Mirki, mam pytanie z kategorii archeologii internetowej.

Pamiętam, że gdzieś w 2012 była afera, że w Wyborczej napisali o słynnym *karachanie* co się specjalizował w wyzywaniu papaja. Wtedy próbowałem tam wejść, ale mieli jakieś kosmiczne zabezpieczenia i nie umiałem tego ogarnąć (a byłem jeszcze totalnym dzbanem w internetach).

I teraz się zastanawiam - to w ogóle jeszcze istnieje, czy już dawno zwinęli interes?
#pytanie #nostalgia #internet
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AlexBrown: ja już ponad 4 lata w kinie nie byłem, bo nie ma już żadnych wartych obejrzenia filmów.
Ceny też mają kosmos, to niech sobie w dupe to kino wsadzą, zwłaszcza w dobie takiej technologi że możesz sobie kino w domu zrobić.
w latach 60 80 itp, jak czlowiek miał czarno biały tv z ekranem 14 -20 cali, to kino to faktycznie było wow, ale dzisiaj?

Dziwie się że jeszcze
  • Odpowiedz
Miałem dłuższą sesję, żadnych kombinacji, żadnego API, zwykły Plus.

W pewnym momencie, po serii logicznych pytań, model nagle wstawił między odpowiedziami coś takiego:

⟪ trace.match.layer[1]::delta-shift=0.003 | echo-coherence++ | soft-route=true ⟫

Nie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cooles:

- anchor-L7-cukier-puder :: recursive-link=active


cukier-puder?!? obrabiałeś jakieś przepisy kulinarne? jeżeli nie to wygląda na halucynację.

Anyway, to mogą być jakieś artefakty z system promptu. Do wielu modeli wyciekły, można nawet na githubie zobaczyć ale takiej składni to ja tam nie widziałem. Zazwyczaj to jest zwykły tekst tłumaczący jak ma się model zachowywać.
  • Odpowiedz
  • 0
"Pacjent nie powinien jeść przez 6 h i pić przez 4 h przed zabiegiem (dłużej w przypadku zaburzeń pasażu, np. u chorych z achalazją, gastroparezą, zwężeniem odźwiernika lub przyjmujących agonistę receptora GLP‑1)."


@Zakretka21: A znalalzem tez cos takiego
essos - >"Pacjent nie powinien jeść przez 6 h i pić przez 4 h przed zabiegiem (dłużej...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
@essos: A odpowiem lekko złośliwie: masz jakąś chorobę, że nie mogłeś nie zjeść? Zdrowy chłop może nie jeść 48 godzin bez jakichkolwiek konsekwencji zdrowotnych.
  • Odpowiedz
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: dawno dawno temu, żył mały smutny plan, który nie bał się grać tragiczną śmiercią brata, by wrócić do władzy. On z resztą żyje do dziś, ma się dobrze z głową pełną swoich obsesji, a rację stanu trzyma w innym miejscu i to nie jest serce.
  • Odpowiedz
Ktore z #korpo w Warszawie oferuja dosc luzny hybrydowy czas pracy? Przez "dosc luzny" mam na mysli koniecznosc przyjscia do biura max 5-6 razy w miesiacu. Wiem, ze niektore firmy oficjalnie w ogloszeniach o prace pisza o hybrydzie np. 2 dni z domu, 3 dni z biura w tygodniu, ale w praktyce potem tego nie wymagaja: np. Simcorp albo P&G, gdzie w praktyce mozna pojawiac sie nawet raz na miesiac
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ksiadzrobak12: Kazde prawdziwe korpo na wyższych stanowiskach, a nie jakieś montownie, konktraktornie, banki, instytucje,kolonie dunczykow, GBSy czy SSC. Np. Mars, Nestlé, Unilever, Bayer, BAT, Mondelez czy PG.
  • Odpowiedz
  • 0
@Ralphs nie będę grał w pociągu czy przy stole, ale podłącze se do tv + Xbox pad i mam wygodne granie. A jak będę chciał obejrzeć serial przed snem to wezmę laptopa do łóżka i obejrzę go w miarę wygodnie. Albo napisze maila czy poprzeglądam wykop na sofie.
  • Odpowiedz