazić sobie o co chodzi każdemu plusującemu, wytykać ich palcem w stylu „cancel culture” a potem usuwać wszystkie komentarze ()
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@mlesz nie usuwam wszystkich komentarzy, tylko te które potwierdzają, że ich autorzy zostali właściwie zdiagnozowani jako ksenofoby. A to, że odpisują tu głównie tacy to inna sprawa ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@jendriu: nareszcie coś wygrałem! Nigdy w żadnym mirkolosie nic mi nie wypadło aż do.. zaraz.. co to jest.. o boże, o k---a
  • Odpowiedz
plus = aprobata dla treści wpisu


@jendriu: niekoniecznie. Wykopałem ostatnio informację o śmierci Donalda Sutherlanda, ale przecież wcale mu jej nie życzyłem ani mnie ona nie cieszy. Odstaw na trochę wykop, ciepło jest, trochę się zgrzałeś.
  • Odpowiedz