#zwiazki #zycie #firstwoldproblems #rozowepaski

Tez tak macie, ze straciliście poważne zainteresowanie druga osoba? Jak miałem 16 lat i poznawałem dupe to byłem nią szczerze zainteresowany. Potrafiłem gadać z nią 16h dziennie wypytując ja o życie, plany na przyszłość ze szczerym zainteresowaniem, nie było w tym nic złego. Moje relacje były bardzo głębokie.

Po niespełna 10 latach nic z tego nie zostało. Każda rozmowa z
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kochamajfony: Coś w tym jest.

Ze swoją pierwszą dziewczyną potrafiłem naprawdę długo i sporo rozmawiać, była ta chęć poznawania, fascynacja. Z przyjaciółką podobnie: potrafiłem pisać całymi dniami (oczywiście nie zaniedbując obowiązków), rozmawiać, spotykać się - tu również pojawił się element fascynacji drugą osobą, bo jest bardzo utalentowana artystycznie i czego się nie dotknie, to wychodzą jej fajne rzeczy.

A od roku jakoś... spotykałem się z dwiema dziewczynami, ale w obu
  • Odpowiedz
Pasjonują Was historie z podróży i życia? Czy podróże zawsze wyglądają tak pięknie i są kolorowe? Ta historia wydarzyła się naprawdę. Jak wyglądały pierwsze chwile po utracie pamięci? Zajrzyjcie i wykopcie - Bardzo chciałbym zapomnieć...

#swiat #podroze #maroko #utratapamieci #podrozujzwykopem #wykop #ciekawostki #turystyka #wakacje #zycie #afryka #zainteresowania
PrzekraczajacGranice - Pasjonują Was historie z podróży i życia? Czy podróże zawsze w...

źródło: comment_1582531657hRegBRqfLdA8bthMPdD2no.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@skratch: Po wykluczeniu fizycznych obrażeń mózgu, przez półtora roku, co najmniej raz w tygodniu, miałem spotkania z doświadczonym psychologiem. Pamięć zaczęła mi wracać po około 6 miesiącach, z tym, że nie był to proces ciągły, a raczej skokowy i wyrywkowy. Dopiero z biegiem czasu wszystko układało się w jedną całość. Bardzo dużo pomogła mi też rodzina i przyjaciele. W takich sytuacjach człowiek dowiaduje się na kogo może liczyć.
  • Odpowiedz
@mateoaka: Początkowo były to po prostu rozmowy, rzucanie różnych tematów, przeglądanie zdjęć, rozmowy z bliskimi - naprzemienne pobudzanie i relaksowanie pamięci. Bez zbytniego naciskania, bo może to mieć odwrotny skutek. Poza tym terapia nie opierała się wyłącznie na rozmowach z psychologiem, w domu też musiałem pracować nad wspomnieniami, ale z wyczuciem.
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki,
O czym zazwyczaj gadacie wychodząc z dziewczyną na kawę? Macie jakieś protipy na rozkręcenie rozmowy? Co zrobić żeby jakoś się wyluzować i żeby spotkanie nie było zbyt oficjalne?
O ile nie boję się złożenia samej propozycji wyjscia, o tyle paraliżuje mnie myśl o tym jak samo spotkanie będzie przebiegać
#podrywajzwykopem #zwiazki #niesmialosc #zycie

Kliknij
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Macie jakieś protipy na rozkręcenie rozmowy?


@AnonimoweMirkoWyznania: Na to nie ma żadnej reguły, bo to zależy na kogo trafisz jako partnera do rozmowy i jak ta osoba od początku będzie do ciebie nastawiona. Jeśli trafisz na kogoś tak samo jak ty otwartego, komunikatywnego i z pozytywną energią, to tematy nie będą się kończyły, a nim się obejrzysz, to kelnerka wyprosi was z lokalu z powodu nadejścia pory jego zamknięcia. (
  • Odpowiedz
@urzedniczatv: Proszę ludzi czytających to... Nie bierzcie tego wyżej na poważnie. Próbujcie rozwiązać swoje problemy nie stając się przy tym ludźmi płytkimi dla których najważniejsze jest mieć samochód, trochę poruchać i się napić.
  • Odpowiedz
Cześć mirki i mirabelki. W październiku ubiegłego roku mój brat założył blog, https://podrozdownetrza.wordpress.com
Zaprosił mnie by go razem z nim współtworzyć. Nie zajmujemy się konkretnym tematem. Piszemy o sobie i próbujemy ogarnąć o co chodzi w życiu, dodając opisy naszego spojrzenia na świat. Jak kogoś interesują takie tematy to zapraszam.
#blog #zycie #refleksja #polecam
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W jakim wieku utraciliście taką młodzieżową chęć do wszystkiego? Ciekawość swiata?

#pytanie #zycie

Waszym zdaniem

  • 5-10 lat 3.9% (2)
  • 10-15 9.8% (5)
  • 16-20 9.8% (5)
  • 20-25 37.3% (19)
  • 26-30 21.6% (11)
  • Nie utracilem 17.6% (9)

Oddanych głosów: 51

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach