Ma ktoś pomysł co się dziś odwaliło z #edge? Każda strona wygląda w ten sposób. Nie mam włączonej opcji wysokiego kontrastu. #pomoc #informatyka #windows11 #corobic #pytaniedoeksperta #j--------e
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Siemanko,
Tak się w życiu złożyło że zbliżam się do 26lvl, mam już partnerkę z którą planujemy przyszłość (ale bez dzieci!)
Jakiś czas temu rodzice złożyli mi propozycję która wygląda mniej więcej tak:
Siemanko,
Tak się w życiu złożyło że zbliżam się do 26lvl, mam już partnerkę z którą planujemy przyszłość (ale bez dzieci!)
Jakiś czas temu rodzice złożyli mi propozycję która wygląda mniej więcej tak:
@mirko_anonim zapytaj swojej partnerki co ona o tym sądzi i jak widzi jej się mieszkanie z „teściami” za ścianą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mirko_anonim: Jeśli chodzi o mieszkanie z żoną to jest jedna, zajebiście, ale to zajebiście ważna zasada: teściowie/rodzice nie powinni być w stanie przyjść do Ciebie w kapciach. Jeśli mogą, to znaczy ze mieszkasz za blisko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@masz_fajne_donice: pisałem do nich zgłoszenie, to mi odpisali że limit 1000 to jest dużo i se mogę wejść w obserwowane żeby wszystko ręcznie odznaczać XD
źródło: image
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mirko_anonim: chlopie, serio? Jaki bezdomny? Wy sobie lubicie problemy tworzyc. Szukaj roboty WSZEDZIE. 100 km zasieg, 200 km. Nie ma? To aplikuj do kazdego wiekszego kolchozu. Nie ma mozliwosci, zeby NIGDZIE nikt nie potrzebowal pracownika fizycznego. Szkoda gadac. Zeby nie moc znalezc tyle czasu roboty jakiejkolwiek, gdziekolwiek, to trzeba nie chciec pracowac.
Wy sobie lubicie problemy tworzyc. Szukaj roboty WSZEDZIE
@RyanWolf: Problemy to już masz stworzone, gdy musisz szukać roboty, ale widać, że jesteś zbyt tępy, by to pojąć.
Nie ma mozliwosci, zeby NIGDZIE nikt nie potrzebowal pracownika fizycznego. Szkoda gadac. Zeby nie moc znalezc tyle czasu roboty jakiejkolwiek, gdziekolwiek, to trzeba nie chciec pracowac.
Wielkie zdziwienie, że nie wszyscy chcą się zaprzęgać do kieratu xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Anonek463
Reklamację musisz rozpatrzyć w ciągu 14 dni, inaczej Allegro wypłaci kasę z Protekta i cię obciąży (brak odpowiedzi równoznaczny jest z uznaniem roszczenia w całości). Możesz poprosić kupującego o odesłanie produktu w celu diagnostyki, ale termin na odpowiedź liczy się od zgłoszenia.
A jeżeli chodzi o ten tekst "Allegro osądzi" to w Polsce wymiar sprawiedliwości sprawują niezależne i niezawisłe sądy. Allegro póki co jeszcze sądem nie jest i nie ma
Reklamację musisz rozpatrzyć w ciągu 14 dni, inaczej Allegro wypłaci kasę z Protekta i cię obciąży (brak odpowiedzi równoznaczny jest z uznaniem roszczenia w całości). Możesz poprosić kupującego o odesłanie produktu w celu diagnostyki, ale termin na odpowiedź liczy się od zgłoszenia.
A jeżeli chodzi o ten tekst "Allegro osądzi" to w Polsce wymiar sprawiedliwości sprawują niezależne i niezawisłe sądy. Allegro póki co jeszcze sądem nie jest i nie ma
@Anonek463
Rozważ złożenie zawiadomienie na policji o próbie oszustwa. Oszustwo jest przestępstwem bez względu na kwotę.
A co do odrzucenia, to w takim przypadku właściwym jest poinformowanie kupujące, że nie jest to twój towar i reklamację pozostawia się bez rozpatrzenia.
Rozważ złożenie zawiadomienie na policji o próbie oszustwa. Oszustwo jest przestępstwem bez względu na kwotę.
A co do odrzucenia, to w takim przypadku właściwym jest poinformowanie kupujące, że nie jest to twój towar i reklamację pozostawia się bez rozpatrzenia.
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hej!
Tysiące myśli w głowie..
Sprawa wygląda tak.. Jesteśmy we dwoje i mamy dwójkę dzieci nastolatkę i noworodka. Wynajmujemy małe mieszkanie, chociaż mamy miesięczny dochód ok 20 tys zł.
Do
Hej!
Tysiące myśli w głowie..
Sprawa wygląda tak.. Jesteśmy we dwoje i mamy dwójkę dzieci nastolatkę i noworodka. Wynajmujemy małe mieszkanie, chociaż mamy miesięczny dochód ok 20 tys zł.
Do
@mirko_anonim: budowac jak dobra lokalizacja i tego chcecie. Kiedys w 6 osoby sie zylo w klitce
Budowac
konto usunięte via Wykop
- 1
@DeltaFosBeta: maczupiczku
@mirko_anonim: Jak Ci dopisze pogoda to spacer wokół zalewu Zakrzówek, Kopce, lasek wolski z ZOO, Park Bednarskiego z ukrytym punktem widokowym. Park wodny od jakiś 10 lat już omijam, lepiej iść na sauny/basen gdzieś gdzie nie będziesz się potem meldował u dermatologa.
Ciąć drewno czy nie ciąć drewna. Oto jest pytanie. #corobic
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki i mirabelki, gdzie w dzisiejszych czasach szukać normalnej dziewczyny, drugiej połówki? Lvl 23 (zaraz 24), kończę studia na wiosnę. Kiedyś bardziej skupiałem się na znajomych, ale z czasem poczułem, że chciałbym mieć kogoś bliskiego.
Na początku tego roku zacząłem szukać dziewczyny na Tinderze. Po 5 miesiącach znalazłem fajną dziewczynę, z którą byłem pół roku. Była super i już myślałem, że to jest ten ideał i będziemy mega długo
Mirki i mirabelki, gdzie w dzisiejszych czasach szukać normalnej dziewczyny, drugiej połówki? Lvl 23 (zaraz 24), kończę studia na wiosnę. Kiedyś bardziej skupiałem się na znajomych, ale z czasem poczułem, że chciałbym mieć kogoś bliskiego.
Na początku tego roku zacząłem szukać dziewczyny na Tinderze. Po 5 miesiącach znalazłem fajną dziewczynę, z którą byłem pół roku. Była super i już myślałem, że to jest ten ideał i będziemy mega długo
@niewidka: Nie powiem Ci gdzie znaleźć w dzisiejszych czasach "normalną" dziewczynę, bo to bardzo skomplikowany temat, ale wiem gdzie na pewno nie znajdziesz - na Tinderze właśnie, weź to usuń w cholerę i nie marnuj sobie tam czasu.
@Sinuhe_95 za późno! Ja tam wychodzę z założenia, że jak miłość to tylko na wykopie xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mirko_anonim: Nie czytać, oskarek się spłakał bo go Julcia zostawiła
@mirko_anonim:
6 miesięcy ojej, mamy ci współczuć?
Ja 27 lat szukam i bez skutków, a inni z tagu to nawet po 40. Wypad błazenoski z tagu
I boje się że znowu bardzo długo zajmie znalezienie mi dziewczyny (jej to szukałem z 6 miesięcy albo i dłużej bo były przerwy)
6 miesięcy ojej, mamy ci współczuć?
Ja 27 lat szukam i bez skutków, a inni z tagu to nawet po 40. Wypad błazenoski z tagu
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hej Mirki,
Jestem osobą dbającą o siebie i wiem że wyglądam dobrze. Nawet bardzo.
Wczoraj o spotkanie poprosił mnie stary znajomy z którym od jakiś 3-4 lat nie mam kontaktu.
Zapytał czy zgodziłbym się na to aby uwieść jego obecną narzeczoną ponieważ on czuje że jego miłość się wypaliła a nie ma powodu i najnormalniej w świecie jaj żeby z nią zerwać. Gość był szczery i wiem, że
Hej Mirki,
Jestem osobą dbającą o siebie i wiem że wyglądam dobrze. Nawet bardzo.
Wczoraj o spotkanie poprosił mnie stary znajomy z którym od jakiś 3-4 lat nie mam kontaktu.
Zapytał czy zgodziłbym się na to aby uwieść jego obecną narzeczoną ponieważ on czuje że jego miłość się wypaliła a nie ma powodu i najnormalniej w świecie jaj żeby z nią zerwać. Gość był szczery i wiem, że
konto usunięte via Wykop
- 43
@mirko_anonim: wyślij jej ta rozmowę i problem sam się rozwiąże ¯\(ツ)/¯
@mirko_anonim: ja sie wypowiem jako mirabelka - niech kumpel ma jaja i sam z nia zerwie jak prawdziwy facet. Powie,ze juz nic do niej nie czuje - dziekuje i do widzenia - a nie zabawa jak w podstawowce,.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
✨️ Autor wpisu (OP): @elena-mary: Tzn? Aplikowałaś wszędzie nawet jak tam nie mieszkałaś lub nie miałaś u kogo zamieszkać? Bo na razie biorę pod uwagę trójmiasto (bo mam blisko z domu rodzinnego), albo tu gdzie studiuje na razie. Tylko właśnie nie wiem czy do lutego szukać tylko pracy tylko tutaj gdzie studiuje i dopiero po lutym jak skończę i się obronię to szukać po całej Polsce (oczywiście takie miejscowości
@mirko_anonim tak, nawet nie mieszkałam w Polsce. Jak dzwonił rekruter to mówiłam, że koncze studia i jestem elastyczna. Jak dostałam prece to zarezerwowałam sobie pokoj przez neta. Nawrt udało się znaleźć właściciela co nie chciał kasy wcześniej.
Szukaj w całej Polsce bo nigdy nie wiesz co co się trafi.
Szukaj w całej Polsce bo nigdy nie wiesz co co się trafi.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
źródło: obraz_2024-09-23_225424791
Pobierz- 0
@malebro: :-(
źródło: obraz_2024-09-23_230355638
Pobierz- 0
źródło: obraz_2024-09-23_231934785
PobierzHej!
Od kilku lat myślę o medycynie, myślałam tak już nawet jak kończyłam moje inne studia, ale wtedy wydawało mi się że już za poźno. Czas biegnie dalej, obecnie mam 30 parę lat, a dalej myślę o medycynie. Gdybym wtedy się zdecydowała, już miałabym je skończone. Moja obecna praca jest średnia, niezbyt przepadam to co robię, ani nie ma z niej wielkich kokosów.
Jeśli serio miałabym się zdecydować na taki krok, to
Od kilku lat myślę o medycynie, myślałam tak już nawet jak kończyłam moje inne studia, ale wtedy wydawało mi się że już za poźno. Czas biegnie dalej, obecnie mam 30 parę lat, a dalej myślę o medycynie. Gdybym wtedy się zdecydowała, już miałabym je skończone. Moja obecna praca jest średnia, niezbyt przepadam to co robię, ani nie ma z niej wielkich kokosów.
Jeśli serio miałabym się zdecydować na taki krok, to
@matabezfiata: nie pozostaje nic jak sprobowac, bo za 10 lat napiszesz to samo xD
obecnie mam 30 parę lat
@matabezfiata: miałem na roku pare osob ktore mialy magistra z farmacji czy fizjoterapii czyli 6+ lat w stosunku do normalnych roczników - co wciaz jest wczesniej niz ty. załoz ze dostaniesz sie na medycyne w przyszlym roku czyli bedziesz miec 31lat. potem masz 6lat studiów podczas ktorych bedziesz musiala sie jakos utrzymac, 13miesiecy stazu czyli pierwsze pieniadze z medycyny zaczniesz zarabiac w wieku 37-38lat. potem
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wmawiasz sobie. Jakbyś był niewygodnym świadek
@OnNieMaJajek: Mnie tam opa historia nie dziwi. Lata temu sam byłem świadkiem podobnej akcji. Przyjeżdżamy późną nocą z rodzicami do domu /trochę zadupie/, a na podjeździe za krzakiem stoi kaszlak i jakaś babka w środku. Ojciec wyszedł z auta zapytać co robi na prywatnej posesji o tej porze, a ona odpala silnik i w długą.
Ogólnie obserwowanie domów przez złodziei w celu upewnienia się,
- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Gdy widzisz sąsiada drugi lub trzeci raz tego samego dnia, a nie masz ochoty/czasu nawiązywać rozmowy. #fobiaspoleczna #ankieta #normalniludzie #corobic #ankieta
źródło: downloadedImage(89)
Pobierzco robisz
- niby milczę, ale kiwnę głową i się uśmiechnę 44.1% (15)
- twardo zachowuję milczenie, bo już się witaliśmy 41.2% (14)
- mówię coś innego, byle coś powiedzieć 0% (0)
- znów mówię dzień dobry 14.7% (5)
@KingaM: Ktoś bez fobii społecznej by powiedział "Kuuurde prześladujesz mnie stary zboczeńcu? Już trzeci raz na Ciebie trafiam. Weź się za jakąś robotę" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KingaM: Przechodzę normalnie (no prawie) i tyle. Kto normalny mówi sąsiadowi kolejny raz dzień dobry czy też rozmawia z sąsiadem, jeśli nie ma czasu/ochoty?























#zalesie #rozwojosobisty #pracbaza #corobic
Mirki pomóżcie bo nie wiem co robić. W życiu mi ostatnio nie wychodzi i nie wiem jak to naprawić.
Trzy lata temu byłem w peaku, skończyłem studia, zaczynałem pracę. Tu się uczyłem języka na uczelni, tu jakiś basen, siłka, nawet instrument sobie kupiłem. Praca słabo płatna ale chciałem jakoś zacząć kariere ( #programowanie
@mirko_anonim: inewstuj w ziemię i ucz się ogrodnictwa