Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko156
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Steczny

Steczny

Dołączył 7 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5780
  • Znaleziska 1718
  • Mikroblog 4062
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 20
Steczny
Steczny 19 godz. i 4 min temu
  • 1
TTWO $250 NA PRE, jak to było? Wszystko w cenie? XDDDDDDDD
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kartynastol
kartynastol
18 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 0
@Steczny: A kto mówił że wszystko w cenie?
  • Odpowiedz

320

Koniec tanich zakupów na Temu i Shein. UE wprowadza 3 euro dopłaty do KAŻDEJ r

Koniec tanich zakupów na Temu i Shein. UE wprowadza 3 euro dopłaty do KAŻDEJ r

: Od 1 lipca 2026 roku wchodzi w życie nowa opłata celna, która zdemoluje sens zamawiania drobiazgów z Chin. Bruksela likwiduje zwolnienie dla paczek do 150 euro i nakłada sztywne 3 euro (ok. 13 zł) cła na każdy... pojedynczy przedmiot w przesyłce. Jeśli zamówisz 4 tanie rzeczy, dopłacisz ponad 51 z

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: przedwczoraj, 07:56:58
  • 242
  • #
    polska
  • #
    chiny
  • #
    wydarzenia
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    ciekawostki
Steczny
Steczny przedwczoraj, 08:34:42 via Wykop
  • -10
Kontrowersyjna opinia ale moim zdaniem bardzo dobrze. Ludzie zamawiali tyle absurdalnego gówna lub szkodliwego gówna że głowa mała(patrz patelnie, i inne przyrządy plastikowe do kontaktu z jedzeniem XD)
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Steczny
Steczny przedwczoraj, 09:29:26 via Wykop
  • 1
@misk4cy: @krzysztof48 Jak chcesz sprzedawać to musisz spełniać normy i testy bezpieczeństwa ciężko jest kupić w europejskim sklepie ubrania z przekroczonym poziomem bisfenolu, kadmu i ołowiu XD. Poczytaj sobie badania na temat tego ile syfu jest w ubraniach z temu "Ponad 60% (10 na 16 sztuk) badanych ubrań i bielizny przekroczyło dopuszczalne unijne limity toksycznych metali ciężkich (niklu, chromu, ołowiu, kobaltu czy antymonu)." To z POLSKICH badań Federacji Konsumentów.
Steczny
Steczny przedwczoraj, 09:37:41 via Wykop
  • 1
@Atget: wy macie chyba niski iloraz inteligencji nie mówie tu o drop shipingu w którym janusz sprzedaje na alegro to co zamówił z ali. mówie o porównaniu sklepu jak np H&M, reserved, czy o zamawianiu sprzętu do gotowania od renomowanych marek. Jak ktoś zamawia swojemu dziecku ubranie lub gotuje na pateli od janusza z sklepu allegro TANIEPATELNIENAPEWNONIECHINY.pl to jest takim samym debilem.
Steczny
Steczny 21.06.2026, 11:31:58
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Steczny
Steczny 17.06.2026, 17:54:50
  • 1
Microsoft to przeklęta spółka, wszystkie Saasy są przeklęte XD
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

perfumowyswir
perfumowyswir
17.06.2026, 17:56:11 via Wykop
  • 13
@Steczny: chłop w saasy inwestuje. Do pracy jeździsz konno?
  • Odpowiedz
hellb0y
hellb0y
17.06.2026, 17:58:18 via Wykop
  • 1
@perfumowyswir: oplułem telefon
  • Odpowiedz
Steczny
Steczny 16.06.2026, 08:19:35
  • 1
Kiedy ludzie z TTWO odpalają ten marketing GTA 6.Straszna cisza jest.
#gielda #ttwo
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zebrzysta_Zebra
Zebrzysta_Zebra
16.06.2026, 08:20:34 via Wykop
  • 9
@Steczny: pewnie jak sprzedam akcje
  • Odpowiedz
nammah
nammah
nammah
16.06.2026, 08:25:54 via Wykop
  • 2
@Steczny: zanim oni odpala marketing to zdazysz p-------c hajs na polprzewodnikach. Nie ma co sie kisic w ttwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Steczny
Steczny 15.06.2026, 18:06:41
  • 117
konfederaci to stan umysłu. Gdyby wskrzesić stalina i dać mu przemowe krytykującą ukrainców to by mówili "stalin był jaki był ale przynajmniej był porządek i tego lgbt nie było ani gejów, czyli w sumie git było w zsrr. Obecnie idolami prawicy (konfa i konfa brauna) to jaruzelski oraz miller XD
#bekazprawakow #bekazpodludzi #polityka
Steczny - konfederaci to stan umysłu. Gdyby wskrzesić stalina i dać mu przemowe kryty...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Steczny
Steczny
Autor
15.06.2026, 18:30:18 via Wykop
  • 17
@Jariii: najbardziej mi się podoba stwierdzenie z całą pewnością.
  • Odpowiedz
Steczny
Steczny 05.06.2026, 08:20:49
  • 1
Ale nagle zmniejszyła nam się ta liczba pasjonatów XD
#programowanie #informatyka #studia
Steczny - Ale nagle zmniejszyła nam się ta liczba pasjonatów XD
#programowanie #infor...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Steczny
Steczny
Autor
05.06.2026, 08:28:09 via Wykop
  • 2
@Detharon: Spokojnie w lipcu będą kolejne wyniki z obecnych matur i naborów. Patrząc na tempo spadków to może zlecimy poniżej 24k.
  • Odpowiedz
Steczny
Steczny
Autor
05.06.2026, 13:00:44 via Wykop
  • 0
@ly000: tak, ale trzeba pamiętać że spora część to uczelnie gotowania wody na gazie oraz fakt że u mnie na uczelni z 56 osób na 1 roku zrobiło się 24 na 2 XD
  • Odpowiedz
Steczny
Steczny 02.06.2026, 14:07:05
  • 5
cdprojekt i novo nordisk mnie ZRUJNOWAŁY!
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pwone
pwone
01.06.2026, 21:09:58
  • 1
#ppk #finanse #gielda Sorry jeśli któryś tag uznacie za spam. Mam pytanie czy dobrze rozumiem. Patrzę na swój portfel PPK. Mam tam wpłacone swoich środków ok. 10k PLN, pracodawca jakieś 9k PLN i dopłaty od państwa jakieś 1k PLN (ale to akurat wiem, że przepada w całości przy wcześniejszym wypłaceniu). Sumę dostępnych środków pokazuje mi ok. 25k PLN. Rozumiem, że róznica pomiędzy wpłatami i dopłatami a
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Steczny
Steczny 01.06.2026, 21:16:52 via Wykop
  • 4
@pwone: Nie ruszaj do emerytury
  • Odpowiedz
Steczny
Steczny 01.06.2026, 20:57:12
  • 1
SalesForce w Francji mmmmm. Jak zrobie na tym SaaS 50% to sprzedam narazie jest 16%
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Steczny
Steczny 01.06.2026, 15:19:29
  • 3
Ten novo nordisk to jest chyba najlepszy sposob na pozbycie sie pieniedzy, oni by zrobili lek na raka, alzheimera to i tak by bylo na minusie bo moze ktos inny tez zrobi i beda mieli konkurencje
#gielda #meczennicynvo
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KMDZ
KMDZ
KMDZ
01.06.2026, 15:48:50 via Wykop
  • 0
@Steczny: dopóki Cmycyk w tej spółce bedzie dopóty będzie naznaczona klątwą
  • Odpowiedz
Steczny
Steczny 01.06.2026, 11:53:05
  • 0
SALESFORCE kocham SaaSy
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ShineLow
ShineLow
31.05.2026, 20:34:47
  • 107
W tej grze zamieniamy jedno słowo z tytułu filmu na #sebcel
Zaczynam ja:

  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Steczny
Steczny 01.06.2026, 08:02:54 via Wykop
  • 0
@ShineLow: 12 gniewnych sebceli
  • Odpowiedz
Nupharizar
Nupharizar
29.05.2026, 18:39:23
  • 120
Dajcie jakieś kawałki, które po usłyszeniu wywołują u was prawie bolesną nostalgię.

#gry #gothic #morrowind #arcanum #muzyka #
Nupharizar - Dajcie jakieś kawałki, które po usłyszeniu wywołują u was prawie bolesną...
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Steczny
Steczny 30.05.2026, 00:15:38 via Wykop
  • 1
@Nupharizar: https://www.youtube.com/watch?v=CZVMA_jCGHU&list=RDCZVMA_jCGHU&start_radio=1
Steczny - @Nupharizar: https://www.youtube.com/watch?v=CZVMAjCGHU&list=RDCZVMAjCGHU&s...
  • Odpowiedz
nO-C34
nO-C34
28.05.2026, 10:41:36
  • 370
Jeszcze z 20-30 lat i będę miał niezależniść finansową dzięki giełdzie
#gielda
nO-C34 - Jeszcze z 20-30 lat i będę miał niezależniść finansową dzięki giełdzie 
#gie...

źródło: 1000006600

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Steczny
Steczny 28.05.2026, 10:51:15 via Wykop
  • 30
@nO-C34: a jak mam LTE? albo Ethernet ahhhhh it's over dla chłopa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Steczny
Steczny 27.05.2026, 21:39:21
  • 1
Salesforce (Ticker: CRM) spada bo boją się że ai spowoduje spadek przychodów i każdy sobie napisze SaaSa, CRM wykazuje wzrost zysku na akcje oraz ogólnie przychodu. Jednocześnie CUSTOMER RETENTION RATE WYNOSI 92%!!!!! (jak korpo włączy to już nie rezygnuje) Co się dzieje? KIBEL. Ja już nie mam siły do tego.
#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jungerpl
jungerpl
27.05.2026, 21:57:02 via Wykop
  • 2
@Steczny: Trzeba być cjerplowym jak jesteś pewnym swego
  • Odpowiedz
Average-CottonWorld-Enjoyer
Average-CottonWorld-Enjoyer
28.05.2026, 06:27:21 via Wykop
  • 0
@Steczny: Giełda już nie patrzy 5 lat do przodu tylko 20
  • Odpowiedz
Steczny
Steczny 27.05.2026, 13:27:52
  • 73
Tweet na temat dodatku do wiedźmina prawie 6mln wyświetleń w 4 godziny
Tweet na temat remake Assasin's creed black flag 1.3 mln w miesiąc
To nie jest krach to panika i okazja
#gielda #cdprojektred
Steczny - Tweet na temat dodatku do wiedźmina prawie 6mln wyświetleń w 4 godziny
Twee...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Steczny
Steczny
Autor
27.05.2026, 13:29:14 via Wykop
  • 1
@Steczny: tutaj ubisoft
Steczny - @Steczny: tutaj ubisoft

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Steczny
Steczny 27.05.2026, 09:55:21
  • 8
It's over panowie, It's over dla Stecznego i jego funduszu i dla kardynała szkarłatnego też
#gielda #cdprojektred
Steczny - It's over panowie, It's over dla Stecznego i jego funduszu i dla kardynała ...

źródło: Gemini_Generated_Image_wqmhpfwqmhpfwqmh

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mimik739
mimik739
25.05.2026, 19:36:41
  • 7
#gielda

Mam etf i obligacje (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) czyli jakby polaczyc, to trans tak?
mimik739 - #gielda 

Mam etf i obligacje (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) czyli jakby polaczyc, to trans ...

źródło: IMG_20260408_170536

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Steczny
Steczny 25.05.2026, 21:09:34 via Wykop
  • 1
@mimik739: To już najgorzej
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 26.07.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 31.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.02.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 09.09.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking