Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 4
@Lewusx polski ramen
konto usunięte via Android
- 1
@Lewusx czarnina miam miam
- 1
Cześć, wczoraj zacząłem swój pierwszy cykl na Testo leci enan 250 e5d ze Swissa. Kiedy zaczynaliście odczuwać jakieś pierwsze efekty? Bo u mnie na razie mam wrażenie silne placebo :D Zrobiłem oczywiście badania przed cyklem mam też kolesia który mi mówi co i jak, ćwiczę 2 lata. (wyprzedam wasze odpowiedzi) #sterydy #kulturystyka #silownia
Siemka, jak to jest z mieszaniem środków opartych na tej samej bazie olejowej w 1 fiolce? Czy po zrobieniu takiego mixa zawsze przy pobraniu towaru w strzykawkę będę miał zachowaną proporcję środków? Byłaby to dla mnie wygodniejsza forma jak nabierać oddzielnie z każdej fiołki.
#sterydy #mikrokoksy #silownia
#sterydy #mikrokoksy #silownia
- 0
@Lewusx to wiem, bardziej mi chodzi o robienie gotowego mixa na 2/3 tygodnie. Ktoś mi kiedyś tłumaczył, żeby tak nie robić, bo każdy środek ma inną wagę estrów i nie nabiore idealnie środków w danej proporcji np 150/150/150 test/deka/master ze zmixowanej fiołki
@johnymielony69: tak to bym nie mieszał. Każda substancja ma inną gęstość i będzie się to „rozwarstwiać” po takim zmiksowaniu. Pewnie można porządnie wstrząsnąć fiolka przed nabraniem ale po co ryzykować dla wygody
- 2
@gorobei: Poczułem że jestem facetem pod każdym aspektem mojego życia, jestem bardziej stabilny emocjonalnie, nie szukam dziury w całym a do tego sylwetka zmieniła się, bo już nie wygladam jak kobieta
Poczułem że jestem facetem pod każdym aspektem mojego życia, jestem bardziej stabilny emocjonalnie, nie szukam dziury w całym a do tego sylwetka zmieniła się, bo już nie wygladam jak kobieta
@JesteMlodyGzGdyni: I to wszystko po kilku tygodniach na testo-żelu ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 76
Osobie która zgadnie ile lat dzieli te dwa zdjęcia i ile kg więcej ważę po prawej, rozpisze plan treningowy i przez miesiąc będę sprawował opiekę nad techniką wykonywania ćwiczeń. (300zł usługa)
Osoby które biorą udział w konkursie (wystarczy spróbować zgadnąć), otrzymują 10% zniżki na prowadzenie online jeśli chciałyby z usługi kiedyś skorzystać. (Ważność do końca roku)
#konkurs
#rozdajo
Osoby które biorą udział w konkursie (wystarczy spróbować zgadnąć), otrzymują 10% zniżki na prowadzenie online jeśli chciałyby z usługi kiedyś skorzystać. (Ważność do końca roku)
#konkurs
#rozdajo
źródło: BA4022A9-3F40-4EAB-8812-D2BF92C19A69
PobierzCześć, jestem nowy na forum. Ktoś podpowie jaki odblok po kreatynie? Brałem 0,58mg na kg masy ciała użytkownika @Kasahara #mikrokoksy #sterydy
Brałem 0,58mg na kg masy ciała użytkownika @Kasahara
@Essapierds2007: A dlaczego akurat przeliczasz na jego masę ciała?( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
- 45
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@JesteMlodyGzGdyni a może zapytaj się lekarza który Ci ten szit przepisał i Cię prowadzi a nie losowych typów w necie?
@JesteMlodyGzGdyni: w 5 słowach wypisałeś 3 red flagi...
Miesiąc na testo żelu, muszę walić odblok? Czy będę już bezpłodny do końca życia i moge pożegnać się już z ojcostwem w przyszlosci? Liczę na szczere odpowiedzi. #silownia #testosteron #mikrokoksy #mirkokoksy #sterydy #hormony #depresja
@JesteMlodyGzGdyni: Poczytaj o hormonach LH i FSH. Ich poziom może Ci powiedzieć dużo o Twoim potencjale płodnościowym. W ogóle zależność GnRH => LH => Testosteron to jest ścieżka która myślę że gdzieś u Ciebie szwankuje.
@JesteMlodyGzGdyni: Jeżeli zdecydowałeś się na TRT, to znaczy że natura nie chce żebyś przekazywał swoich genów dalej. Myślę, że pomogłem!
- 7
źródło: Miniaturka
Pobierz@Lewusx
Ta redukcja to w celu zobaczenia ile siedzi mięsa, czy jest odwzorowaniem redu jaką będziesz robił pod zawody?
Pytam się w kontekście jedzenia. Wielokrotnie mówi się, że prep sprowadza się do tego żeby zapanować nad jak największą ilością zmiennych. A przy tak urozmaiconej diecie, trudno nad tymi wszystkimi zmiennymi zapanować, gdyż w sumie nie wiadomo jak który składnik diety na Ciebie działa. Innymi słowy, prep na zawody, też będziesz robił
Ta redukcja to w celu zobaczenia ile siedzi mięsa, czy jest odwzorowaniem redu jaką będziesz robił pod zawody?
Pytam się w kontekście jedzenia. Wielokrotnie mówi się, że prep sprowadza się do tego żeby zapanować nad jak największą ilością zmiennych. A przy tak urozmaiconej diecie, trudno nad tymi wszystkimi zmiennymi zapanować, gdyż w sumie nie wiadomo jak który składnik diety na Ciebie działa. Innymi słowy, prep na zawody, też będziesz robił
- 1
@MamMalegoSiurka: Do pewnego momentu będzie tak jak jest, ale już powoli te produktu się czyszczą, na insta z resztą zobaczysz i w przyszłych materiałach.
Do debiutu pro będzie pewnie podobnie.
Co do maty nad kostkami to żeby wydłużyć ROM, o dosłownie 2-3cm których mi brakuje w max rozciągnięciu. :)
Do debiutu pro będzie pewnie podobnie.
Co do maty nad kostkami to żeby wydłużyć ROM, o dosłownie 2-3cm których mi brakuje w max rozciągnięciu. :)
- 0
- 1
@Mneo ions spoko tylko trzeba się namęczyć żeby przełamać te ampułki- dosyć mocno trzeba je nacinać nożem przed próbą otwarcia bo średnio na 10 to 3 mi się rozpadały w palcach zamiast się przełamać
@krzychu41cm: https://www.praxisdienst.pl/pl/Infuzja+Iniekcja/Infuzja+Transfuzja/Otwieracze+do+ampulek/Otwieracz+do+ampulek.html?cur=6#overlayimg
- 1
@krzychu41cm: Stary mam taki przyrząd i otwiera elegancko
trener personalny zalecił 5 g kreatywny codziennie a 10 g w dni treningowe. dobrze zrobił? #silownia #mikrokoksy #sterydy #suplementy
@JesteMlodyGzGdyni: tag sterydy xD
@JesteMlodyGzGdyni: słuchaj, proponuje Tobie zdać się temu trenerowi i chociaż przez miesiąc nie kwestionować każdej jego decyzji na wykopie i po prostu robić to co Tobie zleci. Jak uważasz, że jest zjebem albo się nie zna to weź kogoś bardziej ogarniętego.
Jesteś poczatkujący, więc tak na prawdę jedyne co musisz robić to rzeczywiście ROBIĆ a nie myśleć o każdym aspekcie treningu, diety i suplementacji i będziesz robił świetny progress. Jak
Jesteś poczatkujący, więc tak na prawdę jedyne co musisz robić to rzeczywiście ROBIĆ a nie myśleć o każdym aspekcie treningu, diety i suplementacji i będziesz robił świetny progress. Jak
@JesteMlodyGzGdyni: Cytrulina, bo zostaje później w nerkach i tak konwertowana w arginine.
Witam ponownie głowy mądrzejsze ode mnie i nie tylko. Dwie sprawy. Leci test cypio 250 mg e3d i master enan 180 mg e3d. Hormony w normie, może delikatnie za nisko estro, bo lekko poniżej górnej granicy normy, pytanie o krew. Wszystko norma poza:
- Erytrocyty (RBC) 6,18 10^12/L (norma 4,4 - 5,7)
- MCH 1,7 fmol (norma 1,70 - 2,10)
- MCHC 27,35 pg (norma 27,40 - 33,80)
Jeśli ktoś z tagowych ekspertów będzie miły wyrazić
- Erytrocyty (RBC) 6,18 10^12/L (norma 4,4 - 5,7)
- MCH 1,7 fmol (norma 1,70 - 2,10)
- MCHC 27,35 pg (norma 27,40 - 33,80)
Jeśli ktoś z tagowych ekspertów będzie miły wyrazić
Dołożyłem trochę cardio, zwiększyłem podaż wody i wyprostowałem kwestię ciśnienia na cito. Schodzę też minimalnie z dawki testo.
@borys_kafarov: I na razie tyle, póki co czekaj aż to "zacznie działać", więc powtórz sobie morfologię za około miesiąc bo wtedy będzie wyraźnie widać zmianę w RBC jeśli to ma pomóc. Jak nie będzie większej zmiany to podejmiesz kolejne kroki w kierunku dodatkowej suplementacji.
- 28
@Lewusx: a taki bocianek kiedyś był xD
źródło: Screenshot_2024-09-21-19-53-08-73_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Zimny-jak-lod: i dlatego każdy silniejszy musi wspierać na siłce tego słabszego i mu kibicować, bo nie każdy ma taki sam gen, talent, możłiwosci czy psychikę.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@rekkin: Szczerze to wątpię że nawet jedząc codziennie fastfoody, paląc 2 paki fajek i nie ruszanie sie z łóżka mogłoby doprowadzić do tak niskich poziomów jakie ja mam, toż to poziom dla 80 latka! czy boję się łysienia? byku ja czuje czuje sie jak wrak człowieka przy 200 ng/dl testosteronu. ja teraz mógłbym widzieć najpiękniejsza kobiete świata nago i by mi nie stanął, przy czym kiedyś wystarczyła sama myśl na
@JesteMlodyGzGdyni: Ty nie masz problemu z tesciem tylko psychiczne i dobry psychiatra wraz z terapia psychologiczna byc Ci pomogli. Posmarujesz sobie tescia, placebo zniknie za miesiac i zostaniesz z tymi samymi problemami plus trt
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 11
@Anty_Chryst bieganie, rower, silownia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 40
7 tydzień redukcji dobiega końca. :)
112,5kg dziś.
Nabity jak autobus do lichenia, tak się właśnie czuję.
#mirkokoksy
#silownia
112,5kg dziś.
Nabity jak autobus do lichenia, tak się właśnie czuję.
#mirkokoksy
#silownia
źródło: IMG_9965
Pobierz






















Sobotnie selfie w lustrze specjalnie dla chudych szczurków i ulanych stulejarzy żebyście mogli napisać mi coś niemiłego w komentarzu.
Pozdrawiam słodziaki.
#
źródło: IMG_0244
Pobierz