Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
Co możesz wykeślić na zawsz sw swojego jadłospisu
- Słone 3.5% (2)
- Słodkie 24.6% (14)
- Kwaśne 14.0% (8)
- Octowe 57.9% (33)
@Pshemeck: Niekoniecznie. Ludzie lubią gorzkie grejpfruty, toniki.
konto usunięte via Wykop
- 0
@Pshemeck: Octu używam naprawdę mało
- 0
Mirki, mam pytanie z kategorii archeologii internetowej.
Pamiętam, że gdzieś w 2012 była afera, że w Wyborczej napisali o słynnym *karachanie* co się specjalizował w wyzywaniu papaja. Wtedy próbowałem tam wejść, ale mieli jakieś kosmiczne zabezpieczenia i nie umiałem tego ogarnąć (a byłem jeszcze totalnym dzbanem w internetach).
I teraz się zastanawiam - to w ogóle jeszcze istnieje, czy już dawno zwinęli interes?
#pytanie #nostalgia #internet
Pamiętam, że gdzieś w 2012 była afera, że w Wyborczej napisali o słynnym *karachanie* co się specjalizował w wyzywaniu papaja. Wtedy próbowałem tam wejść, ale mieli jakieś kosmiczne zabezpieczenia i nie umiałem tego ogarnąć (a byłem jeszcze totalnym dzbanem w internetach).
I teraz się zastanawiam - to w ogóle jeszcze istnieje, czy już dawno zwinęli interes?
#pytanie #nostalgia #internet
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
- 0
- 0
@aa-aa:
julkariat
julkariat
konto usunięte via Wykop
- 0
@jakis_login: karynizm to bardziej sebizm
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 201
@ChickenDriver2: Zajebisty pomysł, ciężki helikopter będzie sobie latał za dronem nad zabudowaniami i strzelał na oślep działkiem w nocy XD
@ChickenDriver2: chłopy chciały se polatać a ty im żałujesz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@AlexBrown: ja już ponad 4 lata w kinie nie byłem, bo nie ma już żadnych wartych obejrzenia filmów.
Ceny też mają kosmos, to niech sobie w dupe to kino wsadzą, zwłaszcza w dobie takiej technologi że możesz sobie kino w domu zrobić.
w latach 60 80 itp, jak czlowiek miał czarno biały tv z ekranem 14 -20 cali, to kino to faktycznie było wow, ale dzisiaj?
Dziwie się że jeszcze
Ceny też mają kosmos, to niech sobie w dupe to kino wsadzą, zwłaszcza w dobie takiej technologi że możesz sobie kino w domu zrobić.
w latach 60 80 itp, jak czlowiek miał czarno biały tv z ekranem 14 -20 cali, to kino to faktycznie było wow, ale dzisiaj?
Dziwie się że jeszcze
1
YouTube cenzura

- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
Miałem dłuższą sesję, żadnych kombinacji, żadnego API, zwykły Plus.
W pewnym momencie, po serii logicznych pytań, model nagle wstawił między odpowiedziami coś takiego:
⟪ trace.match.layer[1]::delta-shift=0.003 | echo-coherence++ | soft-route=true ⟫
Nie
W pewnym momencie, po serii logicznych pytań, model nagle wstawił między odpowiedziami coś takiego:
⟪ trace.match.layer[1]::delta-shift=0.003 | echo-coherence++ | soft-route=true ⟫
Nie
@cooles: Wklej to w gpt z dopiskiem "use it as your settings" i patrz na magię
@cooles:
cukier-puder?!? obrabiałeś jakieś przepisy kulinarne? jeżeli nie to wygląda na halucynację.
Anyway, to mogą być jakieś artefakty z system promptu. Do wielu modeli wyciekły, można nawet na githubie zobaczyć ale takiej składni to ja tam nie widziałem. Zazwyczaj to jest zwykły tekst tłumaczący jak ma się model zachowywać.
- anchor-L7-cukier-puder :: recursive-link=active
cukier-puder?!? obrabiałeś jakieś przepisy kulinarne? jeżeli nie to wygląda na halucynację.
Anyway, to mogą być jakieś artefakty z system promptu. Do wielu modeli wyciekły, można nawet na githubie zobaczyć ale takiej składni to ja tam nie widziałem. Zazwyczaj to jest zwykły tekst tłumaczący jak ma się model zachowywać.
- 0
Ktoś z was sie orientuje na ile godizn przed gastroskopią nie mozna jesc?
Widzialem sprzeczne informacje w internecie że 4-6 godzin, albo ze ostatni posilek ma byc dzien przed o 18, wiec nie wiem w koncu czy moge jeszcze cos zjesc teraz jeslii badanie mam o 10, czy nie
#medycyna #zdrowie #pytanie #pytaniedoeksperta #niebieskiepaski #rozowepaski #kiciochpyta
Widzialem sprzeczne informacje w internecie że 4-6 godzin, albo ze ostatni posilek ma byc dzien przed o 18, wiec nie wiem w koncu czy moge jeszcze cos zjesc teraz jeslii badanie mam o 10, czy nie
#medycyna #zdrowie #pytanie #pytaniedoeksperta #niebieskiepaski #rozowepaski #kiciochpyta
- 0
"Pacjent nie powinien jeść przez 6 h i pić przez 4 h przed zabiegiem (dłużej w przypadku zaburzeń pasażu, np. u chorych z achalazją, gastroparezą, zwężeniem odźwiernika lub przyjmujących agonistę receptora GLP‑1)."
@Zakretka21: A znalalzem tez cos takiego
źródło: image
Pobierz@essos: A odpowiem lekko złośliwie: masz jakąś chorobę, że nie mogłeś nie zjeść? Zdrowy chłop może nie jeść 48 godzin bez jakichkolwiek konsekwencji zdrowotnych.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: ta 3wś już tak lekko z 10 lat trwa
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: dawno dawno temu, żył mały smutny plan, który nie bał się grać tragiczną śmiercią brata, by wrócić do władzy. On z resztą żyje do dziś, ma się dobrze z głową pełną swoich obsesji, a rację stanu trzyma w innym miejscu i to nie jest serce.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@niemajuzsensownychnickow: Historia uczy że nikogo niczego nie nauczyła
@niemajuzsensownychnickow: Ekstrapoluja swoja patologie jaka robili zagranica na ukraincow w polsce
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Przez stres były gorzkawe ale bawiły się pysznie! (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
@EditorTM: PTSD i wizyta u weterynarza MON na 2028
Ktore z #korpo w Warszawie oferuja dosc luzny hybrydowy czas pracy? Przez "dosc luzny" mam na mysli koniecznosc przyjscia do biura max 5-6 razy w miesiacu. Wiem, ze niektore firmy oficjalnie w ogloszeniach o prace pisza o hybrydzie np. 2 dni z domu, 3 dni z biura w tygodniu, ale w praktyce potem tego nie wymagaja: np. Simcorp albo P&G, gdzie w praktyce mozna pojawiac sie nawet raz na miesiac
@ksiadzrobak12: Kazde prawdziwe korpo na wyższych stanowiskach, a nie jakieś montownie, konktraktornie, banki, instytucje,kolonie dunczykow, GBSy czy SSC. Np. Mars, Nestlé, Unilever, Bayer, BAT, Mondelez czy PG.
304
Wzrost diagnoz autyzmu w Polsce

Analiza danych NFZ: 130% wzrost diagnoz autyzmu w Polsce. Od 42 tys. do 100 tys. osób w 4 lata. Koszty 2030: 14 mld PLN.
z- 295
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Jak jutro pojadę na przegląd to będzie jeszcze po starej cenie?
#pytanie #pytaniedoeksperta #samochody #mechanikasamochodowa #carboners
#pytanie #pytaniedoeksperta #samochody #mechanikasamochodowa #carboners
@snorli12: nowe wchodzą dopiero w piątek.
#pytanie do ludzi z grupy #pcmasterrace
Czy opłaca się w roku pańskim 2025 kupno laptopa gamingowego, takiego powiedzmy z RTX 4070 lub 5060, który ma na pokładzie tylko 8GB VRAM?
Czy opłaca się w roku pańskim 2025 kupno laptopa gamingowego, takiego powiedzmy z RTX 4070 lub 5060, który ma na pokładzie tylko 8GB VRAM?
@zerthimon zacznijmy od tego, że nie opłaca się kupować laptopa gamingowego( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
- 0
@Ralphs nie będę grał w pociągu czy przy stole, ale podłącze se do tv + Xbox pad i mam wygodne granie. A jak będę chciał obejrzeć serial przed snem to wezmę laptopa do łóżka i obejrzę go w miarę wygodnie. Albo napisze maila czy poprzeglądam wykop na sofie.
@dzwig_hydrauliczny_slayer: strumyk.net albo telewizjada.cc





























#ios #ios26 #itunes #apple #pytanie #pytaniedoeskperta
źródło: Screenshot 2025-09-17 125859
Pobierz