Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 11
@SmadnyMnich: kogokolwiek byle nie falcons bym wolał, choć Niko lubię.
@w00nski: petro dolary, nieskończony hajs
- 2
#csgo counter strike oficjalnie umarło w ten dzień.
@KjatanSveisson: no ja szczerze to obstawiałem że będzie więcej map niż 3
@KjatanSveisson: wczoraj był finał i oddał :D
- 1
#cs2 #csgo
nie spodziewałem się że oni to wygrają, ale widać progress, bo na początku było dużo rund z fj^uta( ͡° ͜ʖ ͡°)
co by nie mówić dla Niko się należało!
jeśli chodzi o komentarz to duo Izak z Hermesem THE BEST, tyle rzeczy się dzieje na mapie w jednej sekundzie nie potrafię zrozumieć jak tak szybko można przekazywać informacje - fenomen!
GG!
nie spodziewałem się że oni to wygrają, ale widać progress, bo na początku było dużo rund z fj^uta( ͡° ͜ʖ ͡°)
co by nie mówić dla Niko się należało!
jeśli chodzi o komentarz to duo Izak z Hermesem THE BEST, tyle rzeczy się dzieje na mapie w jednej sekundzie nie potrafię zrozumieć jak tak szybko można przekazywać informacje - fenomen!
GG!
- 5
- 1
jak teraz najlepiej wykorzystać te majorowe żetony? Bo te tworzenie swoich pamiątek na jakichś słabych skinach to niezbyt mądre, najlepiej to chyba brać te naklejki holo jakichś graczy czy drużyn #csgo #counterstrike #cs2
- 1
- 2
@vasos: do tego vitality dostało ( ͡° ͜ʖ ͡°) co prawda szkoda ze od falcons ale przynajmniej ich streak skonczony
- 1
@BigVV: nie jest to dla mnie wymarzony turniej. Nie przepadam za Falcons, nie przepadam za Spirit, a tutaj będzie finalista. Mam nadzieje, że swoje zrobi Profesor FalleN. To jest jego moment.
źródło: 1000004104
Pobierz@Tymczas0wy: poje... Akcja magixa, dawno nie widziałem czegoś takiego :D, jak przegrają to będzie się to G2 śniło po nocach
@jasiutorpeda_tokozak: klasycznie się skończy tym, że przegrają na pierwszej trudniejszej przeszkodzie, ale BetBoom taką przeszkodą nie jest.
@rzepa_malino_a: vitality i 9z
Monte odpadło, także do boju 9z !
@rzepa_malino_a: co jesz
źródło: temp_file2495582771817346065
Pobierz@ruskizydek: Co klamiesz
źródło: obraz
PobierzTak. Może to większa afaria internetu, bo wczoraj META padła
@Vanderwill:
@Vanderwill:
@Vanderwill: niestety tak
Chyba finał Spirit-Vita. Czy nudny? Jest wiele zaskoczeń. Chociaż raczej wiele dobrych teamów nie dowozi formy - Navi, drużyna Snaxa, Paravision, Mongolz itp. @jasiutorpeda_tokozak:
@jasiutorpeda_tokozak: nudny??? BB i 9z ładnie n--------ą
- 1
#csgo co tu sie odjaniepawliło że w stage 3 majora na start jest bo3? xD jakim cudem te 5heady w końcu na to wpadły?





















Niko GOAT Riffler z Majorem na którego zasłużył, wygrali w najcięższej drabince. Tylko C9 to zrobiło jak oni w Bostonie
źródło: rff
Pobierz