Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte
- 1

ZwyklyRoman
via Wykop- 1
@smutny-lisek: nara chuopie
konto usunięte via Android
- 0
@smutny-lisek idź i nie wracaj
- 4
Nie słuchajcie Spotify jako White Noise, ja słuchałem, teraz w rekomendacjach mam tylko dźwięki deszczu.
Do White Noise polecam bardziej https://mynoise.net/ przynajmniej nie zrujnuje wam Spotify.
#whitenoise #spotify #sen
Do White Noise polecam bardziej https://mynoise.net/ przynajmniej nie zrujnuje wam Spotify.
#whitenoise #spotify #sen
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 0
@smutny-lisek: niech się śni j----a dla baby z wielkim naganiaczem
@smutny-lisek: dobranoc nasz tygrysie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@smutny-lisek śpij dobrze
@smutny-lisek: zboczonych snów
Śniło mi się dzisiaj, że byłem strażakiem i miałem jechać gasić pożar a wszystko w Ameryce, tak mi sen mówił, że to USA. Oczywiście jechałem na rowerze XD a do ludzi mówiłem, że jestem firefighter i gdzie jest gas station. Gość mi pokazał, że prosto i w lewo, ja na rowerze nie wiedziałem jak jechać po tych skrzyżowaniach i ludzie się śmiali. Oczywiście nie mogłem trafić i uczucie zagubienia, było jeszcze trochę
Wiem, że o tym mówiłem nie raz i jeszcze nie raz wspomnę, ale zainteresowała mnie kwestia wpływu czynników zewnętrznych na sen i programowaniu snów, zrobiłem nawet o tym wątek na /x/ ale nikogo on nie zainteresował :(
Ciekawi mnie to, ponieważ byłaby to (moim skromnym zdaniem) jedna z lepszych technik wywoływania LD lub inkubacji snów, szczególnie w połączeniu z techniką porannych drzemek dr LaBerga ( https://rs.maszyna.pl/~boberov/Kippin/!a-onld/ld-07.htm ) tylko ciekawi mnie na ile to
Ciekawi mnie to, ponieważ byłaby to (moim skromnym zdaniem) jedna z lepszych technik wywoływania LD lub inkubacji snów, szczególnie w połączeniu z techniką porannych drzemek dr LaBerga ( https://rs.maszyna.pl/~boberov/Kippin/!a-onld/ld-07.htm ) tylko ciekawi mnie na ile to
@billuscher: Śniło mi się kiedyś, że płonę na stosie i dławię się dymem XD Szybko się przebudziłam, okazało się że kot spał mi na klacie i mimo że waży niecałe 5kg to jednak nie mogłam złapać pełnego wdechu xd A smród dymu nie zniknął razem ze snem, był realny i nadal go czułam. Zawsze śpię przy uchylonym oknie (nawet w zimie) i po prostu wiatr nawiał mi dymu do pokoju,
źródło: 1
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@smutny-lisek: ja zasnąłem po 19 i wstałem o 22 z hakiem i na 6 do pracy XDD
- 0
Co robić jak mam problem z budzeniem się do budzika? Mam ustawioną masę budzików od 6 do 8 i żaden mnie nie budzi
#niewiemjaktootagowac #pytaniedoeksperta #medycyna #sen #pytajzwykopem
#niewiemjaktootagowac #pytaniedoeksperta #medycyna #sen #pytajzwykopem
Pospane.
Ale miałem sen .
Śniło się że zostałem aresztowany. na komendzie mówią: zeznajesz jako świadek.
Zdenerwowałem się, przestałem rozmawiać. Dali mi do podpisywania protokół, to z tyłu napisałem oświadczenie.
Babka, nie chciała się przedstawiać (co prowadziła przesłuchanie), to wbiłem jej długopis w rękę, aby mnie oskarżyła i abym miał jej dane w późniejszym śledztwie przeciw osobom które mnie aresztowały.
Ale miałem sen .
Śniło się że zostałem aresztowany. na komendzie mówią: zeznajesz jako świadek.
Zdenerwowałem się, przestałem rozmawiać. Dali mi do podpisywania protokół, to z tyłu napisałem oświadczenie.
Babka, nie chciała się przedstawiać (co prowadziła przesłuchanie), to wbiłem jej długopis w rękę, aby mnie oskarżyła i abym miał jej dane w późniejszym śledztwie przeciw osobom które mnie aresztowały.
@jagodowy_krol Jako świadek... Te ich podchody nie mają końca xD
@jagodowy_krol: He mi też się dzisiaj śniła ta wspaniała instytucja, we śnie zabiłem dwóch psów deską z powbijanymi gwoździami zupełnie bez powodu potem sie ukrywałem i czekałem aż po mnie przyjdą bo zapomniałem pozbyć się narzędzia zbrodni xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@smutny-lisek: dobranoc grażyna
konto usunięte via Wykop
- 0
@smutny-lisek: dobranoc
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 2
@smutny-lisek: dobranoc niech się huopu dorodne khutasy śnią
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@smutny-lisek a to facebook czy wykop?
@smutny-lisek: co to jest to niebieskie wklejone w oryginalny obrazek?
- 1
Mireczki, po dwutygodniowym urlopie mam jutro na 7. do tyrki. Ile tej melatoniny p--------ć i o której, żeby tak wyspać się, powiedzmy do 6. xD
#bezsennosc #sen #pracbaza
#bezsennosc #sen #pracbaza
konto usunięte via Wykop
- 1
@M4rcinS: sporo i o 22
@M4rcinS: 30 minut przed snem 1 mg, wiecej nie bierz bo bedziesz zniszczony caly dzien.
2
CO SIĘ DZIEJE PODCZAS SNU?

Teoretycznie śpiąc spędzamy nawet naszego życia. Sen jest istotny dla naszego rozwoju, zdrowia i życia. Podczas snu się regenerujemy, nasz umysł odpoczywa a także tworzy wspomnienia. Nasze ciało też odpoczywa, mięśnie się relaksują i mają czas na regenerację, którego podczas dnia, kiedy się ruszam
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@pechowiec69: już bym wolał się obudzić z klocem w majtach niż zakochany
@MichaS_LwK Sildenafil
@MichaS_LwK: Menelaos
Dziś miałem najbardziej intensywne sny, możliwe że wynikało to z tego, że przedłużałem sobie sen + dzień wcześniej nie spałem całą noc (odbicie REM)
Tu w wideo dość ciekawe podejście jak to skomentował jeden z współpracowników z Telegrama, który mi to podesłał, nawet LaBerge radził by próbować rano LD, jednak tej metody bym raczej nie polecał za często bo strasznie wpływa na cykl snu
Telegram: https://t.me/psychomagowie
Discord: https://discord.gg/b3jKaEM
#swiadomysen #
Tu w wideo dość ciekawe podejście jak to skomentował jeden z współpracowników z Telegrama, który mi to podesłał, nawet LaBerge radził by próbować rano LD, jednak tej metody bym raczej nie polecał za często bo strasznie wpływa na cykl snu
Telegram: https://t.me/psychomagowie
Discord: https://discord.gg/b3jKaEM
#swiadomysen #

0
Sny seksualne dla zdrowia i dobrego samopoczucia

Clare R. Johnson 5 rodział ksiązki pt. Mindful Dreaming: Harness the Power of Lucid Dreaming for Happiness, Health, and Positive Change
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
0
dzisiaj przez gorączkę miałem bardzo dziwaczny sen strasznie się w nim zestresowałem sen nawiązywał do tego co się dzieje w moim życiu mój szef zadawał mi jakieś pytania odpowiadałem jednego pytania nie zrozumiałem bo jakaś maszyna wydała dźwięk i szef mnie męczył i szydził kiedy się spytałem "co", z tyłu była w ogóle moja mama więc zacząłem szeptać XDD p------e, a najdziwniejsze że niedaleko nas siedział jakiś koleś(nie znam go) i
dzisiaj przez gorączkę miałem bardzo dziwaczny sen strasznie się w nim zestresowałem sen nawiązywał do tego co się dzieje w moim życiu mój szef zadawał mi jakieś pytania odpowiadałem jednego pytania nie zrozumiałem bo jakaś maszyna wydała dźwięk i szef mnie męczył i szydził kiedy się spytałem "co", z tyłu była w ogóle moja mama więc zacząłem szeptać XDD p------e, a najdziwniejsze że niedaleko nas siedział jakiś koleś(nie znam go) i
@Tozsamosc_prawdziwa: gorączka wpływa na sen, czasami można mieć właśnie dziwne fever dreams
























