Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Glikol_Propylenowy

Glikol_Propylenowy

Dołączył 6 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 82697
  • Znaleziska 29321
  • Mikroblog 53376
  • Obserwujący 48
  • Obserwowane 67
Headcrab_B
Headcrab_B
02.06.2026, 12:47:20
  • 633
Tak wg ECPU wygląda 14-latka.

#ecpu #wtf #bekazpodludzi
Headcrab_B - Tak wg ECPU wygląda 14-latka.

#ecpu #wtf #bekazpodludzi

źródło: 3867

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Glikol_Propylenowy
Glikol_Propylenowy 03.06.2026, 05:36:13 via Wykop
  • 0
@DEMONzSZAFY: i to jeszcze fałszywe
  • Odpowiedz
dawid-hopek
dawid-hopek
02.06.2026, 06:02:13
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Glikol_Propylenowy
Glikol_Propylenowy 02.06.2026, 07:16:14 via Wykop
  • 0
@dawid-hopek: ma większą łapę ode mnie. A chodzę na siłkę (ꖘ⏏ꖘ)
  • Odpowiedz
Glikol_Propylenowy
Glikol_Propylenowy 03.06.2026, 05:31:58 via Wykop
  • 0
@Fjubens: chyba do bufetu
  • Odpowiedz
ggs-hg
ggs-hg
01.06.2026, 15:42:33
  • 240
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Glikol_Propylenowy
Glikol_Propylenowy 02.06.2026, 07:05:11 via Wykop
  • 0
@ggs-hg: Ja tam bym podp3rdolil do skarbówki, za brak zgłoszenia darowizny ( zgłasza obdarowywany) Musiała by oddać 75% wartości pierścionka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

2358

Polska firma wyrzucona z inwestycji we Lwowie. "To kradzież w biały dzień"

Miasto Lwów wyrzuciło polskiego wykonawcę Control Process z budowy, choć ten robił wszystko zgodnie z kontraktem i wygrał wszystkie sprawy przed międzynarodowymi sądami. Miasto nie dopuszcza go nawet do pozostawionego na terenie budowy sprzętu o wartości prawie 10 mln euro

ScypioAfricanus
z
businessinsider.com.pl
dodany: 01.06.2026, 20:45:31
  • 290
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    biznes
  • #
    gospodarka
  • #
    afera
Glikol_Propylenowy
Glikol_Propylenowy 02.06.2026, 05:44:47 via Wykop
  • 14
Powinna pojawić się nota dyplomatyczna i jasne stanowisko kogoś z rządu, który wystąpi do strony ukraińskiej o respektowanie umów i wyroków niezależnych sądów europejskich.


@ragnarok-asgartus: Sikorski już pisze note xD
Glikol_Propylenowy
Glikol_Propylenowy 02.06.2026, 05:46:03 via Wykop
  • 0
I co Wykopki, uśmiechacie się? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Glikol_Propylenowy
Glikol_Propylenowy 02.06.2026, 05:48:12 via Wykop
  • 2
@Glikol_Propylenowy: oj, jakiegoś uśmiechniętego zabolało, chyba smutny siedzi, że dał minusa, nie smuć się, przecież mamy takie cudowne rzędy na które głosowałoś.
Glikol_Propylenowy
Glikol_Propylenowy 02.06.2026, 06:52:31 via Wykop
  • 2
@paliwoda: To już pretensje do autokorekty w telefonie, a nie do mnie. ¯\(ツ)/¯

955

Awantura w lokalu w centrum Lublina. Obywatel Zimbabwe zaatakował mężczyznę.

Uderzył mężczyznę w głowę trzymaną w ręku szklanką z piwem. Poszkodowany 40-latek trafił do szpitala. Obywatel Zimbabwe trafił do izby wytrzeźwień. Napastnik był agresywny. Na szczęście szklanka trafiła w tył głowy, a nie w twarz czy w szyje. U zaatakowanego pojawiło się silne krwawienie

kapitan-serwatka
z
lublin112.pl
dodany: 01.06.2026, 15:19:22
  • 170
  • #
    lublin
  • #
    zimbabwe
  • #
    imigranci
  • #
    polska
  • #
    policja
Glikol_Propylenowy
Glikol_Propylenowy 02.06.2026, 06:20:18 via Wykop
  • 13
@MalaBala: no to rektor uczelni powinien dostać zarzuty.
Glikol_Propylenowy
Glikol_Propylenowy 02.06.2026, 06:20:57 via Wykop
  • 7
@MalaBala: Ty na pewno
Qurvinox
Qurvinox
02.06.2026, 04:29:15
  • 1255
W całym tym społeczeństwie już chyba nie chodzi o przekraczanie prędkości, palenie na balkonach czy trzymanie szczekających psów w mieszkaniach. Tylko bezczelność ludzi. Liczy się tylko ja i mój czubek nosa.

A BO SAMOCHODY SĄ NOWSZE I BEZPIECZNIEJSZE
No ale jak jeb**iesz człowieka to ten nowszy nie jest. Poza tym większa prędkość to większy hałas i spalanie

MÓJ BALKON I BĘDĘ NA NIM ROBIŁ CO BĘDĘ CHCIAŁ
  • 190
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Glikol_Propylenowy
Glikol_Propylenowy 02.06.2026, 05:53:28 via Wykop
  • 1
@vieniasn: przecież ty nie masz prawa jazdy
  • Odpowiedz

2131

Skandal w krakowskim liceum

Pokaż treści 18+

Skandal w krakowskim liceum

17-letnia uczennica przy użyciu sztucznej inteligencji miała stworzyć materiały pornograficzne z udziałem młodszej koleżanki ze szkoły. Sprawa jest poważna. Jednak to właśnie 17-latka i jej mama czują się poszkodowane. Zarzucają policji, że podczas interwencji ich prawa zostały złamane.

duperele
z
krakow.tvp.pl
dodany: 31.05.2026, 17:15:41
  • 307
  • #
    krakow
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    afera
  • #
    edukacja
  • #
    szkola
Glikol_Propylenowy
Glikol_Propylenowy 01.06.2026, 14:08:27 via Wykop
  • 0
@jagoslau: No to sędziowie mają być niezależni i mieć własną interpretację prawa, czy zależni od konkretnej władzy czyli na moment bieżący władzy Jaśnie oświeconego Donalda Tuska? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

322

Kupujcie chińskie roboty - wasze dane powędrują do Pekinu za darmo

Kupujcie chińskie roboty - wasze dane powędrują do Pekinu za darmo

Towarzysze z Komunistycznej Partii Chin zawsze chętnie pokazują tańczące automaty.

Helikon
z
zmescience.com
dodany: 19.05.2026, 11:50:28
  • 187
  • #
    technologia
  • #
    roboty
  • #
    chiny
  • #
    cyberbezpieczenstwo
Glikol_Propylenowy
Glikol_Propylenowy 20.05.2026, 05:56:08 via Wykop
  • -2
@bubub: no i co mu to da?
Glikol_Propylenowy
Glikol_Propylenowy 20.05.2026, 05:57:05 via Wykop
  • 0
Dla Polaka nie może byc zbyt tanio, musi być drogo żeby Polak nie zapomniał jak się z--------a za miskę ryżu
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Glikol_Propylenowy
Glikol_Propylenowy 20.05.2026, 17:27:56 via Wykop
  • -2
@TwojOsobistyLewak: Odkurzacz - profiler całych społeczności xD
Glikol_Propylenowy
Glikol_Propylenowy 31.05.2026, 09:57:35 via Wykop
  • 0
@bubub: Tak, bo amerykańskie
, koreańskie czy inne zagraniczne firmy nie szpiegują dokładnie tak samo xD, ale o tym już nie ma słowa w artykule.
Glikol_Propylenowy
Glikol_Propylenowy 01.06.2026, 05:03:45 via Wykop
  • -1
@bubub: Jak nie twierdzi, bo nie do końca rozumiem?
WolnyBLN
WolnyBLN
29.05.2026, 04:16:56
  • 570
Teoretycznie mógłbym być na czas w pracy, ale za spóźnienie nie ma żadnych konsekwencji, więc wybór jest prosty.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Glikol_Propylenowy
Glikol_Propylenowy 29.05.2026, 05:18:58 via Wykop
  • 14
@Krachu: wystarczy zrobić im podobna awanturę kiedy same się spóźnia i już trzymają język za zębami. O ile nie jesteście przegrywami oczywiście xD
  • Odpowiedz
antistar1
antistar1
28.05.2026, 04:06:57
  • 45
#przegryw
Wsiadłem w autobus i jadę do kołchozu. Czemu nie pojadę autem? Ponieważ nie mam auta ani prawa jazdy.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Glikol_Propylenowy
Glikol_Propylenowy 28.05.2026, 05:23:15 via Wykop
  • 0
@antistar1: to.na co wydajesz hajs z kołchozu?
  • Odpowiedz
Glikol_Propylenowy
Glikol_Propylenowy 28.05.2026, 06:02:09 via Wykop
  • 0
@antistar1: a na co? Jeśli coś ważnego, to może lepiej odpuścić sobie kupno gruza, bo auto to i tak skarbonka bez dna szczególnie jeśli zaczyna się coś w nim ebac
  • Odpowiedz
Glikol_Propylenowy
Glikol_Propylenowy 28.05.2026, 09:06:30 via Wykop
  • 0
@antistar1: A to i tak nie dasz rady uzbierać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

761

W Gdańsku na Święto Wolności i Praw Obywatelskich zaproszono skazaną Dodę

W Gdańsku na Święto Wolności i Praw Obywatelskich zaproszono skazaną Dodę

Doda opowie "jak ocalić własną niezależność w świecie, który nieustannie próbuje narzucić nam sztywne ramy". Dorota Doda Rabczewska została prawomocnie skazana w styczniu 2025 roku na rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata oraz 100 tys. zł grzywny. Wyrok dotyczył zlecenia zastraszania.

macz
z
4czerwca.gdansk.pl
dodany: 27.05.2026, 12:14:00
  • 65
  • #
    gdansk
  • #
    4czerwca
  • #
    doda
  • #
    konferencja
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    patologiazmiasta
Glikol_Propylenowy
Glikol_Propylenowy 28.05.2026, 08:54:19 via Wykop
  • 2
I za nasze podatki dostanie jeszcze piękna emeryturę. Uśmiechacie się?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

735

Burza wokół studentów z Afryki w Lublinie. Uczelnie murem za studentami.

Klasycznie .Prywatyzacja zysków. Uspołecznienie kosztów. Jak w ubiegłym roku jechałem na święta do rodziców nie widziałem ani jednego białego. Dzielnica Lublina Czechów zmienia się w murzynowo. Na tzw. Akademii WSEI są kierunki tylko dla wiadomo kogo. Z nich tacy studenci jak ze mnie tancerka.

tomekk125
z
jawnylublin.pl
dodany: 27.05.2026, 16:20:32
  • 122
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    gospodarka
  • #
    heheszki
Glikol_Propylenowy
Glikol_Propylenowy 28.05.2026, 05:16:04 via Wykop
  • 2
Nie będę teraz przeglądać social mediów między 2015 a 2023 w poszukiwaniu wpisów wyborców konferencji. Nie mam autyzmu.


@SpaceMonkey: No to nieźle, coś sobie wymyślasz, oczerniasz, a jak ktoś zapyta czy ma pan dowód, to odpowiadasz że nie masz autyzmu żeby go szukać. Fakt, nie masz autyzmu, jesteś po prostu totalnie zindoktrynowanym silniczkiem bez mózgu, kierującym się emocjami.

492

Jednostka Sił Zbrojnych Ukrainy z kontrowersyjnym imieniem. Polska reaguje

Jednostka Sił Zbrojnych Ukrainy z kontrowersyjnym imieniem. Polska reaguje

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski zdecydował o nadaniu jednej z jednostek Sił Zbrojnych Ukrainy imienia "Bohaterów UPA". Ukraińska Powstańcza Armia, której dotyczy ta decyzja, jest w Polsce uznawana za odpowiedzialną za masowe zbrodnie na ludności polskiej na Wołyniu.

rybak_fischermann
z
onet.pl
dodany: 27.05.2026, 11:41:18
  • 128
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    wojsko
  • #
    wojna
  • #
    upa
  • #
    polityka
Glikol_Propylenowy
Glikol_Propylenowy 27.05.2026, 12:24:21 via Wykop
  • 48
szczerze nie obchodzi mnie pod jaką flagą, jeśli to ich zmotywuje do wydajniejszej likwidacji moskali.


@Unifokalizacja: No jasne, niech sobie nazistowska od razu dadzą. Btw, nikt Cię nie pytał, czy Cię to obchodzi, czy nie, skoro nie obchodzi, to po co się tu udzielasz?
Banderyzm trzeba wyplenić, bo to zbrodnicza ideologia, a ludzie którzy ten ruch założyli, wspierali i tak dalej powinni zostac wyrzuceni na śmietnik historii, koniec i kropka.
Glikol_Propylenowy
Glikol_Propylenowy 27.05.2026, 17:22:54 via Wykop
  • 3
@osberth: uuuuu, czyli twierdzisz, że Onet szerzy rosyjska propagandę?
Glikol_Propylenowy
Glikol_Propylenowy 27.05.2026, 17:56:18 via Wykop
  • 6
@debiec: Afera podkarpacka to protip gdzie tych kwitów szukać
PierdekAlonso
PierdekAlonso
27.05.2026, 11:40:55
  • 30
Przerażające jest jaką wode z mózgu robi #xtb ludziom. Gdzie nie wejde, to mi wyskakuje XTB, mam wrażenie, że jutro rano jak wstane i otworze lodówke to mi z lodówki szczur wyskoczy. #gielda powoli staje sie najpopularniejszym tagiem na wykopie. Za sprawą ekstremalnie agresywnego marketingu marki XTB coraz wiecej osób stało się "inwestorami". To jest chore, bo giełda to realnie h----d ustawiony podobnie jak kasyno, ponad 90% "inwestorów"
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Glikol_Propylenowy
Glikol_Propylenowy 27.05.2026, 13:28:47 via Wykop
  • 2
@PierdekAlonso: Nie, giełda to nie jest kasyno, jedyne z czym mógłbym ją porównać jeśli chodzi o h----d, to z pokerem. Oprócz podstawowej wiedzy jak działa program itd musisz mieć wiedzę analityczna, przygotować się do wejścia na parkiet, wiedzieć w co inwestujesz, kiedy ustawić stop lossa itd. Te 90% ludzi, którzy tracą, to w większości ludzie, którzy siadają do pokera nie znając podstawowych i tych niepisanych zasad. ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
ossprime
ossprime
27.05.2026, 11:35:35
  • 92
Podobno na 10x lewarze przy dziennym spadku ropy o jakieś 4% tomuś ma w plecy zawrotne 500 USD

I taki farmazon miał czelność wyzywać mireczków od kebabiarzy

#gielda #gnorts
ossprime - Podobno na 10x lewarze przy dziennym spadku ropy o jakieś 4% tomuś ma w pl...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-27 o 13.34.06

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Glikol_Propylenowy
Glikol_Propylenowy 27.05.2026, 13:08:33 via Wykop
  • 3
@ossprime: Jego zdaniem ropa jest nisko, acha, ciekawe na jakiej podstawie wyrobił sobie to zadanie.
  • Odpowiedz
chciejstwo
chciejstwo
27.05.2026, 02:42:52
  • 859
Dzień dobry. Proszę o odrobinę wsparcia. Mimo młodego wieku - dobre 12 lat stracone na to świństwo. Straciłem pracę, partnerkę, wszystko co miało barwy stało się czarno białe.

Pojedyńcze strzały i próby zaprzestania nie pomogły.

Aktualnie wspieram się Anticolem, mam wsparcie terapeuty, wczoraj byłem pierwszy raz na mityngu AA - z pewnością nie ostatni - słucham podcastów, znalazłem nową zajawkę którą wypełniam głowę, zacząłem spacerować.

Dziś
chciejstwo - Dzień dobry. Proszę o odrobinę wsparcia. Mimo młodego wieku - dobre 12 l...

źródło: 1000019297

Pobierz
  • 178
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Glikol_Propylenowy
Glikol_Propylenowy 27.05.2026, 11:59:54 via Wykop
  • 0
albo mysla, ze jedno p--o raz na jakis czas to nie jest problem


@redorbiter: Bo jedno p--o raz na jakiś czas to nie jest żaden problem dla nikogo. Problemem jest jak się wali wóde dzień w dzień i traci kontrolę nad swoim życiem.
  • Odpowiedz
6poziomprokrastynacji
6poziomprokrastynacji
26.05.2026, 06:10:31
  • 178
Serio k---a? Postawili słupek, nie przesiało debili. Namalowali kopertę, c--j to dało. Niestety straż miejska i policja mogą tu c---a zrobić, bo ulica nie należy do miasta xD
#szczecin
6poziomprokrastynacji - Serio k---a? Postawili słupek, nie przesiało debili. Namalowa...

źródło: unnamed

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Glikol_Propylenowy
Glikol_Propylenowy 26.05.2026, 12:29:01 via Wykop
  • 0
@6poziomprokrastynacji: Ojejku nie popłacz się.
  • Odpowiedz
Glikol_Propylenowy
Glikol_Propylenowy 27.05.2026, 11:52:02 via Wykop
  • 0
@typ_z_wonsem: Byłoby smutno, gdyby przypadkiem ktoś musiał odpowiadać z Art. 255 § 1. KpK ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Realizm123
Realizm123
26.05.2026, 06:30:49
  • 484
Czyli menele teraz muszą jdg zakładać? xd

#polska
Realizm123 - Czyli menele teraz muszą jdg zakładać? xd

#polska

źródło: 6854

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Glikol_Propylenowy
Glikol_Propylenowy 26.05.2026, 12:25:17 via Wykop
  • 0
@Realizm123: przecież taki żul ma w------e. Co mu zrobia? Gdzie pismo wyślą? Do noclegowni? XD
  • Odpowiedz

591

Rząd podniósł akcyzę licząc na wzrost wpływów. A wpływy spadły

Rząd podniósł akcyzę licząc na wzrost wpływów. A wpływy spadły

Okazuje się, że wpływy z podatków nie są w stanie rosnąć w nieskończoność

ObserwatorGospodarczy
z
obserwatorgospodarczy.pl
dodany: 26.05.2026, 05:30:09
  • 192
  • #
    ekonomia
  • #
    pieniadze
  • #
    podatki
  • #
    finanse
Glikol_Propylenowy
Glikol_Propylenowy 26.05.2026, 06:57:01 via Wykop
  • 69
@marpic: to czemu jesteś frajerem i nie krzyczysz?
Glikol_Propylenowy
Glikol_Propylenowy 26.05.2026, 12:16:09 via Wykop
  • 0
@marpic: na wykopie to sobie możesz pokrzyczeć xD.

3415

162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie

162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie

Człowiek, który według złożonych dokumentów miałby 162 lata, otrzymał urzędowe zaświadczenie że żyje i odzyskał kamienicę.

enterprize
z
msn.com
dodany: 25.05.2026, 07:23:13
  • 302
  • #
    krakow
  • #
    kamienice
  • #
    nieruchomosci
  • #
    przekret
  • #
    afera
  • #
    oszustwo
Glikol_Propylenowy
Glikol_Propylenowy 26.05.2026, 06:38:41 via Wykop
  • 8
Przecież to jest kwa skandal. I nikt z tym nic nie zrobi?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >

http://www.wykop.pl/naruszenia/moje/

  • "O nie. To znów ten glikol."

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.06.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.02.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 28.03.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking