hello . Ile wam zostaje piniążków po opłaceniu mieszkania , rachunków, rat itd ? mi osobiscie około 1800zl , tragedii nie ma ale proszę o więcej w przyszłości ,no i mieszkam sam + kreditto na mieszkanie (jeszcze tylko 23 lata spłacania jeea) #finanse #mieszkanie #pieniadze #zycie #pytanie

???????????/

  • 300-800 20.0% (14)
  • 900-1300 5.7% (4)
  • 1400-1800 4.3% (3)
  • 1900-2400 5.7% (4)
  • 2400-3000 7.1% (5)
  • 3000- ... 57.1% (40)

Oddanych głosów: 70

Na rynku wzrosty, wszechobecna euforia, ale ilu z was ma tak naprawdę tyle, aby nie martwić się pracą i problemami doczesnymi?

Zastanawiam się ile musiałbym w tej chwili zarabiać w BTC, aby móc normalnie żyć... nie chodzi mi o luksusy, po prostu normalne życie w dużym mieście bez wegetacji. Wyjście do restauracji/koncert raz w tygodniu, opieka medyczna, czasem mała podróż, bez samochodu, skromnie, ale godnie i ze smakiem. Myślę, że 0.08 powinno

Ile musiałbyś zarabiać miesięcznie w BTC, aby móc normalnie żyć?

  • 0.1 BTC 13.6% (11)
  • 0.05 BTC 2.5% (2)
  • 0.2 BTC 25.9% (21)
  • 0.3 BTC 12.3% (10)
  • 0.5 BTC 8.6% (7)
  • Powyżej 1 BTC 37.0% (30)

Oddanych głosów: 81

Sąsiad przed chwilą wydmuchał 0,65‰
Niby niewiele, ale zdziwienie było ogromne. Piliśmy ze znajomymi od 19 do 3. Bimber rozcieńczony do 40% (co by pobawić się dłużej) prawie po 0,7 na głowę. Wstaliśmy niedawno, każdy mile zaskoczony, że dobrze się czuje. Jedzonko było super... bimberek również. Sąsiad chciał jechać autem, więc dałem mu dmuchnąć w alkomat. 0,65‰ a ja 0,2‰.
Alkomat elektrochemiczny kalibrowałem niecały miesiąc temu, może 5x używany
Tak więc miraski...
widmo82 - Sąsiad przed chwilą wydmuchał 0,65‰
Niby niewiele, ale zdziwienie było ogr...

źródło: comment_6XxADgt6twu2r10bHmbU42LbumF5bpZr.jpg

Pobierz
@Pangia: Powyżej 0,5 promila jest przestępstwo (stan nietrzeźwości). Od 0,2 do 0,49 promila to wykroczenie (stan po użyciu alkoholu). Za wykroczenie zabierają do roku. Za przestępstwo powyżej roku i ponowny egzamin. @widmo82 jak napisałem w wydychanym, to chyba logiczne że mg/l. We krwi są promile przecież, a nie mg/l. @UnitrA A mój znajomy za siódmym. No i co z tego? Poza tym trzeba przejść szczegółowe badania lekarskie i kurs reedukacujny w
  • Odpowiedz
Cześć, mam pytanie dla eksperów, mianowicie moja mama cały czas się skarży, że ją bolą nogi, stopy coś takiego. Jechała do lekarza, przypisał jej jakieś struktum czy cos takiego jakis tam lek i ja caly czas to boli, ale jak wezmie ta tabletke to ja mniej boli, dzisiaj zauwazyla, w lewej nodze takie cos jakby mniej skory czy cos i sie bala ze moze miec raka, jednak ja sie na tym nie
K8zZ61m - Cześć, mam pytanie dla eksperów, mianowicie moja mama cały czas się skarży,...

źródło: comment_O2oCRPYtnN7gqarNLIpKnCF9Y1bxTG5h.jpg

Pobierz
#feels #zycie #rodzina
Jak sobie radzicie z tym że się starzejcie?
Dwa dni temu było zakończenie roku szkolnego, wakacje często spędzałem grając w piłkę z Tatą / ziomkami, jeżdżąc z rodzicami na wakacje albo beztrosko w domu czy u babci i dziadka. A teraz 500km dalej widzimy się kilka dni w roku z rodzicami to samo Boże Ciało, kiedyś spędzaliśmy ten dzień razem idąc na procesje. Wiem że lepiej nie będzie i
#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki,
jak rozpocząć dorosłe życie na własną rękę? Myślałem, że to banalnie proste - po prostu iść do pracy i sobie żyć, a jeśli zdrowie dopisuje, to na wszystko można sobie zapracować. Okazuje się jednak, że nastoletnia wizja to naiwna mrzonka, która nie ma nic wspólnego z polskimi realiami - myślę, że dużo osób przechodzi takie zderzenie z rzeczywistością i jestem ciekawy jak sobie poradziliście i wdrożyliście w ten tryb
  • 9
@uirapuru Papier to papier, jest wymagany w prawie każdym korpo itp. W wielu firmach jest to po prostu punkt nie do przeskoczenia - nie masz wyższego to nie dostaniesz u nas pracy.
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Wiem, że zaraz mnie zjedziecie że odkrywam świat itp., ale mniejsza o to, chcę się komuś wyżalić. Mieszkam w mieście powyżej 500k ludności. Wychodzę z domu i co widzę? W komunikacji miejskiej menele, brudasy, patologia krzycząca, płaczące dzieci madek oraz grażynki gadające przez telefon. Co widzę w mieście w weekend? Roznegliżowane, palące, wytatuowane, wymalowane "kobiety, dziewczyny" i ich wiernych patusków przeklinających i wyjących do księżyca. Kiedy tylko jest wolne kolejki do
Mirki przypal, wracam do domu żona mówi wlej i zjedz sobie zupę. Zjadłem pytam co na drugie a tu kopytka z sosem który właśnie zjadłem.... Chyba nie jestem normalny... czy można pomylić sos z zupa ? Czy to tylko ja ? #gownowpis #zycie #przypal
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Adom007: też tak czasem mam, bardziej po drzemce za dnia, później każda czynność mnie niemiłosiernie #!$%@? i wszystko wylatuje z rąk, dramat poprostu.
  • Odpowiedz