#csgo #cs2 Ale ludzie mają problem do organizacji Falcons saudi money bla bla bla, lepiej zobaczcie kto posiada ESL xD .Każdy inny team ma sponsorów co wciąga dzieciaków w gambling skinami i jest okej? HAHA

Niko GOAT Riffler z Majorem na którego zasłużył, wygrali w najcięższej drabince. Tylko C9 to zrobiło jak oni w Bostonie
jasiutorpeda_tokozak - #csgo #cs2  Ale ludzie mają problem do organizacji Falcons sau...

źródło: rff

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale Furia zassała. Praktycznie 0 emocji w finale, ale dwa poprzednie mecze z Vitality i Spirit były o wiele ciekawsze.
#cs2 #csgo
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#cs2 #csgo
nie spodziewałem się że oni to wygrają, ale widać progress, bo na początku było dużo rund z fj^uta( ͡° ͜ʖ ͡°)
co by nie mówić dla Niko się należało!
jeśli chodzi o komentarz to duo Izak z Hermesem THE BEST, tyle rzeczy się dzieje na mapie w jednej sekundzie nie potrafię zrozumieć jak tak szybko można przekazywać informacje - fenomen!
GG!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#csgo #cs2 falcons i niko wyszli z przegrywu, tego sie nie spodziewałem
a niemcom za spocenie na showmatchu mela wiadomo gdzie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jak teraz najlepiej wykorzystać te majorowe żetony? Bo te tworzenie swoich pamiątek na jakichś słabych skinach to niezbyt mądre, najlepiej to chyba brać te naklejki holo jakichś graczy czy drużyn #csgo #counterstrike #cs2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#cs2 #csgo wróciły mini dokumenty o graczach, major wrócił do Kolonii, a także ma wrócić grafitti. Counter-Strike is healing
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@BigVV: nie jest to dla mnie wymarzony turniej. Nie przepadam za Falcons, nie przepadam za Spirit, a tutaj będzie finalista. Mam nadzieje, że swoje zrobi Profesor FalleN. To jest jego moment.
  • Odpowiedz
#csgo co tu sie odjaniepawliło że w stage 3 majora na start jest bo3? xD jakim cudem te 5heady w końcu na to wpadły?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach