@Espance:

Chłop się chwali, ze nic nie zmieniał nigdy w diecie i treningu
A zobaczcie jego najstarsze filmy, jakos tak nie wyglądał
i nagle r-------o z 5 lat temu xD
  • Odpowiedz
Pamiętajcie że wysoki dawki gh i insuliny prowadzą do palumbolizmu.

Wysokie to nie 10iu gh codziennie od 2 lat jak się okazuje, więc nie bójcie się użyć tych marnych 3-5iu kilka razy w tygodniu. xD

#mirkokoksy
#silownia
Lewusx - Pamiętajcie że wysoki dawki gh i insuliny prowadzą do palumbolizmu. 

Wysoki...

źródło: IMG_9932

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lewusx: masz zdjecie before-test i after-test? podoba mi sie szczerosc w twoich wpisach, bo branza fitness jest barzo zaklamana i ci co bija nie przyznaja sie do tego co bija, a potem pierdziela na yt i w innych mediach jak to zajebiscie mozna sylwetke zbudowac na samej kawce piernikowej. ja sam nie bije, ale ciekawy jestem bardzo ile tych zajebistych sylwetek to naprawde naturale, a ile to bite...
  • Odpowiedz
@Suplement_Diety: na odwrót powinno właśnie Cie martwić. Bo hematokryt, to w 2 godziny można zmienić, nawodnieniem lub przewodnieniem, tak naprawdę to nieistotna sprawa. Problemem jest nadkrwistość i hemoglobina
  • Odpowiedz
Siema, siema.

Dziś check-in rodem jak z UK.
U sąsiada na ogródku oczywiście, bo ja na tej kulturystyce ledwo na kurczaka i testosteron zarobię.

Waga blisko 112kg, wygląd sylwetki naprawdę optymistyczny, no i muszę przyznać że 20mg trenu dziennie naprawdę potrafi zrobić robotę.
Lewusx - Siema, siema.

Dziś check-in rodem jak z UK. 
U sąsiada na ogródku oczywiści...

źródło: IMG_9894

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zimny-jak-lod jedzenie dużych objętościowo posilkow to mit i strzelanie sobie w stopę. Przynajmniej takie jedzenie na początku redukcji.
Jak została mu długa droga do wycięcia, to w którymś momencie będzie musiał obcinac kcal z tych dużych objętościowo posiłków, co bedzie wiazalo sie ze zmniejszeniem objetosci posilkow, bo nie bedzie w stanie zastapic poszczegolnych produktow na bardziej objetosciowe. W efekcie zostanie z mniejszymi porcjami i rozepchanym bebzonem tak jak na początku redukcji
  • Odpowiedz
@wykopowy_brukselek: tez bylem na if, uwazam, ze to dobre rozwiazanie, koledze tez to polecilem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Saprofit ciekwawe, a moglbys wymienic najpopularniejsze przyczyny? nie wiem, czy az tak bardzo chce mu sie grzebac w glowie, ogolnie to w zyciu jest git, nie ma stresow jakichs nic sie nie dzieje tylko te napady obzarstwa, nie zajada smutkow, zali itp itd tylko po prostu jest
  • Odpowiedz
Widzę że u @Lewusx dalej nieciekawie. Zaczynamy fantazjowanie jako że młody igła jest nadczłowiekiem i bankowo nie zażywa #sterydy

Od tych środków trochę ci już nie styka w głowie

#silownia
TS_X9 - Widzę że u @Lewusx dalej nieciekawie. Zaczynamy fantazjowanie jako że młody i...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mój peak performence jeszcze zanim zacząłem przygodę z #sterydy.

Nikt mi nie mówił że się nie da, nawet sam wierzyłem ślepo ludziom że są czyści, jak się okazało później, wchodząc na środki, nagle każdy zaczął się przyznawać że leci już x czasu, a za nic nie było po nich widać. xD

86,2kg na zdjęciu, zajebiste światło, zajebiste 176cm wzrostu i 21 lat młodości.
Lewusx - Mój peak performence jeszcze zanim zacząłem przygodę z #sterydy.

Nikt mi ni...

źródło: IMG_9608

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Xinnoth: Bumperow jeszcze nie uzywalem.

Mam jedna jednostke legs troche bardziej na tylna tasme, a druga troche bardziej na przednia tasme. Srednio co 5 dni robie obecnie nogi. (przywodziciele robie zawsze na poczatku treningu, niezaleznie ktory wariant, 3 serie do upadku)
  • Odpowiedz
@Lewusx: To czym robisz to są właśnie Bumper Plates:

Ja staram się unikać cokolwiek co angażuje mocno przywodziciele bo potem w żadne spodnie nie jestem w stanie wejść z automatu ( ͡° ʖ̯ ͡°) + to ocieranie się nóg po treningu jak masz spuchnięte. Na scenie to pewnie wizualnie mega robi różnice jak masz d------e (ʘʘ)
Xinnoth - @Lewusx: To czym robisz to są właśnie Bumper Plates:

Ja staram się unikać ...

źródło: Zrzut ekranu 2024-09-11 170608

Pobierz
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer: nie każdy chce być kulturysta. Dla wielu siłka to po prostu ruch i zdrowy styl życia. Dla innych, równie licznych, siłownia jest dodatkiem do ich ulubionej dyscypliny (wspinaczka/piłka nozna/rower/sztuki walki itd)
  • Odpowiedz
W sobotę i niedzielę miałem przyjemność wystawić na scenę kolejnego z moich podopiecznych.

Debiut w kulturystyce klasycznej (Classic physique) uważam za udany, zajęliśmy 5/11 i 4/10 osób w dwóch imprezach dzień po dniu.

Mati od razu przechodzi do okresu masowego, za rok wrzucę jego fotę + 10kg myślę, mamy bardzo dużo do poprawy, ale będziemy na to mocno pracowali no i wiadomo, dużo żarli. (Heheh)

Tak,
Lewusx - W sobotę i niedzielę miałem przyjemność wystawić na scenę kolejnego z moich ...

źródło: IMG_9747

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lewusx: Kurcze, ja liczyłem że jak przestanę być naturalem to po pół roku będę wyglądał podobnie... A tu strzeliło 9 miesięcy i LIPA.

A na poważnie, dobrze widzieć kulturystę którego nie da się pomylić z fit modelem.
  • Odpowiedz
@Lewusx zdjęcie trochę oszukane, bo przy tym lustrze w tej szatni jest prima sort oświetlenie, w sam raz do zdjęcia spąpowanego spoconego zmasowanego dzika ( ͡º ͜ʖ͡º). Nawet ja w nim dobrze wyglądałem. Jeden z niewielu plusów tej silowni, to to lustro i naprawdę czyste kible.

Właśnie takie sylwetki to dla mnie kwintesencja kulturystyki. Wielki zmasowany dzik, a nie jakiś chudzielec w kąpielówkach. (ʘ
  • Odpowiedz
DHB na 100% robi coś z tarczycą, pół roku temu miałem na tym w------e TSH, teraz wbiłem znowu 200mg i tak jak całe wakacje było mi fajnie, tak teraz mimo zredukowaniavod tego czasu 10kg poce sie jak knur od samego siedzenia

#sterydy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach