Wszystko
Najnowsze
Archiwum

- 4

- 4

- 1
537
Kazik Staszewski: Siedzę w domu i kombinuję, czy ten wirus to nie cud......

Nie wiemy, co ważne. To znaczy niby wiemy, ale żyjemy, jakbyśmy mieli na to zawsze czas. Tymczasem teraz jest pora na poustawianie wszystkiego - mówi Kazik Staszewski, muzyk, lider zespołu Kult.
z- 185
- #
- #
- #
- #
- #
- 5
Komentarz usunięty przez moderatora
- 8
#zycie #ciekawostki #pytanie #pytaniedoeksperta #medycyna #choroby #psychiatria #psychologia #zdrowie #medycyna
źródło: comment_1585271236c6ksTzDTE8Gaoq5wESJxnb.jpg
Pobierz- 4
- 4
Mam tak dość rzadko, ale jednak czasem się zdarza, dziwne uczucie
489
Kobieta słucha bicie serca swojej zmarłej córki w ciele biorcy

Emmy Hamlin straciła córkę po tym jak popełniła s---------o. Postanowiła, że jej śmierć nie pójdzie na marne i zgodziła się oddać do przeszczepu jej serce, nerki, wątrobę. Teraz słucha bicie serca zmarłej córki w ciele biorcy.
z- 90
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
4
Putin odracza głosowanie w sprawie konstytucji i ogłasza tydzień wolny od pracy

"Absolutnym priorytetem jest dla nas ludzkie zdrowie, życie i bezpieczeństwo. Z tego powodu uważam, że głosowanie należy przełożyć na później. Ocenimy, jak będzie rozwijać się sytuacja - zarówno w regionach, jak i w całym kraju. Decyzję o nowym terminie głosowania podejmiemy wyłącznie w oparciu o...
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
31
Mikroskopijny świat - Niesporczaki

Kropla wody pod mikroskopem ukazuje dwa niesporczaki.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
#bielskobiala #szpital #zycie #pacjent #covid19 #test #badania #bielsko
dlaczego wyniki badań testu na obecność SARS CoV-2 szpital otrzymuje 23 marca w nocy?
@grishko: bo to państwo z dykty? ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 0
- 0
13
Jak zmieniło się życie w miastach na granicy? Koronawirus w Cieszynie.

"Świat się dla nas zatrzymał, tym bardziej że do zeszłego tygodnia funkcjonowaliśmy jako jedno miasto w obrębie dwóch krajów"- mówi mieszkanka Cieszyna. Jak zmieniło się życie mieszkańców polsko-czeskiej miejscowości z powodu pandemii koronawirusa, dowiecie się z tego materiału.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 21
- 11
- 46
#koronawirus #zycie
źródło: comment_1584871034RQ7aLsHYMSHeUa2q8A250W.jpg
PobierzTak pytam, bo jak ostatnio zaczął przeciekać u mnie kran, to po prostu poszedłem do sklepu, kupiłem uszczelki za kilka zł, wymieniłem i tyle - mam spokój na dłuższy czas.
To usłyszałem od dwóch osób, że jak to tak, że to dziwne, że nie chcę tych paru złotych (+ dodatkowo
https://www.arslege.pl/przyklady-drobnych-nakladow/k9/a5687/
Do drobnych nakładów, które obciążają najemcę lokalu, należą w szczególności: drobne naprawy podłóg, drzwi i okien, malowanie ścian, podłóg oraz wewnętrznej strony drzwi wejściowych, jak również drobne naprawy instalacji i urządzeń technicznych, zapewniających korzystanie ze światła, ogrzewania lokalu, dopływu i odpływu wody.
Mam problem z samodzielnoscia. Boje sie pracy, boje sie samotnosci, boje sie odpowiedzialnosci, boje sie ciezkiej pracy i boje sie nowych rzeczy. Musze z tym zrobic porzadek i mam parw pomyslow. Pierwszy to taki zeby nic z tym nie robic i zyc z rodzicami ew. praca i zycie z rodzicami. Drugi to taki zeby pojechac za granice do pracy. Wynajac mieszkanie i znalezc prace przez internet. Trzecia opcja to
- 0
Zaakceptował: marcel_pijak
- 44
Mieszkam obecnie z rodzicami, moja dziewczyna mieszka odemnie o 100km dalej ponad i ogólnie chcemy przeprowadzić się do jednego mieszkania w Łomży czy tam Białymstoku (ja mam 50km do tego, ona 150 zaużmy), ona ma przygotowane na to 8-9 tys ja mam swoje oszczędności, chcemy wejść najlepiej w mieszkanie na krótki termin żeby ona jak i ja żebyśmy szybko znaleźli pracę - Jak wy byście











