Wszystko
Wszystkie
Archiwum
10
Kliknij tutaj i wesprzyj. Na pomoc Magdalenie!!!

Jedni zbierają znaczki, inni siniaki na kolanach a jeszcze inni choroby. Przedstawiam Wam największą kolekcjonerkę schorzeń. Pomóżmy największej kolekcjonerce chorób by ten album z ich zawartością już się nie powiększał. Pomóżmy tej wojowniczce przeżyć jak najdłuższy czas a przede...
z- 1
- #
- #
- #
- #
- 0
Na rynku wzrosty, wszechobecna euforia, ale ilu z was ma tak naprawdę tyle, aby nie martwić się pracą i problemami doczesnymi?
Zastanawiam się ile musiałbym w tej chwili zarabiać w BTC, aby móc normalnie żyć... nie chodzi mi o luksusy, po prostu normalne życie w dużym mieście bez wegetacji. Wyjście do restauracji/koncert raz w tygodniu, opieka medyczna, czasem mała podróż, bez samochodu, skromnie, ale godnie i ze smakiem. Myślę, że 0.08 powinno
Zastanawiam się ile musiałbym w tej chwili zarabiać w BTC, aby móc normalnie żyć... nie chodzi mi o luksusy, po prostu normalne życie w dużym mieście bez wegetacji. Wyjście do restauracji/koncert raz w tygodniu, opieka medyczna, czasem mała podróż, bez samochodu, skromnie, ale godnie i ze smakiem. Myślę, że 0.08 powinno
Ile musiałbyś zarabiać miesięcznie w BTC, aby móc normalnie żyć?
- 0.1 BTC 13.6% (11)
- 0.05 BTC 2.5% (2)
- 0.2 BTC 25.9% (21)
- 0.3 BTC 12.3% (10)
- 0.5 BTC 8.6% (7)
- Powyżej 1 BTC 37.0% (30)
- 11
Sąsiad przed chwilą wydmuchał 0,65‰
Niby niewiele, ale zdziwienie było ogromne. Piliśmy ze znajomymi od 19 do 3. Bimber rozcieńczony do 40% (co by pobawić się dłużej) prawie po 0,7 na głowę. Wstaliśmy niedawno, każdy mile zaskoczony, że dobrze się czuje. Jedzonko było super... bimberek również. Sąsiad chciał jechać autem, więc dałem mu dmuchnąć w alkomat. 0,65‰ a ja 0,2‰.
Alkomat elektrochemiczny kalibrowałem niecały miesiąc temu, może 5x używany
Tak więc miraski...
Niby niewiele, ale zdziwienie było ogromne. Piliśmy ze znajomymi od 19 do 3. Bimber rozcieńczony do 40% (co by pobawić się dłużej) prawie po 0,7 na głowę. Wstaliśmy niedawno, każdy mile zaskoczony, że dobrze się czuje. Jedzonko było super... bimberek również. Sąsiad chciał jechać autem, więc dałem mu dmuchnąć w alkomat. 0,65‰ a ja 0,2‰.
Alkomat elektrochemiczny kalibrowałem niecały miesiąc temu, może 5x używany
Tak więc miraski...
źródło: comment_6XxADgt6twu2r10bHmbU42LbumF5bpZr.jpg
Pobierz- 6
@Pangia: Powyżej 0,5 promila jest przestępstwo (stan nietrzeźwości). Od 0,2 do 0,49 promila to wykroczenie (stan po użyciu alkoholu). Za wykroczenie zabierają do roku. Za przestępstwo powyżej roku i ponowny egzamin. @widmo82 jak napisałem w wydychanym, to chyba logiczne że mg/l. We krwi są promile przecież, a nie mg/l. @UnitrA A mój znajomy za siódmym. No i co z tego? Poza tym trzeba przejść szczegółowe badania lekarskie i kurs reedukacujny w

- 1
Cześć, mam pytanie dla eksperów, mianowicie moja mama cały czas się skarży, że ją bolą nogi, stopy coś takiego. Jechała do lekarza, przypisał jej jakieś struktum czy cos takiego jakis tam lek i ja caly czas to boli, ale jak wezmie ta tabletke to ja mniej boli, dzisiaj zauwazyla, w lewej nodze takie cos jakby mniej skory czy cos i sie bala ze moze miec raka, jednak ja sie na tym nie
źródło: comment_O2oCRPYtnN7gqarNLIpKnCF9Y1bxTG5h.jpg
Pobierz@K8zZ61m: daj prawdziwe zdjęcie nogi, idźcie do lekarza i mówcie że leki nie działała
- 0
@Tatankajotanka: no taka chudsza noge ma po prostu
#feels #zycie #rodzina
Jak sobie radzicie z tym że się starzejcie?
Dwa dni temu było zakończenie roku szkolnego, wakacje często spędzałem grając w piłkę z Tatą / ziomkami, jeżdżąc z rodzicami na wakacje albo beztrosko w domu czy u babci i dziadka. A teraz 500km dalej widzimy się kilka dni w roku z rodzicami to samo Boże Ciało, kiedyś spędzaliśmy ten dzień razem idąc na procesje. Wiem że lepiej nie będzie i
Jak sobie radzicie z tym że się starzejcie?
Dwa dni temu było zakończenie roku szkolnego, wakacje często spędzałem grając w piłkę z Tatą / ziomkami, jeżdżąc z rodzicami na wakacje albo beztrosko w domu czy u babci i dziadka. A teraz 500km dalej widzimy się kilka dni w roku z rodzicami to samo Boże Ciało, kiedyś spędzaliśmy ten dzień razem idąc na procesje. Wiem że lepiej nie będzie i
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@balbezaur: nie starzeję się
Ani wizualnie bo dbam o siebie ani tym bardziej umysłowo
Ani wizualnie bo dbam o siebie ani tym bardziej umysłowo
#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki,
jak rozpocząć dorosłe życie na własną rękę? Myślałem, że to banalnie proste - po prostu iść do pracy i sobie żyć, a jeśli zdrowie dopisuje, to na wszystko można sobie zapracować. Okazuje się jednak, że nastoletnia wizja to naiwna mrzonka, która nie ma nic wspólnego z polskimi realiami - myślę, że dużo osób przechodzi takie zderzenie z rzeczywistością i jestem ciekawy jak sobie poradziliście i wdrożyliście w ten tryb
Cześć Mirki,
jak rozpocząć dorosłe życie na własną rękę? Myślałem, że to banalnie proste - po prostu iść do pracy i sobie żyć, a jeśli zdrowie dopisuje, to na wszystko można sobie zapracować. Okazuje się jednak, że nastoletnia wizja to naiwna mrzonka, która nie ma nic wspólnego z polskimi realiami - myślę, że dużo osób przechodzi takie zderzenie z rzeczywistością i jestem ciekawy jak sobie poradziliście i wdrożyliście w ten tryb
@uirapuru Papier to papier, jest wymagany w prawie każdym korpo itp. W wielu firmach jest to po prostu punkt nie do przeskoczenia - nie masz wyższego to nie dostaniesz u nas pracy.
@AnonimoweMirkoWyznania: Studentów jest coraz mniej ze względu na demografię. Kiedyś na miejsce w akademiku trzeba było stać w kolejkach rezerwowych. Teraz nawet nie musisz studiować i swoją klitkę dostaniesz za ok. 600 zł. Jak studiujesz to za jakieś 300-350.
#anonimowemirkowyznania
Wiem, że zaraz mnie zjedziecie że odkrywam świat itp., ale mniejsza o to, chcę się komuś wyżalić. Mieszkam w mieście powyżej 500k ludności. Wychodzę z domu i co widzę? W komunikacji miejskiej menele, brudasy, patologia krzycząca, płaczące dzieci madek oraz grażynki gadające przez telefon. Co widzę w mieście w weekend? Roznegliżowane, palące, wytatuowane, wymalowane "kobiety, dziewczyny" i ich wiernych patusków przeklinających i wyjących do księżyca. Kiedy tylko jest wolne kolejki do
Wiem, że zaraz mnie zjedziecie że odkrywam świat itp., ale mniejsza o to, chcę się komuś wyżalić. Mieszkam w mieście powyżej 500k ludności. Wychodzę z domu i co widzę? W komunikacji miejskiej menele, brudasy, patologia krzycząca, płaczące dzieci madek oraz grażynki gadające przez telefon. Co widzę w mieście w weekend? Roznegliżowane, palące, wytatuowane, wymalowane "kobiety, dziewczyny" i ich wiernych patusków przeklinających i wyjących do księżyca. Kiedy tylko jest wolne kolejki do
@AnonimoweMirkoWyznania: mieszkasz w Łodzi?
- 18
@AnonimoweMirkoWyznania: wyprowadź się z Łodzi
#!$%@? znowu czuję się jak śmieć... To życie jest bez sensu, idę do przodu z zamkniętymi oczami nie mając w nim żadnego celu. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw #stulejacontent #zycie #przemyslenia
#przegryw #stulejacontent #zycie #przemyslenia
- 1
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
- 17
Kupiłem wkłady do Raid Night&Day, ten po lewej jest zepsuty?
#raid #komary #zycie #pytanie #mieszkanie
#raid #komary #zycie #pytanie #mieszkanie
źródło: comment_9YwZ3bD88iE8EAXfKZQIoc8E9nlDzdMZ.jpg
Pobierz- 0
źródło: comment_l65nGZqc71aLzogN2xe9yiVKFPsA2WQz.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 2
@Misiek112 :D zajebiste
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@Misiek112: rozpusc se maslo i polej na kopytka xD
konto usunięte via iOS
- 2
- 5
Ej też tak macie że jak wstajecie rano czy z kilkuminutowej drzemki to czujecie taki #!$%@? nie wiadomo na co?
różowych to nawet nie pytam xDDD
#pytaniedoeksperta #heheszki #zycie #sen #drzemka
różowych to nawet nie pytam xDDD
#pytaniedoeksperta #heheszki #zycie #sen #drzemka

























???????????/