Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Emulsja
Emulsja

Emulsja

Dołączył 11 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 33543
  • Znaleziska 19423
  • Mikroblog 14120
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 58
adrianna-kiyoki
adrianna-kiyoki
przedwczoraj, 11:58:05
  • 2
Jak to jest, że starsza pani w warzywniaku musi mieć kasę fiskalną i sama wszystko liczyć tracąc czas i pieniądz, a dla lekarzy wprowadzenie kas to metafizyka i coś co rzekomo zniszczy ich biznes, stanie się nieopłacalny? #lekarz #dzialalnoscgospodarcza #firma
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emulsja
Emulsja
Emulsja wczoraj, 10:40:40 via Wykop
  • 0
@adrianna-kiyoki: to idac do lekarza zawsze popros o paragon i z glowy ;-)
nie ma paragonu - nie ma uslugi
  • Odpowiedz

18

Na lepsze życie w Australii

Na lepsze życie w Australii

Mam na imię Szymon Mielniczuk, mam 24 lata i od wielu lat zmagam się ze stwardnieniem rozsianym (SM). Nigdy nie przypuszczałem, że będę musiał prosić obcych ludzi o pomoc. Zawsze chciałem radzić sobie sam, walczyć z przeciwnościami i iść przez życie z podniesioną głową.

szymon1204
z
szczytnycel.pl
dodany: 09.06.2026, 11:33:56
  • 17
  • #
    wykop
  • #
    pomoc
  • #
    polska
  • #
    warszawa
  • #
    poznan
  • #
    wroclaw
Emulsja
Emulsja
Emulsja 09.06.2026, 15:01:51 via Wykop
  • 14
Ja zbieram na dom, ktoś mi się dorzuci?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

34

będzie nowy wjazd do Wrocławia. Powstanie łącznik A4 ze wschodnia obwodnicą

będzie nowy wjazd do Wrocławia. Powstanie łącznik A4 ze wschodnia obwodnicą

Powstanie nowy łącznik między autostradą A4 a wschodnią obwodnicą Wrocławia. Inwestycja ma odciążyć zakorkowane Bielany Wrocławskie i poprawić dojazd do miasta od południa. Właśnie podpisano porozumienie w tej sprawie.

murison
z
tuwroclaw.com
dodany: 08.06.2026, 15:54:31
  • 5
  • #
    wroclaw
  • #
    polskiedrogi
  • #
    motoryzacja
  • #
    autostradypolska
  • #
    a4
Emulsja
Emulsja
Emulsja 09.06.2026, 14:59:36 via Wykop
  • 3
@CrytekPL: tak a co? Nazwą to jeszcze dumnie "Obwodnica" └[⚆ᴥ⚆]┘
raeurel
raeurel
19.05.2026, 17:19:39
  • 5
Hej! Gra ktoś jeszcze w #animalcrossing ?
Szukam kogoś do wymiany itemów
#nintendoswitch #gry
raeurel - Hej! Gra ktoś jeszcze w #animalcrossing ?
Szukam kogoś do wymiany itemów 
#...

źródło: 1000018120

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emulsja
Emulsja
Emulsja 08.06.2026, 10:56:53 via Wykop
  • 1
@raeurel: gram :) na reddicie jest spora grupa ludzi jak cos do wymian ;-)
  • Odpowiedz
chaddeveloper
chaddeveloper
05.06.2026, 13:41:09
  • 2
Dostałem przed chwilą ofertę pracy.
Fullstack Mid+ wedle ogłoszenia, ale szukają raczej wymiatacza jak to mówili na spotkaniu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Backend piszę sam, front tak samo, dodatkowo integracja z OCR(poprzez AWS) to samo z jakimś LLMem. A no i oczywiście infre sam też mam robić.

Branża medyczna, stawka 11 000 netto(mówimy o fakturze nie netto na umowie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emulsja
Emulsja
Emulsja 07.06.2026, 20:58:35 via Wykop
  • 0
@chaddeveloper: co to za firma? az nie chce sie wierzyc
  • Odpowiedz
runnerrunner
runnerrunner
18.03.2025, 22:42:13
  • 39
To jest kotka "koko" dajcie jej plusa! Ma już 10 lat i ma wyrwane 4 zęby!

#zwierzaczki #koty #kotbrytyjski #weterynaria #kitku
runnerrunner - To jest kotka "koko" dajcie jej plusa! Ma już 10 lat i ma wyrwane 4 zę...

źródło: temp_file501412819875955143

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emulsja
Emulsja
Emulsja 07.06.2026, 20:53:16 via Wykop
  • 0
@crookedman: resorpcja zębów, trzeba było usunąć

PS. Dalej kotka moja ma 3 kły ;-)
  • Odpowiedz

448

Kultura zapierdzielu staje się dla czterdziestolatków nieznośna

Kultura zapierdzielu staje się dla czterdziestolatków nieznośna

Nie bez powodu mówimy, że około czterdziestych urodzin przychodzi przełom, bo właśnie wtedy zaczynamy bliżej przyglądać się swojemu życiu. Nieco zwalniamy i często zauważamy, jak szybko biegliśmy do tej poryi że jesteśmy już mocno wykończeni. Coraz mniej akceptujemy ustawiczny zapierdziel.

XeNinja
z
kobietytomy.pl
dodany: 02.06.2026, 13:44:49
  • 191
  • #
    pracbaza
  • #
    praca
  • #
    psychologia
  • #
    korposwiat
  • #
    programista15k
Emulsja
Emulsja
Emulsja 03.06.2026, 11:13:03 via iOS
  • 5
@lubiecie: dalej za psie pieniądze

479

Wandale szaleją we Wrocławiu. Rozbijają szklane przystanki jeden po drugim.

Wandale szaleją we Wrocławiu. Rozbijają szklane przystanki jeden po drugim.

Od początku 2026 roku wandale wybili już blisko 50 szyb na przystankach w całym mieście. Koszt napraw wyniósł około 225 tys. zł, a tylko w maju usuwanie skutków wandalizmu pochłonęło aż 210 tys. zł. Dla porównania miesięczny budżet na utrzymanie całej infrastruktury przystankowej we Wrocławiu, obe

murison
z
gazetawroclawska.pl
dodany: 28.05.2026, 08:55:05
  • 114
  • #
    wroclaw
  • #
    mpkwroclaw
  • #
    komunikacjamiejska
  • #
    patologiazmiasta
Emulsja
Emulsja
Emulsja 28.05.2026, 16:11:36 via Wykop
  • 15
@mats-s: Białorusini, Ukraincy i Rumuni
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela
27.05.2026, 05:43:55
  • 289
Eksperci:poród drogami natury jest lepszy
Badania:poród drogami natury niesie mniejsze ryzyko i powikłan niz cesarskie cięcie
Konsensus:cięcie cesarskie jest zabiegiem ratunkowym

Tymczasem polki: zesransko
Ja wiem lepiej,cesarka na zyczenie, a bo koleżance matki siostry wypadł płuco przez odbyt.
DoktorMorela - Eksperci:poród drogami natury jest lepszy
Badania:poród drogami natury...

źródło: Screenshot_20260527_072033_Samsung Internet

Pobierz
  • 505
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emulsja
Emulsja
Emulsja 27.05.2026, 10:32:11 via Wykop
  • 3
@DoktorMorela: nie popieram bab chcących cc na zyczenie, a niestety takich na oddziale spotykałam 99%.... Jedynie w przypadku ratowania zycia matki lub dziecka - tak.

Miałam cc nagłe, po nieudanej indukcji porodu sn. Pomijam to ze indukcja została źle przeprowadzona, a ja skąd mogłam wiedziec jak to wyglada i na co trzeba sie przygotowac (szkoły rodzenia o tym milczą...). Po przeanalizowaniu porodu i warunków w jakim byłam ja i dziecko
  • Odpowiedz
sokool
sokool
23.05.2026, 15:12:11
  • 1008
58 zł lemoniada xD #wroclaw #jedzenie71
sokool - 58 zł lemoniada xD #wroclaw #jedzenie71

źródło: IMG_1203

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emulsja
Emulsja
Emulsja 23.05.2026, 16:22:33 via Wykop
  • 0
@sokool: jaki lokal?
  • Odpowiedz
Drill90
Drill90
Drill90
23.05.2026, 15:35:00
  • 13
#sebcel #ksiegowosc #skwp #kursy #rachunkowosc #finanse #finanseirachunkowosc #rozwojosobisty
Drill90 - #sebcel #ksiegowosc #skwp #kursy #rachunkowosc #finanse #finanseirachunkowo...

źródło: 11

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emulsja
Emulsja
Emulsja 23.05.2026, 15:55:20 via Wykop
  • 2
@Drill90: i to jakis problem?
  • Odpowiedz
Emulsja
Emulsja
Emulsja 23.05.2026, 16:21:28 via Wykop
  • 3
@Drill90: no to kiepskie te szkolenie skoro nie nauczyli ;-)
  • Odpowiedz
N00bsferatu
N00bsferatu
21.05.2026, 11:36:41
  • 0
pracuje ktoś tutaj w qiagen? podzielicie się opinią?

#pracait #qiagen #programista15k #wroclaw
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emulsja
Emulsja
Emulsja 21.05.2026, 21:11:53 via iOS
  • 1
@N00bsferatu: uciekać.
  • Odpowiedz
Emulsja
Emulsja
Emulsja 06.05.2026, 16:48:42
  • 0
#cbos co to za g---o ankiety?
jak nie gus chodzi z tym po domach teraz to teraz ten cbos.
Odwalcie się już i dajcie spokojnie żyć ludziom.

#ankieta #gus
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bachus
bachus
03.05.2026, 05:27:40
  • 26
Nie śpię, bo obcinam paznokcie kurom.
#gotujzwykopem
bachus - Nie śpię, bo obcinam paznokcie kurom.
#gotujzwykopem

źródło: IMG_4060

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emulsja
Emulsja
Emulsja 04.05.2026, 15:15:38 via Wykop
  • 0
@bachus: gdzie dorawles kosci szpikowe?
  • Odpowiedz
KosmicznyBarszcz
KosmicznyBarszcz
04.05.2026, 15:05:57
  • 24
Ludzie, zrobiłam co zaplanowałam, koniec świata

#gotujzwykopem
KosmicznyBarszcz - Ludzie, zrobiłam co zaplanowałam, koniec świata 

#gotujzwykopem

źródło: IMG_5675

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emulsja
Emulsja
Emulsja 04.05.2026, 15:14:27 via Wykop
  • 2
@KosmicznyBarszcz: sosiwo? Bo troche suche sie wydaje
  • Odpowiedz

748

Włochy: twój pies nasikał? Musisz po nim posprzątać!

Włochy: twój pies nasikał? Musisz po nim posprzątać!

Władze włoskiego miasta Livorno wprowadziły przepisy nakazujące właścicielom psów zmywanie po nich moczu. W innym wypadku grozi mandat w wysokości 500 euro. Mieszkańcy od dłuższego czasu uskarżali się na nieprzyjemne zapachy na ulicach.

plackojad
z
tvp.info
dodany: 02.05.2026, 08:39:00
  • 160
  • #
    psiarze
  • #
    zwierzaczki
  • #
    wlochy
  • #
    psy
Emulsja
Emulsja
Emulsja 03.05.2026, 07:27:30 via iOS
  • 5
@majak111: a ty srasz na ulicy czy do kibla i spuszczasz wodę po sobie?
Emulsja
Emulsja
Emulsja 04.05.2026, 14:59:57 via Wykop
  • 0
@majak111: oj czyli zabolało jak po swoim piesku nie sprzątasz

4

Stopa Cukrzycowa Nie Musi Oznaczać Amputacji

Stopa Cukrzycowa Nie Musi Oznaczać Amputacji

Koniec z drogimi wizytami. Sprawdź, gdzie w regionie kompleksowo wyleczysz stopę cukrzycową. Dramat, który w Łodzi zatrz

moboblog
z
lodzbezwiosel.pl
dodany: 16.04.2026, 14:39:10
  • 2
  • #
    ciekawostki
  • #
    zdrowie
  • #
    lodz
  • #
    medycyna
  • #
    cukrzyca
  • #
    wiadomosci
Emulsja
Emulsja
Emulsja 02.05.2026, 11:21:32 via Wykop
  • 0
Nie musi, ale w Polsce lepiej uciąc nogę bo dostają więcej kasy za to szpitale.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

802

W 2025 roku wydano kolejne 251 tys. zezwoleń na pracę dla cudzoziemców

W 2025 roku wydano kolejne 251 tys. zezwoleń na pracę dla cudzoziemców

W zeszłym roku wydano 251 tys. zezwoleń na pracę dla cudzoziemców w Polsce. Czyli aktualnie państwo przyjmuje legalnie więcej imigrantów niż rodzi się dzieci. O ratowaniu demografii nie ma mowy bo wydano zaledwie 41,5 tys. zezwoleń dla kobiet w wieku rozrodczym.

dolina_korupcji
z
wykop.pl
dodany: 28.04.2026, 22:00:41
  • 244
  • #
    imigranci
  • #
    januszebiznesu
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    statystyka
Emulsja
Emulsja
Emulsja 29.04.2026, 06:14:01 via iOS
  • 0
@endru1908: to ile masz dzieci?
anubiis
anubiis
28.04.2026, 05:50:50
  • 0
#cukrzyca #medycynapracy
znacie może jakiegoś diabetologa co by mógł od ręki



wystawić zaświadczenie do lekarza medycyny pracy że moja cukrzyca jest kontrolowana i nie stanowi problemu w podjęciu pracy
ps nie takie jak dla kierowców tylko dla zwykłych pracowników fizycznych
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emulsja
Emulsja
Emulsja 28.04.2026, 09:58:42 via Wykop
  • 0
@anubiis: lol, halo policja, nie z nami te numery
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 27
  • Strona 1 z 27
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 18.09.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 02.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 11.06.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 24.08.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking