Wpis z mikrobloga

Jak nie będziesz zgrywał pseudo inteligenta i sztywniaka, to dzięki jaranku może jakiś wspólny język z patusami odnajdziesz. To działa, znam wielu patusów dzięki temu, niektórzy potrafią być spoko


@paczcieprzegrywy: Potwierdzam, dziala
@mieczyslaw29: Teraz to do niemiec lepiej w naszej aktualnej sytuacji covidowej. W holandii 10 dni kwarantanny musisz odbyc, ja bym nie wytrzymal tyle siedzac na #!$%@?, w rajchu troszke gorsza kasa, ale jak na juz chcesz wyjechac to
@Szimu kwarantanna w nl jest nieobowiązkowa także blanicik po robocie ))¯_(ツ)_/¯. Ja też polecam bardziej rajch, zawsze bliżej do Polski, może stawki mniejsze ale adekwatnie do mniejszych zarobków
@123456062: Jak to? Mi dzwonili i mowili, ze sie tego obejsc nie da przyjezdzajac..
@mieczyslaw29: Tez nie znam niemieckiego prawie w ogole i sie laduje tam. Z mlodym niemcem jeszcze sie dogadasz, z niemieckim boomerem juz problem bedzie bo te koltuny czesto ang nie znaja i jeszcze cie zwyzyzwaja, ze nie znasz ich pieknego jezyka ¯\_(ツ)_/¯ W holandii praktycznie kazdy zna ang (oprocz polakow tam przyjezdzajacych xD)
@Szimu Nie wiem kto do Ciebie dzwonił ale nie ma żadnych kontroli na granicach, Polska jest na liście krajów których po przyjeździe do nl rekomenduję się 10 dniowy okres samoizolacji ¯_(ツ)_/¯