czy ktoś wie co się stało z ficzerem google dotyczacym biezacych wydarzen sportowych? Kiedyś wpisywałem "MŚ Lekkoatletyka" i na górze wyszukiwania był harmonogram/wyniki/statystyki a teraz próżno szukać. Taguje #sport bo glownie to tego dotyczy #pytanie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Jak nauczycielka pożyczała pieniądze od uczniów?
Nauczycielka w jaki niby sposób pożyczała od uczniów pieniądze? Ktoś napisze więcej, bo nie mogę sobie wyobrazić. Groziła im czy co?
#radom #szkola #pytanie

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via mirko.proBOT
  • 1
wyważony-opiekun-73: Ty nie umiesz czytac czy jak?

Miała pożyczać pieniądze również od rodziców uczniów, tłumacząc, że choruje na raka i potrzebuje wsparcia.

Miała "błagać" o pomoc w ratowaniu życia swojego albo swoich dzieci. Zdaniem jednej z pracownic szkoły "tworzyła legendę", bo tak naprawdę wcale nie była chora.


Wystarczyło wejść w artykuł tam
  • Odpowiedz
✨️ Sprzeczne oczekiwania wobec rządu
Wyjaśnijcie mi pewną rzecz:

Państwo i rząd ma mieć jak najmniej urzędników, jak najmniej pieniędzy, jak najmniej kompetencji i władzy i jak najmniej ingerować w życie obywateli i jak najmniej od nich chcieć.

Jednocześnie jak coś groźnego i poważnego się wydarzy, to rząd ma działać szybko, profesjonalnie, ma być cała masa ludzi gotowych do działania natychmiast, mają być gotowe, plany, procedury i rząd ma pokazywać ogromną sprawność.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: jako centrowy liberal nie widzę sprzeczności; państwo nie musi być opiekuńcze ani socjalne aby mieć silna armię i zapewniać ludziom bezpieczeństwo.

Wogole tu dla mnie przebiega oś sporu miedzy libkami a socjalistami; dla liberala katalog zadań państwa to głównie zadania związane z bezpieczenstwem: zewnętrznym, wewnętrznym, prawnym. Socjalista zas uwaza że państwo ma również zadania opiekuńcze
  • Odpowiedz
#palmolive #pytanie

Elo! Mam taką kwestię -zawsze lubiłem mydło palmolive w płynie takie do kąpieli. Różnych używałem od wielu lat. Oliwka z mlekiem czy miód z czymś tam, nieważne. Ostatnio, czyli od kilku miesięcy, kupiłem już chyba trzecie i mi śmierdzi. Tak strasznie wali jakąś perfumą jak proszek do prania z biedronki. Zmienili recepturę? O co chodzi?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak to połączyć? Nie mogę znaleźć ŻADNYCH gwintów, adapterów, redukcji - nic. Cały internet zastrany tylko adapterami gwintów oznaczanymi jako 1/4 na 3/8.

Moje gwinty to: z lewej wystaje śrubka o szerokości 4.7mm. I musże jakość wykombinować by połączyć to co z lewej z tym co po prawej. Po prawej stronie mam gwint o szerokości 5.7 oraz ten gwint dalej sam się powiększa na większy.

Czym mam to połaczyć? Jak wykręcam śrubę
Bunch - Jak to  połączyć? Nie mogę znaleźć ŻADNYCH gwintów, adapterów, redukcji - nic...

źródło: 0d567282-f644-4f9a-9fd8-244b8877f1b9

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bunch jest kilka opcji: otwórz obudowę i zobacz czy dasz radę założyć nakrętkę od środka gdybyś rozwiercił ten gwint w obudowie. 2. Wkręć na hama, ale licz się już z tym, że nie odkręcisz, albo jak odkręcisz to będą popsute gwinty. 3. Dospawaj do główki od czarnej śrubki tą srebrną.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
@Aleale2: Określenie na Polaków w Rosji, Ukrainie, Białorusi, Litwie, Łotwie i Estonii. Chodzi o psze, psze które ciągle występuje w języku polskim.
  • Odpowiedz
Warto dopłacić do droższej kabiny?
Po lewej: Radaway IDEA KDD za 3000 zł
Po prawej: Radaway Premium Plus C za 1700 zł

Zalety droższej:
- ma kółka tylko na górze, tańsza ma na dole i górze
becvvv - Warto dopłacić do droższej kabiny? 
Po lewej: Radaway IDEA KDD za 3000 zł
Po...

źródło: dGwJl1La7q

Pobierz

Dopłacić do droższej?

  • Tak 55.6% (10)
  • Nie 44.4% (8)

Oddanych głosów: 18

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak często odświeżasz otodomy i inne portale w poszukiwaniu mieszkania/domu? Wszystko znika na pniu więc trzeba być szybkim.

#nieruchomosci #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #pytanie

Jak często odświeżasz otodomy i inne w poszukiwaniu mieszkania/domu?

  • Kilkadziesiąt/setki razy dziennie 22.7% (17)
  • Kilka razy w ciągu dnia 10.7% (8)
  • Raz na dzień 18.7% (14)
  • Rzadziej 48.0% (36)

Oddanych głosów: 75

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CalibraTeam: Stąd przypomnij mi za miesiąc i może być tak jak napisałeś, że będę już po akcie notarialnym z $$$ na koncie. To mieszkanie może dziwnie to zabrzmi, ale z innej beczki nikomu wcześniej szczęścia nie przyniosło, ale nie będę rozwijał rodzinnych historii, bo tu dyskutujemy o sprzedaży mieszkania, a nie historiach od Jaworowicz czy nawet bliskich 997;)
  • Odpowiedz
jakiej firmy najelpiej kupió matowe szkto/folie na telefon?

chodzi dokładnie o samsunga a56, matka sobie kupiła matową folię w punkcie razem z naklejeniem, oczywiście na miejscu nie sprawdziła na włączonym ekranie jak to wygląda, telefon dopiero włączyła po kilku dniach jak robiła transfer ze starego telefonu i wszystko jest zamazane jakby ktoś ustawił rozdzielność 360p (ekran jest sprawny bo odkleiłam kawałek folii i widać normalniee), oczywiście paragonu nie wzięła i 60 zł
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakie znacie fajne kursy ten?
Take za 0 dolców i z jakimiś śmiesznymi certami na koniec, żeby pisać i pisać i mieć tego narobione?
W sumie to mogę nawet wrzucić wszystko na random i robić co mi samo wpadnie, bo totalnie nie wiem co chcę od życia.
Więc pouczyłabym się wszystkiego co popadnie i w ręcę wpadnie i da jakiegoś certa, bo nawet jak to nie będzie to to czemu nie

#
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ej pytania, był kiedyś użytkownik, taki jak na obrazku co promował zawzięcie elgiebty i zawsze w dyskusjach wrzucał linki do dziesiątek badań. W awatarze miał chyba księżyc. Jak on się nazywał ?

#kiciochpyta, #pytanie
m_ney - Ej pytania, był kiedyś użytkownik, taki jak na obrazku co promował zawzięcie ...

źródło: 1000006256

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach