Napiecie ladowania na biegu jalowym bez obciazenia swiatlami itd 13,6V ale akumulator doladowuje sie do 12,8 i trzyma. Przy min 12,4V doladowuje zostawiajac na jalowym jesli nigdzie nie jade. Samochod 18 letni, akumulator 2 letni jakis noname.
Duza szansa, ze alternator padnie w w ciagu 2, 3 lat czy to napiecie jest prawidlowe? Samochod nie ma zadnych problemow z odapaleniem.
#samochody #motoryzacja #elektronika
#pytanie
Duza szansa, ze alternator padnie w w ciagu 2, 3 lat czy to napiecie jest prawidlowe? Samochod nie ma zadnych problemow z odapaleniem.
#samochody #motoryzacja #elektronika
#pytanie































(2k mi zostaje już po odjęciu kosztów egzystencji jak najem, jedzenie, paliwo do pracy itd.)
#pytanie #niebieskiepaski #pieniadze #polska
hmmmm