Wpis z mikrobloga

Siema, siema.

Zbliża się lato, dla mnie to moment w którym mam znacznie więcej czasu na pracę, dla Ciebie moment w którym uświadamiasz sobie, że na to lato formy już nie zrobisz… zaskakujące jak w tym momencie do siebie pasujemy.

A tak poważniej, od ponad 3 lat zajmuje się prowadzeniem ludzi online, polega to mniej więcej na tym, że Ty płacisz mi swój ciężko zarobiony pieniądz, a ja oszczędzam Twój cenny czas który mógłbyś zmarnować trenując źle technicznie, nieprzemyślanym planem treningowym, jedząc w nieodpowiedni sposób lub co najgorsze waląc towar 3 lata podczas gdy nikt by Cię o to nie posądził.

Mam na swoim koncie wiele przemian klientów, wiele zdobytych medali, a przede wszystkim mam zakola, mniej niż 180cm wzrostu i jestem czynny seksualnie, to chyba wystarczający powód żeby spróbować.

Jak nie masz planów na lato, to zachęcam do skorzystania z oferty.

#mikrokoksy
#mirkokoksy
#silownia
#dieta
#sterydy
#pokazforme
Lewusx - Siema, siema.

Zbliża się lato, dla mnie to moment w którym mam znacznie wię...

źródło: IMG_8475

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Medicine676: Może zacznijmy od psychologa dla Ciebie. :)

@DrakkainenV A gdzie napisałem że jestem naturalem? Ani jednego wrzoda na moim ciele nie ma, to na klatce to przebarwienia po zapaleniu mieszka.

@Mirkosoft Przy 124kg to już tylko liczyć że kolega będzie sprawny.

@DeltaFosBeta Płatność w naturze też jest.
  • Odpowiedz
  • 0
@Tajlosfit: Wiesz co, Adonisem nie jestem, ale do dyscypliny którą uprawiam mam bardzo dobre proporcje. Zdjęcie które dodałem jest z szczytu okresu masowego, nie ma tu szans na bycie atrakcyjnym dla przeciętnej kobiety.
  • Odpowiedz
@Lewusx: @Kyriakos nie no, jeśli to jest robione tylko dla sportu, to zwracam honor. Myślałam , że chodzi też o atrakcyjność fizyczna. Jak baba jest szczupła, i ma za duże cycki, to też wygląda to średnio
  • Odpowiedz
nie wyglądasz jakoś szczególnie dobrze. Proporcje Twojego ciała są zaburzone i nie jest to atrakcyjne. Krótkie kończyny, nie wiem


@Tajlosfit: Myślałem, że tylko przegrywy widzą jakąś normalną laskę i komentują w stylu "jakaś brzydka, ma za krótkie nogi / za dużą głowę / dziwne łokcie / etc", a tu się okazuje, że damskie przegrywy mają dokładnie to samo xD Poza tym pomyliłaś tagi, to #mikrokoksy, a nie
  • Odpowiedz