- 7
NiceshootPL via Wykop
- 1
@Scybulko: tu tego jak to się mówi odpalać samoloty
#mecz regen Lahoza z gwizdkiem xD
#mecz szybko sędzia dwaj czerwoną dla Austryjaków i karny dla pessiego bo już więcej nie posędziujesz
ukraina to aktualnie izrael Europy
#ukraina
#ukraina
NiceshootPL via Wykop
- 0
@NiceshootPL: j---ć rosje
@NiceshootPL: Vichy. Zdrowie to podstawa, zacznij od skóry #pdk
źródło: obraz
Pobierz@NiceshootPL: izraelowi
#mecz wspaniały był to mecz, kto tam grał w ogóle?
@NiceshootPL: nie grał ali gholizadeh
Spalińskiemu to chyba jakiś ukrainiec zimnie jedzenie przywiózł bo orka niesamowita z jego strony
#ukraina https://x.com/spalinskipatryk/status/2068718506711949753
#ukraina https://x.com/spalinskipatryk/status/2068718506711949753

#mecz g---o
#mecz Cucurell, jedyny z Chelsea, ktory ogarnia
NiceshootPL via Wykop
- 0
#mecz Niemcy-Francja to zawsze były dobre mecze
#mecz oglądałem przez chwilę meczyki i powiem wam Ekwadorki>p0lki
@NiceshootPL: ale jak polka chce mokebe to jesteście zdziwieni xD
#mecz nie ma c---a że to Szwed jest xD
#mecz Gakpo to przez cały zeszły sezon w Liverpoolu nie miał tylu dobrych akcji co dzisiaj
#mecz Polska wytrzymałaby 6minut
#mecz Balogun nazywa się jak jakaś postać z gumisiów
#mecz Dżeko jest tym kim chciałby być Lewandowski
NiceshootPL via Wykop
- 0
@Klima777: karierę to miał Boniek
#mecz coś czuję że to będzie kolejny nudny mecz
@NiceshootPL wymęczony remis
- chuj
Osiągnięcia
Rocznica
od 28.04.2026Rocznica Mikroblogger
od 19.04.2026Mikroblogger









#mecz