czy ktoś wie co się stało z ficzerem google dotyczacym biezacych wydarzen sportowych? Kiedyś wpisywałem "MŚ Lekkoatletyka" i na górze wyszukiwania był harmonogram/wyniki/statystyki a teraz próżno szukać. Taguje #sport bo glownie to tego dotyczy #pytanie
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

pokey
- 0
✨️ Jak nauczycielka pożyczała pieniądze od uczniów? Ⓘ
Nauczycielka w jaki niby sposób pożyczała od uczniów pieniądze? Ktoś napisze więcej, bo nie mogę sobie wyobrazić. Groziła im czy co?
#radom #szkola #pytanie
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
Nauczycielka w jaki niby sposób pożyczała od uczniów pieniądze? Ktoś napisze więcej, bo nie mogę sobie wyobrazić. Groziła im czy co?
#radom #szkola #pytanie
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
✨️ Sprzeczne oczekiwania wobec rządu Ⓘ
Wyjaśnijcie mi pewną rzecz:
Państwo i rząd ma mieć jak najmniej urzędników, jak najmniej pieniędzy, jak najmniej kompetencji i władzy i jak najmniej ingerować w życie obywateli i jak najmniej od nich chcieć.
Jednocześnie jak coś groźnego i poważnego się wydarzy, to rząd ma działać szybko, profesjonalnie, ma być cała masa ludzi gotowych do działania natychmiast, mają być gotowe, plany, procedury i rząd ma pokazywać ogromną sprawność.
Wyjaśnijcie mi pewną rzecz:
Państwo i rząd ma mieć jak najmniej urzędników, jak najmniej pieniędzy, jak najmniej kompetencji i władzy i jak najmniej ingerować w życie obywateli i jak najmniej od nich chcieć.
Jednocześnie jak coś groźnego i poważnego się wydarzy, to rząd ma działać szybko, profesjonalnie, ma być cała masa ludzi gotowych do działania natychmiast, mają być gotowe, plany, procedury i rząd ma pokazywać ogromną sprawność.
@mirko_anonim: teraz mamy jedna z największych administracji, która nic nie umie, nic nie robi (za wyjątkiem j-----a obywatela) i ma zero planów oprócz swojej własnej ewakuacji. Takze ten.
@mirko_anonim: jako centrowy liberal nie widzę sprzeczności; państwo nie musi być opiekuńcze ani socjalne aby mieć silna armię i zapewniać ludziom bezpieczeństwo.
Wogole tu dla mnie przebiega oś sporu miedzy libkami a socjalistami; dla liberala katalog zadań państwa to głównie zadania związane z bezpieczenstwem: zewnętrznym, wewnętrznym, prawnym. Socjalista zas uwaza że państwo ma również zadania opiekuńcze
Wogole tu dla mnie przebiega oś sporu miedzy libkami a socjalistami; dla liberala katalog zadań państwa to głównie zadania związane z bezpieczenstwem: zewnętrznym, wewnętrznym, prawnym. Socjalista zas uwaza że państwo ma również zadania opiekuńcze
No tak mi się nie podoba ten iOS 26 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nie mogą zrobić żeby dało się ustawić poprzednia "skórkę"?
#apple #iphone #ios #oswiadczenie #pytanie
Nie mogą zrobić żeby dało się ustawić poprzednia "skórkę"?
#apple #iphone #ios #oswiadczenie #pytanie
@szczurek_87: masakra, jak to udzwigniesz.... Nowe ikonki i wiecej szkła. Koniec swiata.
- 0
@Czarendze1r nie dam rady :( to koniec
#palmolive #pytanie
Elo! Mam taką kwestię -zawsze lubiłem mydło palmolive w płynie takie do kąpieli. Różnych używałem od wielu lat. Oliwka z mlekiem czy miód z czymś tam, nieważne. Ostatnio, czyli od kilku miesięcy, kupiłem już chyba trzecie i mi śmierdzi. Tak strasznie wali jakąś perfumą jak proszek do prania z biedronki. Zmienili recepturę? O co chodzi?
Elo! Mam taką kwestię -zawsze lubiłem mydło palmolive w płynie takie do kąpieli. Różnych używałem od wielu lat. Oliwka z mlekiem czy miód z czymś tam, nieważne. Ostatnio, czyli od kilku miesięcy, kupiłem już chyba trzecie i mi śmierdzi. Tak strasznie wali jakąś perfumą jak proszek do prania z biedronki. Zmienili recepturę? O co chodzi?
- 0
Jak to połączyć? Nie mogę znaleźć ŻADNYCH gwintów, adapterów, redukcji - nic. Cały internet zastrany tylko adapterami gwintów oznaczanymi jako 1/4 na 3/8.
Moje gwinty to: z lewej wystaje śrubka o szerokości 4.7mm. I musże jakość wykombinować by połączyć to co z lewej z tym co po prawej. Po prawej stronie mam gwint o szerokości 5.7 oraz ten gwint dalej sam się powiększa na większy.
Czym mam to połaczyć? Jak wykręcam śrubę
Moje gwinty to: z lewej wystaje śrubka o szerokości 4.7mm. I musże jakość wykombinować by połączyć to co z lewej z tym co po prawej. Po prawej stronie mam gwint o szerokości 5.7 oraz ten gwint dalej sam się powiększa na większy.
Czym mam to połaczyć? Jak wykręcam śrubę
źródło: 0d567282-f644-4f9a-9fd8-244b8877f1b9
Pobierz@Bunch jest kilka opcji: otwórz obudowę i zobacz czy dasz radę założyć nakrętkę od środka gdybyś rozwiercił ten gwint w obudowie. 2. Wkręć na hama, ale licz się już z tym, że nie odkręcisz, albo jak odkręcisz to będą popsute gwinty. 3. Dospawaj do główki od czarnej śrubki tą srebrną.
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
@Aleale2: Określenie na Polaków w Rosji, Ukrainie, Białorusi, Litwie, Łotwie i Estonii. Chodzi o psze, psze które ciągle występuje w języku polskim.
źródło: 1000035291
Pobierz- 0
- 0
Warto dopłacić do droższej kabiny?
Po lewej: Radaway IDEA KDD za 3000 zł
Po prawej: Radaway Premium Plus C za 1700 zł
Zalety droższej:
- ma kółka tylko na górze, tańsza ma na dole i górze
Po lewej: Radaway IDEA KDD za 3000 zł
Po prawej: Radaway Premium Plus C za 1700 zł
Zalety droższej:
- ma kółka tylko na górze, tańsza ma na dole i górze
źródło: dGwJl1La7q
PobierzDopłacić do droższej?
- Tak 55.6% (10)
- Nie 44.4% (8)
@CalibraTeam mi umozliwila prace zdalna i pracuje tak do teraz. To byla zyciowa szansa
6
Dzisiaj ceny karnetów na siłownię w Krakowie 250/mies... Gdzie Wy ćwiczycie?

Widzę, że karnety w Krakowie lecą w kosmos - niektóre sieciówki po 200-250 zł miesięcznie . Jeszcze rok temu była połowa z tego. Na gymmatch.pl można porównać sobie ceny i udogodnienia, ale chętnie poznam Wasze typy i zdanie na ten temat.
z- 14
- #
- #
- #
- #
Rozglądam się ostatnio za nowym mieszkaniem i rozważam coś takiego. Co myślicie o takim rozkładzie? Widzicie jakieś konkretne wady dlaczego by moglo się nie nadawać?
#mieszkaniedeweloperskie #nieruchomosci #mieszkanie #pytanie
#mieszkaniedeweloperskie #nieruchomosci #mieszkanie #pytanie
źródło: obraz
Pobierz@mateusz-bogacki jedyna rzecz która ja bym zmienił to bym się starał oddzielić WC od łazienki, chyba że planujesz życie 1+1
@mateusz-bogacki: jest spoko ale kuchnie pociagnij pod okno zeby miec normalna i wiecej blatu roboczego, czyli kuchnia w ksztalcie L - bo teraz tam jest z 50cm blatu roboczego, niekomforowo nawet kanapki zrobic
Jak często odświeżasz otodomy i inne portale w poszukiwaniu mieszkania/domu? Wszystko znika na pniu więc trzeba być szybkim.
#nieruchomosci #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #pytanie
#nieruchomosci #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #pytanie
Jak często odświeżasz otodomy i inne w poszukiwaniu mieszkania/domu?
- Kilkadziesiąt/setki razy dziennie 22.7% (17)
- Kilka razy w ciągu dnia 10.7% (8)
- Raz na dzień 18.7% (14)
- Rzadziej 48.0% (36)
konto usunięte via Wykop
- 0
@CalibraTeam: Stąd przypomnij mi za miesiąc i może być tak jak napisałeś, że będę już po akcie notarialnym z $$$ na koncie. To mieszkanie może dziwnie to zabrzmi, ale z innej beczki nikomu wcześniej szczęścia nie przyniosło, ale nie będę rozwijał rodzinnych historii, bo tu dyskutujemy o sprzedaży mieszkania, a nie historiach od Jaworowicz czy nawet bliskich 997;)
konto usunięte via Wykop
- 0
@CalibraTeam: A weź mi napisz o jakim mieście napisałeś, o tej 150k PLN przebitce?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Pawcio_cukierek: sens jest taki, że ludzie którzy kupują alko w nocy nie są w stanie mieć alko na później, jak ma to od razu go wypija.
- 1
jakiej firmy najelpiej kupió matowe szkto/folie na telefon?
chodzi dokładnie o samsunga a56, matka sobie kupiła matową folię w punkcie razem z naklejeniem, oczywiście na miejscu nie sprawdziła na włączonym ekranie jak to wygląda, telefon dopiero włączyła po kilku dniach jak robiła transfer ze starego telefonu i wszystko jest zamazane jakby ktoś ustawił rozdzielność 360p (ekran jest sprawny bo odkleiłam kawałek folii i widać normalniee), oczywiście paragonu nie wzięła i 60 zł
chodzi dokładnie o samsunga a56, matka sobie kupiła matową folię w punkcie razem z naklejeniem, oczywiście na miejscu nie sprawdziła na włączonym ekranie jak to wygląda, telefon dopiero włączyła po kilku dniach jak robiła transfer ze starego telefonu i wszystko jest zamazane jakby ktoś ustawił rozdzielność 360p (ekran jest sprawny bo odkleiłam kawałek folii i widać normalniee), oczywiście paragonu nie wzięła i 60 zł
@Zoyav: żadnej, matowa folia tak właśnie wygląda.
Piksele na cal. Mówi Ci to coś? :-)
Uwielbiam matowe folie ale właśnie dlatego nie mam żadnej. Chociaż chyba na iPadzie mogę mieć.
Uwielbiam matowe folie ale właśnie dlatego nie mam żadnej. Chociaż chyba na iPadzie mogę mieć.
- 1
Jakie znacie fajne kursy ten?
Take za 0 dolców i z jakimiś śmiesznymi certami na koniec, żeby pisać i pisać i mieć tego narobione?
W sumie to mogę nawet wrzucić wszystko na random i robić co mi samo wpadnie, bo totalnie nie wiem co chcę od życia.
Więc pouczyłabym się wszystkiego co popadnie i w ręcę wpadnie i da jakiegoś certa, bo nawet jak to nie będzie to to czemu nie
#
Take za 0 dolców i z jakimiś śmiesznymi certami na koniec, żeby pisać i pisać i mieć tego narobione?
W sumie to mogę nawet wrzucić wszystko na random i robić co mi samo wpadnie, bo totalnie nie wiem co chcę od życia.
Więc pouczyłabym się wszystkiego co popadnie i w ręcę wpadnie i da jakiegoś certa, bo nawet jak to nie będzie to to czemu nie
#
- 0
Ej pytania, był kiedyś użytkownik, taki jak na obrazku co promował zawzięcie elgiebty i zawsze w dyskusjach wrzucał linki do dziesiątek badań. W awatarze miał chyba księżyc. Jak on się nazywał ?
#kiciochpyta, #pytanie
#kiciochpyta, #pytanie
źródło: 1000006256
Pobierz























- siema, masz pożyczyć 1000zl? Oddam po wypłacie
- OK
- Dzięki
Wystarczyło wejść w artykuł tam