Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Credek
Credek

Credek

Dołączył 8 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9370
  • Znaleziska 97
  • Mikroblog 9273
  • Obserwujący 32
  • Obserwowane 26
Polnischefuhrer
Polnischefuhrer
2 godz. i 22 min temu
  • 69
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Credek
Credek
Credek 38 min temu via Wypiek
  • 15
@Polnischefuhrer ale to jest dla mnie czerwona flaga jak tylko panienka wspomni o podróżowaniu XD
  • Odpowiedz

597

Naczelna Rada Lekarska proponuje AŻ 78 godzin tygodniowo

Naczelna Rada Lekarska proponuje AŻ 78 godzin tygodniowo

Lekarz może pracować maksymalnie 78. godzin tygodniowo, czyli 312. godzin miesięcznie. Taki zapis.. jest w nowej propozycji, którą przed południem zaprezentuje Naczelna Rada Lekarska.

PIAN--A_A--KTYWNA
z
rmf24.pl
dodany: 23 godz. i 38 min temu
  • 97
  • #
    lekarz
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    praca
Credek
Credek
Credek 1 godz. i 18 min temu via Wypiek
  • 0
@krolkolow jak to się mówi u mnie w pracy - papier przyjmie wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
chciejstwo
chciejstwo
wczoraj, 04:18:17
  • 56
Pierwsze 30 za mną, aż by się chciało dopisać kolejne zero ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najważniejsze że myślenie inne, trzeźwość to zajebisty stan (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

#a-----l #alkoholizm
chciejstwo - Pierwsze 30 za mną, aż by się chciało dopisać kolejne zero ( ͡° ͜ʖ ͡°)

...

źródło: 1000020784

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Credek
Credek
Credek 21 godz. i 18 min temu via Wypiek
  • 1
@chciejstwo to jeszcze nie jest ‚to’ myślenie o którym piszesz. To dopiero kumplu gdzieś po 3 miesiącach a śmiało mogę powiedzieć że po pół roku - wiem z autopsji.
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
20.06.2026, 20:09:15
  • 121
Neuer w mundurze dziadka, który był kominiarzem czy coś takiego
#mecz
wfyokyga - Neuer w mundurze dziadka, który był kominiarzem czy coś takiego
#mecz

źródło: comment_ikmc6wg4QbNn9URSZw9WiB8nB5Bcw62F

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Credek
Credek
Credek 20.06.2026, 20:11:28 via Wypiek
  • 1
@wfyokyga tylko po to tu wszedłem XD Ale trzeba przyznać że mu pasuje ten mundur XD
  • Odpowiedz
Epiktetlol
Epiktetlol
15.06.2026, 18:05:53
  • 128
Czekaj czekaj Santo Tomas, bo tu trzeba coś uplastycznić. Bo ja już nie mogę słuchać tego pieprzenia, ja nie mogę słuchać tego tłumaczenia. Że presja, że oczekiwania? Co to za wymówki? Ci chłopacy zarabiają bajońskie sumy, pracują w najlepszym zawodzie na świecie. Presje to może mieć pielęgniarka matka trójki dzieci. To jest żenada, to jest kompromitacja, to jest skandal.
Ja zwracam się teraz do selekcjonera Luisa, do kapitana Rodriego. Panowie pora się
Epiktetlol - Czekaj czekaj Santo Tomas, bo tu trzeba coś uplastycznić. Bo ja już nie ...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Credek
Credek
Credek 15.06.2026, 20:34:42 via Wypiek
  • 0
@Epiktetlol źle tagujesz, generator tych wypowiedzi ‚ekspertów’ już od dawna na #kanalbekowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Credek
Credek
Credek 01.06.2026, 07:01:51
  • 3
Urlop rozpoczęty i chłop będzie ciemiężył 007 First Light. Czy w ogóle ktoś się udziela na tagach #ps5 #playstation #gry w tym bagnie w którym tkwię? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Smash
Smash
01.06.2026, 09:02:51 via Wykop
  • 4
@Credek: @Mega_Smieszek i @krystiano_ps3. Pozostałe 218 798 siedzi i patrzy.
  • Odpowiedz
sm_m
sm_m
01.06.2026, 11:38:31 via iOS
  • 0
@Judicator: jest jakiś tryb wyzwań VR, ale nie sprawdzałem jeszcze.
  • Odpowiedz
SlowSnake
SlowSnake
27.05.2026, 09:05:00
  • 110
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Credek
Credek
Credek 27.05.2026, 15:17:58 via Wypiek
  • 1
@choochoomotherfucker Ty to chyba jakaś akustyczna jesteś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
15.05.2026, 01:25:16
  • 221
Dawniej się pisało, że nocna to już nie nocna. Ale wtedy siedziało tu parę osób, dostawało się plusy i jakoś to szło do przodu.

Teraz dopiero nocna to nie nocna. Siedzi tu max 5 osób. Dramat.
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Credek
Credek
Credek 15.05.2026, 06:45:43 via Wypiek
  • 1
@lubie-sernik no dramat, ja to już nawet tagów nie blokuje bo bym nie miał co przeglądać na tym mirko ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
28.04.2026, 10:13:14
  • 61
Śniadanie dla chuopa

#jedzenie #gotujzwykopem #jedzzwykopem #sniadanie #przegryw #polskiedomy #jajecznica
tomwick55 - Śniadanie dla chuopa 

#jedzenie #gotujzwykopem #jedzzwykopem #sniadanie ...

źródło: 1000030565

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Credek
Credek
Credek 28.04.2026, 16:55:50 via Wypiek
  • 2
@tomwick55 eleganckie śniadanie, często jem takie przed wyjściem do pracy (✌ ゚ ∀ ゚)☞
  • Odpowiedz
Credek
Credek
Credek 28.04.2026, 17:37:29 via Wypiek
  • 1
@tomwick55 proste, szybkie śniadanie i tu się w nim wszystko zgadza bo smaczne i makro dobre tylko ja dorzucam jeszcze tłuszczów (masło). Klasyka, ja to lubię ogólnie jajka na śniadanie :)
  • Odpowiedz
kutokalipsa67
kutokalipsa67
26.04.2026, 02:49:35
  • 89
Sama prawda.

Wcale nie #heheszki
kutokalipsa67 - Sama prawda.

Wcale nie #heheszki

źródło: 14d4306dc4b1ff6f215d030a2b5aa2ad19f95512b178f5d2750dfdb4f43bc936

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Credek
Credek
Credek 26.04.2026, 07:17:22 via Wypiek
  • 28
@kutokalipsa67 za gówniarza nienawidzilem rajtuzów z całego serca, mam wspomnienie z przedszkola jak po WF się przebieraliśmy i zaplątałem się w te rajtuzy tak że nie mogłem ich założyć (zawsze matka ubierała) i udało sie dopiero jak już wszyscy byli przebrani. Nie muszę chyba mówić jaki ostracyzm wtedy na mnie spłynął XD To było 30 lat temu a dzisiaj sobie chwalę taką odzież termoaktywną, szczególnie na dół - do tego trzeba
  • Odpowiedz
Credek
Credek
Credek 26.04.2026, 18:24:02 via Wypiek
  • 1
@niedorzecznybubr zajęcia/cwiczenia fizyczne/gry i zabawy ruchowe - nazwij to jak chcesz ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
robert-kuzba
robert-kuzba
21.04.2026, 10:52:41
  • 26
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Credek
Credek
Credek 21.04.2026, 16:24:00 via Wypiek
  • 0
@Ninx @robert-kuzba najlepsze jest to że oboje macie rację jak juz odpowiadamy na zarzutke ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

431

Niemcy przestają nadawać się do życia (ang)

Niemcy przestają nadawać się do życia (ang)

Coraz to gorsze decyzje niemieckiego rządu doprowadzają ludzi do opuszczenia ojczyzny. Rosnące ceny energi, wysokie podatki przy niskich usługach publicznych, pieniądze rozdawane niepracującym i wiele innych.

sosiwoczostkowe
z
youtube.com
dodany: 18.04.2026, 15:37:38
  • 131
  • #
    niemcy
  • #
    emigracja
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    4konserwy
  • #
    lewackalogika
  • #
    zydkrecikorba
Credek
Credek
Credek 19.04.2026, 10:22:48 via Wypiek
  • -1
@Notes dokładnie to usłyszałem od mojego ziomka niemca - żebym przy pytaniu o liczbę landów mówił 17 bo oni sami już sobie żartują że jeszcze Majorka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

803

Dlaczego bagatelizujemy przemoc, gdy ofiarą jest mężczyzna, a nie kobieta?

Dlaczego bagatelizujemy przemoc, gdy ofiarą jest mężczyzna, a nie kobieta?

Incydenty, w których ofiarami są mężczyźni, są postrzegane jako mniej poważne. Stereotypy płciowe sprawiają, że sprawczynie rzadziej spotykają się z potępieniem, a ich zachowanie rzadziej uznaje się za winę.

matixrr
z
psypost.org
dodany: 10.04.2026, 14:03:06
  • 95
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    rozowepaski
  • #
    zwiazki
  • #
    psychologia
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
Credek
Credek
Credek 11.04.2026, 09:50:50 via Wypiek
  • 4
@_komentator_ czy ten typ ma jakiś dupochron od moderacji czy o c--j tu chodzi. Tyle ile jadu tu wylewa pod znaleziskami to powinnien byc juz na amen zbanowany.
Afrobiker
Afrobiker
23.03.2026, 06:16:42
  • 1114
#dziendobry #heheszki #takaprawda
Afrobiker - #dziendobry #heheszki #takaprawda

źródło: 1000005204

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Credek
Credek
Credek 23.03.2026, 11:44:42 via Wypiek
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
MagicznyMariusz
MagicznyMariusz
16.03.2026, 14:11:59
  • 47
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Credek
Credek
Credek 16.03.2026, 18:46:11 via Wypiek
  • 0
@sciana Paniee Januszu NIEEEEE! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Hissis
Hissis
01.03.2026, 02:32:52
  • 86
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Credek
Credek
Credek 01.03.2026, 07:05:12 via Wypiek
  • 1
@TobiaszSuchy mnie zainteresowała osoba Adika sama w sobie jak rozmawiałam ze znajomymi Niemcami moimi rówieśnikami. Rzucili światło na całą sprawą z innej strony i jak tak się człowiek zastanowi to wcale Adi głupio nie myślał XD Znajomi też mówią że on to dla swoich chciał dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Timer_555
Timer_555
15.02.2026, 06:43:25
  • 176
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Credek
Credek
Credek 15.02.2026, 13:07:44 via Wypiek
  • 1
@Timer_555 o, Złomek zbiera materiały podczas gdy ja z chłopakami złomuje drugi zespół (dałna) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#arcraiders
  • Odpowiedz
futanari
futanari
13.02.2026, 04:00:46
  • 109
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Credek
Credek
Credek 13.02.2026, 07:44:55 via Wypiek
  • 0
@Relaxpls a po co Ci 2 złote? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
michalgrande
michalgrande
28.01.2026, 21:08:31
  • 274
#golgif #mecz #ligamistrzow #fcbarcelona #golgifpl
Barcelona 1-1 Kopenhaga, Lewandowski
https://streamin.link/v/5a17a845
michalgrande - #golgif #mecz #ligamistrzow #fcbarcelona #golgifpl
Barcelona 1-1 Kopen...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Credek
Credek
Credek 28.01.2026, 22:15:21 via Wypiek
  • 7
@Minieri o to to. Myślę że to też duża zasługa wodza - ‚Młody Ty tam rób te swoje sztuczki i graj piłkę do wujka Roberta’ ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 16.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 16.03.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 25.03.2019

    Mikroblogger

Autorskie tagi

  • #trzezwakredka

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking