Pytanie dla dziewczyn. Którego z tej dwójki 28 letnich facetów byście wybrały? Wygląd nie ma znaczenia w tym przypadku.
1. wynajmujący ze współlokatorami i z oszczędnościami na poziomie 3 tys. zł ,
czy 2. mieszkający z rodzicami, dokładający się do życia i z oszczędnościami na poziomie 40 tys.?

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #randkujzwykopem #zycie #tinder

To którego z tej dwójki 28 latków byście wybrały?

  • tego pierwszego 13.1% (32)
  • tego drugiego 19.6% (48)
  • jestem facetem i tylko sprawdzam wyniki 67.3% (165)

Oddanych głosów: 245

  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Byłem na spacerku i powiem szczerze, że wcześniej tak miło mi się nie spacerowało. Zero hałasu, prawie zero aut i tylko jakieś niedobitki przemykające między zabudowaniami. Prawie jak w The Last of Us czy Stalker. Najlepsze, że Ci którzy krążyli poza mną to emeryci z/i na działki, bądź z "fafikami", widać jak biorą sobie do serca całe te akcje w trosce o nich. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zakładając taką możliwość, że po śmierci jesteśmy w takim stanie jak przed narodzinami czyli nicość.. więc jaka jest szansa na to, że załapiemy się na kolejne nowe życie na Ziemi? Albo może przeczekamy bardzo dużo czasu(dla nas nieistotne ile) i bedziemy mieć świadomość w innym Wszechświecie? Bazując na tym że zyjemy, więc takie coś może się powtórzyć po śmierci lub być jednorazowo... Bardzo mnie to zastanawia.

#pytanie #wszechswiat
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@agnis20: Jeśli wierzysz w jakiś meta-byt, który wędruje od ciała do ciała w trybie reinkarnacji. Może być tak, że nie ma żadnego meta-bytu, żadnej duszy, esencji, czy jak chcesz to nazwać. Możliwe, że jesteśmy tylko (i aż) materią, która podlega wyłącznie prawom fizyki w mikro- i makroskali.

A może być i tak, że jest tylko jeden meta-byt, który przechodzi z ciała do ciała, wędruje w czasie, nie pamięta swoich poprzednich
  • Odpowiedz
  • 5
@RozkalibrowanaTurbopompa co więcej. Raczej nauka stoi na stanowisku, że wolna wola jest złudzeniem. Decyzję, które wydaje nam się, że podejmujemy świadomie, de facto są podjęte przez nasz nieświadomy organizm na (w dużej mierze) podstawie czynników zewnętrznych. A te są efektem innych czynników zewnętrznych. Przyczyny twojego istnienia , twoich działań i twojego aktualnego stanu, ciągną się liniowo i nieprzerwanie do momentu Wielkiego Wybuchu.
Zatem monizm jest całkiem uzasadniony, ponieważ wszyscy jesteśmy Wielkim
  • Odpowiedz
Witajcie. Takie pytanie Wam zadam - otóż, jeśli mielibyście wybrać dla siebie biznes na lata, to w którym kierunku byście poszli? Branża sprzedaży internetowej tzw. e-biznes czy może giełda lub co innego i dlaczego? Podzielcie się swoimi przemyśleniami tak szczerze. :) Sam jeszcze nie mam konkretnego pomysłu na siebie, ale z czasem może wpadnę na coś, czym się zajmę na serio przez długi czas.

#pytanie #pytaniedoeksperta #pytaniedoniebieskichpaskow
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miewalem sny prorocze ktore zazwyczaj sie sprawdzaly, nawet po latach. No i mam problem bo snilo mi sie ze wyskakuje przez okno u siebie. Nie wiem jak sie z tym pogodzic, co robic? #psychiatria #psychologia #zycie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@nix0neM: ja bym skakał, kiedyś skalalem ale mieszkam na parterze, może skocz będziesz miał z głowy tylko nie odjeb magika przez przypadek
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Karolciaaa1306: Ja zawsze kupowałem makaron marki własnej za ok. 2 zł, bo przecież makaron to makaron. Wczoraj też mnie naszła ochota na spaghetti, ale na półce był tylko jakiś makaron za 4 zł, który w dodatku miał napis, że jest gotowy w 2 minuty zamiast 8.

Dzięki wirusowi dowiedziałem się, że mogę spaghetti zrobić szybciej. Dziękuję pan wirus ()
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wczoraj miałem pierwszą rocznicę na Wypoku.

Od czasu założenia konta, moje życie zmieniło się nie do poznania. Pewnego dnia postanowiłem porzucić dotychczasowe życie, sprzedać praktycznie wszystko co miałem, wyjechać do innego, zupełnie obcego miasta i tam zamieszkać. Nie miałem nic do stracenia, a mogłem na tym tylko skorzystać - zmiana otoczenia dobrze robi, więc postawiłem wszystko na jedną kartę. Decyzja była dość ryzykowna, a jednak była strzałem w dziesiątkę.

Radykalnie zmieniłem się i swój
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Drodzy Panowie!

Rano złożyłam Wam życzenia, ale życzenia to i tak nie objęły wszystkiego, co chciałam napisać w nich.
Dzień Mężczyzn powoli dobiega końca, więc chciałam Wam podziękować.
- Za to, że jesteście;
- Za to, że każdego dnia nam pomagacie - od otwierania drzwi, po wymianę koła;
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
#starosc #zycie
Dzisiaj zrozumiałem że chyba jestem stary (27lat).
Wywaliłem orła w robocie i za gówniarza nawet bym się nie otrzepywał a dziś kolano starte, łokieć boli, żebra bolą, pora umierać.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czemu niegdzie ani w książce od matematyki ani w ćwiczeniach nie ma opisane jak krok po kroku zrobić zadanie. Niektóre z nich są tak p------o*e ,że to głowa mała. Te książki powinny służyć do nauki ,lecz najwidoczniej są robione na pałe tylko po to aby drukarnie się wzbogacały #szkola #zycie #polska #w---w #zdenerwowanie #matematyka
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie martwić się że nie starczy na coś


@crazykokos: jak się trzeba martwić, że nie starczy na jedzenie/dach nad głową to się zgodzę, ale samochód, laptop, rower? Zarabiając 100k miesięcznie masz takie same ograniczenia tylko zabawki się zmieniają. Prywatny odrzutowiec, jacht, motorówka...
  • Odpowiedz
Różowy pasek wpadł z koleżankami na chwilę i komentarze:
- jak tu czysto, dużo czasu sprzątasz?
- [różowemu robią się różowe policzki] to nie ja, to mój niebieski
- serio? nie sprzątasz?
- [róż przechodzi w czerwień] nie no, sprzątam jak mam czas, teraz niebieski wszystko ogarnął
- szkoda że zajęty, też bym chciała taką sprzątaczkę (tu oczko w moją stronę)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach