Wpis z mikrobloga

Dokucza mi czesto pompa strzalkowego dlugiego i ogolnie te okolice, czasami jakis inny sie spina mocno podczas biegania.
Jak jeszcze na poczatku maja wazylem 96-97kg bedac na 150-200mg tescia to problem praktycznie nie wystepuja ale wrocilem porzadnie do treningow, dawki 400mg i waga wzrosla do 99-100kg (plus polecialo mi z 1kg tluszczu) to problem powrocil.
Myslalem, ze juz sie rozbiegalem w koncu i teraz moge zaczac normalnie biegac, a tu niestety od 2 tygodni nie zrobilem sensownego treningu.

Podczas roweru na wyzszym procencie ftp tez sie problem pojawil ale az tak nie wkurza ale wczoraj jechalem 260W i pomimo niskiego tetna 150, koncowka 155 (testy ftp konczylem na 190) to po 20 minutach juz musialme odpuscic przez pompe, a dzisiaj zakwasy jakims cudem.

Teraz zastanwaim sie:
1. czy wiecej pic przed treningiem pomimo tego, ze czuje sie nawodniony
2. Wypic 30 minut przed elektrolity.
3. Zmniejszyc dawki jak za 2 tygodnie dalej nie bedzie duzej poprawy do 300mg
4. Schudnac nie chce, bo forma sie teraz poprawia jak nigdy malym wysilkiem ale chcialem przytyc jeszzce z 2-3kg co prawdopobnie odpuszcze.
5. Hematokryt moze urosl ale watpie zeby byl powyzej 46-47, to moze nasilac problem?
6. W bieganiu technika biegania kuleje na pewno ale co ciekawe jak biegnie tempem 4:30-4:00 to problem nawet po 5km nie wystepuje (dluzej nie dam rady biec tak szybko, rekord z poczatku maja mam 21 minuty na 5km), problemem jest wolniejzse bieganie.

Dosyc sporo przez to rozbijam te okolice masazerem albo palcami, co cos tam daje ale najbardziej pomaga na bolace piszczele, ktore tez mysalem, ze ogarniete ale jak widac ta pompa to glowny powod bolu lekkiego bolu piszczeli.
Jakies inne propozycje co robic albo jakies tipy?
#sterydy #bieganie #mikrokoksy #rower
  • 3
  • Odpowiedz