Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko190
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
zelgawis2

zelgawis2

Dołączył 8 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 70657
  • Znaleziska 6135
  • Mikroblog 64522
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 13
khetar
khetar
khetar
28.05.2026, 07:48:22
  • 1
Odlewa ktoś Ahmed Al Maghribi - Kaaf?

Dodatkowo dalej szukam Fragrance World - Kohl
https://wykop.pl/wpis/86253523/czy-ktos-odlewa-moze-fragrance-world-kohl-perfumy

#perfumy
@khetar +4
Czy ktoś odlewa może Fragrance World Kohl?

#perfumy
więcej
khetar - Odlewa ktoś Ahmed Al Maghribi - Kaaf?

Dodatkowo dalej szukam Fragrance Worl...

źródło: 17799543583938972179627882361881

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zelgawis2
zelgawis2 28.05.2026, 20:52:41 via Wykop
  • 2
@Slejpnir: bardzo dobre parametry i bardzo podobny do AF Fierce po 1h. Otwarcie to w zasadzie jedyny minus, jest bardzo specyficzne (ozonowe). Może to za sprawą nuty arbuza? Chociaż mi bardziej to przypomina pieczarkę xD
  • Odpowiedz
epll
epll
28.05.2026, 10:12:03
  • 1
Korzystając z promek kupiłem Rasasi Hawas Black i Shuhrah Pour Homme blind buyem. I tak szczerze jak ktoś się zastanawia to wsm bardzo pozytywne odczucia.

Hawas Black ciekawe ma te nuty zarówno otwarcie jak i po pewnym czasie. No i trwałość to jakieś XD jak popsikałem jedną rękę koło 21 dla testu tak jeszcze rano to czułem mimo prysznica xD
Shuhrah za to totalny mix, liście pomidora wymieszane z nadzieniem pączka różanego
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zelgawis2
zelgawis2 28.05.2026, 20:44:31 via Wykop
  • 1
@kajss: imo Shurah mocno niszowy, ja do ludzi bym się nie odważył go założyć. bardzo mocne parametry. ma vibe klubu nocnego (dym papierosowy+róża). ale w tej cenie, co obecnie można znaleźć, to warta sprawdzenia pozycja.
  • Odpowiedz
JestemFrenem
JestemFrenem
28.05.2026, 16:49:13
  • 0
Dobra, napiszcie mi szczerze opinie, czy ten zapach jest spoko i serio przypomina jpg ultra male

Bo niektorzy piszą, że to brzydki zapach. No, ale ja potem sie zastanawiam czy ktos serio tak pisze, bo brzydki czy tak pisze bo to ładny mainstreimowy zapach i jest typowym narzekaniem, że mainstream jest nudny i dlatego ten zapach jest słaby, a w rzeczywistosci podoba sie wiekszosci odp wazne

#perfumy
JestemFrenem - Dobra, napiszcie mi szczerze opinie, czy ten zapach jest spoko i serio...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zelgawis2
zelgawis2 28.05.2026, 20:29:57 via Wykop
  • 0
@JestemFrenem:

ale ja potem sie zastanawiam czy ktos serio tak pisze, bo brzydki czy tak pisze bo to ładny mainstreimowy zapach i jest typowym narzekaniem, że mainstream jest nudny

tak, na tagu większość powie, że to nudny mainstreamowy zapach. ludziom nie interesującym się perfumami powinien się podobać. jest całkiem podobny do JPG i ma bardzo dobre parametry.
  • Odpowiedz
marek_g
marek_g
16.05.2026, 22:26:53
  • 1
A Izrael na nas wkurzony za wywiad Alicji. Będzie 0 punktów od nich
#eurowizja
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zelgawis2
zelgawis2 16.05.2026, 22:27:26 via Wykop
  • 2
@marek_g: już głosowali. i tak było 0 XDDDD
  • Odpowiedz
skawina
skawina
16.05.2026, 21:44:44
  • 0
1.Rumunia
2.Serbia
3.Włochy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#eurowizja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zelgawis2
zelgawis2 16.05.2026, 21:46:21 via Wykop
  • 1
@skawina: Chorwacja zamiast Włoch i mogę się zgodzić
  • Odpowiedz
jmuhha
jmuhha
16.05.2026, 21:15:29
  • 1
Jak dla mnie 1. Mołdawia 2. Szwecja 3. Niemcy #eurowizja
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zelgawis2
zelgawis2 16.05.2026, 21:17:10 via Wykop
  • 0
@jmuhha: Serbia Chorwacja Rumunia
  • Odpowiedz
marcin-lubin990
marcin-lubin990
marcin-lubin990
16.05.2026, 20:12:14
  • 2
#eurowizja jak oni weszli do finału?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zelgawis2
zelgawis2 16.05.2026, 20:14:11 via Wykop
  • 0
@marcin-lubin990: BANGA RANGA
  • Odpowiedz
jan_3_sobieski
jan_3_sobieski
14.05.2026, 19:23:21
  • 3
Szukam polecajek perfumowych od osób, które mają podobny gust - raczej słodki, kremowy, waniliowy, pudrowy, kwiatowo-waniliowy, trochę „mało klasycznie męski”. Nie szukam typowych męskich perfum, dymu, skóry, oudu ani Aventusowego klimatu.

Mój nos najbardziej lubi zapachy otulające, gładkie, słodkie, ale nie duszące. Najlepiej działają u mnie: wanilia, benzoinowa słodycz, karmel, tonka, irys, puder, lawenda, migdał, heliotrop, kwiat pomarańczy, białe kwiaty, kokos, mango, masło kakaowe czasem miękka owocowość typu guma balonowa albo wiśnia.

Moje główne
jan3sobieski - Szukam polecajek perfumowych od osób, które mają podobny gust - raczej...

źródło: .png

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zelgawis2
zelgawis2 15.05.2026, 11:31:00 via Wykop
  • 1
Szukam szczególnie:tańszych alternatyw/klonów,

1. Mercedes-Benz Club Black

@jan_3_sobieski: FA Liquid Brun

2. Gucci Guilty Elixir pour Homme
  • Odpowiedz
Farezowsky
Farezowsky
06.05.2026, 19:56:26
  • 1
Nie wiem co jest większym skandalem, brak karnego, czy rzekomy przepis mówiący, że w takiej sytuacji karnego nie ma xD

#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zelgawis2
zelgawis2 06.05.2026, 19:58:36 via Wykop
  • 0
@Farezowsky: a dlaczego ten przepis to skandal? skandalem to byłyby takie losowe karne:
zagrożenia żadnego,
drużyna atakująca nie ma nawet piłki,
piłka leci w kierunku przeciwnym do bramki,
gracz zagrywający ręką nie widzi nawet piłki.

litości...
  • Odpowiedz
josedra52
josedra52
28.04.2026, 19:02:04
  • 1
Kropka cfd

#mecz
josedra52 - Kropka cfd

#mecz

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zelgawis2
zelgawis2 28.04.2026, 19:03:04 via Wykop
  • 0
@josedra52: rebus
  • Odpowiedz
polaris1234
polaris1234
polaris1234
28.04.2026, 07:43:57
  • 0
Kupiony na flaconi trwalosc max 1.5h tymczasem próbka 1 ml pachniała 3-4 godziny jak to wyjaśnicie?( ͡° ͜ʖ ͡°)
#perfumy
polaris1234 - Kupiony na flaconi trwalosc max 1.5h tymczasem próbka 1 ml pachniała 3-...

źródło: 1000024942

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zelgawis2
zelgawis2 28.04.2026, 12:17:50 via Wykop
  • 0
@polaris1234: Jakbyś najpierw przetestował z flakonu, a potem z sampla, to byś mówił, że sampel słabo trzyma. Kto pierwszy, ten lepszy. Pierwszy raz nowego zapachu zawsze dla nosa jest najlepszy.
  • Odpowiedz
marek-koperski
marek-koperski
marek-koperski
19.04.2026, 06:03:33
  • 0
#perfumy Dzień dobry Państwu (ʘ‿ʘ) Czy cena ~311zl za refill boisika to okazja, czy raczej standardowa cena promocyjna, ktora pojawia się cyklicznie? Dopiero co kupiłem większy dekant i jestem jeszcze w trakcie testowania, jednak jesli ta cena jest naprawdę korzystna to bym się skusił, ponieważ zapach mi się spodobał
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zelgawis2
zelgawis2 19.04.2026, 15:05:12 via Wykop
  • 1
@marek-koperski: średnio co 2msc jest promka na refill za ~300, więc to standardowa cena raczej
  • Odpowiedz
adeo1987
adeo1987
17.04.2026, 06:22:57
  • 0
Mireczki, jak u Was z parametrami LV IMAGINATION ? Czy bath ma tutaj znaczenie ? #perfumy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zelgawis2
zelgawis2 17.04.2026, 12:03:58 via Wykop
  • 8
Co za baran, wstawia spacje przed pytajnikami?

@kolejne_juz_konto: Co za baran wstawia przecinki tam, gdzie nie powinno ich być?
  • Odpowiedz
ewataewa
ewataewa
09.04.2026, 10:38:58
  • 11
#perfumy Gadam dziś z fryzjerką, czy faktycznie faceci tak się wypachniają przed wizytą.
"może od 1/3 czuć ładny zapach, raczej delikatny i to jest fajne; najgorszy klient to typowy oskarek, który wysiadając z auta pod salonem psika się jakimś mocnym/ostrym/słodkim pachnidłem żeby zaznaczyć teren" :D

Wnioski - brak / 1 salon - próba mało miarodajna :)

PS. ale ja się nie dziwie, tak samo jak dentystom; mają bliski kontakt z
ewataewa - #perfumy Gadam dziś z fryzjerką, czy faktycznie faceci tak się wypachniają...

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-09 124037

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zelgawis2
zelgawis2 09.04.2026, 11:00:03 via Wykop
  • 26
Po 2 naciśnięcia zapachu na każdą pachę żeby nie śmierdziało potem potem.


@paw1470: COOOOOOOOOOOOOOOO
  • Odpowiedz
zelgawis2
zelgawis2 04.04.2026, 13:31:26
  • 216
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#iran #izrael #usa #wojna #bliskiwschod
zelgawis2 - ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#iran #izrael #usa #wojna #bliskiwschod

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RomanKarburator
RomanKarburator
04.04.2026, 19:17:21 via Wypiek
  • 4
@zelgawis2 idealne
  • Odpowiedz
SzlachcicPolny
SzlachcicPolny
04.04.2026, 19:32:42 via Wykop
  • 5
@zelgawis2: http://maketrumptweetseightagain.com
  • Odpowiedz
Piktronik
Piktronik
02.04.2026, 15:13:04
  • 1
Mirki, najlepsze letniczki do 120 zł / 100 ml szukam. Takie na wakacyjne ciepłe dni, co można na siebie wylewać bez opamiętania. Chętnie wypróbuje też jakieś araby.

Póki co zamiennie korzystam z:

4711 Acqua Colonia Blood Orange & Basil 4711
Zara Sunrise On The Red Sand Dunes
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zelgawis2
zelgawis2 02.04.2026, 17:13:34 via Wykop
  • 1
@Piktronik: Z letniaczków w tej cenie +/- to:
Missoni Wave
Hawas Ice
Issey Miyake L'Eau d'Issey PH
Kenzo Homme EDP
Arabiyat
  • Odpowiedz
Kenteris
Kenteris
02.04.2026, 16:41:43
  • 106
Mam dla Was - perfumowych wariatów - trudne pytanie. Jakie są najbardziej mroczne, samcze perfumy jakie znacie? Zapach, w którym mógłby chodzić jakiś Batman. Bym może powiedział: "albo Darth Vader", ale wtedy pewnie dacie jakiegoś Ganymade'a. No i proszę bez kourosów. #perfumy
Kenteris - Mam dla Was - perfumowych wariatów - trudne pytanie. Jakie są najbardziej ...

źródło: darkperfuma

Pobierz
  • 140
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zelgawis2
zelgawis2 02.04.2026, 16:42:23 via Wykop
  • 1
@Kenteris: batman to w CdG Black
  • Odpowiedz
jaroty
jaroty
01.04.2026, 16:48:16
  • 394
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zelgawis2
zelgawis2 02.04.2026, 12:08:58 via Wykop
  • 1
Ale mocny ten PIS nie rządzi od 2lat a dalej rządzi xD


@Kyrtkele: kretynie, państwo to nie tylko Sejm. a pisowcy zabetonowali i upolitycznili o wiele więcej instytucji. DO DZIŚ.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 15.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 17.11.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 12.05.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia