Byłem na spacerku i powiem szczerze, że wcześniej tak miło mi się nie spacerowało. Zero hałasu, prawie zero aut i tylko jakieś niedobitki przemykające między zabudowaniami. Prawie jak w The Last of Us czy Stalker. Najlepsze, że Ci którzy krążyli poza mną to emeryci z/i na działki, bądź z "fafikami", widać jak biorą sobie do serca całe te akcje w trosce o nich. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#
#

























1. wynajmujący ze współlokatorami i z oszczędnościami na poziomie 3 tys. zł ,
czy 2. mieszkający z rodzicami, dokładający się do życia i z oszczędnościami na poziomie 40 tys.?
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #randkujzwykopem #zycie #tinder
To którego z tej dwójki 28 latków byście wybrały?
@MaciasP:
@MasterVegito:
Co ja paczę ...
Po pierwsze od kiedy stan Twoich oszczędności znają nowo poznane dziewczyny. To nie jest tak ze poznajesz dziewczynę