Czy strach Cię w czymś blokuje? Co byś zrobił/a, gdybyś się nie bał/a? Opowiedz. #psychologia #filozofia #zycie #pytanie #dzienswira
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Jonn
via Wykop Mobilny (Android)- 3

choochoomotherfucker
- 5
@Jonn: Wędrowałabym samotnie po górach rzadko uczęszczanymi szlakami. I zrobiła prawo jazdy.

Jonn
- 5
@choochoomotherfucker: ja od niedawna robię coś podobnego. Pakuję namiot na rower i jadę w dzicz. Sam.
1044
Niesamowity kontrast dwóch marszy: Pro-Life vs. Pro-Abortion

Te dwa marsze ukazują konflikt dwóch różnych światopoglądów.
z- 510
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#zwiazki #zycie #firstwoldproblems #rozowepaski
Tez tak macie, ze straciliście poważne zainteresowanie druga osoba? Jak miałem 16 lat i poznawałem dupe to byłem nią szczerze zainteresowany. Potrafiłem gadać z nią 16h dziennie wypytując ja o życie, plany na przyszłość ze szczerym zainteresowaniem, nie było w tym nic złego. Moje relacje były bardzo głębokie.
Po niespełna 10 latach nic z tego nie zostało. Każda rozmowa z
Tez tak macie, ze straciliście poważne zainteresowanie druga osoba? Jak miałem 16 lat i poznawałem dupe to byłem nią szczerze zainteresowany. Potrafiłem gadać z nią 16h dziennie wypytując ja o życie, plany na przyszłość ze szczerym zainteresowaniem, nie było w tym nic złego. Moje relacje były bardzo głębokie.
Po niespełna 10 latach nic z tego nie zostało. Każda rozmowa z
- 1
@7na10: Ta przerwa musiałaby trwać z 50 lat i nie ma gwarancji. Ostatni raz kodów do GTA San Andreas używałem z 12 lat temu i dalej ich od z-------a pamietam.
@kochamajfony: Coś w tym jest.
Ze swoją pierwszą dziewczyną potrafiłem naprawdę długo i sporo rozmawiać, była ta chęć poznawania, fascynacja. Z przyjaciółką podobnie: potrafiłem pisać całymi dniami (oczywiście nie zaniedbując obowiązków), rozmawiać, spotykać się - tu również pojawił się element fascynacji drugą osobą, bo jest bardzo utalentowana artystycznie i czego się nie dotknie, to wychodzą jej fajne rzeczy.
A od roku jakoś... spotykałem się z dwiema dziewczynami, ale w obu
Ze swoją pierwszą dziewczyną potrafiłem naprawdę długo i sporo rozmawiać, była ta chęć poznawania, fascynacja. Z przyjaciółką podobnie: potrafiłem pisać całymi dniami (oczywiście nie zaniedbując obowiązków), rozmawiać, spotykać się - tu również pojawił się element fascynacji drugą osobą, bo jest bardzo utalentowana artystycznie i czego się nie dotknie, to wychodzą jej fajne rzeczy.
A od roku jakoś... spotykałem się z dwiema dziewczynami, ale w obu
Pasjonują Was historie z podróży i życia? Czy podróże zawsze wyglądają tak pięknie i są kolorowe? Ta historia wydarzyła się naprawdę. Jak wyglądały pierwsze chwile po utracie pamięci? Zajrzyjcie i wykopcie - Bardzo chciałbym zapomnieć...
#swiat #podroze #maroko #utratapamieci #podrozujzwykopem #wykop #ciekawostki #turystyka #wakacje #zycie #afryka #zainteresowania
#swiat #podroze #maroko #utratapamieci #podrozujzwykopem #wykop #ciekawostki #turystyka #wakacje #zycie #afryka #zainteresowania
źródło: comment_1582531657hRegBRqfLdA8bthMPdD2no.jpg
Pobierz- 3
@skratch: Po wykluczeniu fizycznych obrażeń mózgu, przez półtora roku, co najmniej raz w tygodniu, miałem spotkania z doświadczonym psychologiem. Pamięć zaczęła mi wracać po około 6 miesiącach, z tym, że nie był to proces ciągły, a raczej skokowy i wyrywkowy. Dopiero z biegiem czasu wszystko układało się w jedną całość. Bardzo dużo pomogła mi też rodzina i przyjaciele. W takich sytuacjach człowiek dowiaduje się na kogo może liczyć.
- 3
@mateoaka: Początkowo były to po prostu rozmowy, rzucanie różnych tematów, przeglądanie zdjęć, rozmowy z bliskimi - naprzemienne pobudzanie i relaksowanie pamięci. Bez zbytniego naciskania, bo może to mieć odwrotny skutek. Poza tym terapia nie opierała się wyłącznie na rozmowach z psychologiem, w domu też musiałem pracować nad wspomnieniami, ale z wyczuciem.
#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki,
O czym zazwyczaj gadacie wychodząc z dziewczyną na kawę? Macie jakieś protipy na rozkręcenie rozmowy? Co zrobić żeby jakoś się wyluzować i żeby spotkanie nie było zbyt oficjalne?
O ile nie boję się złożenia samej propozycji wyjscia, o tyle paraliżuje mnie myśl o tym jak samo spotkanie będzie przebiegać
#podrywajzwykopem #zwiazki #niesmialosc #zycie
Kliknij
Cześć Mirki,
O czym zazwyczaj gadacie wychodząc z dziewczyną na kawę? Macie jakieś protipy na rozkręcenie rozmowy? Co zrobić żeby jakoś się wyluzować i żeby spotkanie nie było zbyt oficjalne?
O ile nie boję się złożenia samej propozycji wyjscia, o tyle paraliżuje mnie myśl o tym jak samo spotkanie będzie przebiegać
#podrywajzwykopem #zwiazki #niesmialosc #zycie
Kliknij
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeżeli rozmowa sama z siebie się nie klei, to daj sobie spokój, szkoda się silić na coś, co nie działa.
- 2
Macie jakieś protipy na rozkręcenie rozmowy?
@AnonimoweMirkoWyznania: Na to nie ma żadnej reguły, bo to zależy na kogo trafisz jako partnera do rozmowy i jak ta osoba od początku będzie do ciebie nastawiona. Jeśli trafisz na kogoś tak samo jak ty otwartego, komunikatywnego i z pozytywną energią, to tematy nie będą się kończyły, a nim się obejrzysz, to kelnerka wyprosi was z lokalu z powodu nadejścia pory jego zamknięcia. (
- 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Myślicie że wszystko przyjdzie wam za darmo?
@urzedniczatv: nie wiem o co chodzi ale wystarczy byc kobieta, pozdrawiam
@urzedniczatv: Proszę ludzi czytających to... Nie bierzcie tego wyżej na poważnie. Próbujcie rozwiązać swoje problemy nie stając się przy tym ludźmi płytkimi dla których najważniejsze jest mieć samochód, trochę poruchać i się napić.
- 0
Cześć mirki i mirabelki. W październiku ubiegłego roku mój brat założył blog, https://podrozdownetrza.wordpress.com
Zaprosił mnie by go razem z nim współtworzyć. Nie zajmujemy się konkretnym tematem. Piszemy o sobie i próbujemy ogarnąć o co chodzi w życiu, dodając opisy naszego spojrzenia na świat. Jak kogoś interesują takie tematy to zapraszam.
#blog #zycie #refleksja #polecam
Zaprosił mnie by go razem z nim współtworzyć. Nie zajmujemy się konkretnym tematem. Piszemy o sobie i próbujemy ogarnąć o co chodzi w życiu, dodając opisy naszego spojrzenia na świat. Jak kogoś interesują takie tematy to zapraszam.
#blog #zycie #refleksja #polecam
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@MalyBiolog: zaraz zakopią...
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
@George_Constanza Psy elegancki film
- 0
@jmuhha: dlaczego tylko do 30;p
- 0
@SoulShredder: 16 lat , a zyskalem w wieku 26
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@prezeskebsa: fajna pasta
- 0
@q12: To nie pasta to życie
13
Nie pozwól się zmarnować drugiej dekadzie twojego życia [ENG][TED]
![Nie pozwól się zmarnować drugiej dekadzie twojego życia [ENG][TED]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_1582109239NpHyzx2ZiTkIS5QLNFEdTS,w220h142.jpg)
Dlaczego nie warto zostawać oskarkiem i lambadziarą, którzy poświęcą lata 20+ na "odkrywanie siebie", imprezy, tindera i gównoprace, które pozwalają przeżyć od piątku do piątku? Bo po trzydziestce będziesz żałować. Nie przegap okazji, żeby zafundować sobie udane życie.
z- 4
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
wiesz ile oni musieli wycierpiec zanim zasiedli za kolkiem wlasnego bmw?
@George_Constanza mam adres ostrego sracza aka @OstryGraczHamburg plac Brodowicza 1, 16-070 Choroszcz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Krysztal: powodzenia tam, trzymaj się miras
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...






















