Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko153
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
niemorzliwe
niemorzliwe

niemorzliwe

Dołączył 4 lata i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12124
  • Znaleziska 2822
  • Mikroblog 9302
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 13
Synco
Synco
6 godz. i 20 min temu
  • 2
Roxie usiądź mi na mordzie. Ciekawe czy Lewciu ją tam przecietrzewił w schowku na miotły

#przegryw
Synco - Roxie usiądź mi na mordzie. Ciekawe czy Lewciu ją tam przecietrzewił w schowk...

źródło: 1000040256

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niemorzliwe
niemorzliwe
niemorzliwe 6 godz. i 17 min temu via Android
  • 1
@Synco: chyba nie
  • Odpowiedz
niemorzliwe
niemorzliwe
niemorzliwe 6 godz. i 18 min temu
  • 0
Niech sam się na tenisie i c--j mnie ten sport obchodzi.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
6 godz. i 14 min temu via Android
  • 1
@niemorzliwe: thank you for your valuable insights.
  • Odpowiedz
Jazon
Jazon
8 godz. i 37 min temu
  • 7
#kalistenika #streetworkout #mikrokoksy #silownia
Dipy +50kg, powoli przełamuję psyche po naderwaniu klaty przy dipie +100kg
Jazon - #kalistenika #streetworkout #mikrokoksy #silownia
Dipy +50kg, powoli przełamu...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niemorzliwe
niemorzliwe
niemorzliwe 6 godz. i 19 min temu via Android
  • 5
@Jazon: usiądź sovoe, czipsy sobie otwórz. Po co się tak męczysz?
  • Odpowiedz
Naza_Dzikowski
Naza_Dzikowski
przedwczoraj, 21:12:15
  • 207
IKEA - DaVinci naszych czasów
Naza_Dzikowski - IKEA - DaVinci naszych czasów

źródło: IMG_5134

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niemorzliwe
niemorzliwe
niemorzliwe wczoraj, 07:48:47 via Wykop
  • 1
@Naza_Dzikowski: w ikei takie rozgałęźniki to były już co najmniej 10 lat temu, pewnie 15 lat temu też tam były (nie mówiąc już że od dekad takie coś jest ogólnie znane). Może warszawiak pierwszy raz takie coś zobaczył i jest w szoku.
  • Odpowiedz
PijeWodePoPierogach
PijeWodePoPierogach
PijeWodePoPierogach
wczoraj, 05:44:21
  • 1084
Kolejna ofiara nie dostosowania dróg do prędkości. Czy w koncu drogi zostaną tak zbudowane aby mozna było bezpiecznie z---------ć 300km/h? Czy muszą być kolejne ofiary niekompetencji drogowców? Kolejny raz zbyt wolna jazda zbiera swoje ofiary. Juz dziewiąty motocyklista jadący przepisowo ginie w tym miejscu.

Pamiętajcie, ze to Wy jadąc zgodnie z przepisami stwarzacie zagrożenie dla siebie i innych!

#motoryzacja #motocykle #polskiedrogi
PijeWodePoPierogach - Kolejna ofiara nie dostosowania dróg do prędkości. Czy w koncu ...

źródło: IMG_20260605_073902

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niemorzliwe
niemorzliwe
niemorzliwe wczoraj, 07:45:22 via Wykop
  • 32
@Gjbgghbhhjj: a co ma wysokość OC do częstości ginięcia na zakręcie? motocykl robi stosunkowo małe szkody innym uczestnikom ruchu więc nie wypłaca się dużo z polisy. Zwykle jak jadą zbyt szybko to się przewracają i wypadają z drogi i robią krzywdę głównie sobie.
  • Odpowiedz
niemorzliwe
niemorzliwe
niemorzliwe wczoraj, 07:26:47
  • 0
Mirki tak na szybko chcę kupić bezprzewodową myszkę do grania na laptopie. Jaką polecacie niedrogą i bezproblemową? Nie gram za dużo i nie mam jakichś wielkich preferencji, może poza tym że lubię jak jest parę dodatkowych przycisków programowalnych.

#gaming #myszki #pcmasterrace
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niemorzliwe
niemorzliwe
niemorzliwe przedwczoraj, 18:06:00
  • 1
Nie umiem jeść zdrowo. Męczy mnie różnorodność którą trzeba mieć w jadłospisie żeby było zdrowo.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1770

Szok na Wyspach po śmierci Polaka. Umierał w kajdankach

Szok na Wyspach po śmierci Polaka. Umierał w kajdankach

W Wielkiej Brytanii wybuchła fala protestów po publikacji nagrania z interwencji policji wobec 18-letniego Henry'ego Nowaka, studenta polskiego pochodzenia. Chłopak został śmiertelnie ugodzony nożem, jednak funkcjonariusze uznali go za sprawcę i skuli kajdankami, ignorując jego prośby o pomoc. Nagra

grzysztof
z
youtube.com
dodany: przedwczoraj, 10:23:06
  • 166
  • #
    uk
  • #
    emigracja
  • #
    anglia
  • #
    wielkabrytania
  • #
    swiat
  • #
    europa
niemorzliwe
niemorzliwe
niemorzliwe przedwczoraj, 18:02:47 via Android
  • 7
@JanPustostan: polki szarpałyby jak reksio szynkę. Wystarczy bilet do Polski i będzie miał harem.
Ulquiorra
Ulquiorra
03.06.2026, 19:23:40
  • 4
Kurde Panowie aż nie wiem co o tym myśleć, z jednej strony prymitywne ze strony chłopa, z drugiej overreact conajmniej na jakąś 20 minutowe nagabwyanie ( ಠ_ಠ)

#przegryw #tinder
Ulquiorra - Kurde Panowie aż nie wiem co o tym myśleć, z jednej strony prymitywne ze ...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niemorzliwe
niemorzliwe
niemorzliwe 03.06.2026, 19:28:42 via Android
  • 3
@Ulquiorra: z-----a baba
  • Odpowiedz

3220

Wrze w Wielkiej Brytanii po zabójstwie Polaka. Ludzie wyszli na ulice

Pokaż treści 18+

Wrze w Wielkiej Brytanii po zabójstwie Polaka. Ludzie wyszli na ulice

W Southampton na południu Anglii wybuchły zamieszki po tym, jak policja opublikowała nagranie, na którym funkcjonariusze

buont666
z
onet.pl
dodany: 03.06.2026, 07:30:24
  • 434
  • #
    polska
  • #
    anglia
  • #
    wielkabrytania
niemorzliwe
niemorzliwe
niemorzliwe 03.06.2026, 14:12:41 via Android
  • 27
Wielka Brytania jest już stracona. Ważne stanowiska polityczne już są obsadzone przez imigrantów i ich potomków.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Jonasz-Kiszke-Mikke
Jonasz-Kiszke-Mikke
03.06.2026, 11:41:05
  • 28
#kiszak #gry
Jonasz-Kiszke-Mikke - #kiszak #gry

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niemorzliwe
niemorzliwe
niemorzliwe 03.06.2026, 11:47:14 via Android
  • 0
@Jonasz-Kiszke-Mikke: myślałem że ten ziemniak to nawiązanie do Portal 2
  • Odpowiedz

66

Lek na reumatyzm nadzieją w walce z depresją

Lek na reumatyzm nadzieją w walce z depresją

Brytyjskie badanie wykazało, że tocilizumab - lek na zapalenie stawów - pomaga w depresji lekopornej poprzez wygaszanie stanów zapalnych. Aż 54% pacjentów przyjmujących ten lek osiągnęło remisję, czyli zostało wyleczonych z objawów. To krok milowy w kierunku psychiatrii spersonalizowanej.

Korda
z
bristolbrc.nihr.ac.uk
dodany: 02.06.2026, 18:13:32
  • 27
  • #
    medycyna
  • #
    nauka
  • #
    zdrowie
  • #
    depresja
  • #
    psychiatria
  • #
    psychologia
niemorzliwe
niemorzliwe
niemorzliwe 02.06.2026, 23:35:20 via Android
  • 1
@KollA: można jeść makaron konjac
niemorzliwe
niemorzliwe
niemorzliwe 01.06.2026, 10:27:33
  • 0
Opona do wymiany czy do naprawy?

Ten metal był prawie cały wbity, gdzieś pod domem musiało się to stać bo powietrze szybko uciekało więc daleko bym nie dojechał, a jak wysiadłem to słyszałem syczenie.

#samochody #opony
niemorzliwe - Opona do wymiany czy do naprawy? 

Ten metal był prawie cały wbity, gdz...

źródło: 1000068179

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niemorzliwe
niemorzliwe
niemorzliwe
Autor
01.06.2026, 10:35:02 via Android
  • 1
@Foxbat: najgorzej że pieca nie mam.
  • Odpowiedz
niemorzliwe
niemorzliwe
niemorzliwe
Autor
01.06.2026, 16:36:04 via Android
  • 1
@ashmedai: znalazłem używaną z podobna głębokościa bieżnika. Też byłem u gumiarza i odmówił naprawy. Nie będę ryzykował.

Na razie nie przekraczam 70 na tym chińskim patencie
niemorzliwe - @ashmedai: znalazłem używaną z podobna głębokościa bieżnika. Też byłem ...

źródło: 1000068181

Pobierz
  • Odpowiedz

761

Dlaczego z męskich problemów można drwić? O innej twarzy nierówności

Dlaczego z męskich problemów można drwić? O innej twarzy nierówności

Wicenaczelny Pulsu Biznesu poleca: "Przejmująca książka Mężczyźni. O nierówności płci pokazuje, że wiele problemów społecznych w Polsce ma twarz mężczyzny, co utrudnia ich rozwiązanie."

schmorgpl
z
pb.pl
dodany: 31.05.2026, 15:12:05
  • 163
  • #
    mezczyzni
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    ksiazka
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    polskiepato
niemorzliwe
niemorzliwe
niemorzliwe 01.06.2026, 09:47:40 via Android
  • 41
@Cadfael: i dokładnie potwierdzasz to co jest zarzucane kobietom. Dla kobiet przeciętnie wyglądający facet jest poniżej przeciętnej. Nie jest to wina kobiet ale ich natury.
niemorzliwe
niemorzliwe
niemorzliwe 01.06.2026, 10:16:34 via Android
  • 10
@Cadfael: wina jest społeczeństwa, globalizacji, internetu, social mediów, tindera. Jak ludzie żyli w małych społecznościach to powiedzmy było dwóch przystojnych którzy od razu byli zaręczeni z najładniejszymi pannami, a reszta jakoś musiała się dopasować. Nikt nie brał nikogo z litości tylko z obawy przed samotnością. Teraz jest nadzieja że chad z kolejnego profilu na insta czy tinderze się odezwie, jak nie ten to kolejny, jak nie z mojego miasta to
model_trzy_zmianowy
model_trzy_zmianowy
01.06.2026, 09:41:07
  • 9
#programista15k #programowanie #kolchoz #korposwiat #pracbaza #praca #pracait
modeltrzyzmianowy - #programista15k #programowanie #kolchoz #korposwiat #pracbaza #pr...

źródło: e044bca3-d98a-441a-a2cb-f3e1ccfb3d3f

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niemorzliwe
niemorzliwe
niemorzliwe 01.06.2026, 09:48:51 via Android
  • 0
@model_trzy_zmianowy: dodaj do tego jeszcze konowałów
  • Odpowiedz
JaNieGejJaPapiesz
JaNieGejJaPapiesz
30.05.2026, 06:59:29
  • 9
Następny telefon tez se może kupie skladany ale to pewnie za 3-4 lata
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niemorzliwe
niemorzliwe
niemorzliwe 30.05.2026, 07:02:46 via Android
  • 1
@JaNieGejJaPapiesz: a składaniec wytrzyma tyle lat?
  • Odpowiedz
Autochton_Mazurski
Autochton_Mazurski
28.05.2026, 14:18:40
  • 0
Czy lubicie palić ziółko?

Czy jeśli chodzi o palenie zioła, to jesteś jaroszem?

  • Tak 79.2% (19)
  • Nie 20.8% (5)

Oddanych głosów: 24

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niemorzliwe
niemorzliwe
niemorzliwe 28.05.2026, 14:29:06 via Android
  • 0
@kingcel: nie warto
  • Odpowiedz
testuser
testuser
testuser
26.05.2026, 10:00:06
  • 1
⛽ Nowe maksymalne ceny paliw (od 2026.05.27)

PB95: 6.42 zł/l (netto: 5.94 zł/l)
PB98: 6.96 zł/l (netto: 6.44 zł/l)
ON: 6.75 zł/l (netto: 6.25 zł/l)

Źródło:
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niemorzliwe
niemorzliwe
niemorzliwe 26.05.2026, 10:15:14 via Android
  • 0
@testuser: jako benzyniarz mowie j---ć LPG i Diesla
  • Odpowiedz
niemorzliwe
niemorzliwe
niemorzliwe 26.05.2026, 12:43:10 via Android
  • 0
@Robertuss: chyba ty
  • Odpowiedz
niemorzliwe
niemorzliwe
niemorzliwe 26.05.2026, 14:23:36 via Android
  • 0
@r5678: na motorynce będziesz miał jeszcze taniej
  • Odpowiedz
niemorzliwe
niemorzliwe
niemorzliwe 26.05.2026, 14:31:00 via Android
  • 0
@r5678: to tak samo jak diesel albo LPG
  • Odpowiedz
niemorzliwe
niemorzliwe
niemorzliwe 26.05.2026, 14:42:55 via Android
  • 0
@r5678: większe możliwości jak masz ciągnik rolniczy albo ciężarówkę. W osobówce to proszę cię ale benzyna daje większy komfort i spokojną głowę. Jeśli nie masz nawyków kuweciarza to dobrze się zatrzymać co parę godzin jazdy tak czy inaczej a nie robić 1200 km na strzała z butelką nestea między nogami
  • Odpowiedz
niemorzliwe
niemorzliwe
niemorzliwe 26.05.2026, 15:17:56 via Android
  • 0
@r5678: ja nic z tych rzeczy nie robię. Za to Diesel po mieście jest idealny i wcale nie ma z nim problemów. No może mam takie poglądy bo jeżdżę w miarę nowymi samochodami i wiem że benzyna=spokój, Diesel=zawsze coś
  • Odpowiedz
niemorzliwe
niemorzliwe
niemorzliwe 26.05.2026, 15:47:22 via Android
  • 0
@r5678: ja tam ogólnie zawsze mówię j---ć diesla bo smrodzą strasznie. Szczególnie jak ktoś kupuje diesla żeby się po mieście kręcić
  • Odpowiedz
niemorzliwe
niemorzliwe
niemorzliwe 26.05.2026, 16:16:09 via Android
  • 0
@r5678: co2 dla mnie ma drugorzędne znaczenie, a Diesel i tak emituje więcej sumarycznie szkodliwych substancji niż benzyna. Nox, węglowodory aromatyczne, cząsteczki stałe coś pominąłem? Jeśli nawet jakiś producent twierdzi że jego diesel jest czysty to mu nie wierzę, szczególnie jeśli to producent niemiecki. Chyba tylko mazda nie kłamała w emisjach. Niemcy chcieli swoje diesle w których mieli patenty przepchać jaki cudownego silniki nawet do samochodówki miejskich no i d--a.
  • Odpowiedz
MatthewN
MatthewN
26.05.2026, 12:14:48
  • 5
#codziennaemmastone 2259/x

Emma Stone
"Eddington" - Los Angeles Premiere
2025
MatthewN - #codziennaemmastone 2259/x

Emma Stone
"Eddington" - Los Angeles Premiere
...

źródło: emmastone2259

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niemorzliwe
niemorzliwe
niemorzliwe 26.05.2026, 12:21:25 via Android
  • 0
@MatthewN: ale Grażynka się z niej zrobiła
  • Odpowiedz

810

Bandyta ze Straszyna skopał kobietę w jej samochodzie.

Bandyta ze Straszyna skopał kobietę w jej samochodzie.

Funkcjonariusze policji zabezpieczyli już materiał dowodowy dostarczony przez kierowcę, który wykonał nagranie. Wideo, na którym wyraźnie widać numery rejestracyjne pojazdu napastnika oraz sam moment napaści stanowią kluczowy dowód w sprawie. Policja dąży do ustalenia tożsamości sprawcy.

wykoppltakastronazobrazkami
z
x.com
dodany: 25.05.2026, 10:12:41
  • 180
  • #
    polska
  • #
    patologiazewsi
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    polskiedrogi
  • #
    samochodoza
  • #
    stopcham
niemorzliwe
niemorzliwe
niemorzliwe 26.05.2026, 12:18:28 via Android
  • 1
@Anomalocaracid: dokładnie. Pewnie okazaloby się że wymusiła na nim pierwszeństwo, albo nie chciała go wpiscic, albo o zgrozo, jechała 40kmh na pięćdziesiątce i wtedy każdy sąd by powiedział że miał prawo ją skopać.
niemorzliwe
niemorzliwe
niemorzliwe 26.05.2026, 12:19:59 via Android
  • 0
@Janski1955: ale to nie było pobicie
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >

facecik

  • Konowały zrujnowały ten kraj.

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 19.11.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 02.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.09.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 15.06.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking