Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
PWX_07

PWX_07

Dołączył 6 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 79310
  • Znaleziska 3854
  • Mikroblog 75456
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 2
OdcienZieleni
OdcienZieleni
OdcienZieleni
14.06.2026, 14:51:05
  • 0
#tenis przegra to, nasi nie maja psychy mistrzów
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PWX_07
PWX_07 14.06.2026, 15:06:47 via Wykop
  • 3
@OdcienZieleni: wygrał to, nasi mają psychę mistrzów
  • Odpowiedz
PWX_07
PWX_07 14.06.2026, 15:04:24
  • 3
LETS GOO KAMILL LETS GOO
#tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

markhausen
markhausen
markhausen
14.06.2026, 14:59:42
  • 6
#tenis Łam go

PS. Kibice jakby na meczu ligowej piłki nożnej byli xD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PWX_07
PWX_07 14.06.2026, 15:01:56 via Wykop
  • 2
@markhausen: tam jeden był taki z piwkiem w ręce i cały na biało czerwono ubrany ze zmęczona twarzą, także chyba są
  • Odpowiedz
PWX_07
PWX_07 30.05.2026, 19:01:39
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Karling
Karling
Karling
30.05.2026, 18:57:56
  • 105
#mecz Nie chce być rasistowski, ale czarni to potrafią strzelać chyba tylko z pistoletu xD.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PWX_07
PWX_07 30.05.2026, 18:59:20 via Wykop
  • 31
@Karling: nawet pistoletu trzymać nie potrafią
PWX_07 - @Karling: nawet pistoletu trzymać nie potrafią

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
PWX_07
PWX_07 30.05.2026, 18:56:02
  • 0
xdddd ale g---o
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

n-ke
n-ke
n-ke
17.05.2026, 17:36:01
  • 4
Pan Żelazko pociągną typa, druga żółta, czerwona, do widzenia. Augustyniak dosłownie rzucił gościem o glebe, plus udział w przepychance, żółta kartka, gramy dalej. Kocham sędziowanie w tej lidze XD #mecz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PWX_07
PWX_07 17.05.2026, 17:38:32 via Wykop
  • 1
@n-ke: zwykły faul taktyczny
PWX_07 - @n-ke: zwykły faul taktyczny

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
WolnyBLN
WolnyBLN
17.05.2026, 17:22:27
  • 544
#mecz
WolnyBLN - #mecz

źródło: image

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PWX_07
PWX_07 17.05.2026, 17:32:32 via Wykop
  • 9
@WolnyBLN:
PWX_07 - @WolnyBLN:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
PWX_07
PWX_07 17.05.2026, 17:27:16
  • 38
tu może być twoja reklama
#mecz
PWX_07 - tu może być twoja reklama 
#mecz

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

meandmymonkey
meandmymonkey
meandmymonkey
17.05.2026, 18:48:23 via Wykop
  • 0
@PWX_07: Ale jak to?

"Gdańsk - Warszawa - wspólna sprawa"
  • Odpowiedz
talmudyczny_triumfalizm
talmudyczny_triumfalizm
18.05.2026, 00:21:01 via Android
  • 1
@meandmymonkey urwales się z lat 80?
  • Odpowiedz
PWX_07
PWX_07 17.05.2026, 17:22:15
  • 5
Ten płaczący dzieciak xdd OSTATNIA SZANSA ZOBACZYĆ ... Z GDAŃSKA
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PWX_07
PWX_07 17.05.2026, 17:21:26
  • 1
Mamy Chielliniego w domu
#mecz
PWX_07 - Mamy Chielliniego w domu 
#mecz

źródło: 1000096738

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PWX_07
PWX_07 17.04.2026, 20:34:00
  • 9
I nie mogliby tacy azjaci sędziować zamiast takich "sędziów" jak ta pała Slavko Vincić?
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DavyJoness
DavyJoness
17.04.2026, 20:56:56 via Wykop
  • 0
@PWX_07: azjatyccy sedziowie maja honor, i jakby dali sie okpić kradzieżą znaku to popełniliby sepuku, a nie udawali niewiniątka
  • Odpowiedz
Penernik
Penernik
17.04.2026, 21:00:30 via Wykop
  • 0
@DavyJoness: i tu mamy odpowiedź czemu nie sędziują
  • Odpowiedz
Petururururu
Petururururu
Petururururu
14.04.2026, 20:52:28
  • 2
#mecz
Dziadek z tablicą skrócił mecz o 20 sekund.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PWX_07
PWX_07 14.04.2026, 20:54:26 via Wykop
  • 0
@WolnyBLN: ustawiaj to szybciej dziadek
  • Odpowiedz
PWX_07
PWX_07 14.04.2026, 20:21:09
  • 7
LEWY NIGDY BY SIĘ TAK NIE USTAWIŁ NA SPALONYM #mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RadioaktywnyBorsuk
RadioaktywnyBorsuk
14.04.2026, 20:22:08 via Wypiek
  • 1
@PWX_07 wielkie umysły myślą podobnie
RadioaktywnyBorsuk - @PWX_07 wielkie umysły myślą podobnie

źródło: image_picker_6E878A63-9E3A-41D0-A5D1-34725B5EE7CF-87611-000016D85C24F94C

Pobierz
  • Odpowiedz
PWX_07
PWX_07 11.04.2026, 20:12:39
  • 1
#mecz dajcie spokój
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PWX_07
PWX_07 07.04.2026, 20:04:54
  • 0
#mecz XDDDDDDD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tyrytyty
tyrytyty
06.04.2026, 17:35:43
  • 16
Następne 3 mecze są o puchary, potem 4 o utrzymanie xD

#mecz #legia
tyrytyty - Następne 3 mecze są o puchary, potem 4 o utrzymanie xD

#mecz #legia

źródło: 1000014860

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PWX_07
PWX_07 06.04.2026, 17:39:00 via Wykop
  • 0
@tyrytyty: 4 o puchary a potem 3 o utrzymanie
  • Odpowiedz
PWX_07
PWX_07 06.04.2026, 17:32:21
  • 0
mówiłem wam że legia nigdy nie spadnie
#mecz
PWX_07 - mówiłem wam że legia nigdy nie spadnie
#mecz

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PWX_07
PWX_07
Autor
06.04.2026, 17:35:01 via Wykop
  • 0
@wujekjanek: ekstraklasa jest zbyt nieprzewidywalna na wysokie stawki, poza tym pół kebsa będzie
  • Odpowiedz
eenie-meenie
eenie-meenie
eenie-meenie
06.04.2026, 16:41:18
  • 4
#mecz Błagam, tylko nie chwalcie tego zyeba, bo coś trafił (pierwsza znów przypadkiem i fartem jak s------t) - wliczając gola, który dał awans do LK, per saldo to Legia przez niego (mowa tylko jego g---o-pudłach i paralitycznych zagrania w sytuacjach 100+%) będzie jakieś 20 dużych baniek w plecy. Nawet z Gualskim czy Szczurinem puchary by były, plus strata z puli transmisji (im niżej tym mniej). Już nie mówię o potencjalnym
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PWX_07
PWX_07 06.04.2026, 16:43:18 via Wykop
  • 1
@eenie-meenie: Adamski strzelił miletom
  • Odpowiedz
KebabZostrymSosem
KebabZostrymSosem
06.04.2026, 16:39:20
  • 10
#mecz XD
KebabZostrymSosem - #mecz XD

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PWX_07
PWX_07 06.04.2026, 16:41:23 via Wykop
  • 3
@KebabZostrymSosem: vibe
PWX_07 - @KebabZostrymSosem: vibe

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 15.12.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 16.05.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking