Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
wisniowa211
- 0
Mireczki moje najmilejsze,
Pytanie zdrowotne - ale uprzedzając ewentualne komentarze byłem już u lekarza.
Mam problem z chrapanie, temat ostatnio trochę się nasilił. Byłem u laryngologa, przegroda nosowa spoko, w zatokach bez specjalnych problemów. Zasadniczo Pani doktor nie dopatrzyła się przyczyny.
Zatem
Pytanie zdrowotne - ale uprzedzając ewentualne komentarze byłem już u lekarza.
Mam problem z chrapanie, temat ostatnio trochę się nasilił. Byłem u laryngologa, przegroda nosowa spoko, w zatokach bez specjalnych problemów. Zasadniczo Pani doktor nie dopatrzyła się przyczyny.
Zatem
7
Eksperymenty ze snami są dziwne

Multitool? Multikrem, czyli nawilżająco-regene
z- 0
- #
- #
- #
- #
2
Jesienna Muzyka Relaksacyjna Łagodząca Bezsenność

Jesienna Muzyka Relaksacyjna Łagodząca Bezsenność
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mirko_anonim: U mnie wygląda to tak, że nigdy nie budzę się w nocy, śpię twardo jak kamień, ale problem jest z samym zaśnięciem. Może śpij po prostu mniej? Ja śpię mniej więcej 5 - 6h dziennie (w zależności jak szybko uda mi się zasnąć) za to w weekend odsypiam po 10 - 12h i już tak nauczyłem się funkcjonować.
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@siemankooo: skąd pomysł na ankietę?
@siemankooo: skąd pomysł, żeby spanie razem lub osobno warunkować porą roku?
- 55
Treść została ukryta...
źródło: 64a299a854d29618ee69b7a18a41ec90
Pobierz- 3
@smieszek321: zasypiam około 23-1. W sumie 1/2 szklanką wody popijam tabletki przed snem. Tak jakoś po 20 bardzo mało piję już. Ale testowałem np. odcinanie o 21 picia i to nie było siku w nocy czasem mam noce, że się wiele razy wybudze i ani razu na siku, Sprawdzałem też glukozę czy nie mam jakiegoś hipo podczas wybudzeń
@Kasahara: gratulacje że Ci się udało, zostawię dla Ciebie i potomnych może ktoś skorzysta, jest taki pan Mateusz Majchrzak (linkedin, instagram, facebook) jest on expertem snu, warto go zaobserwować, mówi fajne rzeczy o snie, można jeszcze u niego skorzystać z konsultacji jak ktoś ma problemy
Szukam materaca 160x200, byłem sobie potestować w Ikei i najbardziej podpasował mi VÅGSTRANDA (https://www.ikea.com/pl/pl/p/vagstranda-materac-sprezyny-kieszeniowe-twardy-jasnoniebieski-30450751/).
Jest on wart swojej ceny, czy lepiej poszukać czegoś w sklepach stricte z materacami?
Mam 185cm i ważę 85kg, głównie śpię na boku, ale sporo się wiercę.
#materac #materace #pytanie #ikea #sen #lozko
Jest on wart swojej ceny, czy lepiej poszukać czegoś w sklepach stricte z materacami?
Mam 185cm i ważę 85kg, głównie śpię na boku, ale sporo się wiercę.
#materac #materace #pytanie #ikea #sen #lozko
źródło: 71nVX2PZ3FL._AC_UF1000,1000_QL80_
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 0
@KrysztalowyMick: Nie wiem czy przypadkiem IKEA nie ma rozmiarów materacy we własnym standardzie i tylko do własnych łóżek.
@KrysztalowyMick: Warto tylko mieć na uwadze, że materac sprężynowy generalnie nie jest na dłuższą metę zbyt rozsądnym wyborem. Jak się sprawdza?
- 19
Może to durny pomysł, pytać na wykopie, ale już nie mam pomysłu
Mam od nastolatka problem ze snem, przede wszystkim z wybudzaniem się co 20-30 minut. Dosłownie po 10 wybudzeń czasem, jak miałem 20 lat jakoś mi to średnio przeszkadzało, teraz idąc do 40stki bardziej
- Wyniki krwi, wszelkie od A do Z, badam się co 4-12 msc od 10 lat - perfecto
- EKG/Echo serca - perfecto. Ciśnienie 100-110 / 65-75. Tętno spoczynkowe w
Mam od nastolatka problem ze snem, przede wszystkim z wybudzaniem się co 20-30 minut. Dosłownie po 10 wybudzeń czasem, jak miałem 20 lat jakoś mi to średnio przeszkadzało, teraz idąc do 40stki bardziej
- Wyniki krwi, wszelkie od A do Z, badam się co 4-12 msc od 10 lat - perfecto
- EKG/Echo serca - perfecto. Ciśnienie 100-110 / 65-75. Tętno spoczynkowe w
- 0
potrzebuje nowej poduszki.
śpię na boku (nie uda się zmiana na spanie na plecach), boli mnie kark, drętwieją ręce, jakieś postrzyknięcia, że ostatnio plaster musiałam sobie przylepiać, napięciowy ból głowy i obolała potylica, no emerytka ze mnie po spaniu, jeszcze od razu z humor popsuty. Zmieniłam zwykła poduszkę na superfancy z gryki, ubijam to gniazdo, a boli jeszcze bardziej i dodatkowo niewygodnie XDDDD
na czym się teraz śpi, żeby nie wstawać jak
śpię na boku (nie uda się zmiana na spanie na plecach), boli mnie kark, drętwieją ręce, jakieś postrzyknięcia, że ostatnio plaster musiałam sobie przylepiać, napięciowy ból głowy i obolała potylica, no emerytka ze mnie po spaniu, jeszcze od razu z humor popsuty. Zmieniłam zwykła poduszkę na superfancy z gryki, ubijam to gniazdo, a boli jeszcze bardziej i dodatkowo niewygodnie XDDDD
na czym się teraz śpi, żeby nie wstawać jak
źródło: Zrzut ekranu 2024-11-14 120200
Pobierz@lunaria: Ostatnio na Aliexpress wyskoczył mi taki wynalazek. :)
https://pl.aliexpress.com/item/1005006711811120.html
Śpię na czymś takim.
https://jysk.pl/sypialnia/poduszki/poduszki-specjalist/poduszka-z-pianka-termoelastyczna-30x50x10/7-wellpur-kvina
Właśnie na tej poduszce próbuję nauczyć się spać na plecach.
https://pl.aliexpress.com/item/1005006711811120.html
Śpię na czymś takim.
https://jysk.pl/sypialnia/poduszki/poduszki-specjalist/poduszka-z-pianka-termoelastyczna-30x50x10/7-wellpur-kvina
Właśnie na tej poduszce próbuję nauczyć się spać na plecach.
- 0
- 1
Ech, rozregulowałem se zegar biologiczny wczesnym wstawaniem. 4:30, a ja już od 1,5 godziny nie śpię.
#gorzkiezale #sen #nocnazmiana
#gorzkiezale #sen #nocnazmiana
@Clermont: Ale za to masz piękny nick.
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@The_last_perfect_man: Sam jesteś mit gamoniu
@kastrator2 Po takim czasie to bym już rzygał całym moim repertuarem xd Od muzyki też trzeba robić detox, szkoda tylko, że na siłce jest zawsze hałas :(
@kastrator2 Po takim czasie to bym już rzygał całym moim repertuarem xd Od muzyki też trzeba robić detox, szkoda tylko, że na siłce jest zawsze hałas :(
@Piks0n: to jest mit, powtarzasz bzdury
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
Cos w tym jest, ja po #40plusclub wciąż miewam sny ze jestem na polibudzie i jutro egzamin a nie ma notatek nawet skserowanych, kolokwium zaliczeniowe za godzinę albo praca do pisania. albo coś w tym stylu,
najczęściej jeszcze w śnie nadchodzi jednak ten moment ulgi ze skoczyłem z jakimś cudem polibude 20 lat temu. #szkola #koszmar #sen #dziwnesny #heheszki
najczęściej jeszcze w śnie nadchodzi jednak ten moment ulgi ze skoczyłem z jakimś cudem polibude 20 lat temu. #szkola #koszmar #sen #dziwnesny #heheszki
źródło: IMG_6186
Pobierz@lajsta77: mi się nawet podstawówka śni co jakiś czas. I fakt, że po przebudzeniu ogromna ulga. Szkoła to była męka, bo musiałeś uczyć się rzeczy często które cię zupełnie nie interesowały. W dorosłym życiu wybierasz czego chcesz się uczyć
@lajsta77: ja co jakiś czas jak siedzę i marnuję czas przed kompem to mnie nagle przeszywa taka myśl "kurde dobrze było by już napisać tę pracę dyplomową" a potem se przypominam, ze już studia skończone
#zdrowie #ortopedia #sen #sypialnia
Poleci ktoś fajną, wygodną poduchę do spania?
Kupiłem swego czasy takie coś, i była na początku bardzo wygodna, ale z czasem zaczęła się odkształcać i już nie da się na niej spać.
Drugim minusem jest to, że ta pianka dość mocno się nagrzewa nawet przez grubszą poszewkę.
Chciałbym znaleźć coś w podobnym kształcie, ale aby nie było z tej
Poleci ktoś fajną, wygodną poduchę do spania?
Kupiłem swego czasy takie coś, i była na początku bardzo wygodna, ale z czasem zaczęła się odkształcać i już nie da się na niej spać.
Drugim minusem jest to, że ta pianka dość mocno się nagrzewa nawet przez grubszą poszewkę.
Chciałbym znaleźć coś w podobnym kształcie, ale aby nie było z tej
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Ja pieprze, poszedłem spać niecałą godzinę temu i obudził mnie głośny pisk w lewym uchu. Jest podobnie jak wtedy https://wykop.pl/wpis/78095927/ja-pierdziele-od-dwoch-dni-znaczaco-mi-sie-pogorsz a niedlugo po tym wpisie w miarę mi sie poprawiło, aż do teraz ale, od dwóch dni zauważyłem że po nawet lekkiej kąpieli wzmaga mi się pisk. Czy prysznic wolywaa jakoś na krążenie?
Druga sprawa to siostra znowu przyjechala z dzieckiem do domu rodzinnego i mnie budzi każdy dzień po około 2-3h
Druga sprawa to siostra znowu przyjechala z dzieckiem do domu rodzinnego i mnie budzi każdy dzień po około 2-3h
Ja pierdziele, od dwóch dni znacząco mi się pogorszyły szumy uszne, na tyle że teraz po tym jak zostałem obudzony przez skrzypiące drzwi, po około 3,5-4h spania, pisk był tak zdumiewająco duży ze nie mogłem nawet próbować spać dalej (ogólnie zauwazylem ze przy takim wybudzaniu pisk jest zwiększony,
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@essos: po kąpieli bo zalewasz sobie ucho wodą, a być może przesadnie je czyścisz, możesz też stosować opaski na uszy takie jak do biegania, np. takie z Decathlonu, żeby było cieplej w uchu - mi pomagają, a na start spróbuj z czapką, choć może cię przegrzać, opaska najlepsza.
2
Jesienna Spokojna Muzyka Do Snu

Jesienna Spokojna Muzyka Do Snu
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@tomwick55: też coś takiego miałam, samo przyszło, samo przeszło. Pewnie na tle nerwowym.
- 1
@LeVentLeCri Może faktycznie to na tle nerwowym. Chyba już coś kilka lat temu miałem takiego w nocy, ale wtedy miałem ciężki czas problemów zdrowotnych i depresji. Minęło. Teraz niby nie mam takiego czasu, jakieś drobne smutki jak już, ale wróciło





























spać obserwować no i fajrant XD
idź do jakiegoś poważnego lekarza normalnego