Śniło mi się dzisiaj, że byłem strażakiem i miałem jechać gasić pożar a wszystko w Ameryce, tak mi sen mówił, że to USA. Oczywiście jechałem na rowerze XD a do ludzi mówiłem, że jestem firefighter i gdzie jest gas station. Gość mi pokazał, że prosto i w lewo, ja na rowerze nie wiedziałem jak jechać po tych skrzyżowaniach i ludzie się śmiali. Oczywiście nie mogłem trafić i uczucie zagubienia, było jeszcze trochę
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiem, że o tym mówiłem nie raz i jeszcze nie raz wspomnę, ale zainteresowała mnie kwestia wpływu czynników zewnętrznych na sen i programowaniu snów, zrobiłem nawet o tym wątek na /x/ ale nikogo on nie zainteresował :(
Ciekawi mnie to, ponieważ byłaby to (moim skromnym zdaniem) jedna z lepszych technik wywoływania LD lub inkubacji snów, szczególnie w połączeniu z techniką porannych drzemek dr LaBerga ( https://rs.maszyna.pl/~boberov/Kippin/!a-onld/ld-07.htm ) tylko ciekawi mnie na ile to
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@billuscher: Śniło mi się kiedyś, że płonę na stosie i dławię się dymem XD Szybko się przebudziłam, okazało się że kot spał mi na klacie i mimo że waży niecałe 5kg to jednak nie mogłam złapać pełnego wdechu xd A smród dymu nie zniknął razem ze snem, był realny i nadal go czułam. Zawsze śpię przy uchylonym oknie (nawet w zimie) i po prostu wiatr nawiał mi dymu do pokoju,
Lenalee - @billuscher: Śniło mi się kiedyś, że płonę na stosie i dławię się dymem XD ...

źródło: 1

Pobierz
  • Odpowiedz
Pospane.
Ale miałem sen .

Śniło się że zostałem aresztowany. na komendzie mówią: zeznajesz jako świadek.
Zdenerwowałem się, przestałem rozmawiać. Dali mi do podpisywania protokół, to z tyłu napisałem oświadczenie.
Babka, nie chciała się przedstawiać (co prowadziła przesłuchanie), to wbiłem jej długopis w rękę, aby mnie oskarżyła i abym miał jej dane w późniejszym śledztwie przeciw osobom które mnie aresztowały.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jagodowy_krol: He mi też się dzisiaj śniła ta wspaniała instytucja, we śnie zabiłem dwóch psów deską z powbijanymi gwoździami zupełnie bez powodu potem sie ukrywałem i czekałem aż po mnie przyjdą bo zapomniałem pozbyć się narzędzia zbrodni xD
  • Odpowiedz
@Kkdante: to bardzo dobry wynik chociaż to co Ci pokazuje zegarek czy opaska niekoniecznie jest prawda bo te urządzenia nie są miarodajne. Jeżeli się czujesz zregenerowany rano to wtedy oznacza za że miałeś dobry sen
  • Odpowiedz

Z kim najczęściej ruszacie w kraine snów?

  • Fobetor 10.0% (1)
  • Morfeusz 80.0% (8)
  • Fantasos 10.0% (1)

Oddanych głosów: 10

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dziś miałem najbardziej intensywne sny, możliwe że wynikało to z tego, że przedłużałem sobie sen + dzień wcześniej nie spałem całą noc (odbicie REM)
Tu w wideo dość ciekawe podejście jak to skomentował jeden z współpracowników z Telegrama, który mi to podesłał, nawet LaBerge radził by próbować rano LD, jednak tej metody bym raczej nie polecał za często bo strasznie wpływa na cykl snu

Telegram: https://t.me/psychomagowie
Discord: https://discord.gg/b3jKaEM

#swiadomysen #
billuscher - Dziś miałem najbardziej intensywne sny, możliwe że wynikało to z tego, ż...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0

dzisiaj przez gorączkę miałem bardzo dziwaczny sen strasznie się w nim zestresowałem sen nawiązywał do tego co się dzieje w moim życiu mój szef zadawał mi jakieś pytania odpowiadałem jednego pytania nie zrozumiałem bo jakaś maszyna wydała dźwięk i szef mnie męczył i szydził kiedy się spytałem "co", z tyłu była w ogóle moja mama więc zacząłem szeptać XDD p------e, a najdziwniejsze że niedaleko nas siedział jakiś koleś(nie znam go) i
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach