Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Sarza01

Sarza01

Dołączył 17 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 50920
  • Znaleziska 17812
  • Mikroblog 33108
  • Obserwujący 33
  • Obserwowane 1
ulegly
ulegly
ulegly
13 godz. i 21 min temu
  • 22
Uwielbiam ten poranny letni Vibe w czerwcowy poranek. Ktoś chodzi z psem, ktoś trenuje, biega, jakies lokalne menele sączą już maplki w krzakach, chłop jedzie na rowerze, żar leci z nieba,ale w cieniu jeszcze da się wytrzymać, błękitne niebo, wszystko zielone, ptaki śpiewają. Ja właśnie jadę nad zalew i będę robił nic.
Gdzie na świecie jest lepsze lato niż u nas?
Na półkuli południowej ciężko jest znaleźć odpowiednik Polski, jeżeli chodzi o
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sarza01
Sarza01 10 godz. i 25 min temu via Android
  • 3
ludzi jest mniej


@winsxspl:
XD
Tak bo w polsce na wsiach tłumy latają, pełne chodniki..

  • Odpowiedz
Sarza01
Sarza01 5 godz. i 14 min temu via Android
  • 0
@winsxspl:
Pozdychali dawno temu. Tu nikogo niema, serio. A ja mieszkam raptem kilka km od małego miasta. Co jest dalej? Pustka.

Tylko hindusy latają po wsi na hulajnogch bo tylko oni nie mają auta.

Jeszcze weekendowa przelotówka jajogniotów.
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx
24.06.2026, 18:24:06
  • 417
Tusk dzisiaj na luziku z przywódcami Europy, a nasz Kawaler Batyr, święty troglodyta z lasu i grand hotelu może co najwyżej do Żeleńskiego poszczekać i zabrać kawałek blaszki. A no i może zmienić pampersa Trumpowi i pogłaskać kota Kaczyńskiego.
Na tym się kończą jego możliwości.

#polityka #bekazpisu
Warcomx - Tusk dzisiaj na luziku z przywódcami Europy, a nasz Kawaler Batyr, święty t...

źródło: image_picker_DFB53FEB-749A-47CA-B36D-2AE6D0905487-57383-000006AE44425B63

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sarza01
Sarza01 24.06.2026, 19:37:26 via Android
  • 457
każdy z nich go sprzeda


@kocha_to_poczeka:
Dokładnie. Dlatego taktyka rokiego jest taka żeby nikogo nie znać to nikt go nie sprzeda. XD
  • Odpowiedz
Sarza01
Sarza01 24.06.2026, 19:57:05 via Android
  • 13
pacynką


@kocha_to_poczeka:
co takiego dla niej zrobił?
Tylko konkretnie, bez ogólnikow.
  • Odpowiedz
Sarza01
Sarza01 przedwczoraj, 07:46:22 via Android
  • 1
wielkiego tuska


@kocha_to_poczeka:
Czy ci się to podoba czy nie tusk to polityk najwyższej rangi w polsce, piastowa najwyższe stanowiska ze wszystkich Polaków i ma największe znajomości w polityce.

Czy wam to się podoba czy nie takie
  • Odpowiedz
Sarza01
Sarza01 przedwczoraj, 07:58:02 via Android
  • 2
@kocha_to_poczeka:
Bo na tym polega polityka?

Dosłownie taka sam prawidłowość w Polsce od 20 lat.. No ale ty o tym nie wiesz. Ty wiesz tyle co ci powiedzą. Zastanów się nad tym.

Chodzi ci ze stanowisko przewodniczącego rady europy to jest skończenie z podkulonym ogonem? Żaden polski polityk nie piastowal wyższego stanowiska. Nie mówiąc o pisowski złodziejach których nigdzie nikt
  • Odpowiedz
Sarza01
Sarza01 przedwczoraj, 08:09:35 via Android
  • 1
@kocha_to_poczeka:
Ja ci nie będę tłumaczył jak działa polityka, tylko udowadniasz jakim ignorantem bez pojęcia jesteś. Ale to nie moja sprawa.

Wyjesz tylko wyuczone formułki jak pies pawlowa. Diagnoza była słuszna. Uejmne IQ.
  • Odpowiedz
Sarza01
Sarza01 przedwczoraj, 08:12:39 via Android
  • 0
przegrywa z takimi jak Mezja, Gosek,


@kocha_to_poczeka:
Nie. Tusk nigdy z nimi nie przegrał. Nie startowali w 2015 roku.

Takie masz pojęcie. Zerowe w rzeczonym temacie. Po co dyskutować z kimś kto nie wie o czym mówi? Po co zabierasz głos skoro nie masz podstawowej wiedzy?
  • Odpowiedz

1845

"Prawo po naszej stronie, a nic nie możemy". Polska firma walczy o miliony w Ukr

"Prawo po naszej stronie, a nic nie możemy". Polska firma walczy o miliony w Ukr

Miasto Lwów odsunęło polską spółkę Control Process od budowy, 40 milionów wydane, nie ma komu płacić.

Chuopijak
z
money.pl
dodany: 24.06.2026, 14:16:28
  • 169
  • #
    ukraina
  • #
    biznes
Sarza01
Sarza01 przedwczoraj, 08:07:56 via Android
  • 0
@malkontent: prezydent się ostatnio zaangażowała dyplomatycznie więc powinien pomoc w tej sprawie. Znając jego to już jest załatwione i wszysko ok, prawda?
Sin-
Sin-
24.06.2026, 13:20:23
  • 204
Przed kamerami świadek koronny.
Przed prokuratorem świadek milczący xD

Beka…

Źródło: https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-pytania-skwitowal-milczeniem-prokuratura-po-przesluchaniu-le,nId,23504557
Sin- - Przed kamerami świadek koronny. 
Przed prokuratorem świadek milczący xD

Beka…...

źródło: IMG_0803

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sarza01
Sarza01 24.06.2026, 14:22:05 via Wykop
  • 0
@Incos_Ginators
kto dziś jest mądry? ze 20 postów wczoraj w tej sprawie z siebie wydaliłeś. a i tak wyszedłeś na klauna.

hahahahahahhahahah
  • Odpowiedz
WypadlemZKajaka
WypadlemZKajaka
24.06.2026, 06:31:51
  • 185
W tej całej aferze najbardziej śmieszy mnie to, że przez lata ludzie mieli ból d--y o programistów, którzy po prostu ciągnęli kasę z korporacji. Tymczasem, po cichu, lekarze drenują budżet na leczenie, na który składają się te osoby wielce oburzone wysokimi zarobkami w IT.
#afera #lekarz100k #programista15k #programista25k #programista30k #programista50k #programowanie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sarza01
Sarza01 24.06.2026, 08:26:23 via Android
  • 8
przez lata ludzie mieli ból d--y o programistów


@WypadlemZKajaka:
Tak było byłem tym bólem.
  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
24.06.2026, 06:27:41
  • 16
#gielda dzisiaj dzień sądu panowie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sarza01
Sarza01 24.06.2026, 08:24:07 via Android
  • 0
Ten tag jest niemożliwy. Z DT się śmieją, że hazardzisci, a dwa dni spadków dzielą ich od bankructwa xD czego nie rozumiesz?!
  • Odpowiedz
smutny_kojot
smutny_kojot
24.06.2026, 05:35:50
  • 56
#kanalzero #stanowski #lekarz100k #afera #polityka

Wykop kiedy jakakolwiek afera dotyczy KO:
smutny_kojot - #kanalzero #stanowski #lekarz100k #afera #polityka 

Wykop kiedy jakak...

źródło: 29960

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sarza01
Sarza01 24.06.2026, 08:14:30 via Android
  • 4
wytykani palcami jako osoby odpowiedzialne za ten bajzel


@PowiatowyBanan:
Ok ja pierwszy - Elżbieta witek.
I jej mąż na ojomie 3 lata gdzie średnia pobytu to 10 dni a dzienny koszt to od 5000 do 10000. On tam spędził 1000 dni.
  • Odpowiedz
Fatalista1988
Fatalista1988
23.06.2026, 19:19:50
  • 389
No dobra, k---a, po kolei: to koleś wiedział o:

*morderstwach
*zaniedbaniach, które kończyły się śmiercią,
*malwersacjach finansowych,
*oszukiwaniu w rozliczeniach wypłat (nadgodziny brane z d--y).
Fatalista1988 - No dobra, k---a, po kolei: to koleś wiedział o:

*morderstwach
*zanie...

źródło: Zrzut ekranu (1234)

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sarza01
Sarza01 23.06.2026, 21:08:03 via Android
  • 1
@Incos_Ginators:
A o tym co powiesz mądrego?

Szpital otrzymał 18 mln z funduszu dla ofiar przestępstw..

Czemu Stanowski o to nikogo
  • Odpowiedz
BezDobry
BezDobry
23.06.2026, 10:27:29
  • 339
#heheszki #humorobrazkowy
BezDobry - #heheszki #humorobrazkowy

źródło: IMG_2198

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sarza01
Sarza01 23.06.2026, 12:05:49 via Android
  • 2
@BezDobry:
Sarza01 - @BezDobry:

źródło: giphy

Pobierz
  • Odpowiedz

2320

Lekarz milioner z PiS przyspawany do stołka dyrektora od 18 lat

Lekarz milioner z PiS przyspawany do stołka dyrektora od 18 lat

Jest dyrektorem szpitala, ale jeździ też na karetce i dorabia w innym szpitalu, mimo że ma zakaz. W ten sposób zarobił w

aiksto
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 22.06.2026, 10:12:38
  • 125
  • #
    pis
  • #
    polska
  • #
    lekarz
  • #
    lekarze
  • #
    lekarz100k
  • #
    polityka
Sarza01
Sarza01 23.06.2026, 07:40:25 via Android
  • 0
@To_Ten_Typ_Niepokorny: @krokodylmax @motylbezskrzydel
Wyjaśnicie mi czemu u ruskich nadal funkcjonują obostrzenia covid - zakaz zgromadzeń?
splinter96
splinter96
23.06.2026, 04:20:53
  • 918
ach ta katolicka miłość do bliźniego
#polityka #bekazprawakow #ukraina
splinter96 - ach ta katolicka miłość do bliźniego
#polityka #bekazprawakow #ukraina

źródło: 1000030687

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sarza01
Sarza01 23.06.2026, 06:58:31 via Android
  • 9
w mediach społecznościowych najwięcej jest osób młodych. Polska młodzieży laicyzuje się najszybciej na świecie. Nic zatem dziwnego że takich postów jest coraz więcej i będzie jeszcze więcej.


@Chris_Karczynski:
Ten jak zwykle klepie bzdury byle tylko jego wizja świata się zgadzała xD

Na fb najwięcej jest ludzi w przedziale 35–44 lata i
  • Odpowiedz

454

Poseł Dariusz Matecki na ławie oskarżonych. Zaczęło się!

Poseł Dariusz Matecki na ławie oskarżonych. Zaczęło się!

Popatrzcie na to piękne zdjęcie tłumaczącego się pseudopolityka. A żeby im dowalili jak największy wyrok!

arek_elita
z
gs24.pl
dodany: 22.06.2026, 10:28:50
  • 92
  • #
    polityka
  • #
    matecki
  • #
    pis
  • #
    funduszsprawiedliwosci
  • #
    afera
Sarza01
Sarza01 22.06.2026, 14:18:35 via Android
  • -4
Żurka


@EmilioEstevez:
Jak ziobro tam siedział i rozdawał areszty to klaskałes uszami xD
pogromc4_szurkowskiego
pogromc4_szurkowskiego
22.06.2026, 13:01:13
  • 30
"Drogi dzienniczku, jest rok 2026 i świat zaczyna odkrywać problem ukraińskiego nazizmu. Śłonko świeci."

#ukraina
pogromc4_szurkowskiego - "Drogi dzienniczku, jest rok 2026 i świat zaczyna odkrywać p...

źródło: HLWCUx6XAAAdazM

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sarza01
Sarza01 22.06.2026, 14:12:18 via Android
  • 0
@pogromc4_szurkowskiego: @IceGuy
Na uja coś wrzucasz bez linku?! mam sobie szukać?! Debil.
  • Odpowiedz
JanDzbanPL
JanDzbanPL
22.06.2026, 12:47:59
  • 69
Już nawet ośrodek ciśnie Zelenskiego.
vikop.ua - ostatnie miejsce broniące UPA w polskim internecie
#ukraina #wojna #polityka
JanDzbanPL - Już nawet ośrodek ciśnie Zelenskiego.
vikop.ua - ostatnie miejsce bronią...

źródło: 1000021531

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sarza01
Sarza01 22.06.2026, 13:59:42 via Android
  • 2
@Volvereyne: @JanDzbanPL
Ludzie zwyczajnie zwracają uwagę że Roki nauroki w swojej niekompetencji nie potrafił rozegrać tego tak żeby Polska coś na tym zyskała.

Nie mówię że decyzja zalenskiego nie była debilna i mnie nie irytuje, ale jedyne co zrobił roki to zepsuł relacje i tyle z jego strony.

Zero kompetencji w dyplomacji żeby to jakoś załagodzić. Emocje, obrazanie i machanie szabelka z dumą - a teraz przeproś. Tak sie nie załatwia
  • Odpowiedz
Dajcie_zyc223
Dajcie_zyc223
Dajcie_zyc223
22.06.2026, 12:17:09
  • 253
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sarza01
Sarza01 22.06.2026, 13:54:51 via Android
  • 3
@Dajcie_zyc223:
Najpierw kłamie i oszukuje a potem sobie mordę wyciera krzyżem i flagą.

Stare znałem. Typowa prawica w pl jest typowa.
  • Odpowiedz
ropien
ropien
ropien
22.06.2026, 09:08:35
  • 581
Ojej jak przykro. Wysiąść z Porshe, wziąć tabletkę i za 5 min skasować 300 zł, stawiając przy okazji złą diagnozę

#lekarz #lekarski #medycyna #lekarz100k #konowalposting #pracait #studia
ropien - Ojej jak przykro. Wysiąść z Porshe, wziąć tabletkę i za 5 min skasować 300 z...

źródło: 9425

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sarza01
Sarza01 22.06.2026, 13:50:02 via Android
  • 2
hydroksyzyna to tak naprawdę bardzo słaby lek (to w zasadzie lek na alergię, po którym chce się spać xD) i daje się go nawet dzieciom


@Famine:
Tak dlatego sprzedają na repcete.

Weź sobie 100 zobaczysz jaki słaby jest. Tylko nie wsiadaj za kółko.
  • Odpowiedz
rolnik_wykopowy
rolnik_wykopowy
22.06.2026, 06:25:02
  • 93
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

#lekarz100k #konowalposting #bekazpodludzi
rolnik_wykopowy - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

#lekarz100k #konowalposting #be...

źródło: obraz_2026-06-22_082620945

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sarza01
Sarza01 22.06.2026, 08:11:25 via Android
  • 1
@rolnik_wykopowy:
A kto by się chciał kopać z koniem i kłucic z armia autystow. Masochista.

Przecież tu i tak żadne argumenty nie zdziałają, wyrok już dawno wydany.
  • Odpowiedz
Sarza01
Sarza01 22.06.2026, 08:39:19 via Android
  • 1
@M7RoyalMadrid:
Dokładnie, teraz polowanie na czarownice czyli kwintesencja tej żenady..

Który to już raz.
  • Odpowiedz
Sarza01
Sarza01 22.06.2026, 09:04:33 via Android
  • 1
@M7RoyalMadrid:
W jakiś sposób ma to rozwiązać polowanie na czarownice?

To tylko używanie dla gawiedzi. Nic więcej.

I mi tylko nie mów, że wyszukiwanie i mszczenie się na jednostkach to zwracanie uwagi
  • Odpowiedz
ciagleloginzajety
ciagleloginzajety
22.06.2026, 07:46:15
  • 233
Wtf. Myślałam, że to #heheszki a ona to chyba serio powiedziała

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
ciagleloginzajety - Wtf. Myślałam, że to #heheszki a ona to chyba serio powiedziała 
...

źródło: 1000036568

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sarza01
Sarza01 22.06.2026, 08:28:30 via Android
  • 9
i tak zabezpieczył pieniążki dla rodziny by nie spłacać długów.


@Aldona_Lipska:

Honor i zasady dla prawicowcow zawsze na ostatnim miejscu
  • Odpowiedz
SzubiDubiDu
SzubiDubiDu
22.06.2026, 06:45:09
  • 166
Garść przemyśleń z d--y:
-Służba zdrowia nie działa jeszcze bardziej niż kilkanaście lat temu
-Lekarze wolą abyście zdychali na korytarzach szpitala niż żeby oni zarabiali troszkę mniej
-Policja nic nie ogarnia
-Mimo, że każdy ostrzegał to i tak nasz kraj robi speedrun najgorszych błędów z imigrantami
-Nikt już nie myśli o elektrowni atomowej
SzubiDubiDu - Garść przemyśleń z d--y:
-Służba zdrowia nie działa jeszcze bardziej ni...

źródło: images

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sarza01
Sarza01 22.06.2026, 08:22:32 via Android
  • 13
@SzubiDubiDu:
PKB, pensje, dobrobyt.. Dosłownie wszystko rośnie w Polsce od 20 lat.

20 lat temu nikt do knajp nie chodził. Może raz w miesiącu ludzie żyjący w mieście.. Dziś knajpy pęknę sa na codzień. Itd, itd.

U nas masz płatny urlop i kładziesz się na wyrostek za darmo, w stanach masz g---o i prosisz żeby nie wzywali karetki jak coś
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.03.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 19.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 21.03.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 12.08.2013

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 17.09.2018

    Pozytywnie Zakręcony

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking