mirki, jak sie zmienia miejsce zamieszkania do innego miasta na stale to co trzeba zrobic oprocz zameldowania? zmienic urzad skarbowy? zus? jakies dokumenty wymieniac czy cos? #pytaniedoeksperta #zycie #przepisy #ekonomia #podatki
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

rosso_corsa
- 0

rosso_corsa
- 0
@stowarzyszenie_przebudzeni: prawo jazdy, dowód, karty kredytowe też nic?

stowarzyszenie_przebudzeni
via Android- 0
@rosso_corsa dowód nie ma adresu w banku można zmienić przez apke. Prawo jazdy faktycznie warto się zastanowić tutaj chyba warto udać się do urzedu
Różowy pasek wpadł z koleżankami na chwilę i komentarze:
- jak tu czysto, dużo czasu sprzątasz?
- [różowemu robią się różowe policzki] to nie ja, to mój niebieski
- serio? nie sprzątasz?
- [róż przechodzi w czerwień] nie no, sprzątam jak mam czas, teraz niebieski wszystko ogarnął
- szkoda że zajęty, też bym chciała taką sprzątaczkę (tu oczko w moją stronę)
- jak tu czysto, dużo czasu sprzątasz?
- [różowemu robią się różowe policzki] to nie ja, to mój niebieski
- serio? nie sprzątasz?
- [róż przechodzi w czerwień] nie no, sprzątam jak mam czas, teraz niebieski wszystko ogarnął
- szkoda że zajęty, też bym chciała taką sprzątaczkę (tu oczko w moją stronę)
@JestemKrzysio czyli cię wykorzystuję...
Fajnie tam macie
Fajnie tam macie
Rodzimy się to mamy urodziny, z każdym kolejnym rokiem umieramy, to powinniśmy obchodzić uśmierciny. I by śpiewali nam na te uśmierciny -
Umrzyj za sto lat
Umrzyj za sto lat
Niech umrzy za sto laaat
Niech umrzy naa a am
Umrzyj za sto lat
Umrzyj za sto lat
Niech umrzy za sto laaat
Niech umrzy naa a am
@hunter666: w sumie to masz racje. A widze, ze humor Ci dzis dopisuje
im lepiej kogoś traktujecie tym gorzej ta osoba was traktuje #pasta #zycie #smuteczek #feels #takaprawda
- 1
@casillero: bydło traktowane batem okazuje respekt, ale są i dobrzy ludzie których warto dobrze traktować. Niestety to mniejszość.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Mido: moglby zaczac od ciebie
@Mido nie ma szans
źródło: comment_1583524033t5yClyfcCZeKiDJcJSpy4p.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@prezeskebsa: na leżak w jakimś ładnym miejscu
Komentarz usunięty przez autora
Pamietam jak bylem maly i chodzilem czasami do kosciola. Niezbyt czesto bo moja rodzina nie jest specjalnie religijna, do tego nigdy nie mialem takiej presji chodzenia od rodzicow jak to slyszy sie u niektorych, ale chodzilem czasami sam z siebie i podobalo mi sie to. Lubilem ta atmosfere koscielna. Najbardziej lubilem rekolekcje w podstawowce i gimnazjum. Zawsze ale to ZAWSZE na czas rekolekcji trafialy sie najbardziej sloneczne i cieple dni. Zawsze podswiadomie
Wiecie jaki wg mnie jest najgorszy poglad? Gorszy od wyznania/ateizmu/deizmu/agnostycyzmu/itp. Jest to brak pogladu.
@ChelseaDagger: zgodzę się jeśli chodzi o kraj taki jak Polska, czyli gdy ten pogląd odgrywa znaczną rolę społeczną, a nawet ekonomiczną. W innych krajach, gdzie nikt nie przejmuje się takimi rzeczami i każdy sobie rzepkę skrobie to się nie myśli o takich rzeczach, bo najnormalniej w świecie nie mają żadnego znaczenia.
@ChelseaDagger: Ja też wspominam rekolekcje z nostalgią.
-początek ciepłych dni wiosny
-nie ma szkoły
Nie rozumiem tylko czemu szukanie informacji, artykułów nazywasz gimboateizmem.
Według mnie najfajniejszy ateista to taki, który wiarę odrzuca świadomie, a nie tylko dlatego że nie został w niej wychowany.
Według mnie poczucie pustki, braku głębi wynika z szeroko rozumianej dorosłości i obowiązków z nią związanych. Jak człowiek nie pracował, to miał czas oglądać dwugodzinną kompilację najlepszych tekstów Hitchensa, a teraz
-początek ciepłych dni wiosny
-nie ma szkoły
Nie rozumiem tylko czemu szukanie informacji, artykułów nazywasz gimboateizmem.
Według mnie najfajniejszy ateista to taki, który wiarę odrzuca świadomie, a nie tylko dlatego że nie został w niej wychowany.
Według mnie poczucie pustki, braku głębi wynika z szeroko rozumianej dorosłości i obowiązków z nią związanych. Jak człowiek nie pracował, to miał czas oglądać dwugodzinną kompilację najlepszych tekstów Hitchensa, a teraz
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 0
@Majkel94: tak mnie wychowali rodzice, zresztą życie nie miałoby dla mnie sensu gdybym był ateistą :p
- 0
@bakus_biszkoptowy69 ja w Boga wierzę. Religia to już inna kwestia.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@George_Constanza: jedziesz gruby, moze pomogę
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@wykop14: zbieram i Wkładam do papierosów po czym częstuje losowych ludzi na ulicy ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak to ja, paznokciowy papierosiarz.
- 0
- 59
@Matrioszkawkieszeni: To było tak:
źródło: comment_1583404902QS7apzdrpULghwKiPskMuu.jpg
Pobierz- 36
@Matrioszkawkieszeni: poprawiłem
źródło: comment_1583405831KbYwbsQhyxkTJLfpPXPoLx.jpg
PobierzAle mnie moja #siostra wk...ia nie dość że rządzi się w moim mieszkaniu jak u siebie, organizuje imprezy, zaprasza koleżanki, to jeszcze łazi w bieliżnie albo nago cały dzień.
a jak prowadzę firmę, czasem zapraszam kontrahentów do siebie żeby uzgodnić pewne kwestie.
i teraz wyobraźcie sobie sytuację, siedzę z kontrahentem uzgadniamy harmonogram prac, 9:30 rano do salonu wchodzi moja siostra w samych gaciach i pyta się czy podać kawkę albo jakieś ciasto,
a jak prowadzę firmę, czasem zapraszam kontrahentów do siebie żeby uzgodnić pewne kwestie.
i teraz wyobraźcie sobie sytuację, siedzę z kontrahentem uzgadniamy harmonogram prac, 9:30 rano do salonu wchodzi moja siostra w samych gaciach i pyta się czy podać kawkę albo jakieś ciasto,
źródło: comment_158336525191R15XnFn9dIFrWadPJQkk.jpg
Pobierz@casillero: nie uważam, żebyś nie miał racji, ale taka uwaga, że jak masz swoją firmę to dobrze jest mieć własne biuro. Nawet jak jest to zwykła pojedyncza firma od klepania stron internetowych. Mieszkanie to mieszkanie i raczej imo dziwnie jest klientów do niego zapraszać. Ja bym się nieswojo czuł jakby sprzedawca, albo usługodawca zabrał mnie do swojego mieszkania xD
- 4
@casillero: Prawie uwierzyłem, a jestem już po 2 litrach spirytusu
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@BananoweDziecko: czasem przynosi ulgę jak możesz się z czegoś wyżalić i wyrzucić to z siebie
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@prezeskebsa: XD
Kocham moje miasto za to , ze vape shop robi kolabo z kebabem albo kebab organizuje mecz piłki nożnej XDD #gorzowwielkopolski #zycie #kebab
Prozac – na chęć życia. Geriavit – na się niestarzenie. Nootropil – na lepsze funkcjonowanie metabolizmu mózgu. Enkopirynę – profilaktycznie.
#zycie #cytatywielkichludzi
źródło: comment_1583291204Joa3u9AlTgYFYHySfHrZ8I.jpg
Pobierz- 11
Komentarz usunięty przez autora
- 21
@FadingTears: akurat fluoksetyna nie zawęża zakresu emocji jak inne ssri
- 422
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Nudziarz-Spokojny Życie jest piękne tylko nie moje w sumie.
@Nudziarz-Spokojny: powinno byc tak idz do szkoly rozwijaj komorki mozgowe ucz sie przydatnych rzeczy idz na studia z czegos co lubisz i chcesz umiec no chyba ze juz umiesz to co chcesz to do pracy znajdz prace ktora ci daje satysfakcje i w ktorej czujesz sie git albo takowa stworz caly czas pamietaj o tym zeby sie rozwijac bo etap rozwoju trwa cale zycie i kazdy dzien nie tylko szkola


























